K heslu vzniklo i grafické zpracování, na němž v popředí vyčnívá nejzkušenější člen kádru David Hubáček.

„Zlín nebyl moc vidět, tak teď se dostane aspoň trochu víc na oči veřejnosti. Není to na škodu. Když jsme se byli fotit, tak jsme věděli, že je to pro reklamní poutač, ale podrobnosti a finální znění jsme neznali," líčil 38letý obránce, jenž si roli modela zkusil už na Slavii a nyní jej na sloganu doplňují Lukáš Železník, Tomáš Poznar, Tomáš Hájek a Lukáš Pazdera.

Zdá se tedy, že Fastav kráčí ve šlépějích hokejového PSG. Zároveň se nabízí otázka, jestli se klubu podaří napodobit jedinečná jízda Petra Čajánka a spol. i po sportovní stránce.

„Klobouk dolů, co dokázali. Fandím jim. Teď je čeká nejdůležitější fáze sezony a to samé nás. Ztrátu na špici nemáme až tak velkou a dokud bude šance bojovat o postup, budeme o něj usilovat. Nemůžeme hrát ve středu tabulky, to je o ničem," uvedl Hubáček.

Dvojnásobný mistr české ligy, který na podzim nechyběl ani minutu na druholigovém place, věří, že mančaft je na ostré boje dobře připravený.

„Přátelské zápasy jsme zvládli kvalitně. Úspěšně jsme se konfrontovali s prvoligovými našimi i slovenskými týmy. Je na čem stavět, na druhou stranu je také na čem pracovat. Přípraváky jsou totiž přípraváky a mistráky jsou mistráky," zopakoval zlínský matador sice otřepané klišé, leč pravdivé.

Favorita soutěže pak nachází, aniž by člověk řekl švec. „Číslem jedna je Olomouc. Má nejlepší zázemí a nejkvalitnější kádr. Dále je to otevřené. Prát se budou tři čtyři mančafty a my bychom měli figurovat mezi nimi," nabídl svůj pohled Hubáček.

Dříč mužstva bude bez pochyb na jaře dělat vše pro to, aby Zlín oslavil návrat mezi prvoligovou smetánku, sám však v tuto chvíli neví, jestli by ji poté slízával přímo na hřišti.

„V létě mi končí smlouva. Zatím se cítím jakž takž a ještě bych chtěl pokračovat, prodloužení spolupráce ovšem nezáleží na mně. Uvidíme, jak se klub k situaci postaví, teď to neřeším," upřesnil David Hubáček.

Stranu věnovanou Fastavu Zlín na prahu odvetné části, jejíž součástí bude i rozhovor s hlavním trenérem týmu Bohumilem Páníkem a kapitánem Lukášem Železníkem, najdete v zítřejším vydání Deníku.