JAROSLAVICE B – DOUBRAVY 3:3 (1:2)

Po opatrném úvodu vyrobil hrubici hostující gólman Pavelec, jenž neudržel lehký centr ze strany a dovolil jít jaroslavickému béčku po dorážce do vedení. To ovšem zanedlouho změnil na kraji neúnavně běhající Worm, který srovnal. Do poločasu se Doubravským podařilo stav obrátit ve svůj prospěch. Přihrávku Grosserta ze strany zužitkoval Hvozdenský, když obešel domácího stopera a střelou ke vzdálenější tyči skóroval. Po obrátce se vlastencem zapsal do listiny střelců pravý bek hostů Zetek a bylo srovnáno. Pro oživení útoku poslal z lavičky v druhé půli doubravský kouč Sklenář dopředu Bakera. Tah opět skvělý, neboť hostující torpédo po dvou promarněných šancích napotřetí naservírovalo míč J. Žalůdkovi a hosté zase vedli. Jenže hrát vzadu styl á la Barcelona se Doubravám nevyplatil a po chybě nabídly domácím vyrovnání. Ti nepohrdli.

Branky: Hrazdíra A., Hrazdíra J., Novák – Worn, Hvozdenský, Skovajsa. Doubravy: Pavelec – Zetek, Grossert, Schmied, Halbsgut – Mikel J., Hvozdenský, Mikel M., Worm – Žalůdek J., Skovajsa. Střídali: Bakero, Chmela T.

HŘIVÍNŮV ÚJEZD – SPYTIHNĚV B 0:4 (0:2)

Po čtvrthodině již Hřivínův Újezd prohrával o dvě branky. Nejprve pěknou přihrávku do pokutového území zametl k pravé tyči Polášek a následně opět Polášek přeloboval domácího brankaře po chybě Buršíka. Hřivínův Újezd si do poločasu vytvořil dvě slibné šance. První spálil domácí Polášek a druhou neproměnil Daniel Štěpaník. Do konce prvního poločasu se hrálo převážně na domácí polovině a byla vidět větší touha po vítězství na straně hráčů Spytihněvi. Ve druhém poločase se sice Hřivínův Újezd mírně zvedl, ale převaha hostů byla pořád citelná. Spyti᠆hněvští přidali po přestávce ještě dvě branky. Nejprve dokonal hattrick umístěnou střelou Polášek a posléze završil gólový účet střelou zpoza pokutového území Sudek. Utkání posadilo domácí hráče a příznivce tvrdě na zem.

Branky: Polášek 3, Sudek. Rozhodčí: Kolář. Diváci: 150. Hřivínův Újezd: Hanák – Buršík, Valášek, Výmola, Polášek (Štěpaník L.), Adamík, Pospíšil, Štěpaník D., Šuranský, Kmošek (Talášek), Záhora (Mikel). Spytihněv B: Jablonický – Kowalczyk, Přikryl, Sedláček, Kraváček – Sudek (Úředníček), Vaculík, Leone, Hořinka (Fišer) – Janošek (Zbožínek), Polášek.

VELKÝ OŘECHOV – RACKOVÁ 6:1 (4:0)

Ořechovští byli od začátku lepším týmem a Rackovou téměř nepouštěli na dostřel branky. Jako první se prosadil Maňásek, který po odraženém míči přehodil brankáře. Druhý gól nedlouho poté vstřelil ze standardní situace Kůra. Ke konci poločasu zaúřadovali Tomáš Minařík s Pavlem Koplem. Nejprve Kopl nabil za vápno Minaříkovi, který technicky uklidil k tyči, poté si oba role vyměnili a z jasné situace ve vápně se prosadil nikým neatakován Kopl. Ořechov byl lepší i po obrátce, ale již se mu tak střelecky nedařilo. Dvacet minut do konce přidal pátý gól opět po odrazu Maňásek. Hra se v závěru přece jen trochu vyrovnala a domácí dovolili Rackové alespoň čestný úspěch. Poslední slovo měl ale Velký Ořechov. Stoper Lukáš Svízela si pohrál se soupeřovou obranou a stanovil konečné skóre na 6:1.

Branky: Maňásek 2, Kůra, Kopl, Svízela, Minařík T. – Polášek. Velký Ořechov: Minařík Vl. (Sedlář A.) – Svízela L., Minařík M. (Záchvěj), Zábojník, Baďura (Talaš) – Talášek, Minařík T., Sedlář D., Kůra J. – Maňásek (Svízela D.), Kopl (Juřík).

DALŠÍ VÝSLEDKY: Kudlov – Březnice B 3:0 Loučka 3, Provodov B – Lhota u Mal. 2:0 Slovák, Mlček.

TRNAVA – LUŽKOVICE B 5:2 (1:0)

Domácí vstoupili do utkání velmi dobře a již v 5. minutě se ujali vedení po prudké střele R. Bořuty, kterou stačil hostující brankář Holík jen vyrazit, ale na pohotovou dorážku Soukupa byl již krátký. V dalších minutách se hra odvíjela jen na půlce lužkovické rezervy, domácí si vytvářeli vyložené šance po rychlé kombinaci a ze standardních situací, které ale především malým důrazem v pokutovém území hostí zahazovali. Začátek druhého poločasu žádnou změnu nepřinesl. Trnava přehrávala svého soupeře, ale hosté dobře bránili a začali se více zapojovat i do rychlých brejků. Zákonitý trest pro domácí přišel v 51. minutě, kdy lužkovické béčko srovnalo Žaludkem po jeho samostatném úniku a umístěné střele k tyči. Po vyrovnávací brance Trnava znervózněla, nicméně opět se dostala do vedení po náběhu do pokutového území důrazným J. Bořutou, který prudkou střelou v 58. minutě překonal hostujícího brankáře. Po této trefě z domácích spadla všechna nejistota a Trnava dalšími brankami střídajících Knedly a dvěma góly Malčíka rozhodla, že všechny body zůstanou domácím. Hosté stačili ještě korigovat výsledek v 81. minutě Slavíkem.

Branky: Malčík 2, Soukup, Bořuta J., Knedla – Žaludek, Slavík. Rozhodčí – Vyoral, Diváci: 50. Trnava: Malaník – Čala S., Bořuta J., Zbranek, Chytil – Hradilík (80. Kučera), Štěpánek (75. Matůšú), Slováček, Sedláček(46. Kne­dla) – Bořuta R., Soukup (60. Malčík). Trenér: Chytil S. Lužkovice B: Holík – Kořínek, Elšík, Liška, Šuba, Slavík, Štalmach, Žaludek, Mařík, Novák, Kolařík.

PASEKY B – VESELÁ B 2:7 (0:5)

Pasecká rezerva povolala do zbraně i několik internacionálů. Hráči nad 40 let nebyli v její sestavě výjimkou, to však na rozjeté mladíky z Veselé nemohlo stačit. Hostující béčko rozhodlo o výsledku již do poločasu a teprve ve druhé půli se dostali ke slovu také domácí.

Branky: Palík, Švach – Sedláček 3, Žaludek 2, Plšek, Oškera.

DALŠÍ VÝSLEDKY: FC Vizovice – SK Vizovice B 2:5 Kundera, Řepa – Pšenčík 3, Drga 2, Lutonina – Neubuz 1:4 Starýchfojtů- Pšenka 2, Loubal 2. Dohrávka 6. kola: Lužkovice B – Veselá B 3:3 Turýn J., Polepil Z., Ronza T. – Žaludek L., Sedláček J., Bodlák M.

TICHOV – DRNOVICE 4:1 (2:0)

Hosté z Drnovic povzbuzeni tabulkovým vedením a nasbíranými zkušenostmi z vyšší soutěže byli před utkáním papírovým favoritem. To však v derby neplatí. První se osmělilo mužstvo Drnovic, když v 10. minutě vystřelil z hranice šestnáctky hostující Josef Vlček a jeho střelu zastavila tyč. Opatrný fotbal skončil po dalších deseti minutách. Zblokovaná střela domácích se po odrazu od břevna dostala k Majzlíkovi, který s jistotou otevřel stav utkání na 1:0 pro Tichov. Po půlhodině hry bylo ještě veseleji. Po jednom z protiútoků a následném rohu Dočkala nedosáhl na míč brankář Struška a Maňas ukázkovou hlavičkou zchladil ambice Drnovic – 2:0 pro Tichov. Prakticky bezchybná obrana domácích s pozorně chytajícím Manišem nepovolila Drnovicím výraznější drama ani po změně stran. Naopak Tichovu se dařilo přecházet do nebezpečných útoků a otevřenou obranu Drnovic řádně větral. Po hodině hry a Dočkalově rohu se míč dostal k domácímu Stružkovi, který svojí slabší levou nohou napálil míč do pravého horního rohu svého jmenovce v bráně Drnovic a zvýšil na 3:0. Za dalších osm minut svoji šanci proměnil Sochora a bylo rozhodnuto – 4:0. Drnovice se prosadily až v 85. minutě, kdy neodvrácený centr zužitkoval hostující Michal Gabko – 4:1.

Branky: Majzlík, Maňas, Sochora R., Stružka – Gabko M. Rozhodčí: Ambroz.Diváci: 80. Tichov: Maniš J. – Hrdlička (83. Ščuglík M.), Hruška, Maniš M., Maňas – Ščuglík D. (70. Bařinka L.), Sochora, Bařinka M. (78. Dorničák L.) -Majzlík, Stružka O., Dočkal (80. Bělaška). Trenér: Maňas J. Drnovice: Struška – Kostka, Stružka, Ludík Jiří, Vlček M. -Marcaník, Dorničák, Vlček J., Vlček T. – Vrána (Gabko M.), Bodlák S. Trenér: Machů S.

POZLOVICE – JESTŘABÍ 3:1 (2:0)

Utkání druhého se třetím splnilo očekávání. Jako první zahrozili už v úvodní minutě hosté, domácí brankář Kolář však stál na svém místě a ostrou střelu zneškodnil. Velký vzruch pak přinesla 17. minuta, kdy nejprve Jestřabí docílilo branky, ta však nebyla správně pro ofsajdovou pozici uznána. Ve stejné minutě však Pozlovice přenesly hru před branku soupeře, kdy opět výborně hrající tahoun Vrátník zatáhl míč a centrem před bránu našel Stolaříka, který nedal umístěnou střelou brankáři hostů šanci. Situace byla opět hraniční, Jestřabí se však uznání ofsajdu dožadovalo marně. Ve 33. minutě pak už nebylo diskuse, když dobře rozehranou standardní situaci P. Bartončíkem usměrnil hlavou do branky nepokrytý Vrátník – 2:0. Druhý poločas už byl více o bojovnosti. Snahu hostů přibrzdilo v 73. minutě vyloučení obránce po druhé žluté kartě. V 80. minutě se však dostalo Jestřabí do hry. Domácí zbytečně otáleli s rozehráním, míč vybojovali Jestřabští a před velkým vápnem vybojovali faul. Z ideální pozice pak Gabriš nedal Kolářovi šanci a snížil na 1:2. Poslední slovo si však vzaly opět Pozlovice. V 89. minutě skóroval Stolařík z penalty, které předcházel faul na agilního Vrátníka a vyloučení hostujícího gólmana. Pozlovice se tak vyšvihly na první místo v podzimní tabulce.

Branky: Stolařík J. 2, Vrátník R. – Gabriš. Rozhodčí: Mikeska. Pozlovice: Kolář J. – Jančařík M., Voráček D., Divila A., Semela R., – Plášek K., Adámek K., Hasoň S., Bartončík P. – Vrátník R., Stolařík J. Na střídání: Máčala T., Bartončík O., Čech M., Polách M.

DALŠÍ VÝSLEDKY: Smolina – Bohuslavice n. Vl. 3:5 Bosák, Ročák, Sucháček T. – Urbánek, Vaněk, Urbaník, Krasňanský, Hudeček Nevšová B – Lipová 0:1 Klein K., Divnice – Loučka 1:2 Mana – Kozubík, Chytil, Petrůvka – Horní Lhota 4:4 Kořínek 3, Juřica J. – Plášek, Heinz, Málek, Hlavenka. Dohrávka 7. kola: Horní Lhota – Divnice 2:1 Hlavenka, Janota – Mana.

1. Pozlovice 8 7 0 1 30:12 21
2. Drnovice 8 6 1 1 19:9 19
3. Jestřabí 8 6 0 2 30:16 18
4. Petrůvka 8 4 3 1 28:22 15
5. Nevšová B 8 4 1 3 22:21 13
6. Tichov 8 3 1 4 20:24 10
7. Smolina 8 3 0 5 23:28 9
8. Horní Lhota 8 2 2 4 20:24 8