V zápase se moc vyložených šancí neurodilo. K vidění byl opatrný fotbal. V koncovce se ovšem prosazoval pouze brněnský tým. Ve 20. minutě poslala Líšeň do vedení Stadlerová. Ve 40. minutě doslala za faul na pronikající hostující útočnici domácí gólmanka Matlachová červenou kartu a do brány musela hráčka z pole Petra Ševčíková. Přesto se Zlín v utkání držel.

Ve druhém poločase bylo družstvo z krajského města v některých pasážích střetnutí dokonce lepší. V 66. minutě se ale postarala o druhou branku hostů bývalá zlínská hráčka Kateřina Dohnálková. A protože se ani ve zbytku duelu domácí celek v koncovce neprosadil, tak si všechny body odvezly Brňačky.

,,Odehrály jsme smolné utkání. S Líšní jsme mohly vybojovat minimálně remízu. Bohužel vyloučení brankářky nás přibrzdilo. Od konce prvního poločasu jsme se totiž musely víc soustředit na obranu. Přesto jsme až do konce zápasu s Líšní hrály vyrovnanou partii. Nedostávaly jsme se však do šancí. A když už jsme si nějakou příležitost vytvořily, tak jsme byly v koncovce nepřesné,“ konstatovala domácí obránkyně Lucie Hrubá.

V tabulce po 4. podzimním kole je Zlín na sedmém místě.

Další duel zlínský tým odehraje v neděli 2. října v Pardubicích. Zápas na východě Čech začíná v 15.30 hodin.

FC TRINITY ZLÍN – SK LÍŠEŇ 0:2 (0:1)

Zlín: Matlachová (Petra Ševčíková) – Tománková, Vyvlečková, Rozsypalová, Martáková, Marholtová, Machů, Petra Ševčíková, Nela Ševčíková, Illéšová, Žalková. Střídaly: Hrubá, Novosadová, Bartlová. Trenérka: Pavla Červenková.