Kupčík by rád mužstvo posílil ještě o dva fotbalisty. Jeden by měl zacelit post defenzivního obránce a druhý útočníka.

„O jejich příchodu se zatím jedná. Možná nás posílí hráči ze Slavičína, kteří se neprosadí do divizního týmu. Doufám, že do konce února se vše vyřeší,“ přeje si trenér, jehož cílem pro jarní část je umístění do devátého místa.

Ve Vlachovicích naopak skončil Tkadlec, jemuž Bylnice neprodloužila hostování. Kabinu by mohl ještě opustit i Váňa.

„Připravuje se v Brumově. Pokud se neprosadí do kádru pro divizi, měl by po zbytek jara hrát u nás,“ pravil vlachovský lodivod.

Na prvním tréninku Kupčík přivítal 12 hráčů. Chyběli pouze studenti a dvojice Vavrys - Gabriš.

„Prvně jmenovaný bude kvůli operaci kolena chybět celé jaro. Gabriš už sice ten samý zákrok má za sebou, ale do tréninku se zapojí až později,“ upřesnil Kupčík.

Vlachovický celek ale oproti zvyklostem vypouští ze svého programu soustředění.

„V týmu je mnoho studentů, z nichž převážná většina je přes týden pryč, takže by nás bylo málo,“ objasnil Zdeněk Kupčík, jenž má ale v plánu sehrát tři přípravná utkání.

První sokem bude v polovině února tým Brumova, o týden později Luhačovice. Poté změří síly s Domažlicemi, které budou na Valašsku na soustředění. Soupeře pro generálku Vlachovice ještě hledají.

Do odvetné části krajského přeboru Valaši vstoupí domácím zápasem s Provodovem.

„Pokud počasí nebude přát fotbalu, utkání sehrajeme na umělé trávě v Luhačovicích, kde jsme předběžně na této variantě domluveni,“ zakončil Zdeněk Kupčík.