POZVÁNKA NA MEMORIÁL JOSEFA TURENY A EMILA LORENCE DO NÁVOJNÉ

V 58. ROČNÍKU TURNAJE V NÁVOJNÉ SI ZAHRAJE ČESKÝ KNĚŽSKÝ TÝM

Návojná – Už 58. ročník mezinárodního Memoriálu Josefa Tureny a Emila Lorence pořádají v sobotu v Návojné. V nejstarším fotbalovém turnaji na Valašsku se kromě domácího týmu představí ještě mužstva Nedašova, slovenských Mikušovců a zajímavostí je také start Českého kněžského týmu. Hrát se bude systémem každý s každým 2 x 20 minut.

Začátek turnaje je naplánovaný na 14 hodin. Vyhlášení výsledků je na programu v 19.15 hodin.

Loni se turnaj v Návojné nekonal. Vítězství v posledním ročníku v roce 2017 vybojoval kolektiv Brumova. Stříbrný skončil Nedašov, třetí příčku obsadila Návojná. Nejlepším střelcem byl autor 4 branek Brumovjan Přemysl Vaculín.

POZVÁNKA NA MEMORIÁL VOJTĚCHA PTÁČKA A PETRA ROHANA DO ŠTUDLOVA

TURNAJ VE ŠTUDLOVĚ BUDE DOPROVÁZET DJ ANTHONY. PO NĚM BUDE HRÁT KAPELA EVOLUTION

 Šudlov – Ve Šudlově se v sobotu koná 6. ročník fotbalového Memoriálu Vojtěcha Ptáčka a Petra Rohana. Turnaje se zúčastní týmy Lačnova, Tichova, Kanady Kroměříž a domácí mužstvo TJ Sokol Študlov. Hrát se bude spravedlivým systémem každý s každým. Začátek je naplánovaný na 13 hodin. Poslední zápas bude mít výkop po 18. hodině. Bohaté občerstvení je samozřejmostí. Chybět nebudou ani tradiční uzené klobásy a uzené makrely.

Turnajem bude provázet DJ Anthony. Po jeho skončení až do 23 hodin zahraje kapela Evolution.

Loni študlovský turnaj vyhrál celek Kanady Kroměříž. Druhý skončil Študlov, bronzovou příčku vybojoval Lačnov, čtvrté místo obsadil Tichov.

POZVÁNKA NA DOROSTENECKÝ MEMORIÁL JOSEFŮ KOLÍNKŮ DO NEDAŠOVA

VE FOTBALOVÉM MEMORIÁLU JOSEFŮ KOLÍNKŮ SI ZAHRAJÍ ČTYŘI MUŽSTVA 

Nedašov – V neděli se v Nedašově uskuteční fotbalový Memoriál Josefů Kolínků. V dorosteneckém turnaji se představí mužstva Slavičína, Vlachovic, Sehradic a domácího Nedašova. Hrát se bude systémem každý s každým. Výkop prvního utkání je na programu ve 14 hodin. Poslední zápas začne v 18 hodin. Po skončení turnaje nedašovští pořadatelé vyhlásí nejlepšího střelce.            

POZVÁNKA NA NOČNÍ TURNAJ VE VALAŠSKÉ SENICI

FINÁLE NOČNÍHO TURNAJE VE VALAŠSKÉ SENICI JE NA PROGRAMU V SOBOTU 2 HODINY PO PÚLNOCI

Valašská Senica – Už 32. ročník Nočního turnaje v malé kopané pořádají v pátek a sobotu ve Valašské Senici. Ten se bude hrát na místním fotbalovém hřišti a zúčastní se ho maximálně 30 mužstev. Přihlášky lze podat do 18. července na telefonu 731 088 145. Startovné je 1 200Kč. Začátek turnaje je v pátek v 16.30 hodin. Finálový souboj je na programu v sobotu 2 hodiny po půlnoci. Pro nejlepší čtyři kolektivy jsou připravené hodnotné ceny.

POZVÁNKA NA TURNAJ VE VLACHOVĚ LHOTĚ

VE VLACHOVĚ LHOTĚ POŘÁDAJÍ 14. ROČNÍK LHOTKA CUPU

Vlachova Lhota – V sobotu 20. července se ve Vlachově Lhotě koná 14. ročník turnaje v malé kopané Lhotka Cup 2019. Ten se uskuteční v místním sportovním areálu. Hrát se nejprve bude skupinovým systémem, nejlepší týmy postoupí do play off. Začátek je v 8.30 hodin. Pro nejlepší týmy jsou připravené poháry. Vyhlášený bude také nejlepší brankář, nejlepší hráč a nejlepší střelec. Pro všechny hráče i diváky je připravené chutné občerstvení. Celý turnaj bude provázet DJ Lojza.

Pořadatelé přihlášky přijímají a další informace podají na telefonu 608 455 271, nebo na 737 657 924.

Loňský Lhotka Cup v konkurenci 11 mužstev ovládl kolektiv z Francovy Lhoty FC 69, který ve finále porazil vlachovický celek Předseda tým 3:2.