Pátek 29. března

FOTBAL

I. B třída: Baťov – Jaroslavice (19). I. dorostenecká liga: Zlín – Pardubice (13, Vršava).

Sobota 30. března

CYKLISTIKA

Velikonoční časovka jednotlivců MXM Hulín (start v 11 hodin v Pravčicích).

FOTBAL

II. liga: Zlín – Táborsko (17). MSFL: Kroměříž – Hlučín (15.30). Divize: Napajedla – Spytihněv, Val. Meziříčí – Lískovec (UT, vše v 15.30). Krajský přebor: Slušovice – Kateřinice, Holešov – Chropyně, Vlachovice – 1. Valašský FC, Provodov – Luhačovice, Uh. Brod – Vsetín, Bystřice pod Hostýnem – Boršice (vše v 15.30). I. A třída: Vidče – Zubří, Juřinka – Podlesí, Hutisko – Podkopná Lhota, Ořechov – Žalkovice (vše v 15.30). I. B třída: Jablůnka – Francova Lhota, Horní Lideč – Kelč, Janová – Lidečko, Poličná – Lhota u Vsetína, Tečovice – Březnice (vše v 15.30). Okresní přebor Uherské Hradiště: Nezdenice – Hluk B, Polešovice – Drslavice (15.30). Okresní soutěž Uherské Hradiště: Strání B – Jarošov, Dol. Němčí B – Částkov (15.30). Základní třída Uherské Hradiště: O. N. Ves B – Mistřice (15.30). Okresní přebor Kroměříž: Zářičí – Slavkov p. H., Zborovice – Němčice (vše v 15.30). Kroměříž, III. třídy: Skaštice B – Lubná B (15.30). Moravskoslezská divize žen: Nezdenice – Velké Pavlovice (14), DFK Holešov – Mutěnice (hřiště Všetuly, 14.30), Březnice – Brumov (15). Příprava: Zlín B – Hulín (10, Vršava).

HOKEJBAL

Malenovická liga: Rangers Zlín – HK Otrokovice (8.30), Rivermen Malenovice – Kroměříž (10.30), Tigers Malenovice – HC 94 Malenovice (12.30), Stator – Zlínský Švec (14.30).

LEDNÍ HOKEJ

Krajská liga – finále: Brumov – Uherský Brod (17).

NOHEJBAL

Austin cup, turnaj trojic (základní skupiny od 7.30 hodin hala Na Lapači Vsetín, od 8 hodin hala Hovězí, play off od 15 hodin hala Na Lapači Vsetín).

Neděle 31. března

FOTBAL

MSFL: Slovácko B – Zábřeh (10.15, Kunovice). Divize: Brumov – Havířov (10.15, UT). I. A třída: Val. Meziříčí B – Hovězí (10), Nedašov – Brumov B, Val. Klobouky – Vizovice, Štítná nad Vl. – Dolní Bečva, Mladcová – Březolupy, Újezdec – Dolní Němčí, Fryšták – Nedachlebice, Hluk – Příluky, Bojkovice – Ostrožská Nová Ves (vše v 15.30). I. B třída: Slavičín B – Hrachovec (10.15), Nedakonice – Zlechov (13), Lukov – Louky, Admira Hulín – Lubná, Skaštice – Těšnovice, Vik. Otrokovice B – Lůžkovice, Malenovice – Kostelec u Holešova, Zašová – Choryně, Val. Polanka – Val. Příkazy, Koryna – Slavkov, Zdounky – Prakšice, Jalubí – Strání, Havřice – Sušice, Zlámanec – Nivnice, Ostrožská Lhota – Osvětimany (vše v 15.30). Okresní přebor Uherské Hradiště: Kudlovice – Kunovice, Šumice – Vlčnov, Břestek – Kostelany n/M, Mařatice – Bánov, Košíky – 1. FC Slovácko C (15.30). Okresní soutěž Uherské Hradiště: Staré Město – Buchlovice, Huštěnovice – Traplice, Kněžpole B – Boršice u Bl. (15.30). Základní třída Uherské Hradiště: Jalubí B – Medlovice (10), Podolí – Slovácko-Vážany, Tučapy – Uh. Ostroh B, Bílovice – Babice, Topolná – Nedakonice B, Drslavice B – Rudice, St. Hrozenkov – Orel Uh. Brod, Hradčovice – Přečkovice, Komňa – Korytná, Bystřice p/L – Suchá Loz, Březová – Záhorovice (15.30). Okresní přebor Kroměříž: Roštění – Prusinovice, Žeranovice – Lutopecny, Kyselovice – Morkovice B, Loukov – Mrlínek (vše v 15.30). Kroměříž, III. třídy: Mysločovice B – Pravčice (10), Kostelec u Hol. B – Tučapy, Zahnašovice – Záhlinice, Rajnochovice – Míškovice, Rymice – Martinice, Komárno – Ludslavice, Břest – Hlinsko p. H., Chvalčov – Holešov B, Zlobice – Těšnovice B, Rataje – Kyselovice B, Počenice – Kvasice B, Zářičí B – Zborovice B, Bařice – Dřínov, Litenčice – Kroměříž B, Bezměrov – Šelešovice (vše v 15.30 hodin). II. Moravská ženská fotbalová liga: Holešovské holky – Bruntál (14, hřiště Na střelnici).

HOKEJBAL

Malenovická liga: Kroměříž – Tigers Malenovice (10.30), Zlínský Švec – HC 94 Malenovice (12.30).

LEDNÍ HOKEJ

Baráž o extraligu juniorů: Vsetín – PZ Kladno (17). Okresní liga: Old stars Uh. Ostroh – Rahgers (18, ZS Uh. Ostroh).

RAGBY

I. liga muži: Zlín – Bystrc (14).