Hokejový výsledek ve Slopném, Návojná vede

Zlínsko – Gól, gól, gól… dohromady jedenáct branek. To byl nejzajímavější fotbalový zápas 2. kola okresního přeboru v podání hráčů Slopného a Bratřejova. Na své si přišli i fanoušci v Bylnici nebo Dolní Lhotě. Naopak ve Vysokém Poli se diváci žádné trefy nedočkali. Na čele tabulky se drží trojice Návojná, Bylnice a Dolní Lhota, která má plný počet bodů.

21.8.2014

Dolní Lhota - Březnice A.Foto: David Máčala

NEDAŠOVA LHOTA – JASENNÁ 2:0 (1:0)

Hned na úvod sezony si fanoušci užili duel nováčků. Zápas to byl velmi bojovný z obou stran a hned v první půli si hosté vytvořili čtyři vyložené šance, ale skórovat se jim nepodařilo. Domácí měli také šance, ale bylo to z jejich strany statické. Přesto se prosadili, a to před koncem první půle po chybě obránce hostí. Do šance se dostal M. Struhař a ve 44. minutě neomylně vsítil na 1:0. Domácí pak začali zvyšovat tempo a byli lepším týmem. Hosté si ale vytvořili dvě výrazné šance, které zneškodnil domácí gólman. Nedašova Lhota pokračovala v tlaku, z čehož získala penaltu. Po faulu na Struhaře se kanonýr Pagáč nemýlil.

Branky: 44. Struhař, Pagáč. Rozhodčí: Miklas – Ptáček, Ruman, 92 diváků. Nedašova Lhota: D. Macháč – J. Fojtík, K. Šerý, Macháč, J. Kostka, D. Vaněk V. Vaněk, D. Pagáč, J. Pacík, F. Bůbela, J. M. Struhař. Střídali: M. Juřica, M. Vaněk, J. Bartošák, L. Bartošák. Jasenná: M. Kovář – S. Pajza, M. Nikolén,.M. Pajza, T. Kovář, P. Jurčák, Z. Maliňák, A. Smylek, L. Smylek, P. Přibyka, J. Zicha. Střídali: T. Pečeňa, P. Paža.

BYLNICE – NEVŠOVÁ 5:0 (3:0)

V prvním domácím zápase sezony si Bylnice vedla velmi dobře. I když hostující Nevšová je kvalitní soupeř, domácí se jí nezalekli. Od první minuty bylo znát, že domácí jdou za vítězstvím, a to se potvrdilo už v prvním poločase. Dvěma góly Hořáka a jedním Lukšíka bylo o zápase pomalu rozhodnuto. Hosté se ve druhém poločase snažili změnit vývoj utkání, snažili se zatlačit domácí, ale ti využili jejich otevřené obrany a góly Lysáka a Bartozela stanovili skóre na konečných 5:0 pro domácí.

Branky: L. Hořák 2, Lukšík, Lysák, Bartozel. Rozhodčí: J. Krajča – Murka, Tkadlec, 200 diváků. Bylnice: Dominik Hudeček – L. Hořák, Machů, Tkadlec, Ptáček, Sucháček, Šenkeřík, Lysák, Bartozel, Svoboda, Den. Hudeček. Střídání: Chudárek, K. Hořák. Nevšová: Čupalka – Búžek, Hejda, T. Muster, Šmigura, V. Tomšů, Srcháček, Juriga, Hájek, Topiš, Šoman.

DOLNÍ LHOTA – BŘEZNICE 4:2 (2:1)

Vstup do utkání se domácím nepovedl, když hned ve 3. minutě dostali gól. Lhotané se ale z branky hned otřepali a po dlouhém autu Koutného nastřelil Pastorek břevno. To domácí nemuselo mrzet, neboť záhy z rohu Repaty srovnali na 1:1. Závěr první půlky si domácí vybrali smůlu, když trefili tyčku a následně břevno. Ale hned poté Pastorek zvyšoval na 2:1. Začátek druhé půle vyšel domácím, když hned z prvního útoku našel Masař krásným centrem Martince, který zvyšoval na 3:1. V 70. minutě po rychlé kombinaci zvyšoval Masař už na 4:1. V závěru hosté kopali pokutový kop, kterým korigovali výsledek.

Branky: Pastorek, Repatý, Dominik Masař, Martinec – Daníček, Hamerník. Rozhodčí: Kop – Měřička, Lekeš. Dolní Lhota: Mascai – Deml, Martinka, Martinec, Repatý, Križko, Pastorek, Hlavička, Pleša, Masař, Koutný. Březnice: Dyšlevský – Stuhlík, Vavruša, Daníček, Teplý, Štěpaník, Dostál, Dostál Michal, Hamerník, Stuchlík.

LÍPA – NÁVOJNÁ 0:2 (0:1)

Hosté se ujali vedení po chybě, když brankář vyrazil míč do vlastního hráče. Hrál se oboustranně vyrovnaný duel. Po přestávce si nešťastně přidali domácí další vlastní branku, kvůli čemuž už nemohli pomýšlet na body. Lípa měla v utkání velkou smůlu, když hned čtyřikrát nastřelila břevno hostí.

Branky: 2× vlastní. Rozhodčí: Neubauer – Tkadlec, Řičánek. Lípa: Červenka – Simerský, Hlavinka, Nedbálek, P. Kořének, Gajdošík, Šuba, Šimek, M. Kořének, Procházka, Spáčil. Střídali: Polák, Vísek, Špendlík, Trnka, Mikeska. Návojná: Surý – Pavlík, Běleška, Lorenc, Talčík, Šánek, P. Řehák, Ptáček, Macháč, J. Řehák, Naňák. Střídali: M. Vaněk, Sánek, Bánek, J. Surý, Pružík.

SLOPNÉ – BRATŘEJOV 6:5 (3:2)

Netrvalo to dlouho a otevřel se brankový účet. Prosadili se hráči Slopného, kdy Kozubík vyslal křížovou přihrávku mezi dva hráče na Šůstka a ten už se nemýlil. Poziční bránění a technická hra nesla domácím ovoce. Zvýšili tak svůj náskok na dva nula, a to přesným centrem z rohového kopu na Žáčka, který hlavou nedal Zahradníčkovi šanci. To hosty nezlomilo a po rohovém kopu udeřili i oni. Po chaosu v pokutovém území uklidili míč do brány – 2:1. Pak krátkými přihrávkami dostali míč opět k Šůstkovi. Ten nastřelil gólmana, který balon vyrazil. Naštěstí pro domácí přímo ke kopačce kapitána Outraty, který se již nemýlil. To nebylo v první půli vše. Hostující obrana vyslala obloučkem Chromčáka, který zavěsil. Ve druhé půli gólová nadílka pokračovala. Slopné zvýšilo svůj náskok po penaltě, kterou zajistil Šůstek a vsítil Kozubík – 4:2. O pár minut později usměrnil střelu Pařízka do brány Chlud. Penalta se poté objevila i na druhé straně. Po strkanici při rohu skončil na zemi Chromčák a rozhodčí Uhlár nekompromisně odpískal sporný pokutový kop, který hosté proměnili. To znovu hosty vrátilo do hry. A tak se prosadili v druhém poločase i podruhé, když po dlouhém rohu přehlavičkovali domácí obranu – 5:4. Slopné se ale o body dělit nechtělo. Po krásné technické akci po křídle skončil míč na pravačce Šenovského, který technickou střelou k levé tyči nedal Zahradníčkovi šanci. Hostům se v dramatickém závěru podařilo ještě snížit. Petrášovi se nepodařilo vyrazit míč, a hosté tak hlavou dopravili míč do sítě. „Na můj vkus těch gólů bylo až dost. Musíme proto do budoucna zapracovat na tom, abychom plnili nejen útočné, ale i obranné povinnosti," hodnotil zápas kouč domácích Pařízek.

Branky: Šustek, Outrata, Žáček, Šenovský, Kozubík, Chlud R. – Chromčák 2, Gerža 2, Kalenda. Rozhodčí: Uhlár – Hruška, Frajt. Slopné: Petráš – Šůstek (Brunik), Pochylý, Outrata, R. Chlud. (E. Trunkát), Žáček, Studeník, Šenovský, J. Chlud, Pařízek Lukáš, T. Kozubík. Bratřejov: Zahradníček – Polčák, Bargl, Janeczko, Chromčák, Polčák, Gerža, J. Tomšů.

VYSOKÉ POLE – ÚJEZD 0:0, 0:1 PK

Na tradiční a hojně navštěvované derby mezi Vysokým Polem a Újezdem dorazilo přes 300 diváků. Domácí měli větší územní převahu a vytvořili si i řadu brankových příležitostí, avšak Janků všechny střely pochytal. Hosté hrozili převážně z nebezpečných brejků, které se domácí obraně a dobře chytajícímu Doruškovi dařily likvidovat. Ani ve druhé půli se branky diváci nedočkali. I tak mohli sledovat pěknou hru obou mužstev. Jelikož utkání skončilo nerozhodně, diváci viděli nové pravidlo o pokutových kopech. Po prvních dvou sériích bylo vyrovnáno, avšak poté postupně neproměnil Machů a Doruška. Hosté si tak připsali o jeden bod navíc.

Rozhodčí: Goňa, Paníček, Krajča, 312 diváků. Vysoké Pole: L. Doruška – D. Zicha, O. Novotný, R. Machů, R. Doruška, J. Doruška, P. Machů, P. Janoš, M. Trčka, J. Žák, M. Andrýsek. Střídali: Machů, Bařinka. Újezd: Janků – Častula, Macháč, Sucháček, Belžík, Hrnčiřík, M. Hlavička, R. Hlavička, T. Bělaška, V. Bělaška, Manas. Střídali: Častula, Drga, Kamenčák, Slovák.

MLADCOVÁ B – LUDKOVICE 2:1 (0:0), 3:2 PK

Veteráni v brance zajistili
Mladcovským oba prémiové body. Podruhé za sebou zvítězili domácí na pokutové kopy. Hrdina těch minulých, brankář Michal Černý, musel ve druhé půli pro zranění vystřídat, nicméně ho skvěle nahradil Radek Ondráš, který nejprve vychytal závěr utkání a poté hostům lapil tři pokutové kopy. Domácí tentokrát získali body se štěstím, protože hosté byli lepším celkem. Mladcovským opět vázla rozehrávka a jejich hráči příliš lehce a rychle přicházeli o míč. Několikrát musel zasahovat jako poslední instance kapitán Černý. Ve druhém poločase se diváci přece jen dočkali gólů. Hned v jeho úvodu se radovali domácí. Při jedné z mála rychlých akcí zatáhl míč Dan Kahaja, přihrál Petru Venenému, kterému se střela nepodařila, jenže skončila přímo na noze Mirka Zbořila, který už nezaváhal. Chvíli nato hasil nedorozumění v domácí obraně hlavičkou Černý a o něco později ukopával hostujícímu Hamouzovi na poslední chvíli míč Ondřej Struška. V 78. minutě přestřelil ve velké šanci domácí Michael Čík a poté už přišel nápor hostí, kteří nechtěli přijít o body. V 80. minutě netrefil dobře míč Gavenda, pak hosty skvěle vychytal domácí gólman Ondráš, nejprve hlavičku Kunorzy a poté i střelu Dvorníka. V 86.minutě byl ale Dvorník u centrovaného míče dříve než domácí gólman a bylo vyrovnáno. Domácí pak s vypětím všech sil dovedli zápas do penalt. Radek Ondráš vychytal tři hostující hráče, a tak domácí slaví podruhé výhru za dva body.

Branky: 50. Zbořil – 86. Dvorník. Rozhodčí: Měřička – Murka, M. Frajt. Mladcová: M. Černý (74. Ondráš) – O. Struška, J. Černý, Hamerník, Bečica – Kahaja, Kutra, P. Venený (88. Vyvlečka), Čík (86. Kolařík) – Zbořil, Paták (46. Vaněk). Ludkovice: R. Mikel – P. Mikel, Hanák (66. Kunorza), Brebis, P. Suchý, Bartoš, Mikulášek, S. Mikel, Hamouz, Dvorník, Gavenda.

SERVIS

Bankovnictví a finanční služby - Bankovnictví a finanční služby Odborný pracovník 26 000 Kč

Odborní pracovníci kalkulací, cen, nákladů a rozpočtů Rozpočtář/ka, přípravář/ka staveb. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 26000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracoviště Mysločovice - Stavby ve Zlínském kraji, - Náplň práce: příprava, kontrola staveb, tvorba rozpočtů, administrace zakázek - zpracovávání v programu RTS, podávání nabídek apod., - Požadavky: vzdělání SŠ stavební nebo VŠ, znalost práce na PC, ŘP sk. B, výhodou je praxe v oblasti rozpočtu a příprav stavební výroby a znalost a orientace v Zákoně o zadávání veřejných zakázek, - Nabízíme: získání praxe, stravenky v hodnotě 80,- Kč , motivační osobní ohodnocení, - Přihláška formou zaslaného životopisu na adresu: zdenek@kmkonsult.cz nebo kontaktu na tel.+420777 776 355 p. Večerka. Po obdržení životopisu Vás bude kontaktovat personální oddělení a dohodne s Vámi další postup., - Pracovní místo je zprostředkováváno agenturou práce., Pro výběrové řízení na výše uvedenou pracovní pozici bude KM konsult s.r.o., jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci souhlas a své osobní údaje za účelem a podobu realizace výběrového řízení. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět.. Pracoviště: Km konsult s.r.o. - prac. mysločovice - agentura práce, 763 01 Mysločovice. Informace: Zdeněk Večerka, +420 777 776 355.

Služby - Služby Uklízeč, uklízečka 73 Kč

Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech Úklid - prac. Otrokovice. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 73.2 kč, mzda max. 80 kč. Volných pracovních míst: 4. Poznámka: Pracoviště: Avex, tř. Tomáše Bati č.p. 1656, Otrokovice., , Hledáme šikovné úklidové zaměstnance s týmovým duchem, kterým nabídneme ke své práci pohodovou a spolupracující atmosféru příjemného kolektivu, , Úklid kanceláří - pravidelný úklid místností a objektů manuálním nebo strojním způsobem. Vysávání koberců, stírání podlah, vynesení odpadků, otření omaků na nábytku, úklid sociálního zařízení, otření prachu. , , Vyhrazeno pro OZP., Požadujeme: spolehlivost. Nechodit na pracoviště! První kontakt POUZE telefonicky, , Volejte nebo pište: 723 612 506, prace@forcorp.cz. Pracoviště: Forcorp group spol. s r.o. - prac. otrokovice, tř. tomáše bati, tř. Tomáše Bati, č.p. 1656, 765 02 Otrokovice 2. Informace: Renáta Marková, +420 723 612 506.

Stavebnictví - Stavebnictví Stavební technik 15 000 Kč

Stavební technici projektanti, konstruktéři Projektanti/architekti pozemních staveb. Požadované vzdělání: bakalářské. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 15000 kč, mzda max. 30000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Výhody: atraktivní lokalizaci, vynikající dopravní dostupnost, možnost vzdělávání v oboru, získání praxe v nejnovějších technologiích / BIM /, flexibilní pracovní dobu, obvyklé benefity, férové odměňování, vyspělé pracovní prostředí, i pro čerstvé absolventy možnost dálkového magisterského studia, Stravenky, telefon, flexibilní pracovní doba. Pracoviště: Projekty jura s.r.o., Vavrečkova, č.p. 5262, 760 01 Zlín 1. Informace: Ing.Jiří Vašíček, .

Gastronomie - Gastronomie Kuchař/pizzař 18 000 Kč

Kuchaři (kromě šéfkuchařů) Kuchaři. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč, mzda max. 21000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Náplň práce: příprava jídle z masa i bezmasé kuchyně, Výhody: čtvrtletní prémie, sleva na stravu, příspěvek na životní nebo penzijní připojištění, týden dovolené navíc, práce v malém zařízení - 19 klientů.. Pracoviště: Moravskoslezské sdružení církve adventistů sedmého dne - malenovice, Tyršova, č.p. 1108, 763 02 Zlín 4. Informace: Roman Mašlík, +420 777 032 592.

ilustrační foto

Revoluce na Moravě, vzniknou tři skupiny divize

Krajský soud ve Zlíně. Ilustrační foto.

Nelegální cigarety za miliony korun vynesly zlínským podnikatelům tresty vězení

Holešovská regata poosmé. Oblíbená akce dnes začíná

Letos se koná poosmé, během uplynulých ročníků si ale stihla vydobýt pověst největšího rodinného festivalu nejen ve Zlínském kraji. Holešovská regata v pátek 22. června po roce opět vyplouvá v tamní zámecké zahradě a lidé se mohou těšit na řadu hudebních hvězd a pestrý doprovodný program pro malé i velké.

Kráska z Peru, Austrálie nebo Evropy? Vyberte nejhezčí fanynku skupiny C

Fotbalové mistrovství světa v Rusku neprovázejí jen nádherné útočné akce a góly, ale i krásné ženy na tribunách či ve fanzónách. Do konce června vám budeme nabízet nejsympatičtější fanynky týmů z každé skupiny. Můžete hlasovat pro vaši favoritku, vítězky pak postoupí do finále, v němž se „utkají“ o pomyslný titul Miss šampionátu.

U Neubuze bourala ve středu auta, jeden řidič byl těžce zraněný

Středeční vážnou dopravní nehodu u obce Neubuz na Zlínsku nyní řeší zlínští dopravní policisté a kriminalisté. Ta skončila vážným zraněním jednoho z řidičů. Podle policie hrozí viníkovi střetu trest odnětí svobody až na čtyři roky.

Draft NHL vyhlíží hned šest hokejistů z regionu

Půjdou ve stopách Filipa Chytila? Hned šest hokejistů původem z našeho regionu figuruje v předběžných odhadech respektovaného serveru eliteprospect.com pro vstupní draft NHL 2018. Burza talentů startuje 1. kolem už v noci z dneška na zítřek v dallaské aréně American Airlines Center.