PASEKY – TEČOVICE B 3:1 (1:0)

Obě mužstva začala aktivně. Ve 4. minutě mohly jít do vedení Paseky, ale střela Machů skončila na tyči. Tečovice kontrovaly útokem, když se před brankářem ocitl hostující útočník, ale svou velkou šanci neproměnil. Ve 43. minutě fauloval obránce hostů ve velkém vápně a následující penaltu bezpečně proměnil Štěpánek – 1:0. Druhý gól zaznamenali domácí v 67. minutě po krásné přihrávce Langra, který utekl obraně, předložil Zedníkovi a svůj nájezd bezpečně proměnil. Na 3:0 zvyšoval Machů, kterému nahrával před prázdnou bránu Zedník. Hosté snížili v poslední minutě Vicherem.

Branky: Štěpánek, Zedník, Machů – Vicher. 150 diváků. Paseky: Švec, Pecník, Pagáč, Burdi, Kopečný, Kabourek, Machů, Langr, Štěpánek, Zedník, Tuna.

KOSTELEC – ŽLUTAVA 1:1 (0:1)

V Kostelci se hrál vyrovnaný zápas s šancemi na obou stranách. V první půli měla mírnou převahu a několik šancí Žlutava, která z kraje zápasu vstřelila úvodní branku – úspěšným střelcem byl Novotný. Ve druhém poločase domácí přidali a zanedlouho se z penalty trefil Tauš. V závěru utkání měl Kostelec několik dobrých příležitostí, ze kterých mohl rozhodnout, ale nestalo se.

Branky: Novotný – Tauš M. Rozhodčí: Frýbort, 80 diváků. Kostelec: Holásek – Hrančík M., Staněk, Vaculík, Gajdošík, Bačák, Duda, Fuksa, Hrančík L., Dočkal, Novotný. Na střídání: Fišer, Dostál, Grác. Žlutava: Stratil – Povorník, Novák, Lapčík, Bůžek, Mišurec, Tauš, Brázdil, Houser, Husár, Kourisel. Na střídání: Antoš, Tyl, Čevora, Goiš, Zaoral.

MYSLOČOVICE – BŘEZOVÁ 2:2 (1:1)

Mysločovice vstoupily do utkání s odhodláním co nejdříve vstřelit branku. Vytvořily si dvě velké příležitosti, ale proměnit je nedokázaly. Ve 20. minutě se pak po chybě domácí obrany dostával březovský útočník do šance, byl faulován a následnou penaltu proměnil Starý – 0:1. Domácím se do poločasu podařilo vyrovnat, když obranu soupeře i s gólmanem propálil Skopalík – 1:1. Ve druhém poločase se opakovalo to samé. Březová vstřelila z brejku gól na 1:2 a za dvě minuty bylo Petlachem srovnáno. Mysločovičtí se v závěru už na nápor nezmohli. Od 75. minuty hráli totiž v deseti.

Branky: Skopalík, Petlach – Starý, Žák. Rozhodčí: Kolář. Myslčovice: Jukin – Dřímal M. Bittner, Frantík, Bielik, Vyňuchal, Toman, Skopalík, Pavlačík, Klabačka, Petlach.

BŘEZŮVKY – HVOZDNÁ 3:1 (2:0)

Utkání ovlivnila 15. minuta, kdy byl hostům vyloučen obránce. Březůvky rázem získaly navrch, což po proměněné penaltě přetavily až ve tříbrankové vedení. Hvozdná v závěru korigovala výsledek z pokutového kopu.

Branky: Mikel, Lakomý, Vach – Rybák. Rozhodčí: Dvořák, 100 diváků.

HALENKOVICE – ŠTÍPA 1:1 (1:1)

Od začátku byli domácí aktivnější. Dokázali si vytvořit množství brankových příležitostí, ani ty největší však nedokázali proměnit. Udeřilo zákonitě na druhé straně hřiště. Ve 36. minutě se povedená střela za hranicí velkého vápna parádně zatočila k tyči a gólman Halenkovic Vykoukal se jen díval – 0:1. Halenkovice ale rychle zareagovaly a po chytré přihrávce Kadlčáka uklidil míč do sítě Milan Stuchlík – 1:1. Ve druhém poločase chtěli domácí otočit zápas ve svůj prospěch, opět se ale střelecky trápili. Když už překonali i hostujícího brankáře, nastřelili jenom břevno branky.

Branky: 40. Stuchlík – 36. Holík R. Rozhodčí: Chytil, 100 diváků. Halenkovice: Vykoukal – Gabrhelík, Marholt, Sudolský, Vlachynský, Kulenda, Režný, Hanáček, Kadlčák, Drábek, Stuchlík. střídali: Janík, R. Gabrhelík, Kašpar.

Fryšták B – Všemina nehráno pro nezpůsobilý terén.

14. Žlutava 18 4 4 10 21:33 16

NEDAŠOVA LHOTA – ŠTÍTNÁ N. VL. B 1:0 (0:0)

Nedašovští začali ve velkém tempu a hned po čtvrthodině hry si vytvořili velkou šanci – Pacík však přesný nebyl. Hosté odolávali tlaku a místy se jim také dařilo narušit obrannou část Lhoty, ale jejich snaha byla hodně bezzubá. Do konce poločasu se nepodařilo změnit skóre ani po dvou krásných přímých kopech domácího V. Vaňka. Po obrátce začala Nedašova Lhota znovu aktivně, ale hosté dobře bránili. Až v 68. minutě, po zdařilé akci Lhoty, štítenský hráč fauloval D. Vaňka a Pagáč se z pokutového kopu nemýlil. Šanci navýšit měl ještě Pacík, ale skóre se již nezměnilo.

Branka: Pagáč J. Rozhodčí: Ptáček, 90 diváků. Nedašova Lhota: Macháč D. – Macháč J., Šerý K., Kostka D., Juřica M., Vaňek V., Vaňek D., Pagáč J., Bartošák J., Pacík F., Bartošák L. Štítná n. Vl.: Tkadlec S., – Zimáček R., Struhař M., Pukýš D., Fagulec J., Baran J., Fojtík P., Žabka M., Pukýš R., Kováč V., Pánek B.

BISKUPICE – ROKYTNICE 3:1 (1:0)

Hned v prvních vteřinách zkusila Rokytnice postřeh domácího brankáře. Biskupice na to odpověděly stejnou mincí. Souboj v první půli osvěžila jen první branka do hostující svatyně, kdy brankářovi vypadl z rukou míč, čehož využil kapitán T. Gajdůšek – 1:0. Hra pak do druhého dějství probíhala bez větších zvratů. Ve druhé polovině zápasu využili hosté nepozornosti domácích a skóre se jim podařilo vyrovnat. Čtyři minuty před koncem se po vhazování dostal k míči L. Dúbrava a Biskupice se radovaly – 2:1. Během další minuty vběhl do rány L. Maršovský a hra za stavu 3:1 skončila ve prospěch domácích.

Branky: Maršovský, Dúbrava, Gajdůšek T. – Both. Biskupice: Tomala – Maršovský, Michálek, Skovajsa, Gajdůšek T., Novosad, Gajdůšek J., Dúbrava, Porubský, Kašpárek. Na střídání: Dobiáš, Jandora, Vaculík, Mikel, Seča.

LUHAČOVICE B – PŘÍLUKY B 1:4 (0:3)

Lépe začaly Příluky. Když se již zdálo, že tlak domácí ustojí, přišel šťastný gól hostujícího Sobotky. Luhačovice jako by ještě zůstaly někde v šatně. Nepřesnost a rychlé zbavování míče hrály do karet Přílukům. Dederle navýšil na 0:2. O několik minut později si popel na hlavu sypal Surý s brankářem Coufalíkem, kde první jmenovaný špatně načasoval malou domů a brankář domácích podrazil číhajícího útočníka a poroučel se do sprch. A jelikož nebyl na lavičce druhý brankář, nastoupil do branky hráč z pole Surý, který následnou standardní situaci vychytal. Hostům se do poločasu podařilo navýšit skóre na 0:3, kdy se krásnou střelou k bližší tyči trefil Machalíček. Ve druhém poločase byly Luhačovice aktivnější – nejprve minul Zezulka, následoval Slezák, Netík i Bartek. Příluky však po neodpískaném faulu, který zranil chytajícího hráče a do branky musel už druhý hráč z pole, navýšily na 0:4. Na 1:4 kosmeticky upravil Zezulka.

Branky: Zezulka – Sobotka, Dederle, Machalíček, Zedníček. 30 diváků.

POTEČ – JASENNÁ 1:0 (1:0)

Lepší vstup měli do utkání hosté z Jasenné, kteří v úvodním náporu promarnili několik vyložených šancí. Když už se podařilo míč nasměrovat do brány, domácí fotbalisty několikrát podržel skvěle chytající Malota. Lekci z produktivity hostům uštědřila Poteč, která po hodině hry svou první šanci na zakončení proměnila ve vedoucí branku – na centrovaný míč vyskočil nejvýše Slovák a hlavou poslal míč ke vzdálenější tyči – 1:0. Hosté z Jasenné se více prosazovali v útočné hře, avšak domácí obranu se jim za celé utkání nepodařilo překonat. Zdramatizování vývoje utkání přišlo v 80. minutě, kdy domácí kapitán Faldík neproměnil nařízený pokutový kop. Výsledek už tak zůstal neměnný.

Branka: Slovák. Poteč: Malota – Pešout, Tvarůžek, Bartoš, Fojtík, Chovanec (15. Rosner), Faldík, Novosad, Juřica, Slovák, Mana (25. Smolek). Jasenná: Kovář M.- Pejter, Čala, Maliňák, Přibyla, Nikolén M., Nikolén T., Jurčák, Bajza, Smilek A., Zicha. Střídali: Kovář T., Pečeňa.

DALŠÍ VÝSLEDKY: Sehradice B – Slopné 0:6 nehl., lachovice B – Rudimov 6:1 Floreš B. 2, Drábík, Macek, Kolouch, Olejník T. – Floreš, Mirošov – Šanov 1:1 Frys – Gromský.

1. Slopné 19 16 2 1 69:19 50
2. Jasenná 19 14 3 2 54:18 45
3. Nedaš. Lhota 19 11 4 4 47:29 37
4. Poteč 19 9 4 6 55:34 31
5. Rokytnice 19 9 4 6 48:39 31
6. Luhačovice B 19 7 4 8 54:43 25
7. Příluky B 19 7 2 10 43:65 23
8. Vlachovice B 19 6 4 9 44:44 22