BRUMOV - HOVORANY 1:1 (1:0)

Souboj dvou technických celků sledovalo téměř 400 diváků. Valašky byly polovinu zápasu lepší a odměnou jim byl gól Trčkové v 28. minutě. Hovorany však dvacet minut před koncem z přímého kopu srovnaly. „Po nervózní partii je remíza spravedlivá. Hovorany chytře čekaly na vyrovnání stavu, my jsme bohužel ani z jedné ze slibných příležitostí svůj náskok nenavýšili,“ litoval vůdce brumovské lavičky Robin Sochora.

Branka Brumova: Trčková. Brumov: E. Florešová - Miklasová, Trčálková, Krahulová, Lysáková, Šulcová, Filáková, Škrabolová, Sochorová, Trčková, Poláchová. Střídaly: Trochtová, Machů, Sovadinová, Ptáčková.

NEZDENICE - PODIVÍN 12:0 (8:0)

Slovácký kolektiv vedl v 26. minutě už 5:0 a poločas vyhrál 8:0. Domácí družstvo po změně stran sice polevilo v nasazení, ale i tak si připsalo rekordní výhru v soutěži. Kanonýrkou zápasu byla důrazná útočnice Lenka Švecová, která vsítila šest gólů. „I bez pěti hráček základní sestavy jsme vynikali v kombinaci i přesné koncovce,“ chválil své svěřenkyně trenér Nezdenic Lumír Petrka.

Branky Nezdenic: Švecová 6, Tomaštíková 2, Janíčková 2, Synčáková, Ponížilová. Nezdenice: Manová - Minarechová, Lenka Petrková starší, Andrlíková, Kořénková, Lenka Petrková mladší, Synčáková, Ponížilová, Tomaštíková, Švecová, Janíčková. Střídala: Strouhalová.

BŘEZŮVKY - BŘEZNICE 3:1 (2:1)

V sousedském derby se před 300 diváky zrodilo překvapení. Skóre utkání sice otevřela ve 12. minutě po spolupráci s Bukovjanovou hostující Huťková, poté ale úřadovala domácí Světlana Mozgová, která dvěma góly v 17. a 32. minutě otočila vývoj zápasu pro Březůvky. V 65. minutě odmítla vyrovnání Cibiková, jež neproměnila penaltu. Tři body pro nadšeně bojující družstvo domácích pak pojistila čtyři minuty před koncem pohotovou dorážkou Martina Mozgová.

„Výhru nám zajistil důraz v šestnáctce soupeřek. Pochvalu také zaslouží celá naše dobře organizovaná obrana,“ zářil po duelu štěstím lodivod Březůvek Miroslav Kubját. „Naši porážku ovlivnilo neproměňování šancí a také zranění kotníku stoperky Molové,“ smutnila zklamaná obránkyně hostí Eva Smolková.

Branky: Světlana Mozgová 2, Martina Mozgová - Huťková. Březůvky: Zbudilová - Müllerová, G. Skočovská, Zábojníková, Kiliková, Klívarová, Černošková, Kadlecová, A. Skočovská, Janesková, Sv. Mozgová. Střídaly: M. Mozgová, Vyoralová, Horáková. Březnice: Malotová - Smolková, Molová, Kubíčková, Kozmíková, Cibiková, Vaculíková, Vavrušová, Huťková, Bukovjanová, Pokorná. Střídaly: Kryšpínová, Viternová, Hrbáčková, Hluštíková.

SK LOUČKA - MUTĚNICE 1:4 (1:3)

Domácí celek bez stoperky Baumannové utkání dobře začal. Loučka se brzy po trefě Kozubíkové ujala vedení, ale kvalitní tým Mutěnic byl ještě v průběhu prvního poločasu lepší v ofenzívě a svoji převahu zúročil také brankově. Ve druhé půli se hra vyrovnala, Loučka se ovšem v koncovce už neprosadila. „Dostávali jsme nešťastné góly,“ smutně po zápase konstatoval kouč poražených Pavel Domorád.

Branka Loučky: Kozubíková. SK Loučka: Drgová - Fojtíková, Sousedíková, Sívková, Pjajková, Bělašková, Buriánková, Čechová, Pavlína Manová, Kozubíková, Dorničáková. Střídala: Lamačová.

1. Nezdenice 3 2 1 0 15:0 7
2. V. Pavlovice 3 2 0 1 4:7 6
3. Vlkoš 3 1 1 1 6:2 4
4. Brumov 2 1 1 0 4:1 4
5. Mutěnice 3 1 1 1 5:5 4
6. Březůvky 2 1 0 1 5:4 3
7. Březnice 3 1 0 2 6:6 3
8. Bukovany 2 1 0 1 4:4 3