VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kompletní výsledky mládežnického fotbalu

Region /TABULKY MLÁDEŽNICKÉ KOPANÉ/ - Přinášíme vám kompletní přehled výsledků fotbalových utkání mládežnických celků.

21.4.2009
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Daniel Seifert

I. dorostenecká liga

STARŠÍ: 22. kolo: Č. Budějovice-Olomouc 4:2, Hradec Král.-Ostrava 3:1 (1:1), Opava-Bohemians 1905 0:0, Sparta-Jihlava 0:1 (0:1), Slovácko-Plzeň 1:1, Brno-Most 1:2 (0:1), Košulič - Sláma, Fraga, Příbram-Slavia 1:0 (0:0), Teplice-Zlín 2:0 (0:0). Dohrávka 16. kola: Jihlava-Ostrava 3:1 (3:1), Tecl 3 - Krčmařík. Dohrávka 21. kola: Plzeň-Sparta 1:3 (1:3), Dvořák - Sadikovič, Divíšek, Smetana.

1. Sparta 22 15 1 6 52:32 46
2. Olomouc 22 13 5 4 45:21 44
3. Zlín 22 11 5 6 38:28 38
4. Slavia 22 10 5 7 40:33 35
5. Teplice 22 11 2 9 46:39 35
6. Hradec Král. 21 10 5 6 25:22 35
7. Ostrava 21 8 6 7 37:29 30
8. Most 21 9 3 9 34:41 30
9. Příbram 21 8 4 9 27:36 28
10. Jihlava 22 8 2 12 39:51 26
11. Bohemians 1905 22 6 7 9 28:30 25
12. Č. Budějovice 21 7 4 10 32:35 25
13. Plzeň 21 6 7 8 28:36 25
14. Brno 22 7 3 12 29:33 24
15. Slovácko 22 3 8 11 18:36 17
16. Opava 20 3 7 10 24:40 16

MLADŠÍ: 22. kolo: Č. Budějovice-Olomouc 0:5 (0:2), Hradec Král.-Ostrava 1:5 (0:2), Opava-Bohemians 1905 1:1 (0:0), Sparta-Jihlava 8:0 (5:0), Slovácko-Plzeň 0:2 (0:0), Brno-Most 2:0 (0:0), Lidmila, Lutonský, Příbram-Slavia 1:0 (0:0), Teplice-Zlín 3:1 (2:1). Dohrávka 16. kola: Jihlava-Ostrava 2: 3 (0:1), Císař, Kotnour - Niedermeier, Boháč, Skoupý. Dohrávka 21. kola: Plzeň-Sparta 0:6 (0:4), Krejčí 4, Skalák, Jeřábek.

1. Sparta 22 16 4 2 82:17 52
2. Olomouc 22 14 3 5 49:22 45
3. Ostrava 21 9 7 5 45:29 34
4. Zlín 22 9 6 7 42:31 33
5. Plzeň 21 8 8 5 29:32 32
6. Hradec Král. 21 8 7 6 34:28 31
7. Slovácko 22 8 7 7 25:30 31
8. Slavia 22 7 8 7 35:27 29
9. Brno 22 6 10 6 25:27 28
10. Jihlava 22 6 8 8 31:34 26
11. Opava 20 7 5 8 21:26 26
12. Bohemians 1905 22 6 6 10 33:40 24
13. Teplice 22 5 8 9 27:47 23
14. Příbram 21 4 7 10 19:37 19
15. Č. Budějovice 21 4 4 13 19:48 16
16. Most 21 3 6 12 21:62 15
Kanonýři po min. kole: 17 - Krejčí (Sparta), 15 - Kurtin (Zlín).

MSL dorostu

Starší: 21. kolo: Znojmo-Jihlava B 2:2 (1:2), Helebrand 2 - Vacek, Málek, Slovácko B-Vítkovice 4:2, FC Brno B-Sparta Brno 2:0 (0:0), Mička, Simerský, Sig.Olomouc B-Karviná 1:0, Třinec-Ostrava B 1:1 (0:1), Malyjurek z pen.- Daněk, Vyškov-Frýdek 1:6 (0:2), Kroměříž-Zlín B 3:2 (0: 1), Trnčák, Sedlář, Handl - Pazdera 2, Opava B-Šardice 2:1. Dohrávka 17. kolo: Třinec-Kroměříž 0:1 (0:0), Matoušek. Dohrávka 18. kolo: Frýdek-FC Brno B 1:3 (1:3), Chýlek - Novák, Buchta, Raszyk.

1. Sig.Olomouc B 21 14 4 3 45:21 46
2. Ostrava B 21 13 6 2 51:16 45
3. Jihlava B 21 11 5 5 56:35 38
4. Kroměříž 21 11 5 5 35:20 38
5. Vítkovice 21 11 3 7 54:34 36
6. Slovácko B 21 10 5 6 48:26 35
7. Frýdek 21 10 3 8 32:27 33
8. Zlín B 21 9 4 8 40:33 31
9. FC Brno B 21 8 7 6 35:36 31
10. Opava B 21 8 4 9 47:39 28
11. Třinec 21 8 4 9 33:26 28
12. Šardice 21 6 4 11 28:52 22
13. Sparta Brno 21 5 5 11 23:38 20
14. Znojmo 21 5 4 12 22:48 19
15. Karviná 21 3 6 12 32:48 15
16. Vyškov 21 1 1 19 12:94 4
Kanonýři po min. kole: 14 - Vaclík (Vítkovice), 11 - Pazdera (Zlín B).

MLADŠÍ: 21. kolo: Znojmo-Jihlava B 4:2 (3:0), Hula 2, Benda 2 - Kavka 2, Slovácko B-Vítkovice 3:1, FC Brno B-Sparta Brno 5:0 (2:0), Konečný, Drdina, Marák, Trávníček 2, Sig.Olomouc B-Karviná 3:0, Třinec-Ostrava B 1:1 (1:0), Vlachovský - Baránek, Vyškov-Frýdek 0:0, Kroměříž-Zlín B 6:1 (4:0), Janoščin 4, Katourek, Hanzl - Jelínek, Opava B-Šardice 2:1. Dohrávka 17. kolo: Třinec-Kroměříž 0:1 (0:0), Hausknecht. Dohrávka 18. kolo: Frýdek-FC Brno B 0:0.

1. Sig.Olomouc B 21 18 1 2 61:22 55
2. Slovácko B 21 14 3 4 45:16 45
3. Ostrava B 21 12 2 7 46:27 38
4. Kroměříž 21 11 2 8 42:25 35
5. FC Brno B 21 9 6 6 36:24 33
6. Třinec 21 8 5 8 34:27 29
7. Jihlava B 21 8 5 8 34:31 29
8. Opava B 21 8 4 9 29:32 28
9. Vyškov 21 8 4 9 28:34 28
10. Sparta Brno 21 8 4 9 30:38 28
11. Frýdek 21 6 8 7 17:30 26
12. Zlín B 21 8 1 12 23:45 25
13. Vítkovice 21 5 6 10 29:37 21
14. Karviná 21 5 6 10 26:41 21
15. Znojmo 21 6 3 12 26:49 21
16. Šardice 21 2 4 15 9:37 10
Kanonýři po min. kole: 13 - Vlachovič (Třinec), 10 - Baran (Zlín B), Handl (Kroměříž).

MSD dorostu
SKUPINA D

STARŠÍ: 19. kolo: Líšeň-Havl. Brod 0:2 (0:1), Havel, Kunc, Bohunice-Bystrc 1:1 (1:0), Masařík - Cvingráf, Otrokovice-Vrchovina 2:1 (2:1), Šumbera, Dostál - Králíček, Humpolec-Židenice 2:1, Prostějov-Třebíč 0:2 (0:1), Kunovice-Břeclav 1:3 (0:2), Bureš - Pospiš, Frolík, Dunka, Uh. Brod-Vel. Meziříčí 2:1 (1:0), Těthal, Vogl - Smejkal. Dohrávka 16. kolo: Židenice-Líšeň 0:3, Dohrávka 18. kolo: Vel. Meziříčí-Havl. Brod 3:1 (2:1) , Koníř 2, Buzinský - Polívka.

1. Líšeň 17 12 2 3 47:11 38
2. Třebíč 17 12 1 4 41:16 37
3. Prostějov 17 10 3 4 30:20 33
4. Otrokovice 17 8 4 5 33:27 28
5. Břeclav 17 8 2 7 25:22 26
6. Bystrc 17 7 3 7 26:29 24
7. Bohunice 17 7 3 7 33:37 24
8. Vel. Meziříčí 17 6 5 6 32:26 23
9. Vrchovina 16 6 3 7 27:24 21
10. Židenice 17 6 1 10 23:36 19
11. Uh. Brod 17 6 1 10 19:43 19
12. Humpolec 17 6 0 11 28:35 18
13. Havl. Brod 16 5 3 8 26:34 18
14. Kunovice 17 3 1 13 14:44 10
Kanonýři po min. kole: 15 - Florián (Třebíč).

MLADŠÍ: 19. kolo: Líšeň-Havl. Brod 0:0, Bohunice-Bystrc 2:3 (1:2), Damborský 2 - Cvingráf, Straka, Pelikán, Otrokovice-Vrchovina 1:1 (0:1), Gaja - Kolařík, Humpolec-Židenice 2:3, Prostějov-Třebíč 1:4 (1:2), Kunovice-Břeclav 0:1 (0:0), Konečný, Uh. Brod-Vel. Meziříčí 3:0 (1:0), Jankovič 2, Plšek. Dohrávka 16.kolo: Židenice-Líšeň 0:1 (0:1), Dohrávka 18. kolo: Vel. Meziříčí-Havl. Brod 1:1 (0:1) , Denef - nehl.

1. Třebíč 17 14 2 1 59:14 44
2. Prostějov 17 12 1 4 51:24 37
3. Břeclav 17 11 3 3 34:23 36
4. Havl. Brod 16 10 3 3 35:27 33
5. Bohunice 17 9 3 5 43:22 30
6. Líšeň 17 8 5 4 37:22 29
7. Otrokovice 17 6 3 8 22:41 21
8. Uh. Brod 17 5 5 7 24:35 20
9. Bystrc 17 6 1 10 32:47 19
10. Židenice 17 4 5 8 26:30 17
11. Vel. Meziříčí 17 5 1 11 17:34 16
12. Humpolec 17 5 1 11 32:54 16
13. Kunovice 17 3 2 12 15:38 11
14. Vrchovina 16 1 3 12 20:36 6
Kanonýři po min. kole: 21 - Válek (Třebíč).

SKUPINA E

STARŠÍ: 19. kolo: Hranice-Fulnek 2:3 (0:2), Hudeček, Pecha - Lang, Špitalík, Ďurica, HFK Olomouc-Jeseník 7:1 (5:0), Tögel 2, Grézl 2, Bokůvka 2, Florian - Kysela, Uničov-Val. Meziříčí 4:0, Hlučín-Ostrava jih 2:1, Přerov-Havířov 3:2 (1:2), Machač, D. Navrátil, Čechák - Valla, Kodenko, Vítkovice B-Vsetín 2:1, Bystřice p.H.-Zábřeh 2:4 (1:2), Dočkal, Šindelek - Polášek 2, Lipka, Kr c ho. Dohrávka 16. kolo: Zábřeh-Jeseník 8:0 (2:0), Krcho 3, Holly 2, Sádek, Trunkát, Janíček, Ostrava jih-Hranice 3:1, Vsetín-Uničov 1:1, Bystřice p. H.-Hlučín 0:0.

1. Fulnek 17 14 1 2 60:19 43
2. Hlučín 17 13 1 3 43:19 40
3. Uničov 17 11 3 3 39:13 36
4. HFK Olomouc 17 10 5 2 63:26 35
5. Zábřeh 17 9 1 7 37:33 28
6. Přerov 17 8 2 7 44:30 26
7. Havířov 17 7 4 6 33:28 25
8. Bystřice p.H. 17 7 3 7 36:41 24
9. Vítkovice B 17 7 2 8 38:33 23
10. Vsetín 17 5 2 10 24:34 17
11. Hranice 17 5 2 10 32:46 17
12. Ostrava jih 17 3 3 11 22:44 12
13. Val. Meziříčí 17 4 0 13 21:65 12
14. Jeseník 17 1 1 15 23:84 4
Kanonýři po min. kole: 14 - Simon (Přerov), 8 - Kotas (Bystřice p. H.).

MLADŠÍ: 19. kolo: Hranice-Fulnek 4:0, nedohráno pro malý počet hráčů hostí, Pecha 2, Zilinský, Pokorný, HFK Olomouc-Jeseník 12:0, nedohráno pro malý počet hráčů hostí, Prucek 4, Zifčák 3, Hapal 2, Štěpánek, Přikryl, Smětal, Uničov-Val. Meziříčí 0:0, Hlučín-Ostrava jih 1:0, Přerov-Havířov 5:0 (5:0), D. Navrátil 4, Doležel, Vítkovice B-Vsetín 5:1, Bystřice p.H.-Zábřeh 0:0. Dohrávka 16. kolo: Zábřeh-Jeseník 7:0 (5:0), Minář 3, Unzeitig 2, Smolarik, Jurenka, Ostrava jih-Hranice 3:3, nehl. - Pokorný, Valeník, Sinkiewicz, Vsetín-Uničov 0:0, Bystřice p.H.-Hlučín 0:2 (0:2), Zviňák, Ptáček.

1. Přerov 17 15 1 1 65:11 46
2. HFK Olomouc 17 13 3 1 77:15 42
3. Hlučín 16 12 2 2 58:18 38
4. Vítkovice B 17 12 1 4 62:20 37
5. Hranice 17 11 4 2 54:22 37
6. Zábřeh 17 9 3 5 50:26 30
7. Uničov 17 7 6 4 33:22 27
8. Fulnek 17 5 2 10 45:56 17
9. Ostrava jih 17 3 4 10 33:53 13
10. Vsetín 17 4 1 12 26:60 13
11. Jeseník 17 4 1 12 28:82 13
12. Val. Meziříčí 17 2 3 12 22:74 9
13. Bystřice p.H. 17 2 2 13 15:71 8
14. Havířov 16 2 1 13 21:59 7
Kanonýři po min. kole: 17 - Navrátil (Přerov).

MSL žáků

STARŠÍ: 17. kolo: Znojmo-FC Brno 1:3 (1:0), Uzel - Frimmel 2, Šauer, Frýdek-Vítkovice 2:1, Karviná-Sig. Olomouc 0:1 (0:0), Slovácko-Zlín 1:1 (0:1), Doležel - Žůrek, B. Ostrava-Jihlava 3:1 (1:0), Gomola, Opatřil Kundrátek - nehl., Hlučín-Sparta Brno 5:2,Ź
Opava-Šardice 2:0.

1. Sig.Olomouc 17 14 1 2 46:16 43
2. Vítkovice 17 13 3 1 45:14 42
3. B. Ostrava 17 12 0 5 39:16 36
4. Opava 17 10 2 5 41:21 32
5. Hlučín 17 9 0 8 37:34 27
6. Frýdek 17 8 3 6 22:22 27
7. FC Brno 17 7 4 6 34:15 25
8. Jihlava 16 7 3 6 32:26 24
9. Karviná 17 8 0 9 21:31 24
10. Zlín 17 4 7 6 19:23 19
11. Slovácko 15 3 4 8 21:28 13
12. Šardice 17 3 3 11 17:40 12
13. Znojmo 17 3 2 12 17:55 11
14. Sparta Brno 16 0 0 16 5:55 0

MLADŠÍ: 17. kolo: Znojmo-FC Brno 0:6 (0:1), Chýla 2, Kučera, Junis, Bogner, Motyčka, Frýdek-Vítkovice 2:0, Karviná-Sig.Olomouc 0:4, Slovácko-Zlín 2:2 (2:1), Machalík, Ohnutek - Masař, Chwaszcz, B. Ostrava-Jihlava 1:1 (1:0), Kotala - nehl., Hlučín-Sparta Brno 9:2, Opava-Šardice 5:0.

1. FC Brno 17 15 1 1 62:6 46
2. Hlučín 17 13 1 3 72:28 40
3. Slovácko 15 12 2 1 52:15 38
4. Sig.Olomouc 17 12 1 4 62:15 37
5. Zlín 17 11 4 2 49:11 37
6. Jihlava 16 9 2 5 33:26 29
7. Vítkovice 17 6 2 9 19:35 20
8. B. Ostrava 17 5 4 8 24:35 19
9. Opava 17 5 4 8 27:44 19
10. Šardice 17 3 4 10 23:43 13
11. Frýdek 17 3 2 12 11:39 11
12. Sparta Brno 16 3 1 12 12:48 10
13. Znojmo 17 3 1 13 16:64 10
14. Karviná 17 2 1 14 9:62 7

MSD žáků
SKUPINA D

STARŠÍ: 17. kolo: Břeclav-Vrchovina 3:0, Jihlava B-Kroměříž 4:2 (1:1), Kelbler 3, Maruš - Švrček, Horák, Třebíč-Slovácko B 4:1 (2:0), Pelhřimov-HFK Olomouc 1:2 (1:1) , vlastní - Hlaváč, Bračík, Vyškov-Havl. Brod 2:0 (0:0), Hebert, Mrnuštík, Prostějov-Bohunice 2:0 (0:0), Hebert, Mrnuštík, FC Brno B-Sig. Olomouc B 3:3 (2:1), Lontras, Mach, Pazourek - Řehák 2, Ševčík.

1. Vyškov 17 12 2 3 39:9 38
2. Sig.Olomouc B 17 10 3 4 37:18 33
3. HFK Olomouc 17 8 5 4 31:18 29
4. FC Brno B 17 8 4 5 30:23 28
5. Břeclav 16 8 3 5 29:25 27
6. Havl. Brod 17 8 3 6 28:30 27
7. Třebíč 17 8 2 7 33:28 26
8. Prostějov 17 6 4 7 22:21 22
9. Bohunice 17 5 4 8 20:30 19
10. Pelhřimov 17 6 1 10 15:35 19
11. Jihlava B 16 5 3 8 26:30 18
12. Kroměříž 17 5 2 10 31:42 17
13. Slovácko B 15 3 4 8 16:29 13
14. Vrchovina 17 3 4 10 18:37 13

MLADŠÍ: 17. kolo: Břeclav-Vrchovina 9:0 , Jihlava B-Kroměříž 2:4 (2: 2), Šimončič, Bělovský - Kutňák 2, Cerko, Horák, Třebíč-Slovácko B nehlášeno, Pelhřimov-HFK Olomouc 0:1 (0:0), Hamy, Prostějov-Bohunice 2:6, Čech, Cigan - Buřák 2, Štrba, Pivoch, Batorka, Sunhop, Vyškov-Havl. Brod 2:1 (2:1), Hlobil, Neděla - Prchal, FC Brno B-Sig. Olomouc B 0:1 (0: 0), Ambrozek.

1. FC Brno B 17 13 2 2 65:13 41
2. HFK Olomouc 17 12 3 2 44:18 39
3. Sig.Olomouc B 17 11 4 2 35:13 37
4. Vyškov 17 11 3 3 36:19 36
5. Bohunice 17 10 3 4 49:27 33
6. Pelhřimov 17 8 1 8 30:23 25
7. Kroměříž 17 6 6 5 22:20 24
8. Břeclav 16 6 5 5 42:25 23
9. Havl. Brod 17 5 3 9 20:29 18
10. Slovácko B 14 4 4 6 24:19 16
11. Třebíč 16 4 3 9 23:35 15
12. Prostějov 17 4 1 12 11:43 13
13. Jihlava B 16 3 0 13 23:70 9
14. Vrchovina 17 0 0 17 7:77 0

SKUPINA E

STARŠÍ: 17. kolo: Valašský FC-Vítkovice B 1:4, Havířov-Třinec 2:3, Zlín B-Zábřeh 0:1 (0:1), Nýdecký, Brumov-Uničov 0:4, Krajc 2, Jemelka, Vyčítal, Přerov-Rýmařov 4:2 (2:1), Mlčoch, Mezulianik, Vágner, Kovařík - Niessner, Hojgr, Jeseník-Hranice 0:0, Bílovec-Ostrava B 0:0. Dohrávka 14. kolo: Rýmařov-Havířov 1:0.

1. Ostrava B 17 16 1 0 49:5 49
2. Uničov 17 12 4 1 57:15 40
3. Přerov 17 9 5 3 26:17 32
4. Třinec 17 9 3 5 28:20 30
5. Bílovec 17 7 6 4 32:15 27
6. Zlín B 17 7 3 7 26:22 24
7. Hranice 17 6 6 5 20:19 24
8. Vítkovice B 17 7 2 8 18:23 23
9. Jeseník 17 5 4 8 21:35 19
10. Zábřeh 17 5 3 9 11:30 18
11. Rýmařov 17 4 3 10 16:32 15
12. Valašský FC 17 3 5 9 12:41 14
13. Havířov 17 2 4 11 21:39 10
14. Brumov 17 1 3 13 7:31 6

MLADŠÍ: 17. kolo: Valašský FC-Vítkovice B 3:1, Havířov-Třinec 9:0, Zlín B-Zábřeh 1:1 (1:1), Votava - Rosák, Brumov-Uničov 1:2, Řehák - Zámečník, Slezák, Přerov-Rýmařov 0:0, Jeseník-Hranice 6:0, Bílovec-Ostrava B 3:3. Dohrávka 14. kolo: Rýmařov-Havířov 0:7.

1. Havířov 17 14 2 1 64:7 44
2. Ostrava B 17 11 4 2 42:14 37
3. Valašský FC 17 11 4 2 39:12 37
4. Jeseník 17 11 3 3 56:8 36
5. Přerov 17 9 2 6 33:21 29
6. Zlín B 17 8 4 5 28:20 28
7. Třinec 17 8 3 6 42:40 27
8. Bílovec 17 6 4 7 26:28 22
9. Brumov 17 7 1 9 26:41 22
10. Hranice 17 5 4 8 18:30 19
11. Uničov 17 4 2 11 22:41 14
12. Zábřeh 17 2 4 11 11:52 10
13. Vítkovice B 17 2 2 13 11:49 8
14. Rýmařov 17 0 3 14 6:61 3

KFS ZLÍN
Krajský přebor dorostu

STARŠÍ: Napajedla - Brumov 0:4 Fojtík 3, Kovařík, Morkovice - Podlesí 4:0 Dutka, Řezáč, Jurák, Koláček, Paseky Zlín - Holešov 2:1 Peňas, Kostka - Leško, O. N. Ves - Slušovice 1:1 Zálešák M. - Bořutský, Štítná n. Vl. - Chropyně 3:2 Juřík, Liška, Kováč - Macháček 2, Dol. Němčí - Kroměříž B 1:2 Hodulík M. - nehlášeno, Kelč - 1. Valašský FC 2:0 Hlavica 2.

1. Kroměříž B 18 12 4 2 54:23 40
2. Brumov 17 12 3 2 72:21 39
3. Štítná n. Vl. 16 11 3 2 49:24 36
4. Morkovice 17 9 1 7 46:34 28
5. 1. Valašský FC 17 9 0 8 29:36 27
6. Chropyně 18 7 5 6 63:45 26
7. Slušovice 17 7 4 6 22:20 25
8. O. N. Ves 17 6 4 7 40:42 22
9. Kelč 18 6 3 9 30:53 21
10. Dol. Němčí 16 6 2 8 32:39 20
11. Paseky Zlín 17 6 2 9 26:46 20
12. Holešov 17 4 2 11 26:39 14
13. Podlesí 16 4 2 10 21:38 14
14. Napajedla 17 1 3 13 22:72 6

MLADŠÍ: Napajedla - Brumov 2:8 Koutník, Janča - Kolouch, Strnad 4, Juřica, Polách, Šenkeřík, Morkovice - Podlesí 3:1 Machač, Šterba, Oplt - Libosvár, Paseky Zlín - Holešov 5:1 Basel 2, Mužikovský 2, Tomšů - nehlášeno, Štítná n. Vl. - Chropyně 0:3 Zezula, Vávra, Mengisultanov, Dol. Němčí - Kroměříž B 0:7 nehlášeno, Kelč - 1. Valašský FC 1:1 Onderka - nehlášeno.

1. Brumov 16 14 0 2 84:20 42
2. Kroměříž B 17 14 0 3 68:19 42
3. Chropyně 17 11 2 4 49:22 35
4. Slušovice 15 11 1 3 51:11 34
5. Dol. Němčí 15 7 1 7 34:37 22
6. 1. Valašský FC 16 7 1 8 21:34 22
7. Morkovice 16 6 2 8 32:55 20
8. Kelč 17 5 3 9 22:46 18
9. Štítná n. Vl. 15 5 0 10 34:38 15
10. Napajedla 15 4 3 8 32:40 15
11. Holešov 15 5 0 10 20:40 15
12. Paseky Zlín 16 3 3 10 22:47 12
13. Podlesí 14 2 0 12 12:72 6

KRAJSKÁ SOUTĚŽ DOROSTU

SKUPINA A: Val. Polanka - Mladcová 2:4 Srba, Šťastný - Výskala, Drga, Cahyna, Chludil, Louky - Hulín 1:2 Valduga - Němec, Hradil, Bylnice - Malenovice 3:2 Lysák 2, Hudeček - Bartoň, Rosinec, Chvalčov - Hovězí 4:2 Marek, Novotný, Stodůlka, Pagáč - Hromada 2, Vlachovice - Vel. Karlovice 2:2 Kupčík, Tlušťák - Ohryzek, Matocha, Zašová - Dol. Bečva 1:3 Místecký - Martyčák 2, Ručka, Val. Klobouky - Slavičín 1:2 Dubčák - Struhař, Hnaníček. Dohrávka: Val. Polanka - Chvalčov 2:4 Adámek S. , Šťastný - Ordoň, Marek, Novotný, Nestreljajev.

1. Vel. Karlovice 16 11 3 2 43:15 36
2. Slavičín 16 10 2 4 37:17 32
3. Zašová 17 10 1 6 37:16 31
4. Val. Klobouky 16 10 1 5 36:20 31
5. Dol. Bečva 16 10 0 6 39:26 30
6. Louky 17 8 4 5 31:25 28
7. Bylnice 16 8 2 6 38:29 26
8. Chvalčov 17 8 1 8 39:37 25
9. Hulín 17 6 5 6 35:28 23
10. Vlachovice 17 6 4 7 26:33 22
11. Mladcová 16 5 4 7 29:45 19
12. Malenovice 16 4 3 9 22:46 15
13. Val. Polanka 17 2 1 14 21:58 7
14. Hovězí 16 1 1 14 13:51 4

SKUPINA B: Újezdec - Jarošov 4:0 Krajči, Jevčák, Rapant, Coufalík, Rataje - Zdounky 3:1 Kolomazník, Garčar, Veselý - Žurman, Bojkovice - Luhačovice 2:3 Varaďa, Kříž - Kozubík 2, Pešek, Uh. Ostroh - Strání 0:0, Koryčany - Boršice 0:1 Zach J. , J. Otrokovice - Prakšice 6:3 Žák 2, Ondruch 2, Zimčík, Stoklásek - Chaloupka 2, Vráblík, Hluk - Nedachlebice 4:4 Bachánek, Hanák 3 - Kaňovský 2, Belant 2. Z minulého kola: Zdounky - Bojkovice 0:3 kont.

1. Luhačovice 17 16 1 0 81:9 49
2. Strání 17 12 2 3 48:15 38
3. Újezdec 17 10 5 2 48:23 35
4. Boršice 17 11 1 5 41:21 34
5. Nedachlebice 17 10 3 4 42:37 33
6. J. Otrokovice 18 8 3 7 45:37 27
7. Rataje 17 7 3 7 35:47 24
8. Bojkovice 17 6 2 9 45:45 20
9. Hluk 17 6 2 9 40:46 20
10. Prakšice 17 6 2 9 40:48 20
11. Uh. Ostroh 17 3 5 9 26:49 14
12. Koryčany 17 3 2 12 14:60 11
13. Jarošov 17 3 1 13 27:53 10
14. Zdounky 18 2 2 14 19:61 8

Krajský přebor žáků

STARŠÍ: J. Otrokovice - Uh. Brod 2:0 Zapletal, Vrána, Chropyně - Val. Meziříčí 2:1 Horák 2 - Pivovarčík, 1. FC Slovácko C - Dol. Němčí 5:0 Galář, Němec 2, Tesař 2, Kroměříž B - V. Otrokovice 2:2 Gotz, Zoubek - Císař, Gaja, Paseky Zlín - Bojkovice 1:1 nehlášeno - Maštalíř, Luhačovice - Kunovice 4:2 Hanák, Šmiraus, Polepil, Skovajsa - Sedlář, Uhlíř, FC Vsetín - Bystřice p. H. 3:1 Křenek, Chuchma, Františák - nehlášeno.

1. Paseky Zlín 16 11 5 0 52:14 38
2. Bojkovice 18 9 6 3 60:23 33
3. Slovácko C 14 10 3 1 46:21 33
4. Chropyně 17 10 3 4 49:26 33
5. Val. Meziříčí 16 10 2 4 45:23 32
6. Uh. Brod 17 9 2 6 43:20 29
7. Luhačovice 18 8 3 7 31:28 27
8. V. Otrokovice 17 8 2 7 37:32 26
9. FC Vsetín 16 7 3 6 38:26 24
10. J. Otrokovice 16 4 7 5 23:17 19
11. Kroměříž B 18 4 5 9 32:51 17
12. Dol. Němčí 17 2 3 12 14:77 9
13. Bystřice p. H. 16 1 1 14 11:65 4
14. Kunovice 16 0 1 15 10:68 1

MLADŠÍ: J. Otrokovice - Uh. Brod 4:1 Zahradník, Kašík, Zaoral, Daněk - Jaroněk, Chropyně - Val. Meziříčí 1:1 Rudolf - Lasovský, Kroměříž B - V. Otrokovice 1:1 Ouhlehla - Střižík, Paseky Zlín - Bojkovice 4:2 nehlášeno - Bartošík, Gago, Luhačovice - Kunovice 0:4 Vlk 2, Langr, Chrástek, FC Vsetín - Bystřice p. H. 7:3 Zubík 2,Vychopeň 2,Fojtů,Polách,Maček D. - Ondroušek,Páník, Kopečný.

1. FC Vsetín 15 13 2 0 65:14 41
2. J. Otrokovice 15 10 2 3 61:19 32
3. V. Otrokovice 16 8 5 3 37:17 29
4. Val.Meziříčí 15 8 4 3 61:16 28
5. Kunovice 15 8 3 4 31:21 27
6. Slovácko C 12 8 1 3 55:24 25
7. Uh. Brod 16 8 1 7 24:26 25
8. Kroměříž B 16 5 5 6 32:31 20
9. Bojkovice 17 4 3 10 41:58 15
10. Chropyně 16 4 2 10 37:54 14
11. Bystřice p. H. 15 4 2 9 30:55 14
12. Paseky Zlín 14 3 2 9 16:51 11
13. Luhačovice 16 0 0 16 4:108 0

Krajská soutěž starších žáků

SKUPINA A: Slavičín - Štítná n. Vl. 4:0 Karbol 2, Gorecký, Svoboda, 1. Valašský FC - Val. Klobouky 0:1 Brtiš, Vel. Karlovice - Poličná 4:1 Frňka J. 2, Podešva, Ondřejka - Zelenka, Juřinka - Vlachovice 2:0 Stolař, Kolář, Kelč - Nedašov 0:9 nehlášeno, Val. Meziříčí B - Hor. Bečva 9:1 Gajdůšek, 2, Kováč 2, Bajar 2, Novák, Šuba, Mikuš - nehlášeno.

1. Vel. Karlovice 13 12 1 0 58:7 37
2. Juřinka 14 9 2 3 39:16 29
3. Val. Meziříčí B 14 7 3 4 37:18 24
4. Nedašov 13 7 1 5 42:21 22
5. Slavičín 12 6 1 5 51:24 19
6. Štítná n. Vl. 14 5 4 5 13:17 19
7. Poličná 14 6 1 7 31:37 19
8. Val. Klobouky 14 5 2 7 17:29 17
9. Hor.Bečva 13 5 2 6 21:43 17
10. Vlachovice 14 4 2 8 18:43 14
11. 1. Valašský FC B 13 3 3 7 16:32 12
12. Kelč 14 1 0 13 22:78 3

SKUPINA B: St. Město - Uh. Ostroh 2:2 Horák, Čevora - Galuška L. 2, Morkovice - Kvasice 0:3 Vavřík, Železník, vlastní, Koryčany - Holešov 4:0 Hanák R., Silný, Nezdařil, Zelinka, Strání - Slušovice 2:0 Pavluš, Tinka P. , Hulín - Boršice 1:0 Ježák, Nedakonice - Napajedla 3:6 nehlášeno.

1. Slušovice 14 12 1 1 63:10 37
2. Strání 14 10 4 0 55:11 34
3. Napajedla 14 8 2 4 37:23 26
4. Hulín 14 8 0 6 25:24 24
5. Holešov 14 7 2 5 28:30 23
6. Boršice 14 7 1 6 40:39 22
7. Morkovice 14 6 3 5 23:22 21
8. Koryčany 14 6 2 6 35:20 20
9. St. Město 14 3 5 6 27:45 14
10. Uh. Ostroh 14 3 1 10 19:42 10
11. Kvasice 14 2 0 12 14:42 6
12. Nedakonice 14 0 3 11 17:75 3

Krajská soutěž mladších žáků

SKUPINA A: Slavičín - Štítná n. Vl. 0:1 Zvoníček, 1. Valašský FC - Val. Klobouky 13:0 Malina 3,Krupa 2, Hruška 2, Kubáň, Maťa, Žanta, Bolf, Fárek, Podhrazský, Vel. Karlovice - Poličná 1:6 Pavelka - Roupec 2, Kapusta 2, Klvaňa, vlastní, Juřinka - Vlachovice 0:1 Pekárek, Kelč - Nedašov 1:12 Hradil - nehlášeno, Val. Meziříčí B - Hor. Bečva 10:1 Odstrčil 4, Květoň, Zubaj 3, Gilar 2 - Polách.

1. Poličná 14 12 1 1 86:6 37
2. 1.Valašský FC B 13 11 0 2 67:9 33
3. Nedašov 13 10 3 0 57:10 33
4. Vel.Karlovice 13 8 1 4 67:19 25
5. Val.Meziříčí B 14 7 4 3 50:15 25
6. Štítná n. Vl. 14 7 1 6 35:28 22
7. Juřinka 14 7 1 6 18:22 22
8. Vlachovice 14 5 2 7 19:21 17
9. Slavičín 12 4 0 8 37:30 12
10. Hor.Bečva 13 2 0 11 11:95 6
11. Val. Klobouky 14 1 0 13 4:117 3
12. Kelč 14 0 1 13 11:90 1

SKUPINA B: St. Město - Uh. Ostroh 1:2 Pantlík - Hrachovský 2, Morkovice - Kvasice 3:2 Dostál 2, R. Handl - nehlášeno, Koryčany - Holešov 1:8 Hanák F. - Zapletal 2, Zahnaš 2, Pavlík 2, Nevřala, Kašpárek, Strání - Slušovice 1:6 Horňáček - Žůrek 3, Tkadlec, Bělíček, Sedláček, Hulín - Boršice 2:0 Zajac, Holásek, Nedakonice - Napajedla 3:2 nehlášeno.

1. Holešov 14 14 0 0 110:7 42
2. Slušovice 14 13 0 1 98:9 39
3. Hulín 14 8 2 4 35:23 26
4. Kvasice 14 7 3 4 33:34 24
5. Koryčany 14 6 2 6 46:55 20
6. Napajedla 14 6 1 7 35:50 19
7. Uh.Ostroh 14 6 1 7 21:41 19
8. Strání 14 4 3 7 20:47 15
9. Nedakonice 14 5 0 9 25:53 15
10. Morkovice 14 4 2 8 34:40 14
11. St. Město 14 2 1 11 15:56 7
12. Boršice 14 1 1 12 20:77 4

OFS ZLÍN
OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

11. kolo: Návojná - Mysločovice 3:0 Fojtík R., Machač M., Naňák J., Pozlovice - Tečovice 2:0 Křenek, Stolařík J., SK Vizovice - Bratřejov 3:2 Hlava, Rybáček, Kovář - Gerža P., Gerža O., Ludkovice - Zádveřice 5:0 Hamouz 2, Talaš P. 2, Dvornik, Příluky - Nedašova Lhota 2:5 Polanský, Mezírka - Holba 2, Struhař, Pacík, Juřica.

1. SK Vizovice 11 7 0 4 20:14 21
2. Ludkovice 11 5 4 2 25:11 19
3. Zádveřice 11 6 1 4 19:16 19
4. Mysločovice 11 6 1 4 21:19 19
5. Nedašova Lhota 11 5 3 3 29:20 18
6. Návojná 11 5 3 3 18:14 18
7. Pozlovice 11 5 1 5 16:18 16
8. Tečovice 11 3 2 6 13:21 11
9. Příluky 11 3 1 7 21:29 10
10. Bratřejov 11 1 2 8 15:35 5

OKRESNÍ SOUTĚŽ DOROSTU

SKUPINA A: 11. kolo: Jaroslavice - Lukov 6:0 Nagy 2, Lysoněk 2, Janků, Mihal, Kostelec - Žeranovice 2:0 Grac 2, Březová - Kašava 0:2 Drábek, Knedla, Halenkovice - Všemina 3:0 Stuchlík, Kadlčák, Vlachynský, Trnava - Tlumačov 1:2 Hradilík J. - Hotařík T., Heiland J.

1. Halenkovice 11 7 4 0 34:13 25
2. Tlumačov 11 7 3 1 30:9 24
3. Kašava 11 6 2 3 32:21 20
4. Žeranovice 11 5 2 4 28:19 17
5. Lukov 11 5 1 5 19:28 16
6. Trnava 11 4 2 5 33:23 14
7. Březová 11 3 2 6 15:27 11
8. Všemina 11 3 2 6 17:33 11
9. Jaroslavice 11 2 3 6 19:19 9
10. Kostelec 11 2 1 8 11:46 7

SKUPINA B: 12. kolo: Drnovice - Bylnice B 3:4 Čech, Vrána, Bělaška - Mihončík 2, Řepka, Macků, Poteč - Jasenná 1:2 Kubík O. - Korčák, Smilek, Slopné - Provodov 2:1 Chlud, Váňa - Mališka

1. Slopné 12 9 1 2 44:25 28
2. Provodov 12 8 1 3 56:19 25
3. Jasenná 12 5 3 4 28:30 18
4. Drnovice 12 4 0 8 28:40 12
5. Bylnice B 12 3 3 6 23:38 12
6. Poteč 12 2 2 8 21:48 8

OKRESNÍ PŘEBOR ŽÁKŮ

13. kolo: Mladcová - Louky 5:1 Řeha, Paták, Winter, Pinkas, Kostelecký - Svoboda, Brumov B - Bratřejov 0:3 Nehlášeno, Mysločovice - Újezd 3:1 Drahotuský 3 - Maliňák M., SK Vizovice - Fryšták 2:6 Vajďák, Kolařík - Doležel 2, Hrbáček, Ševčík, Gajdůšek, Maček, Malenovice - Slopné 13:1 Torma 3, Bartoň 3, Kubový 2, Vítek 2, Vrba 2, Kadlec - Olejníková, Příluky - Tlumačov 2:9 Venený, Nečas - Hána 8, Hrdina

1. Újezd 13 11 1 1 86:25 34
2. Tlumačov 13 9 3 1 71:18 30
3. Malenovice 13 9 3 1 74:24 30
4. Mysločovice 13 8 3 2 44:20 27
5. Bratřejov 13 8 0 5 49:19 24
6. Mladcová 13 7 2 4 60:21 23
7. Fryšták 13 7 1 5 36:34 22
8. Brumov B 13 3 2 8 51:46 11
9. Louky 13 3 2 8 33:30 11
10. SK Vizovice 13 2 1 10 34:71 7
11. Příluky 13 1 1 11 10:132 4
12. Slopné 13 0 1 12 5:113 1

OKRESNÍ SOUTĚŽ ŽÁKŮ

SKUPINA A: 11. kolo: Lukov - Spytihněv 3:3 Kravák 2, Marušák - Lipold 3, Kostelec - Tečovice 1:3 Tobolák - Kristek, Zlámal, Šustek, Štípa - Pohořelice 1:1 Kolář - Bartoněk, Březnice - Doubravy 6:0 Ivanovský 2, Pavlačka 2, Skalnik, Kratina, Jaroslavice - Lhota u Mal. 2:3 Mihal 2 - Šiška, Pešta.

1. Březnice 11 8 3 0 56:1 27
2. Pohořelice 11 6 3 2 38:8 21
3. Lhota u Mal. 10 6 2 2 26:16 20
4. Jaroslavice 11 6 1 4 46:24 19
5. Lukov 11 5 3 3 24:23 18
6. Tečovice 11 5 2 4 35:24 17
7. Štípa 11 5 2 4 27:20 17
8. Spytihněv 11 3 2 6 29:42 11
9. Doubravy 10 1 0 9 13:44 3
10. Kostelec 11 0 0 11 9:101 0

SKUPINA B: 11. kolo: Veselá - Jasenná 3:0 Klečka 2, Gajdůšek, Lužkovice - Trnava 8:1 Mikel 3, Zádrapa, Sláma, Palcárek, Tichý, Kučera - Gargulák P., Zádveřice - Hvozdná 6:0 Libiger J. 2, Hanzlík 2, Rafaj, Maršálek, Kašava - Březová 10:0 Latif 3, Krajča, Křižka, Mrázek, Maršálek, Kocourek, Kolář, Kogler, Provodv - Všemina 4:4 Kolařík 2, Šimek, Slovák - Kopečný 3, Polaštík

1. Kašava 11 10 1 0 63:8 31
2. Veselá 10 8 0 2 65:18 24
3. Všemina 11 7 1 3 68:22 22
4. Provodov 11 6 2 3 64:28 20
5. Zádveřice 11 6 1 4 39:31 19
6. Jasenná 11 5 1 5 36:24 16
7. Lužkovice 10 5 1 4 30:20 16
8. Hvozdná 11 2 1 8 15:50 7
9. Trnava 11 1 0 10 7:105 3
10. Březová 11 0 0 11 2:83 0

SKUPINA C: 13. kolo: Biskupice - Drnovice 0:1 Tománek, Sehradice - Smolina 0:7 Kostka 3, Vlček 2, Kudela 2, Nedašova Lhota - Rokytnice 2:2 Pacík, Rajnik - Nehlášeno, Ludkovice - Dolní Lhota 1:0 Hodný, Vysoké Pole - Poteč 1:5 Naňák V. - Masař 2, Slovák, Machala, Kuman.

1. Smolina 12 11 0 1 88:3 33
2. Rokytnice 12 9 1 2 47:12 28
3. Biskupice 12 8 0 4 52:10 24
4. Poteč 12 7 2 3 35:24 23
5. Drnovice 12 7 0 5 30:32 21
6. Ludkovice 12 5 2 5 25:20 17
7. Pozlovice 11 5 1 5 34:33 16
8. Vysoké Pole 12 4 0 8 26:51 12
9. Nedašova Lhota 11 3 1 7 17:50 10
10. Sehradice 12 2 1 9 5:47 7
11. Dolní Lhota 12 0 0 12 3:80 0

OFS KROMĚŘÍŽ
Okresní přebor dorostu

SKUPINA A: Prusinovice - Skaštice 1:5, Měrka - Rozsypal 2, Mácha 2, Čepica, Pravčice - Žalkovice 5:1, Vajda 2, Kalík 2, Filandr - Ivan, Rusava - Mrlínek 2:1 (1:0), K. Zbranek, L. Mrázek - M. Holec, Kostelec u Hol. - Roštění 2:2 (1:2), Zmeškal, Čuzy - Škrabaňa, Flora

1. Roštění 12 11 1 0 71:17 34
2. Skaštice 12 10 0 2 49:23 30
3. Pravčice 12 7 1 4 47:26 22
4. Kostelec u Hol. 12 5 3 4 28:24 18
5. Rusava 12 4 1 7 29:38 13
6. Žalkovice 12 3 2 7 27:38 11
7. Mrlínek 12 3 0 9 26:42 9
8. Prusinovice 12 1 0 11 14:83 3

SKUPINA B: Těšnovice - Šelešovice 0:1 (0:0), Dvořák, Lutopecny - Zborovice 2:1 (2:0), Chalany, vlastní - Kojetský, Kvasice - Roštín 3:0, Pik 2, Dosoudil, Dohrávka: Lubná - Šelešovice 4:2 (0:0), Kroupa 3, Valach - Svoboda 2

1. Lutopecny 11 8 1 2 33:16 25
2. Lubná 10 6 2 2 28:15 20
3. Kvasice 10 5 3 2 20:12 18
4. Roštín 10 4 2 4 17:11 14
5. Těšnovice 10 4 0 6 10:21 12
6. Šelešovice 11 3 1 7 11:23 10
7. Zborovice 10 1 1 8 9:30 4

Okresní přebor st žáků

SKUPINA A: Chvalčov - Rajnochovice 0:6 (0:2), Chromec 2, Hlobil 2, Fiala, Šolc, Bezměrov - Těšnovice 0:4, Minařík 2, Šimčík, Gajarský, Mrlínek - Němčice 2:5, Ponížil, Halenčák - Mádr 3, Koděra, Filipík

1. Němčice 8 8 0 0 40:5 24
2. Těšnovice 8 5 0 3 20:10 15
3. Chvalčov 8 4 1 3 12:17 13
4. Mrlínek 8 3 0 5 14:18 9
5. Rajnochovice 8 2 1 5 14:27 7
6. Bezměrov 8 1 0 7 6:29 3

SKUPINA B: Zlobice - Dřínov 2:8 (0:5), Lechner 2 - Sas 3, T. Slováček 3, J. Slováček, Kroupa, Lutopecny - Zborovice 1:2, Süs - Medek, Pluhař, Zdounky - Roštín 2:2 (1:0), Kargr, Hynšt - Obolenskij, Jagoš.

1. Zdounky 11 7 2 2 43:14 23
2. Lutopecny 10 7 0 3 51:13 21
3. Roštín 11 6 2 3 59:24 20
4. Dřínov 10 6 0 4 56:15 18
5. Zborovice 10 6 0 4 56:21 18
6. Bařice 10 1 0 9 10:72 3
7. Zlobice 10 1 0 9 12:128 3

Okresní přebor ml. žáků

SKUPINA A: Prusinovice - Ludslavice 3:5, Vrubel 2, Krejčí - Skotek 2, vlastní, Daněk, Novák, Martinice - Chvalčov 1:3, Viktorín - Zikmund 2, Pecháček, DFK Holešov - Slavkov p. H. 2:6 (0:4), Dobroslávková 2 - Šebestová 3, Hasilík 3, Rymice - Žeranovice 8:0 (5:0), Topič 3, Novák 3, Kaňa, Fuksa

1. Slavkov p. H. 12 10 2 0 77:14 32
2. Rymice 12 9 3 0 53:8 30
3. DFK Holešov 12 8 0 4 58:20 24
4. Prusinovice 12 5 2 5 41:41 17
5. Ludslavice 12 5 0 7 35:39 15
6. Martinice 12 4 1 7 22:37 13
7. Chvalčov 12 2 0 10 12:71 6
8. Žeranovice 12 1 0 11 14:82 3

SKUPINA B: Zborovice - Žalkovice 6:0, Gremlica 2, Klučka, Bartoš, Medek, Králíková, Němčice - Kyselovice 13:0, Sklenář 5, Štěpánek 3, Sabo 2, Procházková 2, T. Masný, Kostelec u Hol. - Břest 1:0 (1:0), Barot

1. Kojetín 10 10 0 0 122:8 30
2. Žalkovice 10 5 2 3 42:28 17
3. Břest 11 5 0 6 23:33 15
4. Zborovice 10 3 3 4 30:27 12
5. Němčice 10 3 3 4 39:44 12
6. Kostelec u Hol. 10 2 2 6 10:44 8
7. Kyselovice 11 2 2 7 15:97 8

Okresní přebor přípravek

Koryčany - Žalkovice 3:7, Barták 3 - Otáhalík 5, Štěpjak 2, Zdounky - Žalkovice 9:1, Lučan 3, Fojta 2, Pospíšil 2, Budík, Šamánek - Štěpjak, Zdounky - Kvasice 3:4, Budík, Ptáček, Lučan - Zapletal 4, Koryčany - Kvasice 3:6, Barták 2, Hubr - Zapletal 2, Slavk 2, Daněk, Marek

1. Zdounky 14 11 0 3 62:17 33
2. Kvasice 14 8 1 5 42:39 25
3. Žalkovice 14 6 1 7 41:42 19
4. Koryčany 14 1 2 11 21:68 5
OFS Uherské Hradiště

Okresní přebor dorostu

19. kolo: Staré Město - Topolná 8:0 (4:0) Hastík 3, Doseděl 2, Klus 2, Trávník, Bílovice - Babice 6:1 (2:0) Sedlář 2, Šurý 2, Kováč, Čejka - Stloukal, Tupesy - Kostelany 9:1 (3:0) Šmatelka 4, Madzia 2, Žaluda, Gejdoš, Bergauer - Dvouletý, Šumice - Polešovice 3:1 (1:0) Kelíšek 2, Jančařík - Svoboda, Havřice - Ostr. Lhota 2:2 (2:1) R. Doležálek, Herberk - Horák, Machala, Nivnice - Bánov 1:0 (0:0) Bartoš, Nedakonice - Vlčnov 5:3 (4:2) Klečka 2, Mazurek, Lukašík, Sedlařík - Kusák, Velecký, Knotek.

1. Havřice 18 15 2 1 46:16 47
2. Nedakonice 18 13 2 3 64:24 41
3. Tupesy 18 11 3 4 62:27 36
4. Šumice 18 12 0 6 53:31 36
5. Polešovice 18 11 2 5 65:28 35
6. Nivnice 18 10 3 5 52:30 33
7. Staré Město 18 10 2 6 62:47 32
8. Bánov 18 7 4 7 50:30 25
9. Vlčnov 18 7 4 7 39:41 25
10. Ostrožská Lhota 18 6 2 10 36:50 20
11. Bílovice 18 5 2 11 34:44 17
12. Babice 18 4 0 14 30:61 12
13. Kostelany 18 2 0 16 22:85 6
14. Topolná 18 0 0 18 13:114 0

Okresní soutěž dorostu

19. kolo: Mařatice - Kněžpole 1:0 (1:0) R.Mařák, Mistřice - Popovice 3:5 (1:2) Červinka 2, Sládek - Cetkovský 3, Masařík, Mikulčík, Buchlovice - Dolní Němčí B hosté nepřijeli, Traplice - Boršice B 1:6 (0:4) Hána - Směták 3, Marčík 2, Pražák, Hradčovice - Osvětimany 7:1 (4:1) D. Mikulec 3, R. Mikulec 2, Hamada, vlastní - Blecha, Ořechov - Kudlovice 1:1 (0:1) Krys - Brázdil.

1. Kněžpole 17 12 3 2 61:18 39
2. Kudlovice 17 10 5 2 63:26 35
3. Dolní Němčí B 15 11 1 3 79:47 34
4. Mařatice 16 10 2 4 63:30 32
5. Hradčovice 17 9 2 6 70:54 29
6. Osvětimany 17 9 1 7 49:51 28
7. Boršice B 17 8 2 7 54:47 26
8. Březolupy 15 6 0 9 32:41 18
9. Ořechov 16 5 2 9 44:57 17
10. Popovice 15 5 1 9 45:45 16
11. Buchlovice 15 5 0 10 28:87 15
12. Mistřice 17 4 2 11 38:56 14
13. Traplice 16 0 1 15 16:83 1

Okresní přebor žáků

17. kolo: Újezdec - Ostr. N. Ves 3:2 (1:1) Mahdal, Slinták, Ulčík - Herák, Hél, Bánov - Mařatice 4:1 (1:1) Šopík 2, Šupina, Čaňo - Omelka, Buchlovice - Jarošov 0:5 (0:1) Stojaspal, Blaha, M. Jančík, V. Jančík, Vaněk, Šumice - Březolupy 7:0 (2:0) Žampach 3, O.Václav 2, Pančocha, Mach, Medlovice - Ostr. Lhota 11:0 (6:0) Červenka 3, Pazdera 2, Andrýsek 2, Vrba 2, Kučera, vlastní, Hluk - Vlčnov 2:2 (0:0) Vojtěšek 2 - Flasar, Leško.

1. Medlovice 13 11 1 1 71:12 34
2. Jarošov 13 11 0 2 60:12 33
3. Bánov 14 8 3 3 49:26 27
4. Buchlovice 14 8 1 5 43:34 25
5. Mařatice 14 8 0 6 49:42 24
6. Hluk 14 6 3 5 30:27 21
7. Šumice 14 6 1 7 32:50 19
8. Vlčnov 13 5 3 5 38:26 18
9. Újezdec 14 4 1 9 24:54 13
10. Ostr. N. Ves 14 2 2 10 17:43 8
11. Ostr. Lhota 13 2 2 9 19:52 8
12. Březolupy 14 2 1 11 20:74 7

Okresní soutěž žáků

SKUPINA A: 19. kolo: Jankovice - Kněžpole 8:2 (2:2) Brázdil 4, Silný 2, Kučík, Konečný - D. Otáhal 2, Bílovice - Babice 0:1 (0:0) Zelený, Mistřice - Kostelany 2:3 (0:0) Veselý 2 - Mareček, Gabriel, Kellner, Velehrad - Topolná nehlášeno,Traplice - Huštěnovice 2:5 (0:1) A. Trávníček 2 - Hasatík 3, Habáňová, Otrusiník, Jalubí - Sušice 2:2 (2:2) Kolář, Žižlavský - Brukner 2, Kudlovice - Nedachlebice 1:4 (0:2) Štulíř - Pravdík 2, Kutra, Vlčnovský.

1. Babice 17 16 0 1 140:4 48
2. Topolná 16 15 0 1 158:8 45
3. Nedachlebice 17 15 0 2 146:10 45
4. Jankovice 17 15 0 2 149:23 45
5. Bílovice 16 10 0 6 75:40 30
6. Huštěnovice 17 9 0 8 74:53 27
7. Kněžpole 17 7 0 10 90:52 21
8. Kudlovice 17 7 0 10 71:59 21
9. Mistřice 17 6 2 9 44:145 20
10. Kostelany 17 6 1 10 33:117 19
11. Sušice 17 4 1 12 37:77 13
12. Traplice 16 2 1 13 17:138 7
13. Jalubí 17 1 2 14 8:173 5
14. Velehrad 16 0 1 15 5:148 1

SKUPINA B: 15. kolo: 1. FC Slovácko - d - Podolí 2:2 (1:1) Šubardová, Novodomská - Horna 2, Havřice - Suchá Loz 3:1 (0:0) Slavíček, Štětina, Klusák - Kročil, Hradčovice - St. Hrozenkov 0:4 (0:0) Machala 2, Horčík, Breznický, Slavkov - Nivnice 1:2 (0:1) Borýsek - Majek, Výmola.

1. Nivnice 9 7 1 1 42:4 22
2. St. Hrozenkov 9 7 1 1 36:14 22
3. Slavkov 9 5 1 3 40:14 16
4. Hradčovice 9 5 0 4 32:18 15
5. Prakšice 8 4 1 3 26:11 13
7. 1. FC Slovácko-d 9 3 1 5 12:32 10
6. Havřice 9 3 0 6 24:27 9
8. Suchá Loz 9 3 0 6 18:47 9
9. Podolí 9 0 1 8 4:67 1

Okresní přebor přípravky

STARŠÍ: 13. kolo: Újezdec - Zlechov 3:1 (1:0) Váňa, Vacula, Lekeš - Rajsigl, 1.FC Slovácko - d - Spytihněv nehlášeno, Dolní Němčí - Vlčnov 9:3 (5:1) Machalík 5, Jurásek 3, Omelka - nehlášeno.

1. FC Slovácko D 6 6 0 0 55:6 18
2. Újezdec 7 4 0 3 32:16 12
3. Vlčnov 7 3 1 3 22:38 10
4. Uh. Ostroh 6 2 1 3 21:28 7
5. Dolní Němčí 7 2 1 4 24:39 7
6. Zlechov 7 2 1 4 16:34 7
7. Spytihněv 6 2 0 4 19:28 6

MLADŠÍ: 13. kolo: Újezdec - Zlechov 12:1 (6:1) Lekeš 4, Bachůrek 2, Kundrata 2, Kelíšek, Vaškovic, Michalec, Stojaspal - Dvouletý, 1. FC Slovácko - d - Spytihněv nehlášeno, Dolní Němčí - Vlčnov 7:0 (4:0) Omelka 2, R. Jurásek 2, Bilík, Uher, D. Jurásek.

1. Dolní Němčí 7 7 0 0 64:7 21
2. Újezdec 7 6 0 1 55:18 18
3. Slovácko D 6 3 1 2 34:23 10
4. Uh.Ostroh 6 2 1 3 17:26 7
5. Zlechov 7 2 0 5 19:55 6
6. Vlčnov 7 1 2 4 9:26 5
7. Spytihněv 6 0 0 6 5:48 0

Okresní soutěž přípravky

SKUPINA A: 13. kolo: Staré Město - Březolupy přeloženo na 24. 4., Mistřice - Jarošov 0:5 (0:2) nehlášeno, Ořechov - 1. FC Slovácko 3:5 (1:3) Gottfried 2, L. Repa - Bukvic 3, Kaňovský 2.
1. Ostr. N. Ves 6 5 1 0 47:19 16
2. Březolupy 6 4 1 1 23:12 13
3. 1. FC Slovácko 7 4 0 3 34:23 12
4. Staré Město 6 4 0 2 23:16 12
5. Jarošov 7 3 0 4 24:32 9
6. Mistřice 7 1 0 6 14:28 3
7. Ořechov 7 1 0 6 19:54 3

SKUPINA B: 17. kolo: Horní Němčí - Korytná 0:11 (0:3) Vacula 4, Poláček 3, Macíček 2, Klon 2, Prakšice - Hluk 1:1 (1:1) Kadlček - Kuřina, Havřice - Záhorovice 1:4 (0:2) Štětina - Kubica 2, Pavlis 2, Hradčovice - Bánov 4:6 (4:0) Gregůrek 2, Kaluža 2 - Josefík 3, M. Lekeš 2, Novák, Slavkov - Nivnice 0:11 (0:6) Chovanec 5, Mahdal 2, Fojtík 2, Hladiš, Bartoš.

1. Bánov 12 10 2 0 73:19 32
2. Prakšice 12 9 1 2 50:21 28
3. Hluk 12 8 2 2 44:9 26
4. Havřice 12 7 1 4 45:20 22
5. Horní Němčí 12 7 0 5 46:39 21
6. Uh. Brod B 11 5 0 6 26:24 15
7. Záhorovice 12 5 0 7 33:45 15
8. Hradčovice 11 3 1 7 32:47 10
9. Korytná 12 3 1 8 31:48 10
10. Nivnice 12 3 0 9 28:65 9
11. Slavkov 12 1 0 11 18:89

21.4.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto

Co říkáte na výsledky voleb? Hlasujte

Zleva: z volebních štábů Andrej Babiš (ANO 2011) a Tomio Okamura (SPD).
AKTUALIZOVÁNO
43

Na Zlínsku zvítězilo ANO, druhá SPD a třetí KDU-ČSL

ODS zapíjela poslanecký mandát Stanislava Blahy šampaňským

VIDEO / FOTOGALERIE / Nejprve vládla poklidná atmosféra v přítmí projektoru, který na zeď uherskohradišťské komunitní kavárny Cafe 21 vysílal první čísla volebních výsledků. 

Kašík: Na kandidátce jsem zakroužkoval lidi ze Zlína, vždycky jsem byl srdcař

FOTOGALERIE / K volbám zas tak často prý nechodí, vlastně dnes je to podle něj asi podruhé. "Ale chtěl jsem zvolit ty, kteří jsou podle mne důležití," uvedl v sobotu krátce po 13. hodině strážce hokejové svatyně zlínských beranů - brankář Libor Kašík.

Další obrat nestačil. Zlín má z Pardubic bod

2:0, 2:3, 4:3. Ze zápasu zvratů si hokejisté Aukro Berani Zlín uloupli aspoň bod z pardubického perníkového srdce. Ševci nakonec prohráli 3:4 v prodloužení, přestože během pěti minut na přelomu první a druhé třetiny otočili vývoj zápasu z 0:2 na 3:2 dvěma trefami Honejska a Popelky. Žlutomodří ale vedení ztratili a v prodloužení přesilovku čtyři na tři využil francouzský útočník Treille, který pro Zlín připravil třetí porážku v řadě.

Fryšara nevěděl, jak slavit gól. Úžasná euforie, zářil

Ani jsem nevěděl, jak mám slavit. Prostě jsem zvedl ruce a díval se okolo,“ vykládal Štěpán Fryšara, 19letý útočník hokejistů Aukro Berani Zlín, který v nedělním zápase s Plzní svou premiérovou trefou stáhl náskok na 3:4 a zařídil parádní infarktovou koncovkou bod za porážku 4:5 po samostatných nájezdech.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení