„Celý čas jsme byli jako na kolotoči. Narazili jsme na suverénně nejlepší tým divize D, byli minimálně o třídu lepší. Kdybychom dostali deset gólů, nikdo by se nedivil,“ sportovně uznal kvalitu protivníka trenér TVD Pavel Prešnajder.
NOVÝ JIČÍN - SLAVIČÍN 3:1 (2:1)
Domácí získali rychle, během 18 minut uklidňující dvoubrankové vedení.
„Připadalo mi, jako bychom si přišli zahrát bezstarostný fotbálek. V našem týmu s výjimkou brankáře Kuji nebyl konkurenceschopný soupeři. Odjížděli jsme jako zpráskaní psi,“ zamrzelo kouče Slavičína, jehož výběr po hodině hry navíc hrál oslaben o vyloučeného Tomáše Švacha.
„Všechny udělené karty byly správně. Nás nyní jen mrzí, že s Tomášem nemůžeme počítat na derby,“ bolí Prešnajdera, jenž věří, že tvrdá porážka jeho tým před nedělí nepoznamená. „Snad jsme dostali facku v pravý čas,“ dodal.
Branky: 6. Švec, 18. Macíček, 75. Pyclík - 30. Školník (pen.). Rozhodčí: Dudek, ČK: 63. T. Švach, 208 diváků. Slavičín: Kuja – Fojtík, Elšík (62. Zvoníček), Kocián (79. Fojtů), Horáček, P. Švach, Goňa, Vaculík, Juřica (76. Šťastný), T. Švach, Školník.
