"První poločas jsme hráli, jak jsme si představovali. Hru jsme měli pod kontrolou," uvedl po zápase teplický trenér Petr Rada, jehož svěřenci inkasovali v 62. minutě po rohovém kopu. Zúbek přitom stál trestuhodně sám u levé tyče. "Před druhým poločasem jsem hráče připravoval na standardní situace domácích. Bohužel jsme jednu nepohlídali. Zúbka měl mít na starosti Klein," řekl Rada. Ze závěrečného náporu hosté vyrovnání nevytěžili a poprvé na podzim prohráli. "Nebyli jsme horší, prohráli jsme jednou standardní situací," dodal kouč Teplic.

Jeho zlínský protějšek Pavel Hoftych neskrýval spokojenost, k výkonu svého celku měl ale výhrady. "První poločas nebyl z naší strany dobrý, soupeř byl jednoznačně lepší a především Verbíř nám dělal na levé straně velké problémy," řekl Hoftych. V poločase se snažil hráče nabudit. "Tři čtyři nepřidali nadstavbu a hned to bylo poznat. Ve druhé půlce jsme přidali na důrazu a po gólu se i díky divákům dostali do pohody. Několikrát nás podržel Baránek," uvedl trenér Tescomy, který povedený úvod sezony nepřeceňuje.

Moravané se na jaře horko těžko zachraňovali, po sedmi kolech jim ale patří s dvanácti body pátá příčka. "Je to pěkné, ale zůstáváme pevně na zemi," dodal Hoftych.

soutěž o permanentku