VŠEMINA – ŽLUTAVA 1:2 P (1:1)

Domácí chtěli odčinit opět v obměněné sestavě vysokou porážku z Halenkovic z minulého kola. Začátek se jim povedl, když ve 14. minutě využili rohový kop přesným zásahem Libor Mikšík. To však Všeminu nenabudilo, spíše naopak, a ke slovu se dostávala Žlutava. Zaslouženého vyrovnání se hosté dočkali ve 37. minutě po rychle rozehrané situaci po faulu ve středu pole a průniku k brance, kterou střežil spolehlivě chytající Petr Gajdošík. Úvod druhé půle nepřinesl změnu obrazu hry, blíže ke skórování měli opět hosté, když dvakrát nastřelili konstrukci všeminské branky. Na druhé straně dal potřebný impuls až střídající Milan Gajdošík, který dělal hostující obraně velké problémy a v závěru se dostal ke třem vyloženým gólovým příležitostem. Ty ale nevyužil a tak o rozdělení třetího bodu mezi soupeře rozhodly i ve druhém domácím utkání Všeminy až penalty. V nich byli stoprocentní hosté, a tak si odvezli prémiový bod.

Branky: Mikšík – Žárský. Rozhodčí: Mikeska. Všemina: Gajdošík Petr – Ježík, Čala, Polách (Martinů), Železník – Mikšík, Karlík st., Bednařík (Pšenka), Holík – Rathúský, Kovařík (Gajdošík M.).

FRYŠTÁK B – TEČOVICE B 0:4 (0:1)

Fryštácké béčko dostalo pořádnou lekci. Rezerva Tečovic byla loni jediným mužstvem, který domácí ve vítězné sezóně obral o všechny body. Ani v sobotním zápase rezervu Fryštáku nešetřili. Domácí obrana byla hodně propustná, téměř celý zápas nefungoval útok. Zápas se domácím jednoduše vůbec nevydařil a hosté slaví zaslouženou výhru 4:0.

Branky: Závada, Šnajdr, Čeleďa, Vopatřil. Rozhodčí: Střelec. Fryšták B: Sychra – Hubáček, Adamík, Rozum, Bednařík, Kučera, Dobiáš, Maček, Gajdůšek, Skalička.L, střídali Košák, Hrbáček, Skalička.S.

DALŠÍ VÁSLEDKY: Pohořelice – Louky 0:1 Michalovský, Spytihněv – Halenkovice 4:1 Hořinka 2, Janošek, Polášek – Kašpar, Mysločovice – Hvozdná 2:0 (nedohráno) Petlach, Dorazín, Kašava – Štípa 6:0 Červenka 3, Horsák, Tomeček, Křižka, Kostelec – Březová 4:0 Novotný 2, Bačák, Korvas.

VLACHOVICE B – ŠTÍTNÁ B 0:1 (0:1)

Branka: Zvoníček. Rozhodčí: L. Hruška. Štítná B: Tkadlec – Zvoníček T. (82. Lysáček), Šuráň Přem., Hrnčiřík V., Fojtík – Hrnčiřík J., Štěpančík, Kováč, Baran – Sába T. (62. Krupík), Pukýš R. (89. Holík)

DALŠÍ VÝSLEDKY: Příluky B – Rudimov 4:0 Zahradnický 2, Nesvadba, Surý M., Pozlovice – Šanov 2:3 p. Plášek, Hasoň – Ščuglík 2, Poteč – SK Vizovice B 3:2 p. Slovák, Smolek – Hrachovský, Drga, Březůvky – Rokytnice 2:0 Krajča O., Gregor, Sehradice B – Jestřabí 4:1 Plášek 2, Hofschneider, Mikel – Marek, Luhačovice B – Trnava 1:3 Kunc – Bořuta 2, Štěpánek.

1. Březůvky 3 3 0 0 0 14:1 9
2. Sehradice B 3 2 1 1 0 6:2 8
3. Šanov 3 1 2 2 0 6:5 7
4. Luhačovice B 3 2 0 0 1 8:4 6
5. Příluky B 3 2 0 0 1 6:2 6
6. Trnava 3 2 0 0 1 7:5 6
7. Rokytnice 3 2 0 0 1 5:4 6
8. Poteč 3 1 1 1 1 6:5 5