V šestém kole se holešovský tým po téměř měsíční pauze konečně zase představí domácím divákům, když o víkendu na hřišti Na Střelnici přivítá Kostelec na Hané. Zápas se hraje v neděli od 14.30 hodin.

Holešovské holky v Podivíně zvítězily 6:0. Hanačky stovce natěšeným divákům pokazily náladu už do poloviny prvního poločasu. Ve třetí minutě je poslala do vedení Kuchařová. O tři minuty později přidala druhý gól Šustová a v jednadvacáté minutě to bylo po trefě Šilhárové 0:3.

O čtvrtou branku hostů se postarala dvě minuty před přestávkou znovu Kuchařová. Ani po změně stran se obraz hry nezměnil. Holešov pokračoval v dobývání brány Jihomoravanek a jeho převahu zůročila dalšími dvěma góly s chutí hrající Monika Šilhárová.

,,Domácí od začátku střetnutí nestačili čelit naší kombinaci. Proto jsme v zápase od úvodních minut dominovali a mohli jsme ho vyhrát i vyšším rozdílem. Podivín nás ohrožoval pouze z ojedinělých brejků," informoval jeden z holešovských koučů Slavomír Bednář starší, kterému se na jihu Moravy nejvíc zamlouvaly výkony Nely Ševčíkové a střídající Petříkové.

PODIVÍN – HOLEŠOVSKÉ HOLKY 0:6 (0:4)

Branky: Šilhárová 3, Kuchařová 2, Šustová.
Sestava: Dědičová – Petra Ševčíková, Tiefenbachová, Nela Ševčíková, Randuchová, Kuchařová, Rýdlová, Kocurková, Šustová, Krčmářová, Šilhárová. Střídaly: Petříková, Škrabalová.

Lubomír Hotař