Na hřišti ve výběru Fastavu Zlín se tak představí například někdejší ligisté Petr Slončík, Otakar Novák nebo Aleš Hellebrand. Kopačky dokonce obuje i trenér druholigového Zlína Bohumil Páník nebo jeho svěřenci Lukáš Železník a David Hubáček. „Respekt nemáme z nikoho. Nastoupíme v nejsilnější sestavě," varoval trenér výběru hokejistů v kopačkách Patrik Hučko.

Sestavu doplní někdejší reprezentant Zdeněk Grygera nebo generální ředitel klubu Milan Plesar. V minulém roce hokejisté vyhráli 4:2. Už předtím v areálu proběhnou zápasy přípravek mezi oběma zlínskými kluby. Vstup na akci je zdarma.

Pro hokejisty to bude již třetí fotbalový zápas. V polovině května vyhráli ve Slušovicích 4:2 a porazili SK Baťov 6:1.⋌(dan)

Zápasy PSG Zlín

Odehráno: Slušovice–PSG Zlín 2:4, SK Baťov 1930 Otrokovice–PSG Zlín 1:6.

Bude se hrát: čtvrtek 4. června: trenéři FC Fastav Zlín–PSG Zlín (hraje se na zlínské Vršavě), čtvrtek 11. června: Rusava–PSG Zlín, čtvrtek 18. června: Grygera team–PSG Zlín (hraje se ve Všetulích), čtvrtek 25. června: SK Újezd–PSG Zlín, čtvrtek 2. července: Řeznictví Ritter–PSG Zlín (hraje se ve Valašských Kloboukách).