ROUSÍNOV – HS KROMĚŘÍŽ 3:3 (0:1)

Hanáci vstoupili do zápasu aktivně a svou hrou jasně převyšovali domácí. V prvním poločase se zaslouženě dostali do jednobrankového vedení. Po změně stran však nesehraná stoperská dvojice Lakomý – Verchola udělala dvě hrubé chyby, a Rousínov tak nakonec dovedl utkání do remízového konce.
„Citelně nám chyběl Šilinger. Jarda Lakomý předchozí dva zápasy na postu stopera zvládl, ale tentokrát se mu ani dalšímu obránci Vercholovi nedařilo. Během zápasu jsme si vytvořili nespočet šancí. Mohli jsme klidně dát sedm branek. Zkoušeli jsme několik nových hráčů. Slovenského obránce Vercholu, Křivu ze Zlína a hrál za nás i Ševčík z Viktorie Otrokovice. Jeho přestup však zatím není dořešen,“ poznamenal trenér Jindřich Lehkoživ.
Branky: Třasoň, Zezula, Jurčík.
Kroměříž: Vogl – Stojaník, Lakomý, Nakládal, Klimek, Ševčík, Křiva, Dorotík, Mazouch, Třasoň, Dobeš (Zezula, Jurčík, Prešnajder, Řepa, Verchola).

Hulín se musel po odřeknutí Veselí spokojit jen s modelovaným zápasem

BYSTŘICE P. H. – VIK. OTROKOVICE 1:1 (0:0)

Domácí fotbalisté chtěli zapomenout na vysokou pohárovou porážku ve Velkých Karlovicích a v dalším přípravném utkání se jim to podařilo. S divizními Otrokovicemi remizovali 1:1.
„Bylo to kvalitní přípravné utkání. V této fázi přípravy předvedla obě mužstva spoustu povedených akcí. Náš tým měl o něco víc brankových příležitostí, ale zápas nakonec skončil remízou. Hosté nás prověřili v defenzivě, se kterou jsem nebyl po prohře v poháru spokojen. Nevyvarovali jsme se sice opět nějakých chyb, ale bylo vidět zlepšení v celé hře defenzivy. V brance dostal příležitost Sova, který by u nás měl na podzim působit,“ zhodnotil přípravný duel trenér domácích František Mikulička.
Branka: Mikulička.
Bystřice p. H.: Sova – Malík, Minář, Olša, Humpál, Matějka, Švrček, Mikulička, Zapletal, P.

VÍCE ZPRÁV Z REGIONU ČTĚTE ZDE