JAROSLAVICE B – VELKÝ OŘECHOV 2:5 (1:2)

Začátek vyšel Velkému Ořechovu a už po pár minutách vysunul Maňásek nového Zábojníka, který přeloboval brankáře – 0:1. Vše vypadalo na velmi snadnou záležitost. Tyčky Čevely a Zábojníka, nepovedený nájezd Čevely a spousta dalších příležitostí ale zůstaly nevyužité. Domácí hrozili brejky a z jedné příležitosti Jaroslavice srovnaly. Zpět získali hosté vedení ještě do přestávky zásluhou Čevely, který z otočky obstřelil bezmocného brankáře. Také nástup vyšel Velkému Ořechovu, který Taláškem opět využil chyby gólmana – 1:3. Tempo zápasu poté pomalu upadalo, ale hosté byli při střelecké chuti a dalšími dvěma góly získali potřebný klid na své kopačky. Rezervě Jaroslavic se až na konci zápasu podařilo ještě umístěnou střelou porážku korigovat.

Branky: Dudr, Keprt – Čevela 2, Maňásek, Talášek, Zábojník. Rozhodčí: Popelák, 50 diváků. Velký Ořechov: Minařík Vl. – Baďura, Záchvěj, Minařík T., Kůra – Zábojník, Kostelník, Maňásek, Talášek, Kopl – Čevela.

MLADCOVÁ B – HŘ. ÚJEZD 3:0 (0:0)

Protože mužstvo Mladcové už po minulém kole získalo jistotu postupu, tak si mohli trenéři dovolit pozměnit sestavu. Nejlepší střelec Mirek Zbořil se ujal funkce vedoucího, naopak do zápasu nastoupili čtyři nadějní dorostenci po boku svých otců, kteří oblékají dres starých pánů. Byly to dvojice Miroslav Lebánek mladší a starší, Petr Venený starší a mladší, Pavel a Matěj Vyvlečka, Petr a Jan Brhel. V prvním poločase měla Mladcová mírnou převahu, ale M. Vyvlečka a Sedláček nastřelili jen břevno. Po změně stran se do první šance dostali hosté, ale Kostelník sám před brankářem nastřelil jen M. Černého. První gól vstřelil po hodině hry Jan Brhel, druhý přidal o deset minut později po pěkné akci mladíků Lebánka Venený a skóre o chvíli později uzavřel Chludil. Branky: Brhel J., Venený P. ml., Chludil. Rozhodčí: Měrka – Novák J., ŽK: Chludil, Venený ml., Pospíšil – Kostelník, Výmola, 90 diváků. Mladcová B: Černý M. – Sedláček, Lukovský, Lebánek st., Brhel P., Brhel J., Hamerník, Vyvlečka P.,Černý J., Lebánek ml., Vyvlečka M. Střídali: Venený P. st., Venený P. ml, Chludil. Trenér: Surý, ved. m.: Zbořil. Hř. Újezd: Vyoral – Buršík, Valášek, Výmola, Štěpaník L., Kostelník, Štěpaník D., Pospíšil, Talášek, Chvíla, Jurák. Střídali: Záhora, Chytil.

PASEKY B – KUDLOV 3:1 (3:0)

Domácí tým byl po většinu času lepší a zaslouženě se dostal do tříbrankového vedení. V posledních minutách ale nechal hrát soupeře, který nejprve snížil Michálkem a v samém závěru zahodil pokutový kop.

Branky: Prokop, Tomický, Kopečný – Michálek. Rozhodčí: Šimek, 50 diváků.

DALŠÍ VÝSLEDKY: Žlutava – Racková 0:1 Martinec J., Provodov B – Doubravy 5:1 Talaš D. 2, Nevařil, Talaš J., Frank – Žaludek, Dobrkovice – Spytihněv B 0:3 Polášek 2, Janošek.

VŠEMINA – JASENNÁ 4:0 (0:0)

Jistotu postupu dával domácím jakýkoliv bodový zisk z posledních tří zbývajících duelů. Všemina si to uvědomovala a do derby s třetí Jasennou, které přilákalo množství diváků, vstupovala s cílem nevyrobit v obraně chybu. Tomu odpovídala i opatrná první půle. Obě mužstva hrála ze zabezpečené defenzivy. Domácí mohli skórovat, ale do šaten se odcházelo za bezbrankového stavu. Ve druhé půli již měla Všemina převahu. V 51. minutě otevřel brankový účet utkání Tomáš Holík, stejný hráč měl poté několik šancí ke druhému gólu, ale ujal se až jeho brejk v 65. minutě. Lídr tabulky si náskok hlídal a definitivní pojistku k postupovým bodům dali v poslední desetiminutovce Antonín Burša a Dušan Karlík st. Mladé perspektivní mužstvo hostů předvedlo po organizaci kácení máje v Jasenné bojovný výkon, za který si zaslouží pochvalu. Domácí si však vítězství zasloužili a na hřišti mohly na konci propuknout oslavy postupu do III. třídy okresní soutěže, kterou si Všemina zahraje po třech sezonách. Tam ji vyprovodili, zřejmě pro štěstí, i hostující fanoušci, házející v ochozech zrnka rýže.

Branky: Tomáš Holík 2, Ant. Burša, Karlík st. Rozhodčí: Toman, 250 diváků. Všemina: Gajdošík – Ježík, Burša M., Vala, Železník – Mikšík, Karlík st., Polách, Karlík ml. (Pavelka) – Burša A., Holík (Martinů). Jasenná: M. Kovář – Čala, Kráčala, Polách, Bajza, A. Smilek (75. R. Jurčák), L. Smilek (77. T. Zicha), Maliňák, P. Jurčák, P. Zicha, J. Zicha (63. Mi. Řezníček). Trenér: M. Řezníček, ved. mužstva: P. Polách.

DALŠÍ VÝSLEDKY: Neubuz -Hvozdná B 5:1 Zubíček Z., Janeczko, Červenka, Ševců, Šebesta – Luňák A., Štípa B – Trnava 0:3 Přikryl, Kučera, Malčík, Kašava B – Veselá B 2:0 Kráčalík, Knedla, Lutonina – Lužkovice B 0:5 Ždanov 2, Slavík 2, Turín, Zádveřice – SK Vizovice B 0:2 Šůstek 2.

HORNÍ LHOTA – TICHOV 5:4 (2:1)

Domácí šli do utkání s přáním získat první jarní domácí vítězství. Tichov chtěl naopak potvrdit domácí vítězství z minulého kola. Do utkání vstoupili domácí, kteří využili vlažný vstup soupeře a rychlou branku v 7. minutě, když přízemní střelou z 16 metrů překvapil brankáře Soukeník. Tichov tento moment probudil a začal hrát aktivněji, ale své šance nevyužil. Naopak po čtvrthodině hry Horní Lhota podruhé udeřila – z rohového kopu brankář vyrazil míč přímo do stojícího Bernátika a od jeho ramene se míč odrazil do branky. Tichov se definitivně probral a z mnoha šancí snížil po půlhodině hry Ščuglíkem. Chvíli po změně stran vyrovnal Bařinka a navíc sahal po zvratu. V 55. minutě ale vrátil vedení domácím Soukeník, navíc o chvíli později si Tichov dal vlastní gól – 4:2. Hosté se nevzdali, ale na trefu Dočkala o deset minut později odpověděl vítěznou brankou Váňa. Hosté rychle dali kontaktní gól Dočkalem a nadechli se k mohutnému finiši, ve kterém ale kromě několika spálených příležitostí nastřelili břevno. Domácí tak se štěstím uhájili cenné vítězství.

Branky: Soukeník 2, Bernátik, Šenovský, Váňa – Dočkal 2, Ščuglík D., Bařinka. Rozhodčí: Uhlár, 60 diváků. Tichov: Josef Maniš – Ivan Palík ml., Ščuglík M., Sochora (75. Bělaška), Hrdlička -Ščuglík D., Stružka, Palík I. st. (55. Dorničák), Bařinka M. (60. Dočkal) – Maniš Jan, Bařinka L. Trenéři: Ščuglík-Baďura.

DALŠÍ VÝSLEDKY: Loučka – Rudimov 2:0 Andrýsek, Hubner, Jestřabí – Sehradice B 4:0 Vaněk 2, Kolínek, Floreš, Divnice – Lipová 2:2 Urbaník, Polách – Borák, Kurtin, Šanov – Bohuslavice n. Vl. 3:0 Ščuglík P. 2, Tureček, Petrůvka – FC Vizovice 2:3 Remeš, Švach – Gerža, Šenkýř, Hanák.

1. Rudimov 20 15 2 3 66:31 47
2. Šanov 20 15 2 3 53:20 47
3. Jestřabí 20 12 3 5 42:28 39
4. Sehradice B 20 11 4 5 52:28 37
5. Divnice 20 8 4 8 51:51 28
6. Bohusl. n. Vl. 20 8 1 11 44:46 25
7. Horní Lhota 20 7 4 9 45:64 25
8. FC Vizovice 20 7 3 10 35:59 24