PÁTEK 24. KVĚTNA

FOTBAL

MSFL: Kroměříž - Dolní Benešov (18).

Krajský přebor: Baťov - Juřinka (18.30). I. A třída: Podlesí - Val. Příkazy (17.30). Okresní přebor Uherské Hradiště: Bánov – Vlčnov (17).

SOBOTA 25. KVĚTNA

BIATLON

Kvalifikační regionální závod Českého poháru v letním biatlonu v Bystřici pod Hostýnem (8-15).

CYKLISTIKA

Závod horských kol Vařákovy paseky v Horní Lidčí – 17. ročník (10).

FLORBAL

Turnaj ve Francově Lhotě – 2. ročník (8.30-18).

FOTBAL

FORTUNA:LIGA, skupina o záchranu: 1. FC Slovácko – Karviná (17). MSFL: Uherský Brod – Hodonín (10.15), Valašské Meziříčí – Líšeň (17). Divize: Vsetín – Bohumín (17).

Krajský přebor: Provodov - Morkovice, Vel. Karlovice - Brumov, Skaštice - Bystřice p. H., Holešov - Boršice, Nevšová - Hluk (17). I. A třída: Kelč - Vidče, Val. Meziříčí B - Kateřinice (10), Vigantice - Slušovice, Rožnov p. R. - Nedašov, Kvasice - Koryčany, Osvětimany - Napajedla (17). I. B třída: Ratiboř - Halenkov (16.30), Slavičín B - Hutisko, Poličná - Horní Lideč, Mladcová - Malenovice, Veselá - Slavkov p. H., Tečovice - Jaroslavice, Březolupy - Luhačovice B (17).

Zlín III. třída: Lukov - Napajedla B, Dolní Lhota – Rokytnice, Drnovice – Rudimov, Hvozdná - Biskupice (17). Zlín IV. třída: Fryšták B – Zádveřice, Louky B – Komárov, Lužkovice B - Hřivínův Újezd (17)

Okresní přebor Kroměříž: Střílky – Lubná, Zborovice – Chvalčov (17). Kroměříž III. třída: Bařice - Pravčice (15), Kyselovice – Dřínov (16.30), Roštění – Ludslavice, Rusava - Tučapy (17).

Okresní přebor Uherské Hradiště: Strání B – Polešovice (17). Okresní soutěž Uherské Hradiště: Drslavice B - Dolní Němčí B (17).

Okresní přebor Vsetín: Krhová - Horní Bečva (15), Ústí – Hošťálková, Střítež - SD Nový Hrozenkov/VKK (16.30). Vsetín III. třída: Val. Polanka B - Liptál (Lužná), Huslenky - Choryně B (16.30).

MSDŽ: Březnice – Držovice (10), Brumov – Holešovské holky (14).

INLINE HOKEJ

Extraliga: Devils Zlín – Boskovice (13), Uherský Brod – Roller Brno (13), Devils Zlín – Roller Brno (17), Uherský Brod – Boskovice (17).

NOHEJBAL

Krajská soutěž družstev: Clinax Vsetín C – NK Valašské Meziříčí (9), Sokol Prštné – KSK Vlčnov (9).

TENIS

Turnaj padesátníků Valachia Cup v Brumově (9-17).

NEDĚLE 26. KVĚTNA

FOTBAL

Divize: Strání - Velká Bíteš (17).

Krajský přebor: Štítná n. Vl. - Luhačovice (17). I. A třída: Hrachovec - Vlachovice, Brumov B - Val. Klobouky (17). I. A třída: V. Otrokovice B - Kunovice (10.15), Dolní Němčí - Buchlovice, Újezdec - Nivnice, Bojkovice - Nedachlebice, Žalkovice - Ořechov (17). I. B třída: Holešov B - Chropyně 10.15, Všetuly), Admira Hulín - Příluky (14), Prlov - Franc. Lhota, Choryně - Prostř. Bečva, Lidečko - Semetín, Hovězí - Val. Polanka, Fryšták - Lužkovice, Kostelec u Hol - Louky, Šumice - Staré Město, Ludkovice - Zlechov, Březnice - Drslavice, Havřice - Morkovice B, Nedakonice - Uh. Ostroh, 1.FC Slovácko B - Tlumačov (17).

Okresní přebor Zlín: Slušovice B – Pozlovice (10.15), Kostelec – Sehradice, Mysločovice - Mladcová B, Návojná – Újezd, Štípa – Bylnice, Nedašova Lhota – Slopné (17). Zlín III. třída: Březůvky – Pohořelice (10.15), Vysoké Pole - Bohuslavice n/Vl. (16.30), Vizovice – Březová, Kašava – Halenkovice, Žlutava – Lípa, Tečovice B – Spytihněv, Zlín SK – Doubravy, Velký Ořechov - Nedašov B, Bratřejov – Petrůvka, Šanov - Štítná n/Vl. B (17). Zlín IV. třída: Mysločovice B - Horní Lhota (10), Tichov – Lipová (10.15), Mirošov – Smolina (14), Provodov B – Lhota, Trnava – Neubuz, Všemina – Racková, Kudlov - Veselá B, Lutonina – Jestřabí, Loučka - Příluky B (17).

Okresní přebor Kroměříž: Záhlinice - Komárno (14.30), Mrlínek - Břest (16.30), Skaštice B - Němčice (Chropyně), Zdounky – Počenice, Kvasice B - Těšnovice (17). Kroměříž III. třída: Prusinovice – Loukov, Žalkovice B - Roštín (14.30), Hlinsko p. H., - Zahnašovice Hlinsko p. H., Rajnochovice – Rymice, Míškovice – Martinice, Bezměrov – Troubky, Litenčice – Rataje, Zlobice – Záříčí, Lutopecny – Šelešovice (17).

Okresní přebor Uherské Hradiště: Březová – Topolná (15), Bílovice – Jarošov, Slavkov – Nezdenice, Jankovice - Horní Němčí, Ostr. Lhota - O. N. Ves (17). Okresní soutěž Uherské Hradiště: Mařatice – Částkov (10.15), Žítková – Korytná (14), Přečkovice – Podolí (14.30), St. Hrozenkov – Komňa, Suchá Loz – Rudice, Záhorovice - Orel Uh. Brod (15), Velehrad – Kněžpole, Sušice – Babice, Stříbrnice – Košíky, Huštěnovice – Kudlovice, Jalubí – Traplice, Kostelany – Vážany, Hradčovice – Dobrkovice, Prakšice - Hluk B, Mistřice – Popovice, Boršice u Bl. - Uh. Ostroh B, Bystřice p.L. - Bojkovice B - Pitín (17).

Okresní přebor Vsetín: Dolní Bečva - Valašská Bystřice, Jarcová – Jablůnka, Zubří – Zašová, FC Lhota – Bynina (16.30). Vsetín III. třída: Kladeruby – Branky, Halenkov B – Lačnov, Leskovec – Střelná (16.30), Ratiboř B - Janová (17). Vsetín IV. třída: Mikulůvka – Police (15), Študlov – Loučka (15.30), Huslenky B - Krhová B (Zděchov), Valašská Senice - Velká Lhota (16.30).

MSLŽ: FC Vsetín – Vítkovice (15).

MSDŽ: Fastav Zlín – Mostkovice (10).