Pátek 10. března

FOTBAL
Zimní turnaje: Fastav cup: Vidče – Halenkov (18).

HOKEJ
Extraliga juniorů – 4. čtvrtfinále play-off: PSG Zlín – Třinec (17).

Sobota 11. března

ATLETIKA
Valašská laťka – 41. ročník závodu ve skoku vysokém (10, na ZŠ Masarykova, Val. Meziříčí).

FLORBAL
Divize mužů: Holešov – Hluk (18). Regionální liga mužů: Orel Uherský Brod – Zlín Lions (9), Slavkov – Kuřim (10.30), Vsetín – Orel Uh. Brod (12), Zlín Lions – Slavkov (13.30), Vsetín – Kuřim (15, vše SH SPŠ Strojní Zlín). Hornets Brno – Otrokovice B (9), Ivanovice n. H. – Židenice (10.30), Hornets Brno – Počenice (12), Otrokovice B – Židenice (13.30), Počenice – Ivanovice (15, vše SH v Morkovicích).

FOTBAL
I. liga mužů: Fastav Zlín – 1. FC Slovácko (15). Divize: Holešov – Slavičín (15). Příprava: Fastav Zlín B – 1. FC Slovácko B (10, UT Baťov). I. liga staršího dorostu: 1. FC Slovácko – Olomouc (11, Širůch Staré Město). ZIMNÍ TURNAJE: Fastav cup: Semetín – Lhota u Vsetína (14.30). O pohár města Chropyně: O 7. místo: Němčice – Bezměrov (9). O 5. místo: Rataje – Němčice B (11). Gambrinus cup v Uh. Brodě: Polešovice – Biskupice (14).

HÁZENÁ
II. liga mužů: Luhačovice – Holešov-Přerov (10.30). I. liga žen: J. Otrokovice – HC Plzeň (16).

HOKEJ
Okresní liga Uherskohradišťska – 2. zápas finále play-off: Shooters – Rangers (16.30). Kroměřížská amatérská liga: Rychlov – Rymice (19.30), Rebels – Spartak Hulín (21.10).

KUŽELKY
I. liga mužů: Valašské Meziříčí – Rosice (9.30). I. liga žen: Valašské Meziříčí – Rosice (13).

PLAVÁNÍ
Plavecká šestihodinovka ve Zlíně (10-16).

STOLNÍ TENIS
Extraliga žen: Hluk – Vlašim (15). II. liga žen: Vsetín – Jihlava (10). III. liga mužů: Val. Meziříčí – Poruba (14), Rožnov p. R. – Ostrava D (10), Chropyně – Šarovy (14).

Neděle 12. března

ATLETIKA
Zlínský jarní půlmaraton (10, start u budovy Madal Bal v Přílukách).

FLORBAL
Zlínská liga mužů: Zlín Lions B – Holešov B (9), Hluk C – Valašské Meziříčí (10.25), FBC Slovácko – Březolupy (11.50), Valašské Meziříčí – Holešov B (13.15), FBC Slovácko – Hluk C (14.40), Březolupy – Zlín Lions B (16.05, vše SH SPŠ strojní ve Zlíně).

FOTBAL
Zimní turnaje: Fastav cup: Valašská Polanka B – Jablůnka (9.45), Huslenky – Janová (12.30). O pohár města Chropyně: O 3. místo: Břest – Lutopecny (9), finále: Chropyně B – Zlobice (11).

HÁZENÁ
I. liga mužů: HK Bystřice p. H. – Liberec (11), Zlín – Chodov (16). I. liga žen: Zlín B – Vršovice (14), Kunovice – V. Meziříčí (16). II. liga mužů: Napajedla – Kostelec n. H. (11), L. Zubří – Rožnov p. R. (17).

HOKEJ
Extraliga mužů – play-out, 3. kolo: Zlín – Olomouc (15.30). II. liga mužů – semifinále play-off: Vsetín – Hodonín (17.30).

KUŽELKY
I. liga žen: Val. Meziříčí – Duchcov (9).

STOLNÍ TENIS
Extraliga žen: Hluk – Nusle Praha (10). III. liga mužů: Chropyně – Kostelec (10), Rožnov p. R. – Poruba (10).

VOLEJBAL
II. liga žen: Vsetín – Nový Jičín (9 a 13).