LOUKY – TEČOVICE B 2:1 (0:1)

Utkání proti tečovickému béčku začaly Louky vlažně a soupeř se už po šesti minutách dostal do vedení po přízemním centru z pravé strany. Vyrovnat mohl Kuba Michalovský, ale v dobré pozici střílel levačkou pouze do připraveného gólmana. Hosté mohli navýšit své vedení, ale trefili pouze tyč. Poločas skončil jednobrankovým vedením Tečovic. Po přestávce se domácí zlepšili a brzy se jim podařilo utkání otočit. V 53. minutě se prosadil Petr Janča. Obrat dokonal v 58. minutě Adam Podaný, který dorazil míč do sítě po hezké střele Tomáše Burši. Tečovičtí hráči se snažili vyrovnat, ale nedařilo se jim vytvořit souvislý tlak. Naopak vedení Louk mohl pojistit z penalty Pisklák, ale netrefil ani bránu. V závěru se hosté často dostávali před domácí bránu díky několika rohovým a přímým kopům. Jejich hrozby však Louky odvrátily a uhájily vítězství.

Branky: 53. Janča, 58. Podaný – 6. Soják. Louky: Janča R. – Kadlík R., Mikač, Malota, Pisklák – Laciga, Bača, Burša, Janča P., Podaný – Michlovský. Střídali: Kadlík J., Pohořelský. Tečovice B: Miklas – Křen, Koplík, Středulinský J., Kristek – Soják, Čeleďa, Ševčík, Piňos – Poulíček M., Ivan Bořuta. Střídali: Vendolský, Obdržálek, Prokop.

VŠEMINA – ŠTÍPA 2:3 (2:1)

Začátek souboje dvou týmů ze spodních pater tabulky vyšel domácím. Z přímého kopu se přesně trefil Michal Burša, když brankáři Štípy skvěle zaclonil veškerý výhled Dušan Karlík starší. Hosté byli ale aktivnější a srovnání se dočkali ve 31. minutě po hlavičce. O čtyři minuty později už domácí opět vedli. Gólman hostí po zpětné nahrávce odkopem trefil vlastního obránce, který nasměroval míč mezi tyče. Nástup do druhé půle vůbec nevyšel Všemině. Během šesti minut hosté dokázali otočit skóre po hrubých chybách domácích. Navíc z nařízené penalty mířili jen do tyče. Domácím trvalo dalších dvacet minut, než se jakž takž ze šoku vzpamatovali. Měli dvě šance na vyrovnání, ty ale nedokázali využít. Vítězství si tak odvezli zaslouženě hosté ze Štípy. Všemina zklamala svého trenéra i fanoušky nejen výsledkem, ale hlavně předvedenou hrou. Pokud nedojde k radikálnímu zlepšení, bude tato sezona jen zoufalým bojem o udržení se v soutěži.

Branky: 6. Burša, 34. vlastní (Suchý) – 32. Stodůlka, 46. Jurásek, 52. Soják. Všemina: Gajdošík Pavel – Železník, Rathúský, Karlík ml., Čala (Pavelka P.) – Bednár (Mikšík), Bednařík D., Kordula, Holík – Karlík st., Burša. Štípa: Mikulík – Rančík M., Gracl, Šebík, Julina, Kutra, Soják, Reimitz, Jurásek, Stodůlka, Suchý. Střídali: Rančík L, Nuhlíček.

KAŠAVA – HALENKOVICE 1:2 NA PEN. (0:0)

Po bezbrankové první půli začaly góly padat po hodině hry. Nejprve se v 58. minutě prosadil domácí Zbranek, o osm minut později vyrovnal Vlachynský. Na penalty byli úspěšnější Halenkovičtí.

Branky: 58. Zbranek Petr – 66. Vlachynský. Kašava: Krist – Gavenda, Kostrhůn, Krčma, Křižka, Křížka, Zbranek Petr, Zbranek Pavel, Šumal, Drábek, Kocourek. Halenkovice: Vykoukal – Vlachynský, Kulenda, Režný T., Kadlčák, Bořuta, Režný M., Janík, Gabrhelík, Jablonický, Liška.

SK ZLÍN – TRNAVA 6:1 (4:1)

V náhradním domácím prostředí na Vršavě se pasecké mužstvo zabydlelo úspěšně. Na opotřebované umělé trávě, která zrychlovala hru, se na gól dlouho nečekalo. Už v první minutě domácí Denis Zedník vyvezl míč z levé strany do středu a po zemi překonal brankáře. Ten stejný hráč upravil za pět minut na 2:0. Na 3:0 pro Pasečany zvýšil v 16. minutě Tomáš Pecník, jehož skrytá střela proklouzla gólmanovi mezi rukama. Hostům, kteří v průběhu poločasu několikrát zahrozili především malými závary před brankou, se podařilo snížit v 43. minutě. Nedůraznou obranou domácích prošel centrovaný míč ze strany a na zadní tyči osamocený Viktor Štěpánek dvěma doteky zamířil do sítě. Ještě do přestávky však třígólový náskok žluto-modrým vrátil Radek Machů. Po půlhodinové přestávce způsobené čekáním na rozhodčího začal vlažnější druhý poločas. Domácí uklidnění pohodlným vedením ztratili trochu koncentraci a dělali více chyb. Přesto přidali další dva góly, v 55. minutě Radek Machů, a na konečných 6:1 pro SK Zlín upravil v 81. minutě Aleš Langr.

Branky: 1. a 6. Zedník, 16. Pecník, 45. a 55. Machů, 81. Langr – 43. Štěpánek. SK Zlín: Švec – Langr, Pecník, Jermakov, Zedník, Kabourek, Tuna, Štěpánek, Machů, Šoula. Střídali: Kopečný, Slovák, Juruška, Sicherek. Trnava: Vitásek – Rybák, Čala S., Hradilík, Chytil, Katrňák, Gerych, Sedláček, Soukup, Štěpánek, Čala M.. Střídali: Stříž, Hrnčiřík.

ŽLUTAVA – FRYŠTÁK B 1:2 (1:0)

Fryšták nastoupil proti Žlutavě za pomoci dorostenců a začal dobře. V 15. minutě běžel Odstrčil sám na bránu, těsně před vápnem byl podražen Kozákem, a Žlutava tak od této chvíle hrála oslabena. Při následném přímém kopu však Gajdůšek orazítkoval jen tyč. Hra domácích v deseti se zlepšila, zato Fryšták kromě střel z dálky nic nevymyslel. Až v závěru poločasu se po přiklepnutí Jadrníčka ocitl sám ve vápně Hrbáček, ale volil slaboučké zakončení, se kterým si domácí brankář poradil. Po následném rohu Fryštáku podnikla Žlutava rychlý protiútok, který zakončil prvním gólem zápasu Doležal. Po přestávce béčko Fryštáku se štěstím v 46. minutě přečkalo nádherně zahraný přímý kop Žlutavy, po kterém ještě dlouho zvonila pravá tyč. Potom však hosté přidali na obrátkách a přicházely standardní situace, které nakonec rozhodly. Po jednom z rohů se v 75. minutě prosadil Hubáček a vyrovnal na 1:1. V 80. minutě po dalším centru do vápna strhl vedení na stranu Fryštáku Branný. Hosté již výsledek udrželi.

Branky: 43. Doležel – 75. Hubáček, 80. Branný. Žlutava: Kocián – Novák, Brázdil, Žitný, Stoklásek, Doležel, Tauš, Antoš, Kozák, Polák, Goiš M.. Střídali: Goiš J.. Fryšták B: Jasenský – Jadrníček, Hubáček, Výskala, Naňák, Gajdůšek, Branný, Kučera, Šobáň, Odstrčil, Hrbáček.

BŘEZOVÁ – POHOŘELICE 1:3 (0:3)

Rozhodnuto bylo už za 25 minut, během kterých Pohořelice vsítily tři branky. Domácí se nezmohli na žádný odpor, naopak hostům skórování usnadňovali. První gól padl v 8. minutě po nedorozumění obrany a brankáře, jenž chytil míč na hranici malého čtverce. Následný trestný kop suverénně proměnil střelou do pravého horního růžku branky Vlasťa Vrzala. Druhý přidali hosté ve 12. minutě ránou Davida Čonky z velké dálky, která udivenému brankáři zapadla do levého vinklu. A třetí následoval po úniku a centru z pravé strany do prostoru pokutového území, kde se nejlépe orientoval opět Čonka a nekompromisně zavěsil. Do druhé půle nastoupili domácí jako vyměnění, vytvářeli si jednu šanci za druhou, proměnit se jim však podařilo jen jednou, a to Kráčalíkem v 72. minutě. Ačkoli si oba týmy vytvořily další šance, skóre se už neměnilo.

Branky: 69. Kráčalík – 9. Vrzala, 13. a 24. Čonka. Rozhodčí: Pospíšil, 60 diváků. Březová: J. Gajdošík – Zvonek, Čapák, Vrták, Nášel, Zedníček, Štětkář, Kališ, Pagáč, Bednařík, Kráčalík. Střídal: Stuchlík. Pohořelice: Švejčara – Bičan, Vrzala, Strakoš, Bartuněk, Ruzselák P., Čonka, Trčka, Jakubovicz, Ruzselák M., Kašný. Střídali: Hronek, Láník.

KOSTELEC – SPYTIHNĚV 6:2 (4:0)

Kostelec vletěl do zápasu zhurta a v 9. minutě vedl po brankách Novotného a Dočkala 2:0. Poté ve 22. minutě Polášek zvýšil proti svému bývalému klubu už na 3:0. Výtečnou první půli pak pro Kostelec završil svým druhým gólem Dočkal. Ve druhé půli pak přidal Novotný dva góly a pečetil hattrick. Spytihněv už stačila jen snížit Zbožínkem.

Branky: 3., 56., 61. Novotný, 9. a 36. Dočkal, 22. Polášek – 58. Zbožínek, 72. Leone. Rozhodčí: Dvořák. Kostelec: Fišer – Staněk, Vaculík, Gajdošík, Grác, Bačák, Kolář, Dočkal, Novotný, Karpeko, Polášek, Dostál, Pilka, Laciga.

VELKÝ OŘECHOV – DOUBRAVY 3:0 (1:0)

Hned při prvním výkopu hráčů Velkého Ořechova stál brankář Doubrav příliš daleko před svou brankovou čárou a útočník domácích jej hravě přehodil a skóroval. Hosté pak měli až do přestávky mírnou převahu, ale jejich střelecké pokusy končily v rukou domácího brankáře nebo v zámezí. Druhý poločas pokračoval ve stejném duchu jako první. Doubravy se snažily o vyrovnání, jenže jejich střelecká smůla tomu zabránila. Pak přišla 70. minuta, kdy závar před jejich brankou gólman nedokázal vyřešit, a Velký Ořechov tak zvýšil na 2 : 0. V závěru utkání již oběma mužstvům ubývaly síly, a domácí proto mohli pohodlně gólový náskok udržet. Těsně před závěrečným hvizdem rozhodčího své vítězství zpečetili ještě jednou brankou, a derby tak vyhrál Velký Ořechov 3:0.

Branky:1. Maňásek, 70. Kopl, 88. Sedlář D. Velký Ořechov: Sedlář A. – Minařík T., Krajča, Svízela L., Minařík M., Talášek, Svízela D., Sedlář D., Kopl, Maňásek (70. Gajdůšek). Doubravy: Skovajsa – Sklenář, Halbsgut, Páleníček, Zetek, Paták, Žalůdek, Grossert, Gregor, Ivanovský (80. Stodůlka), Schmied.

TICHOV – NEUBUZ 1:5 (0:3)

Utkání začal aktivněji Tichov, ovšem proměnit se mu nepodařilo. Ve 13. minutě Neubuz dostala možnost diskutabilního pokutového kopu, ale Ďuriš příležitost promarnil. Domácí však rozhodování rozhodčího i zahrávaná penalta rozhodily a kapitulovali okamžitě při následujícím útoku Neubuzi. Na Tichov se pak začal hrnout jeden útok za druhým. Domácí se snažili hrozit protiútoky. Žádný však brankou neskončil. Hosté své příležitosti zužitkovali ve 41. minutě, kdy vstřelil druhý gól Knápek. Za další dvě minuty domácí obrana přestala v domnění faulu hrát, faul se však nepískal a míč se dostal k nikým nebráněnému Zubíčkovi, který vsítil třetí branku. Dle domácích jednostranné vedení utkání ve prospěch hostů se přestalo líbit hráči Tichova J. Struškovi, který po diskusi s rozhodčím obdržel během chvíle 2 napomínání a byl vyloučen. Druhý poločas tak domácí hráli v oslabení. Ve 48. minutě sice snížili zásluhou Bařinky, ale hosté rozhodli v 73. minutě druhou brankou Loubala. Brankový účet zakončil v 90. minutě nejlepší střelec Neubuze a kapitán Pšenka, a stanovil tak výsledek na 5:1.

Branky: 48. Bařinka – 15. a 73. Loubal, 41. Knápek, 43. Zubíček, 90. Pšenka. Tichov: Maniš J. – Hrdlička, Juřička, Bařinka, Kulíšek, Stružka, Struška, Bělaška, Naňák, Dočkal, Ščuglík. Střídal: Maniš M.. Neubuz: Kašpárek – Červenka, Zubíček J., Ďuriš, Trunkát, Vaculík, Knápek, Pšenka, Vrba, Zubíček Z., Loubal. Střídal: Šmeidler.

BRATŘEJOV – BŘEZŮVKY 2:5 (2:3)

Březůvky se ujaly v první půli vedení 2:0 po gólech Kamenčáka a Votavy, ale Bratřejov po půlhodině hry snížil Tomšů. Poté opět upravil na dvoubrankový rozdíl hostující Váňa, ale poločasový výsledek stanovil Gerža. Březůvky pak zápas rozhodly pro sebe až v závěru, když v 86. minutě se prosadil Votava a v 90. minutě pečetil Lakomý.

Branky: 29. Tomšů, 36. Gerža – 19. Kamenčák, 27. a 86. Votava, 32. Váňa, 90. Lakomý. Bratřejov: Podešva – Bednařík, Kalenda, Polčák, Beněk, Tomšů J., Gerža D., Gerža P., Černý, Podhányi, Tomšů P. Střídali: Tomšů Š., Viktořík, Kocourek, Tomšů M.. Březůvky: Ševeček – Krajča, Slovák, Votava, Sviečka, Mlček, Kamenčák, Gregor, Hrazdira, Lakomý, Váňa. Střídali: Kmošek.

POTEČ – ŠANOV 6:0 (2:0)

Zápas se v jednoznačnou záležitost měnil už v první půli, kdy se nejdřív prosadil Slezák a následně Faldík. Poteč pak ve druhé půli dalšími čtyřmi góly Soukupa, Slezáka, Faldíka a Novosáda Šanov zničila.

Branky: 21. a 64. Slovák, 37. a 58. Faldík, 47. Sukup, 76. Novosad. Poteč: Kolařík – Faldík, Tvarůžek, Bartoška, Rösner, Procházka, Novosad, Čtvrtník, Valčík, Masař V., Slovák. Střídali: Pešout, Sukup, Juřica, Dobrotka. Šanov: Munster – Macík, Peléšek, Krajíček, Ščuglík, Chlebena, Ševčík, Tureček, Červenka, Prchlík, Urbánek.

DRNOVICE – LUHAČOVICE B 0:7 (0:3)

Luhačovice od začátku neponechaly nic náhodě a v poločase vedly po gólech Jelínka, Michny a Kořenka 3:0. Ve druhé půli Drnovice odpadly a Luhačovice Šerým a dalšími dvěma zásahy exligového obránce Jelínka soupeře zničily.

Branky: 16., 57. a 88. Jelínek, 36. Michna, 44. Kořenek, 68. a 81. Šerý. Drnovice: Struška – Gabko, Horáček, Naňák, Lukáš, Vlček, Dorničák Luk., Dorničák Lad., Húšť, Vrána, Kostka. Střídali: Dluhoš, Honek B., Honek V.. Luhačovice B: Kořenek Jakub – Jelínek, Zmeškal, Piják, Kuchař, Červenka, Ďurďa, Knot, Ševčík, Michna, Kořenek Jan. Střídali: Coufalík, Šerý.

POZLOVICE – RUDIMOV 3:1 (2:0)

Už v 9. minutě otevřel skóre Bača a po půlhodině hry jej napodobil Stolařík. V 71. minutě pak prakticky zápas rozhodl Adámek. Rudimovu se už povedlo jen snížit v 84. minutě zásluhou Kovaříka.

Branky: 9. Bača, 28. Stolařík, 71. Adámek – 84. Kovařík. Pozlovice: Vaškůj – Jančařík, Divila, Vrátník, Galuška, Máčala, Zoubek, Stolařík, Adámek, Bača, Coufalík. Střídali: Hasoň, Bernátek. Rudimov: Bárta – Ruman, Valčík, Šála, Majc, Frolo, Skočovský, Mikulec, Maňák, Kovařík, Štefaník. Střídali: Koubek, Poláček.

ŠTÍTNÁ N/VL. B – PŘÍLUKY B 1:0 (1:0)

Štítná byla po celý zápas lepším mužstvem. Hosté poctivě bránili, a tak se do šancí žádný z celků příliš nedostával. O vítězství domácích rozhodla 40. minuta,ve které Michal Hnaníček umně zatočil míč z 20 metrů a otevřel skóre zápasu.Ve druhém poločase se obraz hry nezměnil, a tak Štítná svým vítězstvím potvrdila výbornou formu v podzimní části soutěže.

Branka: 40. Hnaníček. Štítná B: Marhaník – Liška František, Štěpančík (73. Fagulec), Hnaníček, Babulík, Fojtík (81.Sába), Pukýš, Bartoš, Divoš (23. Velecký), Žabka Martin, Krupík P.. Příluky B: Metela -Polanský, Januš, Prokop, Bittner, Šupa, Zahradnický, Mezírka, Smoček, Šranko, Čelůstka. Rozhodčí: Goňa, 60 diváků.

1. Luhačovice B 8 7 0 0 1 34:8 21
2. Štítná n/Vl. B 8 6 1 1 0 19:7 21
3. Pozlovice 8 4 1 2 1 20:14 16
4. Březůvky 8 5 0 0 3 29:16 15
5. Příluky B 8 5 0 0 3 22:14 15
6. Neubuz 8 5 0 0 3 27:25 15
7. Velký Ořechov 8 4 0 2 2 17:12 14
8. Doubravy 8 3 1 1 3 15:15 12