Dvaadvacetiletý krajní bek ve Zlíně hostoval v jarní části minulé sezony. I tentokrát Slovácko bývalého mládežnického reprezentanta ševcům zapůjčilo. Dres druholigového celku by měl oblékat minimálně v podzimní části.

„Volal mi ředitel Gojš i trenér Pulpit, jestli bych to nechtěl ve Zlíně zase zkusit. A moc jsem se nerozmýšlel, mám motivaci ukázat, že druhou ligu můžu pravidelně hrát. Nemělo smysl zůstávat v MSFL a hrát za juniorku Slovácka," vysvětloval Jeleček.

V uplynulém ročníku moc dobrý dojem nezanechal. Ví, že tentokrát to musí být z jeho strany mnohem lepší. „Nebylo to dobré. Navíc mě limitovalo zranění kolene. Ale nechci se vymlouvat. Vím, že jsem nehrál dobře," podotk sebekriticky Jeleček.

Zájem Zlína ho pořádně překvapil. Nečekal, že by se ozval. „Po minulé sezoně mi bylo řečeno, že k prodloužení hostování nedojde. A ani se tomu nedivím. Musím se zlepšit, abych odčinil špatné jaro," uvědomuje si mladý obránce.

V dresu ševců bude hrát o svou budoucnost. Už po sezoně mu končí ve Slovácku kontrakt. „Zatím to neřeším, je to daleko. Myslím ale, že ve Slovácku už v prvním týmu šanci nedostanu. Kouč věří jiným hráčům," dodal Jeleček. ⋌(mar)