NEZDENICE – KROMĚŘÍŽ 5:0 (4:0)

,,Už ve třetí minutě otevřela gólový účet zápasu Švecová a od tohoto okamžiku jsme si utkání užívali. Soupeřky jsme prakticky celé střetnutí nepustili na naši polovinu hřiště. V patnácté minutě jsme vedli 3:0 a díky soustavnému tlaku jsme duel mohli vyhrát podstatně vyšším rozdílem. Naše další příležitosti ale vychytala kroměřížská gólmanka Haldinová nebo skončily na tyči či břevně Hanaček. Konstruktivní schopnosti předvedla Ponížilová, která přihrála na čtyři branky," hodnotila povedený souboj domácí obránkyně Vlaďka Drgová. ,,Do sestavy zapracováváme mladé hráčky a ty zejména v prvním poločase nedokázaly čelit zkušenějšímu kolektivu domácích. Po přestávce jsem udělal několik změn v obraně a v záloze a naše hra se zlepšila. Nicméně soupeř měl vývoj zápasu neustále pod kontrolou," uznal kouč Kroměříže Martin Kratochvíl.

Branky: Švecová 3, Sechovcová, Hanáková. Nezdenice: Manová – Vrábelová, Drgová, Chupíková, Ponížilová, Michaela Hanáková, Synčáková, Rambousková, Sechovcová, Švecová, Kateřina Janíčková. Střídaly: Bednaříková, Lukášová. Kroměříž: Haldinová – Podešvová, Bílková, Havránková, Minksová, Andrášková, Hrubošová, Zlámalová, Honsová, Marková, Kalíková. Střídaly: Svobodová, Stoklásková.

DFK HOLEŠOV – ŽALKOVICE 10:0 (5:0)

,,Trvalo jednadvacet minut, než dala naši první branku Lipková. Na začátku duelu jsme se totiž nedokázali prosazovat přes zhuštěnou obranu Žalkovic. Potom už se ovšem řešila pouze otázka, o kolik gólů zápas vyhrajeme. V utkání jsme měli převahu a duel proti soupeřkám, které za námi výrazně zaostávaly technicky, herně i kondičně, jsme mohli ovládnout i vyšším gólovým rozdílem," tvrdí hlavní trenérka DFK Holešov Svatava Ságnerová.
Branky: Lipková 3, Dětská 2, Zichalová 2, Hovořáková 2, Illéšová. DFK Holešov: Kasalová – Víznerová, Kozlanská, Zita Pospíšilová, Jiroušková, Zichalová, Dětská, Illéšová, Masaříková, Zderčíková, Lipková. Střídaly: Rybenská, Hovořáková, Fojtová, Turečková. Žalkovice: Veronika Kubová – Andrea Netopilová, Petříková, Kojetská, Pisaříková, Monika Netopilová, Rožnovjáková, Zapletalíková, Máčalová, Monika Kubová, Sedlářová. Střídaly: Koutná, Krejčí, Hana Netopilová.

BABICE – VALAŠSKÉ KLOBOUKY 0:1 (0:1)

,,Tři body získal šťastnější tým. Valaškám stačilo potrestat jednu větší hrubku v naší obraně, aby si od nás odvezly vítězství," konstatoval zklamaný lodivod slováckého družstva Lumír Petrka. ,,Souboj na půdě šestého celku soutěže jsme odehráli pouze v deseti lidech se Sárou Bednářovou v brance. Přesto jsme měli celý zápsas ve své moci. Víc jsme si rozuměli s balonem a celek Babic jsme vůbec nepouštěli ke střelbě. Jedinou branku zápasu vstřelila už v patnácté minutě po spolupráci s Tománkovou Vendula Machů," váží si výkonu svého oslabeného týmu první muž lavičky Valašských Klobouk Ladislav Fojtík.
Branka: Machů. Babice: Kristýna Kotlabová – Eliášová, Bílková, Hubáčková, Kočendová, Hořínková, Číhalová, Zbožínková, Tereza Hanáková, Rosíková, Palánková. Valašské Klobouky: Bednářová – Tománková, Bařinková, Pjajková, Valčíková, Matoušů, Kristýna Kubíková, Kalíková, Holbová, Machů.

LUŽKOVICE – BAŤOV 4:0 (2:0)

,,Po opatrném nástupu do zápasu jsme začali mít po deseti minutách trvalou převahu. Družstvo hrálo zodpovědně v obraně a v ofenzivě se nám dařilo proměňovat šance. Baťov jsme předčili také ve fyzické kondici, navíc po třetím gólu hosté zcela odpadli," nešetřil chválou svého kolektivu lužkovický trenér Jakub Greguš. ,,Bohužel i ve třetím jarním duelu jsme navázali na nepovedené výkony proti Valašským Kloboukám a Nezdenicím. Byli jsme pasivní, málo důrazní a celý tým postrádal bojovnost. Nad všemi vyčnívala pouze zaskakující brankářka Michaela Molová, která nás zachránila od ještě vyšší porážky," našla alespoň nějaké pozitivum na třetím nepovedeném utkání v řadě aktuálně zraněná obránkyně Baťova Eva Burešová.
Branky Lužkovic: Bystroňová, Brzósková, vlastní, Nela Ševčíková. Lužkovice: Strachoňová – Matlachová, Jana Molová, Rišková, Petra Ševčíková, Rozsypalová, Bobálová, Brzósková, Franková, Gregorová, Bystroňová. Střídaly: Halová, Hamalčíková, Nela Ševčíková, Staňková. SK Baťov: Michaela Molová – Lysoňková, Oharková, Hrdinová, Šefránková, Křivánková, Koukalová, Pomališová, Melenovská, Přibilová, Malíková. Střídaly: Bukovjanová, Slaná, Andrýsková. ⋌(hot)

1. Nezdenice 10 8 0 2 40:10 24
2. DFK Holešov 10 8 0 2 24:13 24
3. Val. Klobouky 10 6 2 2 17:11 20
4. SK Baťov 10 6 0 4 20:15 18
5. Lužkovice 10 4 2 4 23:20 14
6. Březůvky 10 4 1 5 9:18 13
7. Babice 10 2 2 6 13:16 8
8. Kroměříž 9 1 3 5 9:23 6