I. B třída: Havřice přijely pouze v devíti. Dostaly šestku

Region – V duelu I. B třídy skupiny B mezi Veselou a Malenovicemi viděli diváci celkem dvacet penalt a nakonec i výhru domácích fotbalistů 2:1. Dvě branky Konečníka přispěly k výhře 3:0 prvních Skaštic nad Roštěním.

29.10.2014

Fotbal I.B třída: Veselá(bílí) - Skaštice. Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Martin Břenek

V céčku se hattrickem blýskl Silný, který pomohl rezervě Otrokovic k vítězství v Nedakonicích 4:2.

Kateřinice – Zašová 2:3 p. Drda, Děckuláček – Chlevišťan, Holiš, Lhota u Vs. – Hor. Lideč 0:5 Fojtík 3, Trčka D., Surovec, Val. Polanka – Fr. Lhota 1:0 Řezníček, Hutisko – Pr. Bečva 2:3 p. Fiurášek, Zapletal – Gálik, Vašek, Lidečko – Jablůnka 0:3 Orság, Smilek, Čuma, Hovězí – Dol. Bečva 0:1 p., Ratiboř – Janová 4:3 Olšák, Bližňák, Krampota, Uhrin – Čtvrtníček 2, Bant.

Dohrávky – 3. kolo: Janová – Hutisko 2:0 Měrka, Hrtáň. 6. kolo: Fr. Lhota – Jablůnka 4:2 Kindl M 2, Chmela, Filák O. – Čuma, Brodek. 6. kolo: Hor. Lideč – Dol. Bečva 0:3 Stavinoha, Ručka R., Šena.

LUKOV – SEHRADICE 1:0 P. (0:0)

Na těžkém podmáčeném terénu hraničícím s regulérností byli v prvním poločase aktivnější domácí, ale do zakončení se prakticky nedostali. Naopak hosté dvakrát zahrozili. V 18. minutě střelu zblízka ještě před brankářem Joklem zablokoval na roh Brázda. Po půlhodině hry pak střela z devatenácti metrů jen o fous minula konstrukci domácí branky. Ve druhé půli už bylo k vidění více nebezpečí před oběma brankami i díky stále zhoršujícímu se terénu. V 53. minutě domácí brankář Jokl nohama v bahně zlikvidoval trestný kop hostů z úhlu zpoza šestnáctky. O dvě minuty později našel Brázda dlouhým pasem v šestnáctce Sehradic Smetanu, ale obrana hostů ještě před Kupkou odvrátila nebezpečí na roh. Hosté se poté tlačili zejména po pravé straně před branku Lukova, z čehož pramenilo i několik faulů a nebezpečných standardních situací před Joklovou brankou. Ty ale domácí defenziva zvládla. V 70. minutě měl blízko k brance po brejkové situaci Šumšal, ale sám před Kupkou místo zpracování míče poslal hlavou balón do jeho náruče. Tři minuty před koncem opět po akci po pravé straně orazítkovali hosté tyč, a tak utkání dospělo k penaltové loterii. Z té vyšli lépe domácí a stačilo k tomu sedm pokusů. Ze strany domácích se postupně prosadili Brázda, Smetana a L. Vitovský, hosté se prosadili jen jednou. První dva pokusy zlikvidoval Jokl, čtvrtý pak skončil vysoko nad lukovskou brankou. Domácí tak s favoritem získali dva důležité body a v tabulce pravdy se zatím pohybují v plusových bodech.

Rozhodčí: Němec – Kluďák, Žáček, 40 diváků. Lukov: Jokl – Brázda, Macík, Šimčík, M. Vitovský, Janský (74. O. Sedláček), M. Teplý, T. Teplý, M. Holomek (78. L. Vitovský), Smetana, Šumšal. Sehradice: Kupka – Hofschneider, Krejčiřík, Žáček, Kolařík, Polášek, Zavadil, Pavliš, Zetek, Blažek, Kraváček. Střídali: Čechmánek, Plášek, Mikel.

TLUMAČOV – SLAVIČÍN B 1:2 (1:2)

O svém zaslouženém vítězství rozhodli hosté hned na začátku utkání. Ve 3. minutě přímý kop Ocelíka z rohu velkého vápna skončil k překvapení všech v síti domácích. Stejný hráč si ve 14. minutě nikým nebráněný pohodlně vyskočil na centr z rohového kopu a hlavou podruhé zavěsil. Otřesení domácí se dočkali snížení z první povedené akce ve 26. minutě, kdy Psota zatáhl míč po levé straně, posunul ho do vápna Máčalovi, ten příhrou pod sebe našel volného Jonáška, který nedal levačkou Výpušťákovi v bráně Slavičína šanci. Stejný hráč mohl ve 30. minutě po pasu Máčaly vyrovnat, ale na nerovném terénu mu míč v rozhodující chvíli uskočil. Vyrovnání pak nepřipustil ve 43. minutě Výpušťák, který vychytal v nadějné pozici Psotu. Ve druhém poločase se hosté zaměřili na bránění výsledku. V křeči hrající domácí si už žádnou šanci na vyrovnání nevytvořili.

Branky: 26. Jonášek – 3. a 14. Ocelík. Rozhodčí: Veselý – Štefanko, Mokrý, 100 diváků. Tlumačov: Škrabal – Tyl, Sedlář, Barwig, Zálešák, Duroň, Mudřík, Vrána, Jonášek J., Psota, Máčala. Střídali: Mouka J., Mouka P. Slavičín B: Výpušťák – Bureš, Kulíšek, Ocelík, Neuman, Sochora, Kročil, Pavelka, Goňa, Chovanec, Švach. Střídali: Otépka.

PŘÍLUKY – KOSTELEC U HOL. 1:5 (1:0)

Od začátku utkání hrály oba týmy velmi aktivně, ale první gól padl až v polovině první půle, když poslal domácí do vedení Zahradnický. Výsledkem 1:0 skončil i první poločas. Do druhé půle nastoupili hosté s odhodláním zlomit nepříznivý stav a to se jim také povedlo. Příluky vedly do 65. minuty, pak začali hosté úřadovat. Nejprve po zbytečném faulu domácích kopal Kostelec přímý kop před velkým vápnem a podařilo se mu vyrovnat. To hosty nabudilo a přidali další trefu po chybě domácí obrany. Příluky se pokoušely se zápasem něco udělat, ale ani jednu ze dvou šancí nevyužily, a tak přišel trest. Kostelec z protiútoku přidal třetí gól. Domácí pak úplně přesypali svou hru a v závěru inkasovali ještě další dvě branky. Hosté si tak odváží výhru 5:1.

Branky: Zahradnický – Marek T. 2, Kovalda M., Gerát, Darebník. Rozhodčí: Nevrla.

LUŽKOVICE – TEČOVICE 1:0 (1:0)

Historicky nejnepříjemnějším soupeřem domácích jsou právě hráči Tečovic. Lužkovice se snahou toto prokletí překonat a konečně zvítězit začaly s náporem. Již ve 3. minutě prověřil brankáře hostů Polepil střelou z dálky. Chvíli nato měl šanci po průniku Křepelka, své sólo však neproměnil. Hosté se zvedli herně a byl to boj ve středu hřiště, mnohdy se až jiskřilo od kopaček. Po střele Holého ve 40. minutě vykopával obránce hostů míč z brankové čáry. Domácí se gólu přece jen dočkali. Nejdřív trefil hlavičkou spojnici branky Holý, ale míč se odrazil k J. Ronzovi a ten prudkou střelou k tyči dal gól do šatny. Druhý poločas měli hosté místy herní převahu, ale domácí brankář Vala své mužstvo dokázal vždy podržet. V závěru utkání byl vyloučen kapitán Tečovic Ondík za faul na pronikajícího útočníka Turýna. Lužkovice však tři vyložené šance T. Ronzy, Holého a Turýna nedokázaly proměnit a nakonec byly rády za získané vítězství, které jim přineslo tři body.

Branky: J. Ronza. Rozhodčí: Ponížil – Karlík, Richter, 120 diváků. Lužkovice: Vala – Ždanov, Čala, Mičola, Zámorský, Škrabal, Polepil, Holý, Křepelka, Turýn, J. Ronza. Náhradníci: Novák, Čech, T. Ronza, Gruber, Holík, Jenček. Tečovice: Křížek – Plachý, Družbík, Sedláček, Šnajdr, Pala, Bořuta, Chudárek, Ondík, Škarek, Kučera. Náhradníci: Frkal, Vopatřil, Horsák.

VESELÁ – MALENOVICE 2:1 P. (1:0)

Domácím zjevně uškodil rychlý gól už ve 3. minutě, který byl úvodem k útočné smršti Veselé. Nicméně smršti neškodné. Branku vstřelil v úvodu velmi aktivní Tomáš Pavel, a to za výrazného přispění teče hostujícího obránce, která Juráně v malenovické bráně vyřadila z činnosti. Hosté poprvé zahrozili až ve 20. minutě, ale to už mezitím stačila Veselá spálit tři slibné šance. Celá první půle se hrála jen na polovině hostů a jak diváci, tak hlavně domácí hráči podlehli dojmu, že se nic nemůže stát a že je jen otázkou času, kdy padne gól. V tomto duchu začala Veselá i druhou půli a hned v 46. minutě neškodný nákop do šestnáctky domácích naprosto zbytečně skončil rohovým kopem a z něj hosté udeřili. Prudký kop na přední tyč a míč tancoval po brankové čáře. Třikrát se jej domácí nedůrazně pokusili odkopnout, aniž by míč opustil prostor u pravé tyčky veselské brány. Třikrát jej hosté tlačili opačným směrem do brány. V přetláčení byly Malenovice důraznější a slavily úspěch. Devatenáctiletý Torma se opět zapsal mezi úspěšné střelce. Po zbytek poločasu už nebyla převaha Veselé tak výrazná jako před přestávkou, ale opět to minimálně pětkrát zavánělo gólem v malenovické síti. Úplně nejblíže byla Veselá vedení v 77. minutě, kdy Manďák z trestného kopu nastřelil břevno. Nastal penaltový rozstřel, který se asi už dlouho nikde opakovat nebude. Úvod byl infarktový asi pro obě strany. Domácí nedali, hosté dali, a tak se to střídalo první čtyři série, po kterých byl tedy stav 2:2. V páté sérii byli úspěšní oba střelci. V dalších dvou sériích zase nepadla ani jedna branka. Nerozhodla ani osmá a devátá série, když všechny střely pro změnu skončily v síti. Oba gólmani se překonávali a už hrozilo, že v jedenácté sérii půjdou kopat i oni. Nedočkali se, v desáté sérii byl domácí stoper Odstrčilík úspěšný a hostujícímu Galatíkovi Červenka střelu k pravé tyči chytil.

Branky: 3. Pavel – 46. Torma. Rozhodčí: Kotačka – Janča, Zpěvák, 80 diváků. Veselá: Červenka – Čoček, Odstrčilík, Divoký, Večeřa – Bodlák (60. Machalíček), David Dlabaja, Žůrek (78. Martin Dlabaja), Dlouhý – Tomáš Pavel, Manďák. Malenovice: Juráň – Lhotský, Sadil, Gazda, Rosinec, Zahnaš (46. Bártek), Čonka, Torma, Brázda, Kovaříček (86. Galatík), Struška.

SKAŠTICE – ROŠTĚNÍ 3:0 (1:0)

Jednoznačné vítězství si připsali fotbalisté Škaštice, a potvrdili tak roli jasných favoritů. Domácí k pohodlné výhře nasměroval Konečník, který zaznamenal dvě branky. Roštění se za celý zápas na větší odpor nezmohlo a zaslouženě padlo. Domácí se navíc díky zaváhání Sehradic posunuli do čela tabulky.

Branky: Konečník 2, Mrhálek. Rozhodčí: Katrňák.

AD. HULÍN – TĚŠNOVICE 2:1 (1:1)

Od utkání se dal očekávat běhavý fotbal, hlavně ze strany hostí a ti to potvrdili již ve 4. minutě, kdy se ve vápně po zpětné nahrávce objevil sám Janoštík a poslal hosty do rychlého vedení. I nadále byly Těšnovice pohyblivější a měly více míč na kopačkách. Naštěstí pro Admiru v 9. minutě hosté u vápna faulovali a k trestnému kopu se postavil Kubo. Jeho střela šla do zdi, ale odrazila se k němu zpět a druhá střela s pomocí teče skončila v síti. Potom se hrál vyrovnaný zápas, hosté měli opticky více ze hry, ale útočné snahy obou mužstev končily většinou u vápna. Poločas skončil smírně 1:1 a bylo to spravedlivé vyjádření dění na hřišti. Druhá půle začala pro Admiru dobře, ve 49. minutě Těšnovice chybovaly v obraně, na pravé straně se dostal k míči volný Martin Simerský a svůj brejk zakončil brankou na 2:1. Hosté ve snaze vyrovnat ještě zvýšili úsilí, ale pozorně hrající obrana domácích je do šancí nepouštěla. Takže se hrál opět spíše fotbal mezi vápny s minimem šancí. Do konce se tak již stav nezměnil a Hulín získal tři body.

Branky: 9. Kubo, 49. M. Simerský – 4. Janoštík. Rozhodčí: Ambroz. Ad. Hulín: Hložek – Janda, Šenkyřík, Nedbal M., Jurášek, Kubo (46. Simerský R.), Prokop, Csomor (83. Kostov), Simerský M., Štoll (68. Adamík), Karamon.

Dohrávky – 6. kolo: Příluky – Skaštice 0:2 nehl. 7. kolo: Těšnovice – Tlumačov 1:2 Křížek – Mouka J. 2.

SUŠICE – VLČNOV 1:4 (0:3)

Domácí se potýkají s velkou marodkou, a do zápasu tak vstoupili v silně kombinované sestavě. Do branky se musel postavit Lubomír Skopal, jinak hráč z pole, kterého překonal už v 10. minutě nechytatelnou hlavičkou vlčnovský Činčala. Ve 24. minutě krásnou střelou na zadní tyč zvyšoval další exligista Němčický. Vlčnov byl jistější na míči, lépe kombinoval a výsledkem byl třetí gól v síti Sušic. Zpětnou přihrávku před malé vápno uklidil do sítě Gregor. Domácí se do zakončení dostávali sporadicky, jejich koncovka nemohla znamenat pro Chvojku vážné nebezpečí. Druhý poločas byl vyrovnaný, hosté si hlídali pohodlný náskok, který ještě zvýšil v 65. minutě Zemek, když prošel obranou domácích jako nůž máslem. Sušice sympaticky bojovaly až do konce a dočkaly se alespoň čestného úspěchu, když Chvojkovu chybnou rozehrávku potrestal střelou z třiceti metrů Lahola.

Branky: 89. Lahola – 10. Činčala, 24. Němčický, 35. Gregor, 65. Zemek. Rozhodčí: Havránek – Manďák, Daněk. ŽK: Lahola, Příplata – Zemek, Machala. Diváků: 110. Sušice: L. Skopal – Lahola, T. Skopal, Šrámek, Příplata, M. Hejda, Hastík, Šlechta (79. Novák), Jurča (69. Omachlík), Mikulík, A. Hejda. Trenér: Surý. Vlčnov: Chvojka – Zemek, Křapa (83. Kužela), Kameník, Gregor, Němčický, K. Tomala (74. Mikulinec), Hlahůlek, Fibichr, Činčala (77. Kašpařík), Machala (46. J. Tomala). Trenér: Bělohlávek.

KUNOVICE – STARÉ MĚSTO 2:1 (1:1)

Sousedské derby začali lépe domácí, kteří hned od úvodu utkání hýřili aktivitou. Soupře přehrávali, vstřelit branku se jim ovšem nepodařilo. Naopak to byli hosté, kteří z prvního kloudného útoku přečíslili obranu a Doseděl ve 14. minutě otevřel účet zápasu – 0:1. Od této chvíle domácí přitlačili na pilu, branky ale stle nepřicházely. Utkání bylo hodně nervózní, takže nebylo divu, že po druhé žluté kartě byl ve 44. minutě vyloučen hostující Juráň. Už se zdálo, že poločasový výsledek zůstane pro domácí nepřízviný, ale ve 45. minutě po faulu v pokutovém území rozhodčí za stažení hráče nařídil pokutový kop, který jistě proměnil domácí Polášek – 1:1. Kunovčanům vyšel parádně i vstup do druhého poločasu. Hned ve 48. minutě se prosadil znovu Polášek a poslal domácí tým do vedení – 2:1. Od této chvíle hra upadla do průměru a hrálo se jen od vápna po vápno. Domácí ještě několikrát ohrozili branku soupeře, ale gól se jim již vstřelit nepodařilo. Hosté i v deseti drželi krok, ale stav utkání se již nezměnil, a tak domácí naprosto zaslouženě zvítězili.

Branky: 45. z pen. a 48. Polášek – 14. Doseděl. Rozhodčí: Manďák – Daněk, Havránek. ČK: 44. Juráň (St. Město). Diváků: 320. Kunovice: Noha – Sedlář (82. Krček), Brim, Skovajsík, Škrášek – Lahodný, Sklenář, Střelec, Polášek – M. Vlček (90. Lysoněk), Šebák. Trenér: Matoušek. St. Město: Dekrét – Žajdlík, V. Trubačík, Juráň, M. Trubačík (80. Josiek), Doseděl (88. Šopík), Melichárek, Svoboda, P. Vlček, Damovský, Kovács. Trenér: Višenka.

KORYČANY – HAVŘICE 6:1 (2:1)

Havřice bojují s velkou marodkou a zápas odehrály pouze v devíti fotbalistech. Hrálo se na jednu bránu, přesto to nebylo pro domácí fotbalisty jednoduché, neboť dlouho hledali recept na prolomení obranného valu soupeře. Skóre otevřel ve 20. minutě z přímého kopu Stanislav Koval. O deset minut později bylo ovšem vyrovnáno. Domácí, kteří se soustředili jen na dobývání havřické brány, pozapomněli na volného Tomáše Rachůnka. Jeho sólo sice gólman Brázda nejprve zlikvidoval, vyražený míč ale Rachůnek poslal lobem do sítě – 1:1. Uklidnění přinesla na domácí kopačky až přesná hlavička Samsonka, který gólem do šatny zlomil odpor hostí. Druhý poločas již byl zcela v režii domácích, kteří přidali další čtyři branky. Nejprve se trefil Karel Věžník, pak se po sóle prosadil Bleša a na 5:1 upravil opět Věžník. Hostům pak byl navíc po dvou žlutých kartách vyloučen L. Maršálek, a tak dohrávali pouze v osmi hráčích. Na konečných 6:1 uzavřel střídající Karel Koval.

Branky: 53. a 81. K. Věžník, 20. S. Koval, 45. Samsonek, 56. Bleša, 85. K. Koval – 32. T. Rachůnek. Rozhodčí: Kubíček. ČK: L. Maršálek (Havřice). Diváci: 100. Koryčany: Brázda – Bleša, Mušálek, J. Věžník, Samsonek, Hanák (Pěnica), Kroutilík, S. Koval (K. Koval), Vybíral (Daníček), Prokeš, K. Věžník. Havřice: Holomek – L. Maršálek, Bršlica, Janíček, Crla, M. Rachůnek, Buráň, T. Rachůnek, M. Maršálek.

NEDAKONICE – VIKTORIA OTROKOVICE B 2:4 (1:2)

Domácí začali vlažně a již ve 4. minutě je probudil z letargie Ponížil, který po rohovém kopu poslal hosty do vedení – 0:1. Vzápětí podržel domácí gólman Vitásek, který chytil tutovku Skřivanovi. Domácí poprvé zahrozili v 11. minutě Cigošem. Hra se mírně vyrovnala a v 19. minutě po individuální akci srovnal na 1:1 Mařák. Pak ovšem rozehrál svůj koncert hostující kapitán Silný, který čistým hattrickem zajistil Viktorce rozhodující náskok – 1:4. Na straně domácích měl slibnou příležitost Klečka, hlavou ale mířil nad bránu. Domácí se snažili alespoň zkorigovat výsledek, což se jim ale podařilo až v 89. minutě, kdy Cigoš z přímého kopu prostřelil vše, co mu stálo v cestě, a upravil na konečných 2:4.

Branky: 19. Mařák, 89. Cigoš – 4. Ponížil, 22., 49. a 64. Silný. Nedakonice: Vitásek – Král (Balíček), Stupka, Čagánek, Hyrák (Marek), Beránek, Mařák (Andrýsek) Klečka, Bilavčík (Mareček), Cigoš, Petek. V. Otrokovice B: Janečka – Ševčík (Ruman), Gojš, Žůrek, Ponížil (Škrabal), Kozel, Zelinka (Kamenčák), Skřivan, Silný, Gába, Lendler.

ZLECHOV – OŘECHOV 3:1 (1:0)

Domácí byli od začátku pány na hřišti a už v 5. minutě je po narážečce s Andrýskem poslal do vedení Hynek Vaněk. Zlechovu vyšel i nástup do druhé půle, kdy se Andrýsek proměnil z nahrávače ve střelce a zvýšil na 2:0. Hosté se ale takřka hned po rozehrávce vrátili do hry, když Drobisze překonal Krys – 2:1. Domácí ovšem nadále kontrolovali hru a v samém závěru pojistili zisk tří bodů. Velcr po spolupráci s Kowalíkem vnikl do šestnáctky, kde byl faulován, a Kowalík z penalty završil na 3:1.

Branky: 5. Vaněk, 54. Andrýsek, 90. z pen. Kowalík – 55. Krys. Zlechov: Drobisz – Balíček, Mikula (68. Jurášek), T. Vaněk, Machala, H. Vaněk ml., Zajíc, Kalmus (64. Kowalík), Andrýsek, Kotek, Velcr. Ořechov: S. Kuchař – Krys, Zukič, Šesták, Durmiševič, Trlida, Matula (60. Z. Kuchař), Hlúpik, Váňa, Vanek, Bublík.

PRAKŠICE – BUCHLOVICE 1:2 (0:0)

Hostující mužstvo se představilo ve výborném světle, už v první půli jeho rychlonozí mladíci diktovali hru, ale nedokázali překonat brankáře domácích. Po přestávce domácí hru vyrovnali, ale paradoxně dvakrát v rychlém sledu inkasovali, když oba góly nesly podpis Davida Křivy. Domácí se snažili s výsledkem něco udělat, snížení Bortela ale přišlo příliš pozdě a hosté už si těsný náskok pohlídali.

Branky: 89. z pen. Bortel – 77. a 82. D. Křiva. Prakšice: Marášek – Zálešák, Bičan, Hostínek, Sychra – Vráblík (60. Man), Bortel, Gajdůšek, Ondra – Jurák, Šimuni (75. Kadlček). Trenér: Gajdůšek. Buchlovice: Kučík – Šarata, T. Belant, Zábojník, Kořínek, L. Belant, Mikula, Valeš, Tomešek, Dvořák, D. Křiva. Střídali: Procházka, Krystýnek, Kamočai. Trenér: J. Křiva.

MORKOVICE B – JALUBÍ 5:0 (2:0)

Od počátku bylo jasné, že body zůstanou v Morkovicích. Hosté podali odevzdaný výkon a zápas odehráli v hluboké defenzivě. Domácím zařídil v úvodní půlhodině dvoubrankový náskok Šimčík, který se nejprve trefil z osmnácti metrů krásně pod břevno a poté proměnil penaltu. Jakékoliv myšlenky hostů na zvrat zaplašil hned v úvodu druhé půle Majda a domácí pak zápas s velkým přehledem dohráli, když přidali další dvě branky a navrch ještě spálili spoustu šancí.

Branky: Šimčík 2, Vymazal, Majda, D. Pajgr. Morkovice B: Vdoleček – Vymazal, Skácel, Koláček, Přecechtílek, M. Pajgr, Majda, Smažinka, D. Pajgr, Šimčík, Petráš. Jalubí: Kegler – Dobiáš, T. Gajdorus (75. Tomaštík), Kříž, Žaluda, Burián, Zapletal, Botek, Klajn, Gajdošík, L. Gajdorus (70. Sýkora).

Dohrávka 6. kola: Prakšice – Nedakonice 4:1 Jurák 2, Bortel 2 – Klečka.

29.10.2014 VSTUP DO DISKUSE
Fotbalisté Zlína (ve žlutém) v nedělním 11. kole  doma nečekaně vysoko podlehli Mladé Boleslavi 1:5.
11

Ševci inkasovali tři góly za sedm minut. S Mladou Boleslaví prohráli 1:5

Zlínští hokejisté (v modrém) v 16. kole extraligy doma hostili Liberec. Na snímku brankář Kašík

Kašík v euforii: Neskutečné. Straší nás minulé roky

Hokejisté Zlína předvedli další famózní finiš a zdolali Liberec

Další obrat dokonán! Hokejisté Aukro Berani Zlín dokázali dotáhnout další obrat. Tentokrát po dvou slepených gólech během 42 vteřin Liberec vedl 2:0. Jenže beranům stačily poslední dvě a půl minuty, aby vyrovnali na 2:2 Lotyši Robertsem Bukartsem a Ralfsem Freibergsem.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Výsledky voleb ze všech obcí v našem okrese

Emocemi a překvapeními nabitý volební víkend přinesl spoustu zajímavých změn, výsledků a reakcí. Tištěný pondělní Deník jich bude plný.

Alena Gajdůšková: Radost mi kazí neúspěch, chci bojovat za pacienty

S rozporuplnými pocity se vrací do vrcholové politiky Alena Gajdůšková z ČSSD. „Z výsledků sociální demokracie jsem smutná a nešťastná. V kraji máme jediný mandát a získala jsem ho já. To je pro mě velice rozporuplné. I vůči Antonínu Seďovi, kterého takto ve sněmovně střídám a který byl vždycky slušným politikem,“ říká Gajdůšková.