FRYŠTÁK B – HALENKOVICE 5:1 (4:0)

Halenkovicím se v první půli nedařilo čelit obrovské převaze Fryštáku. Již ve 2. minutě otevřel skóre Bartoň. A než se stačili hosté rozkoukat, už jejich brankář lovil míč ze sítě podruhé. To dalo domácím klid a hráli výborně, kombinacemi na jeden dotek s častou střelbou nadále ohrožovali bránu Halenkovic. Ve 36. minutě zvýšil Petráš na 3:0 a v poslední minutě prvního poločasu přidal další gól na 4:0. Po přestávce Fryšták poslal na hřiště několik dorostenců, čehož Halenkovice využily ke vstřelení branky z kopačky Janíka. Domácí ovšem drama nepřipustili, znovu se pustili do útoku a v 88. minutě Kučera završil pátou brankou skóre utkání na 5:1.

Branky: 2. Bartoň, 6. Kučera, 38. a 44. Petráš, 88. Branný – 70. Janík. Rozhodčí: Pospíšil – Štěpaník, Křenek, 100 diváků. Fryšták B: Jasenský – Večeřa (Košák), Hubáček, Rudolf, Bartoň, Branný, Kučera, Šobáň, Maček (Odstrčil), Petráš (Naňák), Hřebačka. Halenkovice: Vykoukal – Vlachynský, Marholt, Fojtík, Drábek, Sudolský, Janík, Kašpar, Gabrhelík, Polášek, Bořuta, Režný.

BŘEZOVÁ – VŠEMINA 2:0 (1:0)

První gól padl až ve 42. minutě, když zblízka dopravil míč do sítě Všeminy mladičký Honzík Večeřa po závaru před brankou. Možností však měli domácí více. Ve 30. minutě Kališovu bombu vykryl brankář Petr Gajdošík, o pár minut později Válek z hranice pokutového území a z otočky přestřelil a poté vyslal Zedníček křižnou střelu jen těsně vedle. Vzápětí unikl po levém křídle Stuchlík, nádherně centroval před branku, ale Jarda Válek, jindy neomylný střelec, tentokrát minul odkrytou svatyni hostů. Druhý a rozhodující gól Březové přidal v 75. minutě Pavel Stuchlík prudkou ránou asi z deseti metrů. Všeminští kopali během utkání několik rohových a trestných kopů, ale bez gólového efektu. Nejvíce ohrozili domácí branku v samotném závěru střetnutí, kdy tvrdou střelu k pravé tyči bravurně vykryl brankář Březové Kuba Gajdošík. Všeminským se v tomto utkání zranili celkem 3 hráči.

Branky: 43. Večeřa, 75. Stuchlík. Rozhodčí: Chromík, 90 diváků. Březová: Gajdošík J. – Čapák, Krumpolc, Nášek, Kališ, Zedníček, Macík Petr, Starý, Stuchlík, Válek, Večeřa J. Střídali: Štětkář, Bednařík Zd., Večeřa D. Všemina: Gajdošík Petr – Rathúský, Martinů, Karlík, Bednařík D., Mikšík, Holík, Železník R., Burša, Bednár, Kordula M. Střídali: Kordula R., Vala, Gajdošík Pavel.

KOSTELEC – SK ZLÍN 1:2 NA PEN. (1:0)

Zápas už od prvních minut nabízel na obou stranách řadu šancí, ale teprve sedm minut před přestávkou otevřel skóre po rohovém kopu domácí Pavel Bačák, který se vysmekl svému strážci a z otočky trefil přesně do protější poloviny brány. Hosté navíc přišli o svého pravého obránce Tomáše Pecníka, kterému soupeř tvrdě zajel do kotníku. Ve druhém poločase dělali Pasekáři vše pro vyrovnání. Mnoho vypracovaných pokusů ale zblokovala hustě postavená obrana Kostelce, až v 71. minutě uspěl Aleš Langr s pomocí teče domácího obránce. Hosté se pak snažili rozhodnout zápas v základní hrací době, proti tomu však byl pozorný brankář Kostelce. Napínavé střetnutí tak vyvrcholilo penaltovým rozstřelem, v němž uspěli Pasekáři.

Branky: 38. Bačák – 71. Langr. Kostelec: Fišer – Dočkal, Vaculík, Staněk, Gajdošík, Kolář, Velikovský, Bačák, Novotný, Polášek, Korvas. SK Zlín: Švec – Kopečný M., Tuna, Krčmář, Pecník (40. Juruška) – Zedník, Langr, Kabourek, Štěpánek, Machů – Jermakov.

SPYTIHNĚV – KAŠAVA 9:4 (5:1)

Jestliže góly jsou kořením fotbalu, diváci ve Spytihněvi odcházeli překořenění. Viděli třináct gólů a výhru domácích. Už po čtvrt hodině hry vedli 3:0, o přestávce 5:1 a v 72. minutě po trefě Zbožínka už 9:1. Poté však Spytihněv přestala hrát a Kašava do konce zápasu snížila třemi góly na přijatelnější výsledek.

Branky: 3., 45. a 60. Fišer P., 9. Chmel, 16. Hořinka, 23. a 69. Čevela, 62. Zbožínek, 72. Janošek – 28. Zbranek Pavel, 79. Zbranek Petr, 82. Šarman, 85. Gavenda. Spytihněv: Trčka – Kowalczyk, Chmel, Čevela, Fišer M., Hořinka, Turoň, Zbožínek, Leone, Fišer P., Přikryl J.. Střídali: Přikryl F., Janošek, Vykoukal, Zámečník, Rozsypálek. Kašava: Marušák – Červenka, Gavenda, Kocourek (72. Kostrůn), Zbranek Petr, Krist, Křižka, Šarman, Tomeček, Zbranek Pavel, Krčma.

POHOŘELICE – TEČOVICE B 4:1 (0:0)

Po bezbrankové první půli začaly padat góly až po více než hodině hry. Pohořelice dostal do vedení střelec Miroslav Ruzselák a na 2:0 zvýšil další kanonýr David Čonka. V 76. minutě sice snížil tečovický Ševčík, ale to bylo ze strany hostů vše. Naopak Ruzselák a Trčka ještě výhru zvýraznili.

Branky: 64. a 83. Ruszelák M., 67. Čonka, 89. Trčka – 76. Ševčík. Pohořelice: Švejčara – Bartuněk, Plesník, Strakoš, Ruszelák P., Čonka, Sychra, Trčka, Jakubowicz, Ruszelák M., Žák. Střídali: Láník, Valčík, Vrzala, Hronek, Kolář. Tečovice B: Sehnálek – Křen, Vendolský, Koplík, Ševčík, Čeleďa, Poulíček, Prokop (63. Obdržálek), Budín, Soják, Paštěka.

ŽLUTAVA – LOUKY 2:3 (1:1)

Po půl hodině hry poslal Žlutavu do vedení Přikryl, těsně před přestávkou ale vyrovnal hostující Mikač. Louky sice měly balon víc na kopačkách, ale Žlutava favoritovi urputně vzdorovala. Tím spíš, když v 72. minutě Přikryl opět dostal domácí do vedení. To ale Žlutavští neudrželi. V 85. minutě vyrovnal Michalovský a o tři minuty později po chybě brankáře Kociána rozhodl Sadil.

Branky: 31. a 72. Přikryl – 44. Mikač, 85. Michalovský, 88. Sadil. Žlutava: Kocián – Stoklásek, Tauš, Brázdil, Čevora, Polák, Husár, Kašík, Antoš, Přikryl, Doležel. Střídali: Tauš, Mišurec, Žitný. Louky: Janča – Písklák, Mikač, Landt, Burša, Malota, Laciga, Janča P., Podaný, Sadil, Michalovský. Střídali: Bača, Šuba.

ŠTÍPA – TRNAVA 1:4 (1:2)

Už v 5. minutě poslal do vedení Trnavu Malčík, ale po necelé půlhodině hry srovnal stav Kutra. Štípa však nerozhodný výsledek dlouho neudržela, o čtyři minuty později Čala opět poslal hosty do vedení, které už nepustili. Naopak před koncem zvýšili Malčík s Holíkem.

Branky: 27. Kutra – 5. a 88. Malčík, 31. Čala, 88. Holík. Štípa: Navrátil – Hrančík, Urbánek, Šarman, Gažda – Stodůlka, Gracl, Jurásek, Reimitz – Kutra, Sovják. Střídali: Suchý, Murka, Karafiát. Trnava: Váhala – Slováček, Hradilík, Kučera, Chytil – Soukup, Sedláček, Malčík, Štěpánek, Čala – Holík M.

PŘÍLUKY B – BŘEZŮVKY 5:2 (1:2)

Už ve 3. minutě si hosté dali vlastní gól, ale ve 21. minutě Votava vyrovnal a v 35. minutě gólem Vacha hosté vedli. Jenže těsně před přestávkou Pajtáš vyrovnal a začala cesta současného lídra tabulky III. třídy skupiny B za obratem. V 71. minutě Šuta vyrovnal a v 82. a 84. minutě Mezírka dokončil obrat.

Branky: 3. vlastní, 44. Pajtáš, 71. Šuta, 82. a 84. Mezírka – 21. Votava, 35. Vach. Příluky B: Pavel – Januš, Janků, Vlček, Ratajský, Mezírka, Šuta, Pajtáš, Prokop, Dederle, Polanský. Střídali: Ondroušek, Šranko, Lošťák, Pinkas. Březůvky: Ševeček – Sviečka, Krajča, Slovák, Votava, Mlček, Hrazdira, Lakomý, Kamenčák ml., Kamenčák st., Vach. Střídali: Krnošek, Fojtík.

LUHAČOVICE B – NEUBUZ 6:1 (1:0)

Po čtvrthodině hry se Neubuz dostala do první velké šance. Do pokutového území Luhačovic pronikl Minařík a přihrávkou pod sebe našel Pšenku, ale jeho pokus brankář Kořenek bravurně vytáhl. Poté začali úřadovat domácí. Nejprve vysunul Ďurďa do sóla Slezáka, proti tomu ale dobře vyběhl gólman Pavlas a jeho pokus zneškodnil. Pak Ševčík obral o míč beka hostů a přihrávkou našel v pokutovém území neobsazeného Slezáka, který chladnokrevně uklidil míč k tyči a bylo to 1:0. Další šance domácí do přestávky neproměnili. V 54. minutě se dočkaly Luhačovice uklidňující druhé branky, když Pešek v malém vápně našel nabíhajícího Michnu, který trefil pod břevno. Hráči Neubuze zcela vypadli ze hry. V 64. minutě zvýšil domácí Ďurďa na 3:0. V 71. minutě přidal čtvrtý gól do brány hostů z voleje Pešek. Čtyři minuty poté Slezák nacentroval za obranu a Ďurďa své sólo nadvakrát dotlačil do brány. Neubuz se dočkala alespoň jedné branky, a to v 77. minutě, když Pšenka vysunul do úniku Vrbu, který obstřelil vyběhnutého Kořenka. V 83. minutě zkompletoval hattrick luhačovický Ďurďa a uzavřel skóre na 6:1.

Branky: 20. Slezák, 54. Michna, 64., 75. a 83. Ďurďa, 71. Pešek – 77. Vrba. Luhačovice B: Kořenek – Zámorský (59. Zicha), Červenka, Kuchař, Pešek, Ševčík Jiří, Ševčík Jakub (83. Baumann), Michna, Bartek (71. Coufalík), Slezák, Ďurďa. Neubuz: Pavlas – Knápek, Zubíček, Vaculka (65. Drábek), Budjač (32. Trunkát), Minařík, Ďuriš (58. Mlýnek), Březík (62. Šmeidler), Zubíček Zd., Vrba, Pšenka.

RUDIMOV – ŠANOV 2:1 (0:1)

Šanov po půlhodině hry šel do vedení trefou Gromského. Rudimov se však nevzdal a po přestávce zinscenoval obrat. Nejprve dvě minuty po přestávce vyrovnal Frolo a v 75. minutě Souček otočil výsledek. Šanov už nestačil reagovat a z Rudimova odjel s prázdnou.

Branky: 47. Frolo, 75. Souček – 30. Gromský. Rudimov: Kubíček – Ruman, Valčík, Černík, Bárta, Skočovský, Maňák, Frolo, Souček, Mikulec, Majc. Střídali: Kovařík, Poláček, Šála. Šanov: Munster – Macík Mil., Macík Mir., Kalík, Peléšek, Šoman, Prchlík, Ševčík, Červenka, Gromský, Avramov. Střídali: Urbánek, Zach.

POZLOVICE – BRATŘEJOV 4:3 (2:2)

Parádní přestřelku viděli fanoušci v Pozlovicích. Ve 13. minutě otevřel skóre domácí Galuška, ale o pět minut později vyrovnal Černý. Ve 23. minutě Pozlovice šly opět do vedení gólem Divily, jenže na to po půlhodině hry reagoval Tomšů – 2:2. Dvě minuty po přestávce opět strhl vedení Pozlovic Galuška, ale o tři minuty později potřetí vyrovnal Gerža. V 57. minutě však počtvrté Pozlovice šly do vedení brankou Coufalíka, na kterou již Bratřejov nedokázal reagovat.

Branky: 13. a 47. Galuška, 23. Divila, 57. Coufalík – 18. Černý, 31. Tomšů J., 50. Gerža P. Pozlovice: Hájek – Adolt, Jančařík, Divila, Čech, Galuška, Plášek, Máčala, Vrátník, Stolařík, Adámek. Střídali: Bača, Bartončík, Coufalík, Mizera. Bratřejov: Podešva – Černý, Gerža D., Gerža P., Kalenda, Viktořík (77. Zicha R.), Polčák, Tomšů J., Tomšů M., Tomšů P., Tomšů Š.

ŠTÍTNÁ N. VL. B – DRNOVICE 4:0 (3:0)

O výsledku zápasu s Drnovicemi rozhodla Štítná již v prvním poločase. Nejprve ve 3. minutě proměnil brankář Marcaník pokutový kop nařízený za faul na Fojtíka a pak si hosté Obadalem vstřelili vlastní branku. Ve 42. minutě napřáhl z 35 metrů domácí Řehák a „angličanem" uzavřel poločasové skóre na 3:0. Po pauze se hra vyrovnala, a když byl v 53. minutě domácím vyloučen po faulu Lukáš Šimoník, měli hosté více ze hry, ale do šancí se nedostávali. Štítná se i v deseti ocitla v několika gólových příležitostech, zvláště šance Pukýše a Řeháka volaly po brance. Ke srovnání počtu hráčů na hřišti došlo v 81. minutě, kdy byl po druhé žluté kartě vyloučen hráč hostí Horáček. Poslední branka utkání padla po standardní situaci v 83. minutě. Střelu domácího Bartoše z přímého kopu brankář hostů vyrazil před dobíhajícího Cíchu, pro kterého nebyl problém dorazit míč do sítě, a utkání tak skončilo 4:0.

Branky: 3. Marcaník, 18. vlastní, 42. Řehák, 82. Cícha. Rozhodčí: Frajt, 100 diváků. Štítná B: Marcaník – Velecký, Zimáček, Fojtík, Šimoník Lukáš, Řehák, Pukýš, Bartoš, Divoš, Holba, Babulík. Na střídání: Krupík, Lysáček, Králík, Polášek, Cícha. Drnovice: Stružka – Obadal, Horáček, Naňák, Honek Boh., Vlček, Dorničák Luk., Dorničák Lad., Honek Vl., Kostka, Šerý. Na střídání: Húšť, Bodlák, Zícha, Ludík.

VELKÝ OŘECHOV – TICHOV 3:1 (1:1)

Do první příležitosti se dostali domácí, ale střelu z 18 metrů brankář Maniš s přehledem kryl. Hosté se snažili odpovědět, jenže jim vázla finální fáze v útoku. Ve 13. minutě se zmocnil míče hráč Ořechova Talášek, jenž si poradil se dvěma obránci Tichova a skóroval. Následně domácí Baďura ještě orazítkoval břevno. Poté se Tichovští probudili, začali střílet na bránu a ve 30. minutě vybojoval obránce M. Maniš míč, který se přes Bělašku dostal ke kapitánovi Stružkovi a ten krásnou uličkou našel před brankou Bařinku, jenž vyrovnal na 1:1. Po přestávce byli aktivnější domácí a v 50. minutě Čevela z 10 metrů zvýšil na 2:1 pro Velký Ořechov. Hosté se chtěli o změnu stavu poprat, ale podle nich jim trvalejší tlak znemožnilo tendenční řízení utkání v neprospěch Tichova. Hosté posílili útok, ale odkrytí obrany v 88. minutě potrestal domácí Čevela druhou brankou. Tichov měl šanci ještě v nastavení, kdy Dočkal centroval před branku na volného J. Strušku, ale ten svoji velkou příležitost neproměnil.

Branky: 13. Talášek, 50. a 88. Čevela – 30. Bařinka. Rozhodčí: Vyoral, 70 diváků. Velký Ořechov: Sedlář A. – Minařík T., Krajča, Svízela L., Minařík M., Zábojník, Talášek, Svízela D., Čevela, Baďura, Kostelník. Střídali: Polcer, Maňásek, Blinkal, Gajdůšek, Sedlář D. Tichov: Maniš J. – Maniš M., Juřička, Hrdlička, Maňas, Plšek, Bařinka, Stružka, Kulíšek, Struška, Bělaška. Střídali: Dočkal, Filák, Maniš F., Naňák. Trenér: Ščuglík.

DOUBRAVY – POTEČ 0:4 (0:3)

Nováček z Doubrav podruhé v sezoně prohrál. Poteč si odvezla hladké vítězství 4:0, na které založila základ už v první půli během deseti minut. Ve 22. minutě otevřel skóre Chovanec. Po půl hodině hry pak Faldík dvěma slepenými góly během čtyř minut zvýšil na 3:0. V závěru pak už jen korigoval v 82. minutě Slovák na konečných 4:0.

Branky: 22. Chovanec, 29. a 33. Faldík, 82. Slovák. Doubravy: Pavelec – Sklenář, Halbsgut, Žalůdek, Hvozdenský, Bernatík, Ivanovský, Páleníček, Zetek, Paták, Chmela. Střídali: Mikel, Skovajsa. Poteč: Kolařík – Valčík, Juřica, Tvarůžek, Sukup, Pešout, Faldík, Slovák, Rösner, Masař V., Chovanec. Střídali: Masař R., Houžvička, Procházka.

1. Příluky B 3 3 0 0 0 13:4 9
2. Štítná n. Vl. B 3 3 0 0 0 11:3 9
3. Velký Ořechov 3 2 0 1 0 7:4 7
4. Pozlovice 3 2 0 1 0 6:4 7
5. Luhačovice B 3 2 0 0 1 13:4 6
6. Rudimov 3 2 0 0 1 5:7 6
7. Poteč 3 1 1 0 1 8:4 5
8. Doubravy 3 1 0 0 2 8:8 3