I. B třída

SKUPINA A

PRLOV – F. LHOTA 5:2 (4:0)

Domácím se v tomto zápase probudilo obávané střelecké duo Františák, Hajda. „Kluci na hrotu se konečně prosadili, dneska jim to vepředu ladilo. My jsme soupeři dali v prvním poločase lekci z produktivity. Pomohla nám vlastní branka Francovy Lhoty a pěknými kombinacemi jsme proměnili všechny šance. Ve druhém poločase jsme dostali branku na 4:1 a nechali se soupeřem zatlačit. Ten dal z přímého kopu na 4:2 a hrál na maximální riziko. My jsme měli dost šancí na pátou branku, ale tu dal až dokončením hattricku Vašek Františák," zhodnotil zápas zástupce Prlova Petr Sláčik. Hosté dohrávali bez vyloučeného střelce druhé branky Marka Kindla.

Branky: 14., 30. a 82. Františák, 7. vlastní, 27. Hajda – 54. Chmela, 63. Kindl.

LIDEČKO – JABLŮNKA 3:0 (2:0)

Lidečko bylo v tomto zápase produktivnějším celkem. To potvrdil i předseda klubu Jablůnky Zdeněk Mrlina: „V prvním poločase na tutové šance domácí vedli 3:1 a my jsme kvůli špatnému závěru prohrávali 0:2. Ve druhém poločase jsme dali břevno, ale zase inkasovali. Potvrdila se stará pravda, kdo nedá branku, nemůže vyhrát."

Branky: 41. Františák, 44. Novosad, 57. Svoboda.

HRACHOVEC – KATEŘINICE 2:3 (1:0)

Dramatický zápas v Hrachovci vůbec nevypadal jako souboj celku bojujícího o záchranu s jasným lídrem tabulky. „Zápasu by seděla remíza. My jsme vedli po skákavé střele. Hosté dali hlavou tyč, ale jinak byli v prvním poločase neškodní. My jsme bojovali a mohli první poločas vyhrát i o více branek. Hosté vyrovnali po přestávce z penalty, kdy jsem asi fauloval v pokutovém území, faulovaný hráč tam upadl šikovně a byla z toho penalta. U druhé branky to byl jasný ofsajd, který signalizoval i laický asistent rozhodčího, ale hlavní Pospíšil na to nereflektoval. Byla to velká chyba, kterou jsem rozebíral po utkání s delegátem FAČR panem Palackým. Touto chybou a přísnou penaltou dostal zápas zbytečně negativní emoce. My jsme dorážkou ještě srovnali, ale dostali v závěru smolnou branku takřka z brankové čáry," posteskl si po zápase hráč domácího Hrachovce Radek Vajgl.

Branky: 38. Miroslav Varga, 82. David Varga – 64. Doležel, 69. Beňo, 86. Starec.

P. BEČVA – RATIBOŘ 7:1 (3:0)

Prostřední Bečva na domácí půdě nadělila obligátní sedmičku po Jablůnce i snaživé Ratiboři. „Hosté byli sympatickým týmem. Mladí kluci běhali a snažili se hrát fotbal. My jsme ale byli dnes opět produktivní a doma předvádíme, co od týmu očekávám. Stříleli jsme krásné branky a bavili diváky. Venku to zatím drhne, ale snad se to zlepší," řekl k utkání trenér Prostřední Bečvy Zbyněk Jurajda.

Branky: 9. Fiurášek, 22. a 83. Ondryáš, 35. Vašek, 61. Lukáš Křenek starší, 77. a 81. Kysučan – 68. Uhrin.

VIZOVICE – HOVĚZÍ 0:2 (0:1)

Z fotbalu místy bolely ve Vizovicích oči, ale hosté splnili roli favorita. „Podařila se nám dát branka hned v úvodu. Pak se hrál ale podprůměrný fotbal. Domácí mohli vyrovnat, ale nastřelili břevno. Po přestávce jsme měli převahu, ale uklidnila nás až střela Tkadlece, která byla pohotová a nasměrovala nás ke třem bodům. Pak jsme si dvoubrankový náskok pohlídali," zhodnotil zápas hráč Hovězí Adam Kašpar.

Branky: 9. Šrámek, 64. Tkadlec.

ZAŠOVÁ – HUTISKO 2:1 na pen. (0:0)

Zašová doma byla lepším celkem a ztratila jeden bod. „Jsem zklamaný. Měli jsme získat tři body. Neproměňovali jsme vyložené šance. Hosté to bránili v devíti lidech na vápně. Musím si postěžovat na rozhodčího Křenka, který nám neodpískal dva pokutové kopy. A při rozstřelu, což bylo úsměvné, jsme šli do kabin a on nás poslal zpátky, že ještě není konec. Asi si špatně penalty spočítal," řekl k utkání trenér Zašové Zdeněk Sladovník. Předseda domácího klubu Miroslav Košárek dodal: „Hosté toho hodně zblokovali nebo jsme trefovali brankáře Majera. Měli jsme vyhrát za tři body."

Branky: 60. Pavlica – 57. Robert Křenek.

V. POLANKA – LHOTA U VS. 1:0 (0:0)

Remízový zápas rozhodla jedna z mála pohledných akcí. „Inkasovali jsme po sérii chyb. Byla tam ztráta míče, nedůraz při centru, míč pak prošel šťastně mezi našimi obránci. Oni měli jednu gólovou hlavičku, my kvalitní rohy Zgarbou, ale nic nám tam nepadlo. Bylo to na remízu, škoda," litoval po zápase manažer Lhoty u Vsetína Petr Orság.

Branka: 55. Řezníček.

1. Kateřinice 18 15 0 0 3 49:22 45
2. Hovězí 18 11 1 1 5 49:17 36
3. Prostř. Bečva 18 10 1 2 5 49:27 34
4. Val. Polanka 18 7 6 0 5 30:19 33
5. Hutisko 18 7 2 5 4 35:30 30
6. Fr. Lhota 18 7 3 2 6 33:36 29
7. Lidečko 18 9 0 1 8 38:39 28
8. Prlov 18 7 2 2 7 37:27 27
9. Lhota u Vs. 18 8 0 2 8 36:25 26
10. Zašová 17 5 3 1 8 31:39 22
11. Ratiboř 17 6 1 1 9 25:43 21
12. Hrachovec 18 6 0 1 11 30:48 19
13. Jablůnka 18 4 1 0 13 16:57 14
14. Vizovice 18 3 0 2 13 18:47 11

SKUPINA B:

KOSTELEC U HOL. – TLUMAČOV 3:1 (3:1)

„Zápas nebyl z naší strany moc pohledný pro oko diváka. Naštěstí se dnes střelecky dařilo Romanu Zmeškalovi, kterému se z pozice stopera podařilo vstřelit tři branky, což se jen tak nevidí. Zápas byl vcelku vyrovnaný, my jsme měli více štěstí v koncovce. Hosté hráli druhý poločas v přesilovce, ale ze svého tlaku nedokázali nic vytěžit," hodnotil zápas hrající předseda Kostelce u Holešova Tomáš Marek.

Branky: 20. (pen.), 40. a 45. Zmeškal – 29. Zálešák.

TEČOVICE – ROŠTĚNÍ 2:0 (2:0)

Po celý zápas s výjimkou úvodních minut obou poločasů byli domácí lepším týmem a nepouštěli hosty do žádných větších nebezpečných situací. První branka přišla ve 27. minutě, kdy akci po ose Bořuta, Plachý zakončil střelou k tyči Vopatřil. V samém závěru poločasu navýšil vedení Bořuta, který svou hlavičku odraženou od břevna pohotově dorazil do brány. Od šedesáté minuty Tečovice zápas plně ovládly, hru měly pod kontrolou a jen díky neproměněným šancím ušetřily Roštění vyšší prohry.

Branky: 17. Vopatřil, 45. Bořuta. Rozhodčí: Skalický – Dunda, Zapletal, 90 diváků. Tečovice: Křížek – Frkal, Závoda, Chudárek, Plachý, Škarek, Vopatřil, Balcárek, Bořuta, Piňos, Sedláček. Roštění: Nevřala – Jenáček (50. Vybíral), Šilhár, Číhal (46. Škrabana), Filandr, Jurásek, Zakopal, Petrskovský, Jirsa, Žigmund, Szeliga.

LUŽKOVICE – VESELÁ 2:0 (1:0)

Domácí začali tradičním náporem a již v 6. minutě prostrčil míč mezi stopery Jakub Ronza Holému, který s klidem zavěsil pod břevno. Domácí měli v této části utkání navrch a svými šancemi mohli zvýšit svůj náskok. Ale jak říká nepsané pravidlo, nedáš, pak se trápíš. Veselá převzala iniciativu a brankář Jenček minimálně dvakrát zachránil domácí od pohromy. V závěru první půle poslal do šance J. Ronza Křepelku, ale ten slabou střelou nepřekonal výborného Červenku v bráně Veselé.

Ve druhé půli po začátečním náporu se několika střelami dostali do šancí hosté, ale opora domácích brankář Jenček si udržel čisté konto. Potom začal úřadovat domácí Jakub Ronza, který svými přihrávkami poslal do vyložených šancí Holého i bratra Tomáše, ale brankář Červenka útočníky domácích vychytal. V 65. minutě si naběhl na centr do vápna Jakub Ronza a hlavičkou umístil míč do sítě a zvýšil na 2:0. V závěrečném náporu ve snaze něco udělat s výsledkem se dostali do několika slibných šancí i Veselané, ale domácí si už výsledek pohlídali. V zápase, kdy se mnohdy jiskřilo od kopaček, padlo několik žlutých karet, ale po zápase byli hráči opět kamarádi. Nejlepšími hráči domácích byli zvoleni Jakub Ronza a Aleš Jenček, za Veselou brankář Petr Červenka a Miroslav Čoček.

Branky: 6. Holý, 65. Ronza J. Rozhodčí: Toman – Kovářčík, Smýkal, 140 diváků. Lužkovice – Želechovice: Jenček – Gruber, Čala, Langer, Mičola, Škrabal, Křepelka, Polepil, Holý, T. Ronza, J. Ronza. Na střídání: Vala – Světlík, Janík, Kučera, Zámorský. Trenér: Jan Křapa. Veselá: Červenka P. – Dujka, Bodlák, Čoček, Dlabaja, Červenka J., Šumšal, Sokol, Vlachynský, Odstrčilík, Manďák. Na střídání: Večeřa, Dlouhý M., Dlouhý P., Gajdošík J., Dlabaja M., Křižka T., Gajdošík T. Trenér: Tomáš Dujka.

LUKOV – ADMIRA HULÍN 1:2 (1:0)

Do Lukova Admira odjížděla s cílem protrhnout střeleckou smůlu a zabodovat naplno. Jenže hned v 7. minutě kopali domácí roh a volný Kamenčák na malém vápně lehce skóroval. Hosté odpověděli za 5 minut, ale Csomorovu šanci domácí brankář chytil. Hulínští hráli zbrkle, nešlo jim zpracování, míče odskakovaly, přihrávky byly nepřesné. Domácí také moc nekombinovali, takže diváky z fotbalu bolely oči. Do druhé půle šli hosté s cílem hru zklidnit, zpřesnit a otočit skóre. To se začalo dařit ve 47. minutě, kdy Šenkyřík prodloužil míč hlavou na Csomora, který přehodil brankáře a vyrovnal na 1:1. Hráči Hulína začali napadat domácí hned na jejich půlce a ti se prakticky 20 minut nedostali na polovinu soupeře. V 64. minutě centroval zleva hráč hostí Kubo a Štoll hlavou korunoval tlak Admiry. Lukovští začali fyzicky odpadat a převaha Hulína byla zřetelná. Jenže brejky do otevřené obrany brankově nezakončovali. Domácí se ještě snažili vyrovnat, ale závěr jsme si hosté pohlídali a konečně zabodovali naplno.

Branky: 7. Kamenčák – 49. Csomor, 64. Štoll. Hulín: Vajda – Nedbal P., Zavadil, Janda, Jurášek – Kostov (73. Vaculík), Prokop, Šenkyřík, Kubo (83. Svrček) – Štoll, Csomor.

PŘÍLUKY – SEHRADICE 1:0 na pen.

Příluky začaly souboj s Sehradicemi ofenzívně a hned od první minuty je zatlačily k jejich bráně. Šance ale zůstaly nevyužité a hosté se postupně začali osmělovat. Jejich útoky ale končily na pozorné obraně domácích. Příluky následně zahájily festival neproměněných šancí, který je provázel celým zápasem. Během dalších 10 minut měly nejméně 2 gólové šance, které ale zakončily zbrkle a tudíž bez gólového efektu. Hosté útočili sporadicky, jejich první střela na domácí bránu přišla až v 35. minutě, a to bylo v prvním poločase vše.

Po změně stran měla hra podobný obraz, ale Příluky nedokázaly využít žádnou z tutových šancí. Hosté se dvacet minut před koncem stáhli k vlastní bráně a domácí se do nich tlačili za vítězným gólem. Bylo zřejmé, že tento zápas může rozhodnout jediný gól. V 70. minutě střílel přílucký Vlček přímý kop a Frolek hlavičkoval k bližší tyči, ale brankář hostí chytil. V 78. minutě se pokoušel Votava P. prudkou střelou z úhlu překvapit sehradického brankáře, ale neúspěšně. Další šanci měl v 83. minutě Frolek, který centr Votavy napálil těsně nad bránu hostí. Poté pálil dvakrát Lošťák z hranice šestnáctky na bránu Sehradic, ale obrana jeho pokusy zblokovala. Hosté již jen bránili a odkopávali míče ze své půlky. V 90 min. dostal domácí Frolek přihrávku za obranu hostí, ale těsně před závěrečnou střelou mu míč odskočil a stav zůstal 0:0. Na penalty vyhráli domácí 3:1 a zajistili si tak druhý bod tohoto utkání.

Rozhodčí: Malota – Kubíček, Štefanko, 50 diváků. Příluky: Kupka – Čelůstka, Machalíček, Humpál, Lošťák, Vlček, Zedníček, Dederle, Votava M., Votava P., Frolek D. Střídali: Pinkas, Prokop, Lošťák L. Sehradice: Minařík – Žebráček, Okénka, Žáček V., Žáček M., Bahulík, Zavadil, Sochora, Holoubek, Mikel, Blažek. Střídali: Horáček, Maršálek, Maňas, Malíček.

NEVŠOVÁ – V. OTROKOVICE B 2:1 (0:1)

Nevšová si byla vědoma, že hraje s technicky dobře vyspělým, mladým a ofenzivním týmem. Do zápasu vstoupila bez dvou zraněných hráčů základní sestavy. Ale veterán Vacula se od první minuty skvěle zapojil a byl velice platným hráčem. I přesto hosté měli více ze hry, což také korunovali první brankou již v 7. minutě zápasu a i nadále byli lepším týmem. Od cca 30. minuty však domácí stále častěji zlobili a hru vyrovnali. Dokonce se jim podařilo i skórovat, gól však neplatil pro ofsajd. Do kabin tak šli hosté spokojenější s těsným vedením.

Druhá půle začala tlakem Nevšové, která hosty k ničemu nepustila Z rohového kopu vyrovnal utkání Martinus a i poté měla Nevšová trvalý tlak. Šoman měl tutovku na noze, tu mu však gólman Otrokovic vystihl. Vše následně vyřešil Stratený, který výstavním gólem strhl vedení na stranu domácích. Následně se hrálo nahoru dolů, hosté se snažili kombinační hrou utkání zdramatizovat, Nevšová však byla v obraně velice pozorná. Domácí Šoman mohl přidat pojistku, gólman ho však podruhé v utkání vychytal. I přesto domácí dokázali utkání dohrát vítězně a za bojovný výkon si vítězství určitě zasloužili.

Branky: 51. Martinus, 66. Stratený – 7. Křivánek. Nevšová: O. Zámorský – P. Šoman, V. Tomšů, R. Vacula, T. Mikš (90. D. Poláček), P. Stratený, T. Munster, R. Machač, J. Dubec, M. Martinus, M. Foltýn. Otrokovice: T. Zálešák – J. Novák, A. Skřivan, T. Caudr (74. K. Koštial), P. Lendler, L. Křivánek, A. Řiháček, A. Bahounek, T. Kozel, L. Gába (75. T. Frydrych), D. Chovanec.

SLAVIČÍN B – MALENOVICE 2:1 (1:0)

"Slavičín neponechal nic náhodě. Nicméně jejich bezradnost v zakončení jsme bohužel vyléčili nešťastnou vlastní brankou. Následovalo sice naše vyrovnání a neproměněná šance, která volala po gólu, ale pak už jsem pochopil, že boj s větrnými mlýny je marný. Musím můj tým pochválit nejen za výkon, ale především za sebekázeň a obrovské ovládání emocí," vzkázal kouč Malenovic Josef Juráň.

Branky: 59. Švach – 34. Gazda (vl.), 47. Bartoň.

1. Malenovice 18 10 2 1 5 53:16 35
2. Příluky 18 10 1 3 4 45:29 35
3. Sehradice 18 10 1 3 4 29:18 35
4. V.Otrokovice B 18 7 4 2 5 33:21 31
5. Admira Hulín 18 9 0 3 6 29:21 30
6. Kostelec u Hol 17 8 2 1 6 36:38 29
7. Lužkovice 17 8 2 1 6 25:28 29
8. Nevšová 18 7 3 1 7 44:37 28
9. Tečovice 18 7 2 2 7 34:27 27
10. Tlumačov 18 7 2 2 7 32:37 27
11. Veselá 18 6 0 3 9 28:37 21
12. Roštění 18 5 1 1 11 25:55 18
13. Slavičín B 18 5 0 0 13 32:55 15
14. Lukov 18 3 3 0 12 16:42 15

SKUPINA C

OSTROŽSKÁ NOVÁ VES – NIVNICE 1:3 (0:1)

Domácí fotbalisté chtěli odčinit osmibrankový debakl z derby v Kunovicích, proti favorizovanému soupeři se jim to však nepodařilo. Ze začátku se šance střídaly na obou stranách, postupně ale začali přebírat otěže zápasu do svých rukou hosté. Domácí v čele s gólmanem Pěnčíkem ale dlouho odolávali. Až šest minut před koncem první půlky unikl po pravém křídle F. Májek a Jan Máčalík uklidil jeho centr do sítě – 0:1. Po přestávce mohli Novoveští vyrovnat, Hrbáček ale hlavou nemířil přesně. A tak udeřilo na druhé straně, kde akci Kostelníka s Josefíkem zakončil nekompromisním volejem Velecký – 0:2. Domácí ale nesložili zbraně a po rohovém kopu Pokorného se hlavou prosadil Kusák – 1:2. Naději na úspěšný výsledek ale domácí živili jen sedm minut. Pak jejich obranou prokličkoval a Kostelník, předložil míč Josefíkovi, který střelou podél gólmana ztvrdil zaslouženou výhru hostí – 1:3.

Branky: 67. Kusák Martin – 39. Máčalík Jan, 57. Velecký Vlastimil, 74. Josefík Stanislav Rozhodčí: Tureček. Diváků: 105. O. N. Ves: Pěnčík – Ježek, Kusák, Hrbáček, Zálešák, Šálek, Jurásek, Píštěk, Hůsek (74. Lorenc), Tvrdoň, Pokorný. Trenér: Voráč. Nivnice: Pochylý – Kostelník, M. Máčalík, P. Ligas, Michalec – Slezáček (90. Chovanec), P. Hladiš, Velecký, J. Máčalík (72. L. Ligas) – Májek, Josefík (83. Bartoš). Trenér. Ondrůšek.

BUCHLOVICE – MORKOVICE B 5:0 (2:0)

Domácí fotbalisté potřebovali výhru za tři body jako sůl a zejména díky Jiřímu Mikulovi se jí také dočkali. Buchlovický útočník totiž nasázel do morkovické sítě čistý hattrick. Převahu domácích poprvé zúročil už v 9. minutě, kdy ho ideální přihrávkou mezi obránce vybídl Tomešek. Pak domácí spálili několik šancí a důležitou druhou branku tak přidali až chvíli před přestávkou, když opět zaúřadovala dvojice Tomešek, Mikula. A když v 59. minutě přidal Mikula třetí gól, bylo definitivně rozhodnuto. Buchlovice nad kombinovanou sestavou rezervy Morkovic jasně dominovaly a a své vítězství ještě zvýraznily trefami Hurába a střídajícího Jurči.

Branky: 9., 42. a 59. Mikula, 69. Huráb, 87. Jurča. Rozhodčí: Dujíček. Diváků: 100. Buchlovice: Kučík – Kunc, Machálek (85. Lukeštík), Pientok (65. Jurča), Kořínek, L. Belant, Mikula, Huráb (77. Ehrlich), Procházka, Tomešek, D. Křiva. Trenér: J. Křiva. Morkovice B: Šesták – Štěrba, O. Petráš, J. Petráš, T. Oplt, Novák, Dutka (80. Janoštík), Zapletal, Štěpánek, D. Pajgr, Štětina. Trenér: M. Oplt.

ZLECHOV – KUNOVICE 2:1 PK (1:0)

Utkání značně ovlivnil silný vítr. V první půli ho měli v zádech domácí a díky nakopávaným míčům a centrům se dostali do vedení. Velcr sice ve své první šanci ještě neuspěl, ve 35. minutě si ale po centru ze strany našel místo mezi stopery Kunovic a, ač nejmenší na hřišti, hlavou rozvlnil síť – 1:0. Po obrátce se bylo pro změnu živo před domácím gólmanem Vendelem, který ale s pomocí obránců dokázal všechny závary vyřešit. Čtvrt hodiny před koncem mohl aktivní Velcr podtrhnout výhru Zlechova, jenže tváří v tvář brankáři Uhlíkovi neuspěl. A tak se mohli čtyři minuty před koncem radovat Kunovičtí z vyrovnání, když se po centru Škráška trefil Tomáš Klvaňa. Domácí si spravili chuť aspoň v penaltovém rozstřelu. Poté, co na straně domácích neproměnil Kedra a za hosty Polášek s Brimem, mohl v páté sérii rozhodnout Petr Drobisz. Bývalý ligový brankář, který do utkání nastoupil na pozici stopera, zachoval pevné nervy a zajistil Zlechovu druhý bod.

Branky: 35. Velcr – 86. Klvaňa. Rozhodčí: Smýkal. Diváků: 90. Zlechov: Vendel – Drobisz, Machala, Kubiš (73. Kotek), Velcr, Kalmus, T. Vaněk, Kowalík, Mikula (89. Štangl), J. Kedra, Balíček. Trenér: Kraml. Kunovice: Uhlík – T. Klvaňa, Petřek, Sklenář, Černý – Škrášek, Lahodný, Polášek, Baný (80. Dobrozemský), Šebák (46. D. Klvaňa), Brim. Trenér: Matoušek.

OŘECHOV – STARÉ MĚSTO 2:5 (1:2)

Domácí začali výborně a už ve 4. minutě je poslal Jegla do vedení. Jenže pak převzala taktovku Jiskra a pěti brankami přikovala domácí na poslední příčku tabulky.

Branky: 4. M. Jegla, 89. Trlida – 19. a 77. O. Hastík, 17. Vlček, 59. vlastní Váňa, 63. Smělík. Rozhodčí: Mejzlík. Diváků: 60. Ořechov: S. Kuchař – Pavlíček, Trlida, Kokta, Polák, Hlúpik, Březina, Matula (83. Z. Kuchař), Váňa, M. Jegla, Krys (72. Malaga). Trenér: L. Jegla. St. Město: Noha – V. Trubačík, M. Trubačík (63. Juráň), Doseděl (85. R. Hastík), O. Hastík, Svoboda (74. Maňásek), Vlček (78. Müller), Daťko, Melichárek, Smělík, Staroba. Trenér: Haša.

1. FC SLOVÁCKO C – JALUBÍ 0:1 PK

Výsledek ze Sadů je jednoznačně největším překvapením kola. Lídr tabulky se nedokázal proti zahuštěné obraně Jalubí střelecky prosadit a o záchranu bojující hosté si odvezli nesmírně cenné dva body. Céčko Slovácka si sice vytvořili několik šancí, žádnou ale nedokázalo proměnit. Citelně v těchto momentech chyběl kanonýr Bučák, kterého čeká operace kolene. Po změně stran domácí hráli dlouhou přesilovku, jenže vyloučení Ulmana nepotrestali. Jalubští se statečně bránili, osmkrát poslali balon do Olšavy a nakonec dotáhli zápas až po penaltového rozstřelu. Tam navíc na rozdíl od domácích proměnili všechny pokusy.

Rozhodčí: Zapletal. ČK: 53. Ulman. Slovácko C: Pěgřím – Uhlíř, Fjodorovs, Mareček, Vašek, Žůrek (72. Sánchez), Šišák, Pilka, Maniatis (57. O. Paška), Mařák (59. L. Paška), Remeš. Trenér: Pochylý. Jalubí: L. David – Trefilík, Botek, Klajn, Vrábl, Janeček, Doseděl, Ulman, Zapletal, Nosek, Hromada (87. Horák, 90. Gajdošík). Trenér: P. David.

PRAKŠICE – NEDAKONICE 1:0 (0:0)

V případě porážky se mohli domácí přimíchat do bojů o záchranu. Hosté se navíc v posledních zápasech dostali do slušné formy, což zápas potvrdil. Štěstí se ovšem v závěru otočilo čelem k Prakšicím, kterým tři minuty před koncem utkání zajistil tři body Jurák.

Branky: 87. Jurák. Rozhodčí: Vobořil. Prakšice: Jonáš Kočica – Gajdůšek, Ulčík, Šimuni, Ondra, Jurák, Vráblík (46. Bičan), Vlček, Dynka, J. Mikel (66. Bortel), R. Mikel (89. Babušík). Trenér: Bártek. Nedakonice: Ondřej – Dvouletý (69. J. Klečka), Sedlařík, Petek, Král, Janík, Stupka, Bilavčík, Šoustek, Cigoš, Hyrák. Trenér: Hastík.

ZBOROVICE – KORYČANY 0:5 (0:1)

Hosté byli od začátku zápasu lepším mužstvem, domácí se ale statečně bránili a bezbrankový stav drželi až do 40. minuty. Pak se ale trefil Lysko a odšpuntoval kanonádu hostí. Ihned po obrátce přidal druhý gól Gejdoš a definitivně zlomil odpor Zborovic. Koryčany s chutí kombinovaly a odevzdaným domácím nasypaly ještě další tři branky.

Branky: 40. a 66. Lysko, 51. Gejdoš, 59. Posolda, 86. S. Koval. Rozhodčí: Schnürmacher. Diváků: 100. Zborovice: Králík – Krčmář, J. Štěpánek, Pergl, Marek Šprňa (46. Vybíral), Šumbera, Gröpl, Hanák, Veselý, M. Štěpánek (60. Kocourek), Martin Šprňa (71. Kojetský). Trenér: Kunc. Koryčany: Vrba – J. Věžník, Tesař (60. Samsonek), Gejdoš, M. Hubr, Šnajdr, Posolda (82. Prokeš), Huška, S. Koval, Lysko (79. Hanák), K. Věžník. Trenér: Bednařík.

1. 1. FC Slovácko C 18 14 0 3 1 40:20 45
2. Koryčany 18 11 2 4 1 55:20 41
3. Nivnice 18 11 1 2 4 39:18 37
4. Zlechov 18 7 4 0 7 34:21 29
5. Morkovice B 18 8 1 2 7 38:39 28
6. St. Město 18 6 3 2 7 51:42 26
7. Prakšice 18 8 0 2 8 33:37 26
8. Kunovice 18 7 1 2 8 37:27 25
9. Zborovice 18 7 2 0 9 34:38 25
10. Buchlovice 18 5 1 4 8 26:37 21
11. Ostr. Nová Ves 18 5 3 0 10 24:53 21
12. Jalubí 18 3 4 3 8 24:43 20
13. Nedakonice 18 6 0 0 12 31:50 18
14. Ořechov 18 4 2 0 12 17:38 16

ZPRAVODAJOVÉ DENÍKU