LOUKY – ŠTÍPA 4:1 (1:0)

Favorit zápasu z Louk neponechal nic náhodě a už po čtvrt hodině hry Michalovským šel do vedení. Jenže tím také góly na dlouhou dobu padat přestaly. Navíc v 65. minutě Hrančík vyrovnal. Až dvacet minut před koncem Písklák opět poslal domácí do vedení, které ještě zvýraznil o osm minut později Sadil. V 80. minutě pak ještě výhru zvýraznil svou druhou brankou Michalovský.

Branky: 15. a 80. Michalovský, 70. Písklák, 78. Sadil – 65. Hrančík. Louky: Janča R. – Písklák, Mikač, Landt, Burša, Malota, Laciga, Janča P., Pohořelský, Sadil, Michalovský. Štípa: Mikulík – Hrančík M., Urbánek, Stodůlka (80. Holík J.), Kutra, Gracl, Holík T., Reimitz, Hrančík L., Gažda, Nuhlíček.

SK ZLÍN – BŘEZOVÁ 2:0 (1:0)

Jeden z favoritů na postup do okresního přeboru SK Zlín se ve 20. minutě trefou Zedníka dostal do vedení. U toho ale dlouho zůstalo, když střelcům Pasek se nedařilo přidat druhý gól. Dočkali se až v 70. minutě zásluhou Štěpánka.

Branky: 20. Zedník, 70. Štěpánek. SK Zlín: Ryška – Langr, Jermakov, Zedník, Krčmář, Kabourek, Tuna, Štěpánek, Talaš, Machů, Kopečný M. Střídali: Švec, Juruška, Slovák, Kopečný. Březová: Gajdošík – Čapák, Krumpolc, Nášel, Kališ, Zedníček, Štětkář, Starý, Stuchlík, Válek, Večeřa J.. Střídali: Večeřa D., Macík, Kráčalík.

VŠEMINA – ŽLUTAVA 4:1 (4:0)

Hned ve 3. minutě skóroval domácí Michal Burša z přímého kopu za hranicí šestnáctky. O šest minut později stejný hráč usměrnil do sítě hlavičkou autové vhazování Dušana Karlíka staršího. Ten se proměnil ve střelce v 15. minutě, kdy z přímého kopu namířil přesně a završil skvělou úvodní čtvrthodinu Všeminy. Žlutava byla jako opařená. Další navýšení přinesla standardní situace ve 33. minutě, kdy po rohu přidal hlavou čtvrtý gól Martin Bednařík. Až po přestávce se začali prosazovat hosté. Jejich příležitosti však většinou končily nepřesnými střelami. Branky dosáhli až v 71. minutě, kdy se prosadil po závaru žlutavský Goiš. Poté už přinesly na hřiště vzruch pouze fauly. Po druhé žluté kartě hráče hostí dohrávala Žlutava v deseti.

Branky: 3. a 9. Burša, 15. Karlík st., 33. Bednařík – 71. Goiš M.. Všemina: Gajdošík Petr – Kordula M., Rathúský, Karlík ml., Železník – Mikšík (Vala M.), Burša, Karlík st. (Martinů), Bednařík D. – Čala (Pavelka P.), Bednařík M. (Kordula R.). Žlutava: Valentík – Novák, Pokorník, Čevora, Tauš M., Polák, Stoklásek, Žitný, Husár, Mišurec, Přikryl. Střídali: Kocián, Grumus, Goiš M., Tauš, Goiš J., Antoš.

KAŠAVA – KOSTELEC 0:5 (0:3)

Kostelec šel bleskově do vedení, když už ve druhé minutě rozvlnil síť za kašavským Machalou Bačák. To pak ještě zopakoval po čtvrt hodině hry. V 18. minutě pak načal svou cestu za hattrickem Dočkal. Domácí se proti favoritovi na nic nezmohli. Naopak ještě inkasovali, když v 76. a 82. minutě dokonal hattrick Dočkal.

Branky: 2. a 15. Bačák, 18., 76. a 82. Dočkal. Kašava: Machala – Tomeček, Zbranek, Červenka J., Červenka P., Dočkal, Gavenda, Horsák, Kocourek, Krajča, Krist. Kostelec: Fišer – Dočkal, Vaculík, Staněk, Gajdošík, Kolář, Velikovský, Bačák, Karpeko, Polášek, Korvas.

TEČOVICE B – SPYTIHNĚV 2:0 (1:0)

Béčko Tečovic šlo po půlhodině do vedení zásluhou nestárnoucího Ondíka, který pak hned po pauze přidal i druhý gól. Spytihněv se prosadit nedokázala.

Branky: 29. a 46. Ondík. Rozhodčí: Mikeska, 80 diváků. Tečovice: Miklas – Středulinský R., Středulinský J., Koplík (Budín), Vendolský – Piňos (Řiháček T.), Čeleďa, Ševčík (Soják), Závoda (Řiháček A.) – Poulíček M. (Prokop), Ondík A.. Trenér: Křen. Spytihněv: Jablonický – Kowalczyk, Janošek, Chmel, Čevela, Fišer, Hořinka, Turoň, Sedláček, Zbožínek, Kraváček.

HALENKOVICE – POHOŘELICE 2:3 NA PEN. (0:1)

Fotbalisté Halenkovic měli lepší vstup do utkání, postupně si vytvořili čtyři čisté gólové příležitosti a nastřelili tyčku, jako první však skóroval hostující Čonka ve 23. minutě po dobře rozehrané standardní situaci. Domácí byli nadále aktivní, ale dát branku se jim do konce první půle nepodařilo. Vyrovnání se dočkali v 63. minutě, kdy na konci pěkné kombinační akce byl Jiří Sudolský. Ani jeden tým se nechtěl s remízou spokojit a hra se začala přelévat od jedné branky ke druhé. Nejprve využili další standardku ke vstřelení branky hosté z Pohořelic v 78. minutě. Halenkovice nejprve nastřelily brankovou konstrukci a v 84. minutě vyrovnaly po druhé brance Jiřího Sudolského. Do konce utkání se skóre již nezměnilo a v penaltovém rozstřelu se štěstí přiklonilo k Pohořelicím.

Branky: 63. a 84. Sudolský – 23. Čonka, 78. Vrzala. Halenkovice: Marholt D. – Kašpar, Marholt P., Vlachynský, Gabrhelík R., Režný, Fojtík, Drábek, Kadlčák, Sudolský, Janík (Gabrhelík L.), Polášek. Pohořelice: Holomek – Bartuněk, Plesník, Strakoš, Láník, Čonka, Sychra, Trčka, Jakubowicz, Ruszelák. Žák. Střídali: Kolář, Navrátil, Vrzala.

TRNAVA – FRYŠTÁK B 1:2 (0:1)

Vstup do zápasu se Fryštáku vydařil a v 9. minutě dal první gól Štěpán Bartoň. Ve druhé části první půle ovšem nastaly pro hosty komplikace. Ve 35. minutě uviděl druhou žlutou kartu Gajdůšek a od této chvíle se béčko se třemi dorostenci v sestavě muselo bránit převaze domácích. Menší hřiště v Trnavě však Fryštáku vyhovovalo a v 54. minutě přidal opět Bartoň druhou branku do sítě domácích. Trnava se dočkala už jen snížení skóre Soukupem čtvrt hodiny před koncem.

Branky: 68. Soukup – 9. a 54. Bartoň. Trnava: Štěpánek – Hrnčiřík, Holík, Slováček, Hradilík, Kučera, Chytil, Katrňák, Zbranek, Soukup, Čala. Fryšták B: Jasenský – Jadrníček, Hubáček, Rudolf, Naňák, Bartoň, Gajdůšek, Branný, Kučera, Šobáň, Petráš, Odstrčil.

BŘEZŮVKY – DOUBRAVY 3:1 (2:1)

Utkání začalo s 25minutovým zpožděním, pravděpodobně kvůli potížím s elektronickým zápisem utkání. V 11. minutě svou mírnou převahu zúročili hosté z Doubrav, když D. Paták vstřelil první branku. Ve 21. první minutě domácí střelou z dálky vyrovnali na 1:1. Ve 38. minutě se ujaly Březůvky vedení 2:1. Podle Doubrav branka padla ze zcela evidentního ofsajdu. S výkonem rozhodčího nebyli hosté spokojeni ani po přestávce. Ten k jejich nevoli v 65. minutě posoudil zákrok doubravského obránce na hranici šestnáctky jako nedovolený a z následného trestného kopu domácí zvýšili na 3:1. Poté se hráči na obou stranách pokoušeli překonat brankáře, ale ani v jednom případě se jim to nepodařilo.

Branky: 21. Vyoral, 38. Lakomý, 65. Mikel – 11. Paták. Březůvky: Ševeček – Vyoral, Krajča, Sviečka, Mikel, Mlček, Kamenčák, Gregor, Lakomý, Váňa (85. Mališka L.), Slovák. Doubravy: Skovajsa – Sklenář, Halbsgut, Žalůdek, Hvozdenský, Bernatík, Ivanovský, Páleníček, Zetek, Paták, Chmela. Střídali: Jakeš, Schmied, Mikel.

TICHOV – ŠTÍTNÁ N. VL. B 1:4 (0:2)

Štítná jako kandidát v boji o přední příčky začala velmi sebevědomě a hru měla z větší části pod kontrolou. Všechny jejich šance však spolehlivě řešil domácí brankář Maniš. Nestačil však v 11. minutě na dobře zahraný rohový kop, který proměnil hostující kanonýr Holba, který střílí nejen za rezervu Štítné. Domácí se snažili soupeři oplácet, bohužel všechny dobré příležitosti k brance nevedly. To hosté po přísně odpískané penaltě na ochotně padajícího Holbu, kterou po čtvrt hodině hry proměnil Fojtík, vedli už 2:0. Poté měli obrovskou příležitost domácí, ale nebyli schopni po zahraném rohovém kopu dopravit míč stojící na brankové čáře do branky.

Druhý poločas začali domácí odvážněji, ale opět je srazila odpískaná penalta, kterou podle Tichovských viděl jen rozhodčí Divácký. Tu proměnil Marcaník. Domácí se nevzdávali a chtěli dát aspoň historicky první branku ve III. třídě, kterou nakonec vstřelil v 66. minutě po pěkné akci střelou domácí útočník J. Struška. Vypadalo to, že by se ještě mohlo utkání zdramatizovat. Domácí vše vrhli do útoku, ale chyba v obraně a následné vyloučení domácího Hrušky, který musel zatáhnout za brzdu a v brankové příležitosti fauloval hostujícího Fojtíka, veškerou snahu v 83. minutě zhatilo. Domácí si museli nováčkovskou daň a kalich hořkosti vypít až do dna, kdy už hra vabank měla za následek chybu při rozehrávce domácího brankaře Maniše, jenž gólem do prázdné branky potrestal v 87. minutě hostující Králík, a uzavřel tak výsledek na 4:1 ve prospěch hostů ze Štítné nad Vláří.

Branky: 66. Struška – 11. Holba, 15. Fojtík, 60. Marcaník, 87. Králík. Rozhodčí: Divácký – Ptáček, Ruman, 60 diváků. Tichov: Maniš J. – Maniš M., Juřička, Hrdlička, Hruška, Bělaška, Plšek, Bařinka, Struška, Stružka, Kulíšek. Střídali: Naňák, Ščuglík. Štítná nad Vláří B: Marcaník – Divoš, Pukýš, Řehák, Holba, Krupík, Krůžela, Bartoš, Barbořík, Šimoník, Fojtík. Střídali: Lysáček, Velecký, Králík.

DRNOVICE – POZLOVICE 0:2 (0:1)

Nováček z Drnovic poprvé narazil. Už v 18. minutě Pozlovice šly do vedení, když se prosadil Adámek. Jednogólové vedení pak ještě hosté navýšili pět minut po přestávce Čechem. Drnovice se na nic nezmohly.

Branky: 18. Adámek, 50. Čech. Drnovice: Struška – Honek, Dorničák Luk., Horáček, Naňák, Majzlík, Dorničák Lad., Húšť, Dluhoš, Vrána, Kostka. Pozlovice: Hájek – Adolt, Jančařík, Divila, Čech, Galuška, Plášek, Máčala, Vrátník, Stolařík, Adámek. Střídali: Zoubek, Bača, Bartončík.

POTEČ – VELKÝ OŘECHOV 2:1 NA PEN. (1:0)

Až do penaltového rozstřelu dospěl vyrovnaný zápas v Poteči, který hostil nováčka z Velkého Ořechova. Po půlhodině hry poslal Poteč do vedení Faldík. V 55. minutě vyrovnal Baďura. V základní hrací době už ani jeden z týmů se prosadit nedokázal. Penaltovou loterii pak zvládla lépe Poteč.

Branky: 30. Faldík – 55. Baďura. Poteč: Kolařík – Valčík, Juřica V., Tvarůžek, Sukup, Mňačko, Faldík, Slovák, Rösner, Masař V., Procházka. Střídali: Masař R., Juřica Z., Novosád. Velký Ořechov: Sedlář A. – Minařík T., Krajča, Svízela L., Minařík M., Zábojník, Talášek, Svízela D., Sedlář D., Kostelník, Kopl. Střídali: Polcer, Baďura, Maňásek.

ŠANOV – PŘÍLUKY B 2:3 (0:3)

Příluky během 13 minut první půle šly postupně až do tříbrankového vedení, když se postupně prosadili Polanský a dvakrát Vlček. Jenže po přestávce polevily a domácí Šanov toho využil ke snížení. Jenže dvě branky Urbánka na všechno nestačily, a Příluky si tak odvezly cennou výhru.

Branky: 64. a 88. Urbánek – 28. Polanský, 38. a 40. Vlček. Šanov: Munster – Macík Mil., Macík Mir., Ševčík, Krajíček, Tureček, Urbánek R. (75. Šoman), Avramov, Urbánek D., Peléšek, Zach. Příluky B: Pavel – Janků M., Sobotka, Polanský, Januš, Janků L., Vlček, Smoček, Mezírka, Pavelka, Pajtáš. Střídali: Šranko, Šuta, Piňos.

NEUBUZ – RUDIMOV 5:1 (3:1)

Neubuz má tři brankáře, ale do zápasu s Rudimovem nenastoupil ani jeden, a tak se tohoto postu úspěšně ujal záložník Ďuriš. Domácí výrazně přehrávali hosty a vytvářeli si řadu šancí. Poločas skončil pro Neubuz 3:1. Ve druhé půli přidali domácí ještě dvě branky Pšenka, a tak trenér mohl vystřídat celou lavičku.

Branky: 20. Hübler, 20. Minařík, 45., 48. a 85. Pšenka – 43. Frolo. Rozhodčí: Ptáček. Neubuz: Ďuriš – Vaculka, Zubíček J., Budjač, Knápek – Hűbler, Zubíček Z., Ševců M., Minařík – Vrba, Pšenka. Střídali: Březík, Červenka, Mlýnek, Sedláček, Šmeidler. Trenér: Rudl. Rudimov: Kubíček – Ruman, Valčík, Černík, Poláček – Skočovský, Maňák, Frolo, Souček – Sokolovič, Majc. Střídali: Kovařík, Mikulec, Koubek. Trenér: Hajek.

BRATŘEJOV – LUHAČOVICE B 1:6 (0:4)

Už v 5. minutě hosty dostala do vedení nová luhačovická akvizice a trenér áčka v krajském přeboru Jan Jelínek. Ve 27. minutě pak přidal někdejší ligový hráč i svou druhou branku. O tři minuty později přidal třetí gól Slezák a poločasový výsledek stanovil Michna. Bratřejov působil bezzubě, přesto v 67. minutě snížil Kalendou. Jenže v závěru dvěma trefami završil svůj hattrick Slezák.

Branky: 67. Kalenda – 5. a 27. Jelínek, 30., 82. a 84. Slezák, 41. Michna. Bratřejov: Ondřej – Polčák M. (59. Kocourek), Kalenda, Gerža P., Polčák V., Tomšů J., Tomšů M., Tomšů P., Tomšů Š., Černý, Gerža D. Luhačovice B: Kořenek Jak. – Červenka, Pešek, Michna, Ďurďa, Jelínek, Bartek, Ševčík Jak., Slezák, Ševčík Jiří, Kořenek Jan. Střídali: Coufalík, Liška.

1. Štítná n. Vl. B 2 2 0 0 0 7:3 6
2. Příluky B 2 2 0 0 0 8:2 6
3. Velký Ořechov 2 1 0 1 0 4:3 4
4. Luhačovice B 2 1 0 1 0 7:3 3
5. Doubravy 2 1 0 1 0 8:4 3
6. Drnovice 2 1 0 1 0 4:5 3
7. Březůvky 2 1 0 1 0 4:4 3
8. Neubuz 2 1 0 1 0 5:6 3