POHOŘELICE - HALENKOVICE 1:4 (0:3)

Halenkovice po dvou vydařených zápasech, ve kterých ani jednou neinkasovaly a vstřelily 14 branek, zajížděly už v pátek do Pohořelic. Přestože to byli Pohořeličtí, kdo požádali o přeložení utkání právě na pátek, když hosté přijeli, domácích nebylo u šaten ani jedenáct, a tak se zdálo, že to pro hosty nakonec může být snadné vítězství.

Halenkovičtí ovládali hru a měli míč na kopačkách více času než domácí. V 19. minutě jako první otevřel skóre hostující Dominik Polášek, který chladnokrevně prostřelil gólmana Holomka. Hosté se snažili rychle zakončovat každou akci, aby nasázeli Pohořelicím co nejvíce branek. Ve 32. minutě padl další gól do branky domácích. Skvělý pas poslal Jaroslav Kašpar na útočníka Davida Marholta a ten křižnou střelou z voleje k tyči uklidil míč do sítě. O minutu později skóroval i druhý útočník Halenkovic Martin Režný. Ten se protlačil mezi 3 hráče a střelou po zemi k pravé tyčce změnil skóre zápasu už na 3:0 pro hosty. Domácí nebyli vůbec nebezpeční a halenkovičtí obránci likvidovali každý náznak o útočnou akci.

Ve druhém poločase to vypadalo podobně jako v prvním. Hosté ostřelovali branku Holomka, co to šlo a mohli dát klidně 5 dalších branek. Jenže střely neměly patřičnou razanci a směr. Téměř z jediné šance Pohořelic padl gól. Dal ho Ruzselák, který si míč zpracoval rukou a poslal ho ke vzdálenější tyčce a rozhodčí Střelec gól uznal.

Hosté znova udeřili a byl to opět mladý Polášek, který upravil na konečných 4:1 pro Halenkovice.

Halenkovické mužstvo po 4 prohrách v úvodu jarní části má nyní skvělou formu a z posledních 3 zápasů má 3 výhry a skóre 18:1.
Branky: 82. Ruszelák - 19. a 86. Polášek, 32. Marholt, 33. Režný.

NAPAJEDLA B - FRYŠTÁK B 3:2 (2:1)

Fryštáku chyběl v utkání brankář a tak premiéru zažil náhradní gólman dorostu. Fryštáčané začali aktivně a ve 13. minutě šli do vedení brankou L. Večeři. Prakticky pár sekund po rozehrávce však domácí Napajedla vyrovnala Matouškem na 1:1. Důležitým a možná rozhodujícím momentem byla poslední minuta první půle, kdy domácí Kurzer otočil vývoj utkání a gólem do šatny poslal Napajedla do vedení 2:1.

Fryšták musel hru trochu otevřít a aktivně se tlačit do ofenzívy. V 65. minutě využil okénka v obraně hostí Kurzer a zvýšil na 3:1. Hosté se nevzdali a v 73. minutě brankou z pokutového kopu snížil Šobáň na 2:3. Fryšták se tím dostal do hry, ale větší tlak a šance už v závěru neměl, což znamenalo těsnou porážku.

Branky: 18. Matoušek, 45. a 65. Kurzer - 13. Večeřa, 73. Šobáň (pen.). Fryšták B: Velikovský – I. Večeřa, Naňák, Adamík, Šobáň, Maček, Tlusťák, Bařinka, L. Večeřa, Holomek, Páleníček. Na střídání: Branný, Dostál.

DALŠÍ VÝSLEDKY: Spytihněv - Slušovice B 1:2 (0:1), 74. Zbožínek - 22. Plšek, 91. Klečka, Tečovice B - Vizovice 6:1 (3:0), 5. Piňos, 17., 55.Závoda, 28. Poulíček, 52. Řiháček, 88. Budín - 70. Kundera, Štípa - Doubravy 2:1 p. (1:1), 45. Skovajsa (vl.) - 26. Sklenář, Kašava - Kostelec 0:7 (0:5), 2., 3., 17., 63. Novotný (pen.), 34., 35., 82. Krajča, Žlutava - Březová 1:0 (1:0), 22. Vojtášek.

14. Kašava 20 6 0 14 32:79 17 1 0

SKUPINA B:Loučka - Pozlovice 2:8 (2:5), 33., 42. Kozubík (pen.) - 8., 13., 88. Kuchař, 21. Semela, 24., 28. Coufalík, 73., 76. Galuška, Poteč - Velký Ořechov 4:2 (3:1), 14., 43. Faldík, 21. Bartoška, 83. Slovák - 7. Minařík, 63. Kůra, Šanov - Štítná n. Vl. B 3:2 (1:0), 26., 69. Krajíček, 74. Gromský - 63. Pukýš, 84. Fojtík, Biskupice - Rudimov 3:5 (2:2), 13. Vaculík, 35., 49. Dobiáš - 6. Pavelka, 20. Abrahám, 48., 55., 72. Sokolovič, Vysoké Pole - Neubuz 5:2 (4:2), 26., 34. Tománek, 38. Machů, 45., 83. Doruška - 6. Vrba, 27. Loubal, Drnovice - Bratřejov 2:3 p. (0:2), 56. Horáček, 75. Kostka (pen.) - 5. Zicha, 19. Sochora, Příluky B - Slopné 2:6 (1:4), 43. Sobotka, 47. Seifert - 15. Chlud, 34. Šůstek, 44. Šenovský, 45., 84. Misař, 50. Frolo.

1. Pozlovice 20 17 0 3 84:26 52 1 2
2. Poteč 20 16 0 4 55:18 49 1 2
3. Bratřejov 20 14 0 6 72:45 41 2 1
4. Slopné 20 12 0 8 60:45 35 2 1
5. Vel. Ořechov 20 10 0 10 56:52 32 1 3
6. Štítná n. Vl. B 20 10 0 10 59:51 31 0 1
7. Neubuz 20 11 0 9 48:52 31 2 0
8. Biskupice 20 9 0 11 41:47 28 1 2