TRNAVA - TESCOMA ZLÍN 0:0

„Na to, kolik jsme si vypracovali šancí, jsme měli gól dát,“ byl přesvědčený asistent zlínského kouče Marek Kalivoda.

V posledním střetnutí před pátečním odletem na herní soustředění na jih Evropy do Turecka orazítkoval Bača tyč a rychlík Žůrek zahodil dvě sóla.

„Útočná aktivita mužstva nás příjemně překvapila. Po předchozím náročném programu jsme to nečekali,“ přiznal Kalivoda.

Trenéra zlínských brankářů potěšil výkon rekonvalescenta Baránka, který se po zranění ruky postavil mezi tyče v zimě vůbec poprvé.

„S výhledem na ligu je výborné, že máme v pořádku oba gólmany. Barymu vychytaná nula pomůže především po psychické stránce. Mužstvo podržel a předvedl několik dobrých zákroků,“ podotkl Marek Kalivoda.

Do utkání s Trnavou zasáhlo celkem 17 hráčů, o sedm více jich pak v pátek zamíří do tureckého letoviska Belek. Během herního soustředění se Tescoma střetne se třemi zahraničními týmy. Nejdříve 1. února s ruskou Jaroslavlí, poté o tři dny později s rumunským prvoligistou Pandurii Târgu-Jiu a nakonec v sobotu den před návratem do Zlína s maďarským Debrecínem.

Sestava Zlína: Baránek - Čelůstka (46. Pazdera), Kroča, Zbožínek, Elšík (77. Malý) - Vyskočil (46. Musil), Dostálek, Šmahaj (61. Motal), Trubila (46. Žůrek) - Bača (46. Kašpar), Kroupa.