HALENKOVICE – FRYŠTÁK B 3:4 (3:1)

Byl to duel dvou týmů, které na jaře ještě nevyhrály. Halenkovice začaly lépe a už v první minutě golem Stuchlíka šly do vedení. Hned o minutu později ale hosté vyrovnali z rohového kopu Tomášem Křenkem. V 11. minutě se skóre opět měnilo a domácí znovu vedli.

Tentokrát se z přímého kopu krásně trefil Jaroslav Kašpar. Domácí hráči makali a bojovali a ohrožovali hostující branku víc a víc. V 18. minutě se po rohu domácích prosadil Jiří Sudolský a domácí už vedli o dva góly. Výsledek 3:1 vydržel do poločasové přestávky.

I po ní padaly góly, ale tentokrát už jen do branky domácích, kteří kupili chybu za chybou, a Fryšták trestal. Nejdříve Naňákem v 53. minutě, o čtyři minuty později vyrovnal svou druhou brankou v zápase Křenek. Od tohoto hráče to ještě nebylo všechno. V 78. minutě uklidil míč k levé tyčce gólmana Vykoukala a dovršil tak hattrick. Halenkovice se stále trápí a čekají už třetí zápas na první jarní výhru. Příští utkání odehrají ve Slušovicích.
Branky: 2. Stuchlík, 11. Kašpar, 18. Sudolský - 3., 57. a 78. T. Křenek, 53. Naňák, Fryšták B: Jakub Jasenský - Karel Velikovský, Ivan Večeřa, Petr Naňák, Jiří Adamík, Pavel Petráš, Martin Holomek, Petr Páleníček, Tomáš Křenek, Zdeněk Julina, Vladimír Dostál.

DALŠÍ VÝSLEDKY: Štípa - Kostelec 0:1 (0:1) 1. Krajča, Spytihněv - Vizovice 4:0 (1:0) 5. Polášek, 49. a 65. Dohnal, 90. Janošek, Pohořelice - Březová 2:0 (0:0) 52. a 88. Trčka, Doubravy - Slušovice B 2:1 na pen. (0:0) 70. Polášek - 65. Hradilík, Tečovice B - Žlutava 3:1 (1:0) 11. Pala, 56. Poulíček, 67. Sedláček - 61. Mařák, Napajedla B - Kašava 4:1 (1:0) 11. Kubík, 53. Smyček, 74. Roubal, 89. Marholt - 55. Smetana.

BISKUPICE – POZLOVICE 3:7 (3:5)

Po úvodních deseti minutách bylo prakticky rozhodnuto. Domácí obrana připomínala kuželky, mezi kterými se pohybliví hráči Pozlovic snadno proplétali a nebylo jim zatěžko třikrát skórovat, když se ocitli nebránění oproti osamocenému brankářovi Tomalovi. Jakýs takýs záblesk možnosti zdramatizovat zápas byl k vidění v 16. minutě, když J. Vaculík napřáhl a z dobrých 25 metrů vymetl šibenici brány hostí. Pak ale pokračovala hra na kočku a myš a ve 30. minutě bylo skóre hrozivých 1:5. Do poločasu se ale dvakrát individuálně prosadil domácí T. Gajdůšek a tak první půle skončila hokejovým výsledkem 3:5.

Po změně stran chtěli hráči Tatranu ještě potrápit favorita, ale v koncovce neuspěli. Hosté tak postupem času ještě navýšili brankový příděl a po jednoznačném průběhu si odvezli všechny body. Byli lepší ve všech činnostech a jejich pohyb a lehkost na hřišti až příliš kotrastoval se statickou hrou Tatranu.

Branky: 31. a 45. Gajdůšek, 16. Vaculík - 5. a 58. Kučera, 6. Kuchař, 9. Čech, 22. Kuchař, 30. Semela, 78. Kunc. Biskupice: Tomala - Michálek M., Mikel T (70. Šůstek), Maršovský, Důbrava, Talaš P., Mikel S. (10. Hanačík), Gajdůšek J., Vaculík (66. Bubela), Dobiáš, Gajdůšek T.

DALŠÍ VÝSLEDKY: Drnovice - Příluky B 3:1 (2:1) 14. Horáček, 42. Húšť, 50. Vlček - 6. Žikovský, Poteč - Bratřejov 3:0 (0:0) 48., 70. a 76. Faldík, Šanov - Loučka 2:1 (0:1) 53. Krajíček (pen.), 65. Peléšek - 5. Maliňák, Vysoké Pole - Slopné 2:3 na pen. (2:1) 11. Machů, 37. Doruška - 29. Chlud, 80. Šůstek, Neubuz - Štítná n. Vl. B 3:1 (2:0) 3. a 13. Zubíček, 46. Vrba - 85. Bartoš, Rudimov - Velký Ořechov 2:0 (0:0) 65. Červeňan, 84. Souček.

VESELÁ B – TRNAVA 16 : 0 (8:0)

Byl to zápas, jak ukazuje výsledek, s hrou na jedné polovině hřiště. Nebyl také ničím extra zajímavý. Až na jednu záležitost a to na střeleckou potenci domácího útočníka Lukáše Fenyka. V úvodu ještě ve dvou svých pokusech zaváhal, ale pak jako stroj začal sázet jeden gól za druhým a zastavil se na čísle 8 v 70.minutě za stavu 11:0. Až pak nechal vyniknout i další spoluhráče. Každé jeho přiblížení pokutovému území hostů znamenalo gól. Byly jako přes kopírák. Začaly elegantním převzetím přihrávky, kdy už prvním dotykem se většinou dostával z míčem za obranu. Následovalo 5-6 rychlých kroků a obstřel a nebo přímo průstřel brankaře. Na polovinu střel si totiž gólman i šáhnul, ale nedokázal je dostatečně ztlumit a i tyto střely končily v títi.

Branky: 8 Lukáš Fenyk, 2x Michal Bodlák, 2x Viktor Štěpánek, 1x Martin Dlabaja, Tomáš Pavel, Roman Žůrek, Marek Dlouhý.

DALŠÍ VÝSLEDKY: Hvozdná - Lužkovice B 2:0 (0:0) 68. a 80. Malina, Kudlov - Racková 1:4 (1:1) 10. Jungwirt - 31. a 51. Krejsa, 57. Hubík, 66. Zedek, Všemina - Jaroslavice B 5:4 na pen. (1:4) 7. Karlík, 57. a 76. Burša, 67. Rathúský - 25. Žbel, 31. Dudr, 34. a 41. Hrazdíra, Lutonina - Lhota 0:1 (0:1) 22. Bartoň, Vlčková - Mysločovice B 3:1 (3:1) 12. Dohnal, 30. Drábek, 38. Jurík - 14. Bielik (pen.), Komárov - Zádveřice 0:2 (0:1) 32. Andraščík, 69. Holík.
14. Vlčková 16 2 0 14 20:97 6 0 0

SKUPINA B: Petrůvka - Bohuslavice n. Vl. 2:4 (1:4) 27. Miklas, 53. Juřica (pen.) - 5. Ťulpa, 25. Kupčík, 30. Baklík, 39. Kozubík, Mirošov - Dobrkovice 3:1 (0:1) 84. Němeček, 82. a 90. Rajznauer - 29. Lysoněk, Smolina - Horní Lhota 5:3 (2:1) 22. Ročák, 41. a 67. Sucháček, 55. Vaculín, 59. Lysáček - 38. Brunik, 78. Martinec, 87. Hlavička, Lipová - Nedašov B 2:7 (0:4) 74. Zoubek, 67. Klein - 22. Kolínek, 36. a 40. Jar. Fojtík, 39. Řehák, 54. Novák, 57. a 86. Jiř. Fojtík, Tichov - Hřivínův Újezd 3:0 (1:0) 25. Juřička, 51. Bařinka, 66. Skřipka, Jestřabí - Vlachovice B 1:2 na pen. (0:0) 90. Štěpančík - 67. Pekárek.
1. Nedašov B 15 13 0 2 63:25 39 0 0
2. Bohuslavice n. Vl. 14 11 0 3 37:19 31 2 0
3. Mirošov 15 8 0 7 35:33 25 0 1
4. Vlachovice B 15 8 0 7 30:27 24 1 1
5. Smolina 15 8 0 7 36:34 24 2 2
6. Tichov 15 7 0 8 29:24 23 0 2
7. Lipová 15 8 0 7 38:35 23 1 0
8. Horní Lhota 14 8 0 6 25:32 23 1 0