BABICE – BRUMOV 9:3 (3:2)

,,Hosté byli dlouho nebezpečným soupeřem. Zpočátku zápasu v útoku odvážné Nezdenice totiž vedly 1:0 a 2:1 a ještě v pětačtyřicáté minutě byl stav 2:2. Těsně před přestávkou jsme se však ujali vedení 3:2 a ve druhém poločase už jsme v utkání kralovali. Měli jsme výraznou převahu a tu jsme dokázali využít také brankově. Ve druhé polovině střetnutí jsme hosty přehrávali technicky a dařilo se nám v koncovce," pochvaloval si ženskou fotbalovou derniéru vedoucí družstva Babic Aleš Havlíček.

Ten upozornil, že Slovácké derby bylo hlavně duelem záložnice Ireny Dudové.

,,Irena při loučení s kariérou vstřelila sedm gólů. Některé dala po pohledných kombinacích, ovšem naše kapitánka se dokázala prosazovat rovněž individuálně," upozornil Havlíček.

,,Souboj na půdě čtvrtého týmu tabulky jsme odehráli, tak jak už bylo v posledním období zvykem, pouze s deseti hráčkami. Jakmile nám ovšem došly síly, tak jsme už nestačili ofenzívě domácích čelit. Hattrickem se však blýskla Michaela Hanáková," nebylo naopak příliš do řeči nezdenickému trenérovi Ivanovi Pavlisovi.
Branky: Dudová 7, Habáňová, Malíková – Hanáková 3.

Babice: Hladíková – Habáňová, Karolína Matušová, Kotlabová, Hudcová, Macková, Králíková, Pavlína Matušová, Dudová, Malíková, Fusková.
Nezdenice: Kristýna Manová – Vrábelová, Lukášová, Synčáková, Jeglová, Kamila Zálešáková, Lucie Janíčková, Hanáková, Gomelská, Sechovcová.