Kabinu Elserema opustili zatím čtyři hráči a další odchody nejsou vyloučeny

„Z hlediska cestování je to pro nás výhodnější než déčko. Když jsem s dorostenci jezdil na Vysočinu, vyrazili jsme ráno o půl páté ráno, a vraceli se těsně před půlnocí,“ zavzpomínal asistent brumovského kouče Miroslav Beňo.

Se svým slovenským jmenovcem Mičegou zůstali u týmu i po sestupu z MSFL. Nyní se budou snažit obměnit mužstvo, které patřilo v soutěži k nejstarším.
„Naším úkolem bude projít divizí bez problémů a zapracovat do mužstva mladé hráče,“ podotkl Beňo. Valašskému klubu však nic jiného ale nezbývá, ve svém kádru měl na jaře hned sedm fotbalistů starších třiceti let.

Po sezoně navíc kabinu opustili čtyři hráči a další odchody nejsou vyloučeny. Brumov musí hledat náhradu za slovenského brankáře Kolmokova, jenž zamířil do Dubnice, stopera Lukšíka a kanonýra Smolku, kteří budou jídat fotbalový chlebíček v Rakousku. Do Valašských Příkazů přestoupil obránce Kozubík a záložník Füzik se snaží získat angažmá v Trnavě. „Nyní s námi trénují čtyři šikovní dorostenci a je pouze na nich, jak svoji šanci využijí,“ uvedl asistent kouče Brumova, který v přípravném zápase s Nemšovou otestoval dva hráče ze Slovenska. „Šlo o obránce a útočníka. Teď je ale předčasné cokoliv bližšího o nich říkat. Ještě je budeme zkoušet a pak se uvidí,“ dodal Miroslav Beňo.