VSETÍN – LUHAČOVICE 1:0 (0:0)

Do zápasu vstoupili lépe hosté a soupeř často jejim strojovým kombinacím pouze přihlížel. Domácí se dostali poprvé na dostřel brankáře Soukeníka až ve 23. minutě, jenže Sovák ve výhodné pozici hlavou minul. Kdo si myslel, že bude nápor Luhačovic pokračovat i ve druhé půli, byl zřejmě překvapen. Domácím odpočinek očividně pomohl a byli to právě oni, kdo začal udávat tón hry. Výkon Vsetína rostl každou minutou a jeho tlak sílil. V 80. minutě vběhl na hřiště čerstvý O. Lukáč a jak se později ukázalo, byl tento manévr ze strany domácích trenérů více než úspěšný. Dvě minuty po svém působení na hrací ploše skvěle uvolnil svého bratra, a ten přesnou střelou po zemi nedal překvapenému Soukeníkovi šanci. Luhačovice následně nasadily k závěrečnému náporu, který však pro domácí vyústil pouze v zahrávaní tří rohových kopů. Zejména ten poslední z nich zaváněl vyrovnáním. Branka: 82. J. Lukáč. Rozhodčí: Krajča, 80 diváků. Vsetín: Sedlák – Šuška, Sovák, Nečas, N. Němec – Fojtík (46. Orság), Pavlinec, Mydlo, T. Němec (68. A. Kamas) – J. Lukáč, Viskupič (80. O. Lukáč). Luhačovice: Soukeník – Haloda (81. Marek), Košárek, Kovařík, O. Červenka – Hrnčiřík, Bernátek, Lukáš, Pešek – Ševčík, Zoubek (D. Červenka).

KATEŘINICE – DOLNÍ NĚMČÍ 5:1 (3:0)

Domácí začali naplňovat roli favorita již v 11. minutě. Cahlík posadil trestný kop na hlavu Beňa a ten odstartoval svou cestu za hattrickem – 1:0. O devět minut později předvedl slalom hodný exligového hráče Petr Novosad, v pokutovém území byl sražen a kopala se penalta. Jaroš byl přesný – 2:0. Do šancí se následně dostali i hosté, ale obě spálili. Závěr první půle ale již opět patřil Kateřinicím, když po trestném kopu se nejlépe orientoval Beňo – 3:0. Nástup do druhé půle domácím utekl, když Zimkem vyraženou střelu dorazil ve 48. minutě do prázdné branky Daněk – 3:1. Gól domácí probral. Zajištěná obrana soupeře kapitulovala v 65. minutě. Centr Ondry Kuzníka proměnil Beňo a hattrick byl na světě. O deset minut později si O. Kuzník centr zopakoval. Tentokrát našel Jaroše a bylo to 5:1. Hosté v závěru rezignovali a domácí mohli vedení dvakrát zvýšit. Branky: 11., 41. a 65. Beňo, 20. z pen. Jaroš, 75. Jaroš – 48. Daněk. Rozhodčí: Březáček, 150 diváků. Kateřinice: Zimek – O. Kuzník, Zetek, Kamas, Ondra – Cahlík, Novosad, Kotrla, Sacher – Beňo, Jaroš. Střídali: Orság, Peredarjuk. D. Němčí: M. Bobčík – Šmehlík, Zimčík, Krchňaček, J. Bobčík, Pochylý, Hodulík, Bída, Daněk, Pittner, Skopal. Střídali: T. Kadlček, M. Skopal, D. Stojaspal.

HOLEŠOV – HLUK 4:0 (2:0)

Hostům se zápas vůbec nepovedl, jen úvodních deset minut totiž dokázali držet se soupeřem krok. Následně převzali taktovku domácí, kteří si vytvořili trvalou územní převahu, kterou však gólově vyjádřili až v samém závěru poločasu – ve 40. minutě skóroval Marek a o chvíli později Sumec. Hosté nezachytili ani vstup do druhého dějství, kdy inkasovali od Křenka třetí gól. Holešovští až do konce bezpečně kontrolovali hru a v 83. minutě korunoval výborný výkon domácích Uruba. Branky: 40. Marek, 43. Sumec, 48. Křenek, 83. Uruba. Rozhodčí: Růžička, 150 diváků. Holešov: Krejčí – Bačík, Charuza, Olša, Sumec, Křenek, Marek, Sedlařík, Kostov, Barták, Münster. Střídali: Navrátil, Uruba, Roubalík. Hluk: Fojtík- Machala J., Machala A., Šimčík, Soviš, Machala O., Hanák, Dufka, Horák, Radoch, Zalubil Martin. Střídali: Minařík, Bochánek, Jurásek.

SPYTIHNĚV – OSTR. N. VES 2:0 (1:0)

V utkání průměrné úrovně hosté od začátku pozorně bránili. Po velmi přísně nařízené penaltě se domácí ujali vedení Vávrou, ale do konce poločasu si již nevytvořili žádnou gólovou šanci. Po přestávce se Spytihněvští nedokázali dostat ke své typické hře po zemi. Definitivu a klid do domácích řad dal druhý gól v síti Ostrožské Nové Vsi, kdy po faulu na Krejčího ve velkém vápně proměnil svůj druhý pokutový kop Vávra. Domácí mohli své vedení ještě navýšit, ale další střely Horsáka a Večeři zlikvidoval dobře chytající gólman Hájek. Branky: Vávra z pen. 2. Rozhodčí: Vacula, 110 diváků. Spytihněv: Hájek, Kovář, Sokol (46. Pfeiler), Vávra, Večeřa, Kutra, Barot, Krejčí, Horsák, Spazier, Ulman (40. Rizovski). O. N. Ves: Hájek – Chrástek (72. Jurčík), Kreisl (36. Bouchal), Kadaš, Šálek, Pavlas, Jurásek, Máčala, Galuška (54. Pištěk), Pokorný, Straka.

V. KARLOVICE – MORKOVICE 1:0 (1:0)

První poločas se hrál v režii domácích, kteří svou převahu korunovali ve 20. minutě brankou Starce. Od dalších branek zachránil hosty výborný Veselý. Jedinou šanci na vyrovnání měl favorit z Hané v závěru poločasu, ale Žourek nepřehodil Sváčka. Ve druhém poločase dominovali domácí a rychlými brejky rozebírali obranu soupeře. Čtyřikrát šli útočníci Karlovic na Veselého, ani jednou z toho nebyl gól. V 75. minutě rozhodčí Kypr vyloučil hostujícího Jablunku a domácího Orsága za vzájemnou potyčku. Branka: 20. Starec. Rozhodčí: Kypr, 100 diváků. VKK: Sváček – Štuler, Ondřejka, Davídek, Maliňák – Červenec, Orság, Kučera, Haas – Starec, Vrážel. Morkovice: Veselý – Havlík (85. Kapounek), Svoboda, Jablunka, Vymazal – Kutňák (84. Šimčík), Majda, Handl, Žourek (73. Hlaváček) – Valášek, Hladký.

PROVODOV – VIGANTICE 1:3 (0:2)

Po vyrovnané úvodní dvacetiminutovce se jako první zapsal do střelecké listiny hostující Chumchal. Hosté hráli v pohodě a ještě do přestávky po pěkné akci R. Vokáč zvýšil na dvoubrankový rozdíl. Po přestávce se hra vyrovnala a Provodov se snažil s průběhem utkání něco udělat. Branka padla na druhé straně, kdy Chumchal zvýšil na 3:0. V 70. minutě se domácí konečně prosadili, když po trestném kopu snížil Josefík na 1:3. Kontaktní gól na kopačce měl pět minut před koncem provodovský Slončík, který zahodil výhodu pokutového kopu. Branky: Josefík – Chumchal 2, R. Vokáč. Rozhodčí: Schnurmacher, 70 diváků. Provodov: Máčala – Josefík, Hnilo, Maliník, Březík, Gargulák, Zapletal, Hlavňovský, Slončík, Galandr, Beňo. Střídal: Švach. Vigantice: Blabla – Porubský, Chumchal, Ondřej, Bolcek, Mohyla, Vokáč R., Náměstek, Kožušník, Vokáč Z., Galík. Střídali: Bičan, Křiva, Kulišťák.

SLUŠOVICE – CHROPYNĚ 5:0 (1:0)

Začátek vůbec nenasvědčoval tomu, že proti sobě hrají mužstva z opačných konců tabulky. Chropyňští byli překvapivě pohyblivější, častěji měli míč pod kontrolou a také si vypracovali první vážnější akci – ve 34. minutě se ve vyložené pozici ocitl Pagáč, ale trefil jen gólmana Juříka. A tak zase vstoupilo v platnost pořekadlo Nedáš – dostaneš. Z následného protiútoku otevřel skóre J. Foltýn. Začátek druhé půle byl už v režii favorizovaných Slušovic, a dařilo se jim i střelecky: v 54. minutě přidal po pěkné akci Šimka druhý gól Maňák, a o pouhé dvě minuty samostatnou akci zakončil Šimek. Po hodině hry oba celky prostřídaly a hrál se oboustranně útočný fotbal. Gólově se ale opět prosadili jen domácí: v 62. minutě přidal svou druhou trefu Maňák a o deset minut později jej napodobil Šimek. Hostující Přecechtílek pak ještě odmítl alespoň zkorigování výsledku, s jeho hlavičkou si totiž poradil Juřík. Branky: Maňák 2, Šimek 2, J. Foltýn. Rozhodčí: Dostálek, 130 diváků. Slušovice: Juřík – Gajdůšek, Polčák, Foltýn J., Branek, Bednařík Mil., Elšík, Žůrek, Maňák, Šimek, Foltýn M. Střídali: Čuřík, Miklík. Chropyně: Večeřa – Látal, Liga, Buksa, Hošek, Kolařík, Přidal J., Bosák, Pagát, Táborský, Panáček. Střídali: Fusek, Malát, Přecehtílek.

1. VALAŠSKÝ FC – V. KLOBOUKY 6:1 (2:1)

V prvním poločase začali lépe hosté a již v 17. minutě se ujali vedení brankou Nedavašky. Domácí přidali na obrátkách, vrhli se do útoku a v závěru první půle výsledek otočili. Ve 40. minutě unikl po křídle Grygar a zamířil přesně k tyči. V poslední minutě první půle vstřelil druhou branku M. Maléř. Nástup do druhé půle patřil Rožnovanům. V 56. minutě dělovka Jakuba Maléře změnila tečí směr a prošla brankáři mezi nohama – 3:1. O deset minut později si na přední tyči naskočil na centr Michal Maléř a hlavou přidal čtvrtou branku. Stejný hráč zkompletoval v 77. minutě hattrick, když po sólu přidal pátou branku. Debakl hostů dokonal v 87. minutě Balejík. Branky: M. Maléř 3, Grygar, J. Maléř, Balejík – Nedavaška. Rozhodčí: Stodůlka, 100 diváků. VFC: Majer – Žitník, Bortl, Balejík, Karban – Drápala, J. Maléř, Šimek, Melichařík – M. Maléř, Grygar. V. Klobouky: Marhaník – Častulík, Kozubík, Nedavaška, Martínek, Sáblík, Cícha, Kachlík, Nahodil, Nevrlka, Hajda.

1. Morkovice 11 8 2 1 36:13 26
2. Slušovice 11 6 5 0 22:7 23
3. Spytihněv 11 7 1 3 35:18 22
4. FC Vsetín 11 5 5 1 14:8 20
5. Kateřinice 11 6 1 4 23:23 19
6. Holešov 11 5 2 4 25:15 17
7. Luhačovice 11 5 2 4 21:14 17
8. Vigantice 11 5 2 4 19:16 17