FOTBAL

NA TURNAJI VE ŠTUDLOVĚ NEBUDOU CHYBĚT TRADIČNÍ MAKRELY NA ROŽNI

Ve Študlově se v sobotu 18. července koná 7. ročník fotbalového Memoriálu Vojtěcha Ptáčka a Petra Rohana. Turnaje se zúčastní týmy TJ Jestřabí, TJ Střelná, Canada Kroměříž a domácí mužstvo TJ  Študlov.

Hrát se bude systémem každý s každým. Začátek je naplánovaný na 13 hodin. Poslední zápas bude mít výkop po 18. hodině. Bohaté občerstvení je samozřejmostí. Chybět nebudou tradiční uzené klobásy a makrely na rožni.

Loni študlovský turnaj vyhrál celek Canady Kroměříž. Druhý skončil domácí Študlov, bronzovou příčku vybojoval Lačnov, čtvrté místo obsadil tým Střelné. Hanáci na cestě za prvenstvím postupně remízovali se Študlovem 0:0, porazili Lačnov 4:0 a zdolali Střelnou 2:0.

FOTBAL

V POPOVĚ NA NOU CAMPU SE BUDE HRÁT PRESTIŽNÍ TURNAJ POPOVSKÝ POULIČÁK

Zajímavá sportovní akce se uskuteční v sobotu 18. července na Valašsku. Ve Štítné nad Vláří – Popově se bude hrát tradiční letní fotbalový turnaj Popovský pouličák.

Turnaje se zúčastní týmy z Popova Padělky, Dědina, Ulice, Horňansko, a Zámostí.

Začátek turnaje je na hřišti na popovském Nou Campu ve 14 hodin. Hrát se bude systémem každý s každým. Vyhlašování výsledků je na programu kolem 21 hodiny. Po skončení turnaje bude následovat přátelské posezení hráčů a diváků.

Ceny dostanou nejlepší mužstva, ale také nejlepší brankář, střelec a hráč v turnaji.

Občerstvení včetně chutných klobás je zajištěné. Turnaj bude doprovázet také živá hudba.

Prvenství z roku 2019 obhajuje tým Padělků. Stříbrnou příčku vybojoval celek Horňanska, třetí místo obsadil kolektiv Dědiny.

MALÁ KOPANÁ

NOČNÍ TURNAJ VE VALAŠSKÉ SENICI DOPROVODÍ OHŇOSTROJ. FINÁLE JE NA PROGRAMU V SOBOTU 2 HODINY PO PŮLNOCI

Už 33. ročník Nočního turnaje v malé kopané pořádá v pátek 17. července a sobotu 18. července klub TJ Ajax Valašská Senice. Turnaj se bude hrát na místním fotbalovém hřišti a zúčastní se ho maximálně 30 mužstev.

Přihlášky lze podat Lukášovi Tkadlecovi na telefonu 731 088 145. Startovné je 1200 Kč.

Začátek je v pátek v 17 hodin. Finálový souboj je na programu v sobotu 2 hodiny po půlnoci.

Pro nejlepší kolektivy jsou připravené hodnotné ceny.

Pořadatelé nachystali také pestrý doprovodný program. Od 20 hodin bude k vidění ukázka historického šermu, ve 20.30 hodin se koná běh do ,,Senického hrba,“ a ve 22 hodin turnaj doprovodí tradiční ohňostroj. Ve 21.30 hodin začíná koncert kapely Stram a také večerní taneční zábava.

Vstupné je do 20 hodin 80 Kč a od 20 hodin 100 Kč.

MALÁ KOPANÁ

VE VLACHOVĚ LHOTĚ POŘÁDAJÍ 15. ROČNÍK LHOTKA CUPU

V sobotu 18. července se ve Vlachově Lhotě koná 15. ročník turnaje v malé kopané Lhotka Cup 2020. Ten se uskuteční v místním sportovním areálu.

Hrát se nejprve bude skupinovým systémem, nejlepší týmy postoupí do play off. Začátek je v 8.30 hodin. Pro nejlepší týmy jsou připravené poháry. Vyhlášený bude také nejlepší brankář, nejlepší hráč a nejlepší střelec.

Pro všechny hráče i diváky je připravené chutné občerstvení a po celý průběh turnaje nebude chybět ani hudební doprovod.

Pořadatelé přihlášky přijímají a další informace podají na telefonu 608 455 271, nebo na 737 657 924.

Loňský Lhotka Cup v konkurenci 7 mužstev ovládl kolektiv z Francovy Lhoty FC 69. Stříbrnou příčku vybojoval vlachovický celek Předseda tým, na třetím místě skončil kolektiv K. P. S.

FOTBAL

V TURNAJI V MRLÍNKU SI ZAHRAJÍ I SLOVENSKÉ CELKY HORNÁ PORUBA A KOŠECKÉ PODHRADIE

Už 49. ročník turnaje O pohár Zemské osy pořádají v neděli 19. července v Mrlínku. Tradičního letního mezinárodního fotbalového turnaje na Kroměřížsku se zúčastní 6 mužstev. Ty budou rozlosovány do dvou základních skupin.

O prestižní trofej zabojují 4 kolektivy z kroměřížského okresu hrající III. třídu. Kromě domácího Mrlínku ještě celky Loukova, Prusinovic a Rusavy. Na Hanou přijedou také tradiční slovenští účastníci tým z Košeckého Podhradie a kolektiv Horné Poruby.

Turnaj začíná duely v základních skupinách v 8.30 hodin. Odpoledne mezi 14. a 17. hodinou se budou hrát zápasy o konečné umístění. Finále má výkop v 16.15 hodin.

Večer všem účastníkům nedělního sportovního dne v Mrlínku při taneční zábavě zahraje skupina Minikosovci.

První místo v turnaji obhajuje Horná Poruba. Slovenský tým v loňském roce ve finále před 200 diváky porazil výběr Bystřicka 7:0. Třetí příčku obsadil Mrlínek.