1. FC SLOVÁCKO - FULNEK 2:0 (1:0)

Hromové „gól“ si stadion zakřičel už ve druhé minutě, radost však domácím pokazil praporek asistenta rozhodčího Teubera, který odhalil Chmelíčkův ofsajd. Na další zajímavý okamžik si fanoušci museli počkat až do 16. minuty, kdy fulneckého brankáře Pospěcha pořádně vystrašil dělovkou z 25 metrů Görner. Slezané nenechávali domácím ani píď prostoru, a ti se dlouho nemohli prosadit.

Kletbu Malurovi hoši zlomili po půlhodině hry. Na svědomí to měl opět Aleš Chmelíček, který vstřelil jednu z nejsnadnějších branek své kariéry. Po přímém kopu totiž gólman Fulneku vyrazil Fischerův pokus jen k nohám zcela volného útočníka Slovácka, který ze dvou metrů dorazil míč do prázdné brány.

Domácí jakoby zjistili, že ze standardek by to mohlo jít a dvakrát byli velmi blízko druhému gólu. Nejprve po Görnerově volném přímém kopu hlavičkoval těsně vedle Šultes, vzápětí po velkém závaru zachránil hosty až na brankové čáře nadvakrát Pospěch. Gólman Slovácka Bolek si poprvé sáhl na balon až těsně před přestávkou, kdy jej protáhl Lukaštík.

Druhý poločas začal velmi nadějně polovičními šancemi na obou stranách, ze kterých se ale nic neurodilo. Hra se pak postupně přesunula jen mezi šestnáctky a nebylo se příliš na co dívat. Pak se ale poprvé v dresu Slovácka blýskla letní posila Roman Fischer. Pětadvacet metrů od Pospěchovy brány nabil svou pravačku a gólman Fulneku se k levé tyči natahoval marně. Slovácko se tak pro tento rok rozloučilo se svými diváky vítězstvím.

Branky: 33. Chmelíček, 72. Fischer. Rozhodčí: Moudrý - Teuber, Peřina. ŽK: Görner, Filipský, Čtvrtníček - Dittrich, Lukaštík. Diváci: 4 011.

Slovácko: Bolek - Němčický, Šimáček, Ineman, Lysoněk - Racko (63. O. Čtvrtníček), Fischer, Görner, Filipský (80. Eismann) - Chmelíček (50. Činčala), Šultes. Trenér: P. Malura. Fulnek: Pospěch - Staš (13. Přílučík), Kaprálik, Kovář, Sedlák - Sokol, Dittrich (71. Slončík), Lukaštík, Vajda - Koštuřík (62. Traxl), Smetana. Trenér: V. Daněk.

Další výsledky: Dukla - Třinec 0:1, Hlučín - Opava 1:1, HFK Olomouc - Čáslav 1:0, Ústí nad Labem - Příbram 1:0, Vítkovice - Bohemians Praha 5:0, Hradec Králové - Sokolov 3:1.