Před prvním duelem nové sezony zájem fanoušků vedení Slovácka možná až zaskočil, takže někteří diváci se na svá místa dostali až čtvrt hodiny po zahájení utkání. Tomu chce vedení klubu pro příště zabránit. Má k tomu přispět jak zkvalitnění technického zázemí, tak lákavý předprodej.

„Již jsme objednali další dvě tiskárny na vstupenky, které by měly daný problém vyřešit. Navíc pracujeme na tom, aby při zápasech byly otevřeny všechny naše pokladny,“ prozradila předsedkyně představenstva 1. FC Slovácko Marcela Mrázková, která se však společně se svými spolupracovníky snaží předzápasové čekání v řadě na vstupenky úplně odvrátit.

Přispět by k tomu měly změny v systému prodeje vstupenek. Zájemce o konkrétní místo bude muset navštívit předprodej, který bude probíhat na hlavní pokladně každý pátek před domácím utkáním od 15 do 18 hodin. V den zápasu si fanoušci budou moci vybrat pouze sektor a systém jim místo přidělí automaticky. „I přes daná opatření bych ale chtěla fanoušky požádat, aby na zápasy chodili s dostatečným předstihem, nebo využili předprodeje,“ dodala Marcela Mrázková.

Vedení Slovácka chce fanoušky co nejvíce nalákat právě na předprodej, pro který připravuje řadu výhod. „Každý pátý lístek bude zdarma, se slevou budou moci příznivci pořídit také zápasový bulletin,“ říká pracovník klubu Marek Jurák. Na utkání s Třincem také bude zdarma první stovka lístků, která se prodá v den utkání. Spousta příznivců tak může mít kvalitní druholigový fotbal zcela zdarma. A aby se dříve příchozí fanoušci na stadionu před utkáním nenudili, chce vedení klubu postupně připravit zajímavý předzápasový program.