SK HRANICE - FC TESCOMA ZLÍN B 1:1 (0:0)

Juniorka Zlína v úvodu získala herní převahu, ovšem na dostřel domácí brány se příliš často nedostávala. Její umění končilo před pokutovým územím soupeře. To Hranice byly postupem času čím dál nebezpečnější a brankář Skácel musel několikrát prokazovat své umění. Čisté konto ale udržel až do 62. minuty.

To ztratil míč hostující Křiva a Pohoreli se trefil nádherně do šibenice. V těchto fázích zápasu měly Hranice víc ze hry a gól byl pouze vyústěním dění na hřišti. Zlínští mladíci se ale nepoložili, po náročném programu celého týdne ze sebe vydali zbytky posledních sil a jali se dobývat domácí bránu.

Brankář Malota víc než dvacet minut odolával sílícímu tlaku, vychytal sólo Šroma a při jeho další střele mu dokonce pomohla tyčka. Domácím kvapem ubývaly síly, ale kapitulovali až tři minuty před koncem. Elšík zatáhl míč po levé straně, odcentroval, Šrom přiťukl Poznarovi a ten dorážkou stanovil spravedlivý výsledek divácky atraktivního zápasu. „Na hráčích musím opět ocenit to, jakým způsobem se vyrovnali s nepříznivým stavem. V závěru se vydali ze všech sil a nakonec dosáhli na zasloužené vyrovnání. Škoda jen, že vstřelená branka nepřišla o něco dřív, protože soupeř po fyzické stránce rychle odcházel, a hrát se ještě o chvíli déle, možná bychom strhli vítězství na svou stranu. Bod z tohoto zápasu ale bereme, protože i Hranice se prezentovaly velmi kvalitním výkonem,“ nechal se slyšet kouč zlínské juniorky Marek Kalivoda.

Zlín B: Skácel - Kutra, Sokol, Linek, Kašpar (36. Poznar) - Kocián, Motal. Křiva, Elšík – Červenka (89. Řezáč), Šrom. Trenér: Kalivoda.