HLUČÍN – V. OTROKOVICE 0:1 (0:0)

„Po zápase a návratu šel s kluky za kulturou. Společensky je v naprostém pořádku, fotbalově bude," glosoval po svém se širokým úsměvem na tváři Sedlák aktuální zdravotní stav své opory.

Elšíka přitom minulý týden rovnou z domácího zápasu s Blanskem (1:0) po úderu o zábradlí do hlavy a následném bezvědomí odvezla záchranka do nemocnice. „Už byl s námi na zápase jako doprovod a podpora. Uvidíme, jak se bude cítit a jestli už příští týden začne s tréninkem, nebo ještě nezvolí klidový režim," nechtěl předbíhat Sedlák.

Jeho tým rozhodl zápas jedinou trefou v 54. minutě po vyhraném hlavičkovém souboji Hradila, když se k odraženému balonu dostal k balonu Višněvský a napálil jej k tyči.

„Do 70. minuty jsme byli lepší. Byť výsledek tomu neodpovídá, produkovali jsme fotbal, jaký chceme hrát. Byli jsme v útoku aktivní a soupeře do šancí nepouštěli. Až v závěru si domácí vytvořili dvě tři příležitosti," přiznal kouč Viktorie Otrokovice Marek Sedlák. „Je maximální spokojenost," pochvaloval si kouč třetího týmu tabulky s 22 body. Na vedoucí Vyškov ztrácí jen bod.

Kromě Elšíka přitom Sedlák postrádá zraněné Foltýna, Zábojníka, Ponížila a Juráně. „Mužstvo bojuje i za zraněné kluky. Toho si vážím. Všichni co nastupují, mají nyní na základní sestavu," mne si ruce Sedlák. „Ale nechci to zakřiknout," dodal s velkým varováním před podzimním finišem otrokovický stratég.

Viktoria Otrokovice: Balážik – Vavruša (81. Němec), Kwaku, Bahounek (70. Křivánek), Šuranský, Jasenský, Hradil (84. Juhás), Zach, Dekleva, Višněvský, Mlýnek. Trenér: M. Sedlák.