V céčku se třemi góly blýskl Satin, který dopomohl Divnici k výhře 7:2 proti rezervě Nevšové.

Březnice B – Velký Ořechov 3:5 Vyoral, Kopecký, Stuchlík – Maňásek 2, Minařík, Talášek, Svízela, Hřivínův Újezd – Dobrkovice 0:2 Žůrek, Juřík, Provodov B – Doubravy 6:1 Talaš D. 3, Lysoněk, Minařík, Starter – Žaludek, Lhota – Komárov 1:2 Bartoň Marek – Beran, Blahoš.

BISKUPICE – KUDLOV 2:1 (1:1)

Celý zápas se nesl ve svižném tempu s vyrovnanými sílami. Po půl hodině hry utekl s míčem kapitán T. Gajdůšek a domácí vedli 1:0. Hosté si to nechtěli nechat líbit a za pět minut srovnali skóre na 1:1. Ve druhém poločase rozhořčovala hráče i diváky hra vlivem mladého nezkušeného rozhodčího. To vyvrcholilo vyloučením biskupického hráče R. Talaše za napadnutí protihráče. Ale i v oslabeném počtu dokázal domácí Vojáček po faulu na Vaculíka nádherně zavěsit do sítě z přímého kopu. Do kabin se odcházelo lépe domácím za stavu 2:1.

Branky: Vojáček, Gajdůšek T. – Jungwirt. Rozhodčí: Štefanko. Biskupice: Vaškuj – Dobiáš, Pančocha, Maršovský, Jandroa, J. Gajdůšek, T. Gajdůšek, Vaculík, Novosad, Mikel, R. Talaš, P. Talaš, M. Vojáček.

LUKOV B – JAROSLAVICE B 1:2 (0:1)

Lépe začali hosté a v 9. minutě šli zaslouženě do vedení, když propadnutý centr poslal do sítě Hrazdíra. Domácí se rozjížděli po inkasované brance pomalu, ale od 30. minuty až do poločasu si vynutili tlak, který však kvůli ubohému zakončení přišel vniveč. I ve druhém dějství patřilo první slovo hostům. V 53. minutě se po centru z pravé strany prosadil zblízka Žbel, když brankáři Štefankovi nepomohla zkoprnělá obrana Lukova. Poté přišly změny v sestavě a přeskupení řad ze strany domácích a v 68. minutě i korekce výsledku. Střelou z pětadvaceti metrů překvapil brankáře Poláška O. Sedláček, čímž snížil na jednobrankový rozdíl. O dvě minuty později pak podržel domácí výborným přečtením hry brankář Štefanko. V závěru se domácí snažili alespoň o vyrovnání, vytvořili si převahu, ale díky nepřesné koncovce Jaroslavice nejtěsnější vedení uhájily.

Branky: Sedláček O. – Hrazdíra, Žbel. Rozhodčí: Měřička, 80 diváků. Lukov: O. Štefanko – O. Sedláček, Tomšů, L. Vitovský, Kluďák, P. Viceník (76. D. Kovář), Novák, M. Holomek (64. Dom. Červenka), Matula (64. Váňa), Šarman, R. Holomek (44. Jantula). Jaroslavice: Polášek – T. Zelík, Vaněčka, M. Zelík, Jakeš, Ročák, Rychlík, Borský, Dujík, Hrazdíra, Žbel (Kadlčák, Novotný).

LUTONINA – NEUBUZ 0:3 (0:1)

Nemuselo se dlouho čekat a první šance byly na světě. Brankář Lutoniny ale zřejmě našel magnet, kterým přitahoval střely hostů jako na běžícím páse. Postupně tak vychytal šance Pšenky, Hublera, Sedláčka, Loubala a Vaculky. Udeřit tak mohli na druhé straně domácí, kdy jeden z brejků zakončil ranou z osmnácti metrů do šibenice domácí hráč. Střela však byla zastavena tygřím skokem a konečky prstů brankáře Štefka. Uklidnění přinesl hostům pár minut před poločasem Pavel Budjač, který si skvěle naběhl na rohový kop Lukáše Hublera a hlavou rozvlnil síť. V druhé půli se pak za Neubuz ještě trefili po individuální akci Michal Pšenka a Zdeněk Zubíček, který tváří v tvář gólmanovi skvěle zavěsil pod víko. Hosté měli další šance, včetně pokutového kopu. Ten ale Petr Loubal neproměnil. Další příležitosti Machalíčka, Pšenky, Loubala a dalších byly zneškodněny. To Kancům ale vadit nemuselo, obranu měli opět zamčenou a v této sezoně udrželi čisté konto již čtyřikrát. „Dnes jsme si opět vytvořili mnoho šancí, což mě velmi potěšilo, protože Lutonina byla velmi dobrým soupeřem. Uklidnila nás branka před poločasem. Kluci zaslouží za svůj výkon pochvalu," řekl po zápase trenér hostů Martin Rudla.

Branky: Budjač, Pšenka, Z. Zubíček. Rozhodčí: Mikeska, 80 diváků. Neubuz: Štefek – Machalíček, J. Zubíček, Knápek, Budjač – Vaculka, Loubal, Z. Zubíček, Hubler – Pšenka, Sedláček Střídali: Vaculík, Drábek, Chovanec, Červenka.

DALŠÍ VÝSLEDKY: Racková – Vlčková 5:0 Tůma, Blanař, Čechák, Krejsa, Hubík, SK Zlín – Veselá B 5:0 Zedník 2, Jermakov 2, Prokeš, Zádveřice – Lužkovice B 13:0 Dostálek 3, Kalivoda 2, Mojžíš 2, Horák 2, Kundera, Maršálek, Dlabaja, Polčák.

10. Vlčková 5 0 0 0 5 3:32 0

Divnice – Nevšová B 7:2 Satin 3, Polách 2, Holba, vlastní – Černík, Rak, Loučka – Smolina 5:2 Kozubík 2, Haraga, Hubner, Chytil – Sucháček T., Barcuch, Horní Lhota – Petrůvka 2:4 Šenovský, Málek – Buriánek, Kořínek, Juřica, Kovařík, Tichov – Mirošov 2:1 PK Kulíšek J. – Rajznauer.

DRNOVICE – BOHUSLAVICE N/VL. 3:1 (3:1)

Do první velké šance se v 5. minutě po centru Stružky dostal domácí Horáček, míč však nedokázal protlačit za záda hostujícího brankáře. V 15. minutě se ke slovu přihlásili i hosté po nenápadné střele z poměrně velké vzdálenosti, domácí brankář míč neudržel a po školácké chybě se hosté dostali překvapivě do vedení. Ve 23. minutě se po výborném centru Tomáše Vlčka dostal k hlavičce Kostka a nekompromisně zavěsil pod břevno. Namlsaní domácí ještě zvýšili tlak a během deseti minut naprosto obrátili vývoj utkání. Nejprve výborně hrající Vlček zatáhl míč podél postranní lajny a z velkého úhlu centrovanou střelou překvapil brankáře hostí a míč zapadl za jeho záda přesně na místo určení. Pak po špatné domluvě hostující obrany s brankářem se k odraženému míči dostal Jan Houšť. V zakončení do odkryté brány hostí mu zabránil stažením za dres gólman. Sudí ani nezaváhal a ukázal na terč pokutového kopu a brankář hostí navíc inkasoval žlutou kartu. K pokutovému kopu se postavil Naňák a přetavil ho ve dvougólové vedení domácích. V 79. minutě se do brejku dostal domácí Dorničák. V souboji s brankářem byl faulován a Drnovice opět kopaly pokutový kop. K němu se znovu postavil Naňák. Jelikož Bohuslavice neměly druhého brankáře, musel do brány jeden z hráčů v poli. Při penaltě si však počínal bravurně a dobře umístěnou ránu Naňáka zneškodnil.

Branky: Kostka, Vlček, Naňák – nehlášeno. Rozhodčí: Miklas. Drnovice: Struška – Naňák, Kostka, Dorničák, Hůšť, Horáček (Sucháček), Vlček, Lukáš, Stružka (Zicha), Dorničák Lukáš, Houšť (Machů).

1. Petrůvka 5 4 0 0 1 26:9 12
2. Drnovice 4 3 0 1 0 9:5 10
3. Loučka 4 3 0 0 1 16:8 9
4. Mirošov 5 2 1 2 1 8:5 9
5. Bohuslavice 5 2 1 1 2 10:9 8
6. Tichov 5 1 2 3 1 9:8 8
7. Divnice 4 2 0 0 2 10:13 6
8. Lipová 4 1 0 1 2 12:13 4