SLAVIČÍN – HODONÍN 0:0

Domácí začali aktivně a soupeři vážnější šanci nedovolili. „Klukům se dařilo uhlídat klíčovou postavu protivníka Polácha, čímž jsme mu nedovolili se dostat do hry," potěšilo kouče.

Už méně pak 30. minuta, kdy pomezní při trefě Kříže odmával ofsajd. „Vůbec nebyl. Video jasně ukázalo, že jejich stoper s gólmanem byli na čáře a Matůš na malém vápně. Neskutečná chyba, to zabolí," kroutí ještě teď hlavou Otépka, jehož svěřenci měli i po změně stran navrch a byli blíže vítězství. „Šest minut před konce ve velké šanci hlavou minul, neskutečnou tutovku v samém závěru zahodil Matůš. Gólman už ležel, ale místo opuštěné brány trefil tyč. To je už neskutečné, co na podzim nedáme," nechápe trenér Slavičína.

„I přese všechno před kluky a jejich nasazením a bojovností smekám. Chyběla jen třešnička v podobně vítězné branky," mrzí Otépku, jehož současně potěšili fanoušci, kteří zaplnili ochozy hřiště. „Je pro nás vyznamenáním, že naše nejlepší defenziva si poradila s nejlepším útokem soutěže. Škoda jen těch našich zahozených šancí," těžce rozdýchával úspěšný lodivod TVD, jehož výběr nyní jede do Staré Říše a na závěr derby s Uherským Brodem.

Slavičín: Jelínek – Goňa, T. Švach, Lukaštík, Mezírka – P. Švach, Školník, Elšík, Horáček (80. Kalus) – Matůš, Kříž. Trenér: Otépka.