VELKÝ OŘECHOV – DOUBRAVY 1:4 (1:2)

Hosté začali na Ořechov tlačit a ve 21. minutě se po samostatném průniku z pravé strany prosadil doubravský kapitán Halbsgut, který z ostrého úhlu propálil domácího gólmana – 0:1. Než se však stačili hosté z Doubrav zaradovat z právě vstřelené branky, dostal se do šance domácí Svízela, který za minutu překonal Pavelce – 1:1. Osm minut po vyrovnání se dostal ke střele J. Mikel a dělovkou z levé strany orazítkoval břevno domácí brány. Doubravští nadále tlačili a vyplatilo se. V nastaveném čase si míč postavil na puntík nejlepší střelec Doubrav Žalůdek a opět se nemýlil – 1:2. Druhý poločas začal lépe pro hosty. Doubravy neustále zvětšovaly svůj tlak a daly tak vyniknout Minaříkovi, který předváděl skvělé zákroky. V 65. minutě však musel znovu kapitulovat – Žalůdek upravoval na 1:3. Tečku za utkáním udělal Skovajsa – 1:4.

Branky: Svízela – 2 Žalůdek, Halbsgut, Skovajsa. Doubravy: Pavelec – Chmela, Schmied, Ivanovský O., Grossert, Mikel J., Hvozdenský, Mikel M., Halbsgut, Jakeš P., Žalůdek J. Střídali: Skovajsa, Ivanovský L., Duda.

DALŠÍ VÝSLEDKY: Jaroslavice B – Lhota u Mal. 4:1 Mynarčík, Borský, Horák, Žbel – Kašík, Hřivínův Újezd – Racková 3:2 Hruška, Záhora, Valášek – Cholasta, vlastní, Spytihněv B – Březnice B 5:1 Hořinka 2, Zbožínek, Janošek, Kraváček I. – Ohnut A. Provodov B – Dobrkovice 1:1 Mlček – Lysoněk.

TRNAVA – NEUBUZ 5:2 (3:1)

Trnavší hráči vkročili do utkání famózně a již po 12 minutách vedli po rychlých kombinačních akcích 3:0, když se střelecky dvakrát prosadil Hradilík a jednou Bořuta. V dalších minutách prvního poločasu se hra odvíjela převážně na půlce hostí, domácí si vytvářeli šance po rychlé kombinaci ze standardních situací. Neubuz zvýšila pohyb a odměnou jí byla ve 31. minutě branka Králíka, který uzavřel výsledek prvního poločasu na 3:1. Do druhé půle vstoupili domácí opět aktivně a už po třech minutách zvýšil vedení po samostatné akci Malčík. Hosté však ani za tohoto stavu nerezignovali a po nedorozumění trnavských hráčů před svým pokutovým územím trestal v 53. minutě Pšenka – 4:2. Trnava byla ale stále aktivnější a vytvářela si spoustu brejkových situací, které však zahazovala nebo je likvidoval nejlepší hráč hostů, brankář Štefek. Přesto se jim v 77. minutě podařilo zvýšit rychlonohým Hradilíkem na konečných 5:2.

Branky: 3 Hradilík, Bořuta R., Malčík – Králík, Pšenka. Rozhodčí: Goňa, 250 diváků. Trnava: Malaník – Kučera, Čala S., Chytil, Vyvlečka, Hradilík (80. Sedláček), Čala M. (46. Kresta), Štěpánek, Soukup (75. Knedla), Bořuta R. (85. Katrňák), Malčík (85. Polách).

DALŠÍ VÝSLEDKY: Lutonina – SK Vizovice B 3:4 Jurčák, Kudrnáč D., Korčák – Pšenčík, Jurečka, Gábor, Hruzík, Bratřejov B – Lužkovice B 1:3 Tomšů – Holík, Procházka, Kovařík, Paseky B – FC Vizovice 3:10 Burdi 2, Tomický – Gerža 3, Horák 3, Holík 2, Mojžíš, Dostálek.

TICHOV – LOUČKA 3:0 (0:0)

Tichovští začali aktivněji, ale žádnou šanci nevyužili. Hosté za první poločas ohrozili branku domácího Maniše jen sporadicky. Druhý poločas Loučka trošku přidala, snažila se, ale obrana domácích pracovala bez chyby. Vypadalo to, že utkání skončí bez branek, přestože bylo gólových příležitostí, zejména z pohledu Tichova, dost. Domácí trenér však v 60. minutě vystřídal Lukáše Bařinku za bratra Martina a to, co se nepodařilo za hodinu jeho bratrovi, stihl za deset minut právě střídající M. Bařinka. Hosté se snažili o vyrovnání, ale snaha k ničemu nevedla, naopak domácí protrhnutá smůla nabudila. Neustále útočili, což se jim podruhé vyplatilo v 77. minutě – na 2:0 zvyšoval Kulíšek. To už Loučka působila nervózně, a když rozhodčí Ptáček po sražení Maňase v pokutovém území, nařídil v 82. minutě penaltu, kterou s přehledem proměnil domácí kapitán Oldřich Struška, bylo o utkání rozhodnuto.

Branky: 70. Bařinka M., 77. Kulíšek, 82. Struška O. Rozhodčí: Ptáček, 45 diváků. Tichov: Maniš J. – Maniš M., Juřička, Hruška, Maňas, Ščuglík (85. Bělaška), Struška O., Plšek (70. Dočkal), Kulíšek, Struška J., Bařinka L. (60. Bařinka M.).

DALŠÍ VÝSLEDKY: Horní Lhota – Lipová 0:0, Petrůvka – Jestřabí 6:3 Kořínek 2, Juřica J., Gergela, Stach, Hrabal – Mudrák, Bartozel, Holba, Divnice – Bohuslavice n. Vl. 4:2 Satin, Polách, Fojtík ml., Tlusťák – Saňák, Šuráň, Nevšová B – Drnovice 2:2 Ruman, Janáček – Kostka 2, Pozlovice – Smolina 7:0 Bernátek 2, Čech 2, Kraus, Jančařík, Pinďák. Dohrávka 20. kola: Nevšová B – Jestřabí 3:3 Černík 2, Vašička R. – Gabriš, Králík, Marek J.

1. Jestřabí 20 14 2 4 64:38 44
2. Pozlovice 20 14 1 5 66:32 43
3. Drnovice 20 11 3 6 48:28 36
4. Petrůvka 19 10 3 6 71:45 33
5. Horní Lhota 20 8 6 6 46:42 30
6. Tichov 20 8 4 8 52:52 28
7. Nevšová B 20 7 5 8 50:63 26
8. Smolina 20 7 3 10 51:64 24