Proti Třinci do hry nezasáhli brankář Vít Baránek, obránce Miloslav Penner, záložník Jan Kraus a útočník Libor Žůrek, jinak kouč Hoftych nasadil do hry všechny fotbalisty. Vdresu Zlína se tedy představily zimní posily včele sútočníkem Milanem Pacandou, který si při druhém startu vdresu Tescomy připsal premiérovou trefu vnovém prostředí.

„Podruhé za sebou jsme dali šest branek, takže můžeme být spokojení, ale rozhodně to nepřeceňujeme. Samozřejmě nás však těší, že góly dáváme a sami neinkasujeme,“ poznamenal Pavel Hoftych, jenž pozoruje usvých svěřenců zvýšené sebevědomí. „Zatím předvádějí velkou fotbalovost, ale nesmějí usnout na vavřínech, protože vlize budou podstatně těžší protivníci,“ upozornil trenér Tescomy.

Vpříštím týdnu jeho celek prověří další dva soupeři. Během soustředění na Slovensku Zlín změří síly stamními prvoligisty. Nejprve ve středu nastoupí proti Zlatým Moravcům, vsobotu dojde ke střetu sNitrou, kterou vede exzlínský kouč pavel Hapal a působí tam odchovanec Tescomy Tomáš Janíček. Avklubu je na testech útočník Zlína Martin Bača. „Ojeho případném setrvání vNitře se rozhodne během tohoto víkendu,“ informoval Hoftych, který se na Slovensko těší. „Doufám, že si tam pořádně zatrénujeme na přírodním trávníku,“ přeje si zlínskýkouč.

TESCOMA ZLÍN– TŘINEC 6:0 (5:0).

Branky: 4.a 32.Vyskočil, 16.Malár, 27.Kroča, 41.Pacanda, 72.Baranyai. Zlín: Kořínek (46. M. Gavlák)– Pazdera, Kroča, Zbožínek (46. T. Gavlák), Dujka (46. Elšík)– Musil (46. Baranyai), Vrtělka (46. Zúbek), Šmahaj (60. McQuilkin), Malár (46. Konečník)– Pacanda, Vyskočil (46. Bačík).