VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kompletní výsledky mládežnického fotbalu

Region - Přinášíme kompletní tabulkové výsledky mládežnické kopané.

19.5.2009
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Deník/Pavel Šimáček

I. LIGA DOROSTU

STARŠÍ: 26. kolo: Č. Budějovice-Jihlava 0:1 (0:0), Hradec Král.-Plzeň 2:1 (0:1), Opava-Most 0:0, Zlín-Slavia 2:1 (0:0), Rokos, Hájek - Kolařík, Bohemians 1905-Olomouc 4:1 (2:0), Brno-Slovácko 6:0 (3:0), Štourač 3, Šural 2, Farmačka, Příbram-Sparta 2:1 (0:1), Teplice-Ostrava 1:3 (0:1). Předehrávka 28. kolo: Ostrava-Slavia 1:1 (1:1), Frydrych - Přeučil.

1. Olomouc 26 16 5 5 61:31 53
2. Sparta 26 16 3 7 59:36 51
3. Zlín 26 12 6 8 42:36 42
4. Hradec Král. 26 12 5 9 32:34 41
5. Ostrava 27 10 9 8 43:33 39
6. Slavia 27 11 6 10 47:40 39
7. Teplice 26 11 4 11 48:44 37
8. Most 26 10 6 10 41:46 36
9. Příbram 26 10 6 10 35:43 36
10. Bohemians 1905 26 9 8 9 35:32 35
11. Č. Budějovice 26 9 6 11 39:40 33
12. Jihlava 26 10 3 13 43:54 33
13. Plzeň 26 8 8 10 36:42 32
14. Brno 26 8 4 14 35:41 28
15. Opava 26 5 8 13 30:50 23
16. Slovácko 26 4 9 13 23:47 21
Kanonýři: 17 - Putz (Sparta), 11 - Motal (Zlín).

MLADŠÍ: 26. kolo: Č. Budějovice-Jihlava 2:1 (1:1), Hradec Král.-Plzeň 2:1 (1:1), Opava-Most 5:2 (2:0), Zlín-Slavia 3:3 (1:2), Pantálek, Jasenský, Postava - Hejtet 3, Bohemians 1905-Olomouc 2:2 (0:1), Brno-Slovácko 1:1 (1:1), Varaďa - Schenel, Příbram-Sparta 2:5 (0:2), Teplice-Ostrava 1:1 (1:0). Předehrávka 28. kolo: Ostrava-Slavia 3:3 (1:0), Niedermeier, Boháč, Vengřinek - Hejret, Šebek, Gajdoš.

1. Sparta 26 20 4 2 99:21 64
2. Olomouc 26 15 5 6 57:31 50
3. Ostrava 27 11 10 6 57:40 43
4. Hradec Král. 26 10 10 6 41:33 40
5. Plzeň 26 10 10 6 39:39 40
6. Zlín 26 10 8 8 51:39 38
7. Slavia 27 8 11 8 44:36 35
8. Slovácko 26 9 8 9 29:37 35
9. Brno 26 7 12 7 28:33 33
10. Jihlava 26 8 8 10 37:38 32
11. Bohemians 1905 26 8 8 10 42:47 32
12. Opava 26 8 7 11 31:37 31
13. Teplice 26 5 10 11 32:56 25
14. Č. Budějovice 26 7 4 15 29:56 25
15. Příbram 26 5 9 12 27:49 24
16. Most 26 3 6 17 31:82 15
Kanonýři: 19 - Krejčí, 18 - Skalák (oba Sparta), Kurtin (Zlín).

MSL DOROSTU

STARŠÍ: 25. kolo: FC Brno B-Slovácko B 1:2 (1:0), Buchta - Hakala, Jeleček, Sig. Olomouc B-Znojmo 4:2 (2:2), Třinec-Jihlava B 1:3 (0:2), Vyškov-Vítkovice 0:3 (0:2), Klimanovský, Pešek, Bednář, Kroměříž-Sparta Brno 3:0 (2:0), Trnčák 2, Dočkal, Opava B-Karviná 2:0, Zlín B-Ostrava B 2:3 (2:2), Řepa 2 - Repa, Nevřala, Stranický, Frýdek-Šardice 3:2 (2:1). 30. kolo: Sparta Brno-Karviná 1:0 (0:0), Surynek, Vítkovice-Ostrava B 2:1 (1:1), Klimek, Mišanec - nehl., Jihlava B-Frýdek 1:1 (1:1), Ptáček - Ševčík, Znojmo-Zlín B 1:4 (1:2), Bartl - Mezírka 2, Haloda, Pazdera, Slovácko B-Opava B 5:1 (5:0), FC Brno B-Kroměříž 3:1 (0:1), Doležel, Simerský, Urbánek - Matoušek, Sig. Olomouc B-Vyškov 6:0 (3:0), Brada 2, Klobáska 2, Zachar, Šardice-Třinec 1:1 (0:1), Navrátil - Purek.

1. Ostrava B 26 16 7 3 64:23 55
2. Sig.Olomouc B 26 16 5 5 58:31 53
3. Vítkovice 26 15 4 7 66:38 49
4. Jihlava B 26 14 6 6 69:40 48
5. Kroměříž 26 13 7 6 46:27 46
6. Slovácko B 26 13 5 8 57:33 44
7. Zlín B 26 11 6 9 51:40 39
8. Fr.-Místek 26 11 6 9 38:34 39
9. FC Brno B 26 10 7 9 42:48 37
10. Opava B 26 10 4 12 52:50 34
11. Třinec 27 8 6 13 36:36 30
12. Sparta Brno 26 8 6 12 29:43 30
13. Šardice 26 7 7 12 35:59 28
14. Znojmo 27 7 5 15 32:59 26
15. Karviná 26 5 6 15 37:54 21
16. Vyškov 26 1 1 24 13:110 4
Kanonýři: 15 - Pazdera (Zlín B), 14 - Vaclík (Vítkovice).

MLADŠÍ: 25. kolo: FC Brno B-Slovácko B 0:3 (0:2), Křivánek, Bartoš, Dolina, Sig. Olomouc B-Znojmo 7:2 (5:0), Schmidt 2, Ševčík, Slaný, Globa, Ješko, Můčka - Benda, Jakub, Třinec-Jihlava B 2:0 (2:0), Vyškov-Vítkovice 1:3 (1:2), Musil - Hubáček, Tkáč, Rojčák, Kroměříž-Sparta Brno 3:2 (3:1), Hausknecht 2, Šimoňuk - Valštýn, Dostál, Opava B-Karviná 2:1, Zlín B-Ostrava B 1:2 (1:1), Baran - Baránek, Sehervari, Frýdek-Šardice 0:0. 30. kolo: Sparta Brno-Karviná 1:2 (0:2), Kadlečík - Ochodek, Kaša, Vítkovice-Ostrava B 2:0 (1:0), Jihlava B-Frýdek 0:2 (0:1), vlastní, Vojkovský, Znojmo-Zlín B 0:3 (0:1), Kopečný 2, Baran, Slovácko B-Opava B 2:2 (1:2), FC Brno B-Kroměříž 2:2 (1:1), Kunc 2 - Hand, Šimoňuk, Sig. Olomouc B-Vyškov 5:1 (2:0), Ševčík 4, Plšek - Musil, Šardice-Třinec 1:4 (0:3), Petráš - Baron 2, Králíček 2.

1. Sig.Olomouc B 26 21 2 3 78:30 65
2. Slovácko B 26 17 5 4 56:19 56
3. Kroměříž 26 14 4 8 51:31 46
4. Ostrava B 26 14 2 10 52:34 44
5. Třinec 27 10 6 11 41:35 36
6. Jihlava B 26 10 6 10 43:40 36
7. FC Brno B 26 9 8 9 41:37 35
8. Opava B 26 10 5 11 39:42 35
9. Vyškov 26 10 5 11 36:44 35
10. Zlín B 26 10 3 13 31:49 33
11. Vítkovice 26 8 8 10 41:41 32
12. Frýdek 26 7 10 9 19:34 31
13. Sparta Brno 26 8 6 12 34:45 30
14. Znojmo 27 9 3 15 35:62 30
15. Karviná 26 7 7 12 34:51 28
16. Šardice 26 2 6 18 11:48 12
Kanonýři: 14 - Handl (Kroměříž), Vlachovič (Třinec), 10 - Baran (Zlín B), Hausknecht, Janoštík (oba Kroměříž).

MSD DOROSTU
SKUPINA D

STARŠÍ: 23. kolo: Otrokovice-Bohunice 1:2 (1:1), Humpolec-Líšeň 1:6, Prostějov-Havl. Brod 2:3 (1:1), Kunovice-Bystrc 2:4 (2:2), Novotný, Střelec - Křivánek, Hrica, Sedláček, Perný, Uh. Brod-Vrchovina 0:0, Břeclav-Židenice 6:1 (2:0), Menšík 2, Pospíšil 2, Chromeček, Dunka - Mikšovský, Třebíč-Vel. Meziříčí 2:0 (0:0), Kolman, Florián.

1. Líšeň 22 15 4 3 58:15 49
2. Třebíč 22 15 2 5 55:22 47
3. Prostějov 22 13 4 5 47:27 43
4. Břeclav 22 11 2 9 40:33 35
5. Otrokovice 22 9 6 7 37:32 33
6. Bohunice 22 9 5 8 42:44 32
7. Bystrc 22 8 6 8 34:36 30
8. Uh. Brod 22 9 2 11 28:48 29
9. Vel. Meziříčí 22 7 7 8 36:34 28
10. Vrchovina 22 8 4 10 32:32 28
11. Havl. Brod 22 7 4 11 39:48 25
12. Židenice 22 6 2 14 27:54 20
13. Humpolec 22 6 1 15 35:56 19
14. Kunovice 22 5 3 14 23:52 18
Kanonýři: 22 - Florián (Třebíč).

MLADŠÍ: 23. kolo: Otrokovice-Bohunice 0:1 (0:0), Humpolec-Líšeň 2:4 (1:1), Prostějov-Havl. Brod 4:1 (3:0), Kunovice-Bystrc 3:1 (2:0), Chaloupka, Lahodný, Žitňanský - Vala, Mikšan, Uh. Brod-Vrchovina 0:0, Břeclav-Židenice 4:0 (2:0), Kruták, Konečný, M. Polášek, Nešpor, Třebíč-Vel. Meziříčí 3:2 (2:1), Kostelecký, Texl, Válek - Polák, Kuřátko.

1. Třebíč 22 17 3 2 69:19 54
2. Prostějov 22 17 1 4 69:26 52
3. Líšeň 22 13 5 4 54:28 44
4. Břeclav 22 12 6 4 41:28 42
5. Havl. Brod 22 12 6 4 47:40 42
6. Bohunice 22 11 3 8 52:32 36
7. Bystrc 22 9 1 12 42:55 28
8. Uh. Brod 22 6 8 8 28:39 26
9. Otrokovice 22 7 4 11 31:50 25
10. Vel. Meziříčí 22 6 3 13 23:42 21
11. Kunovice 22 6 2 14 20:47 20
12. Humpolec 22 6 1 15 40:72 19
13. Židenice 22 4 6 12 28:46 18
14. Vrchovina 22 1 5 16 24:44 8
Kanonýři: 31 - Válek (Třebíč), 8 - Karmazin (Otrokovice).

SKUPINA E

STARŠÍ: 23. kolo: Uničov-HFK Olomouc 0:1, Hlučín-Hranice 5:0, Přerov-Fulnek 4:2 (2:0), Lukáš, Přidal, Machač, Slanina - Juřík, Ďurica, ČK: Rosypal (F), Vítkovice B-Jeseník 14:3, Bystřice p.H.-Val. Meziříčí 6:2 (4:1), Grygar 2, Kotas, Šenovský, R. Kušík, V. Kušík, Vsetín-Ostrava jih 3:0, Havířov-Zábřeh 0:0. Dohrávka 14. kolo: Přerov-Hlučín 3:2 (1:0), Zatloukal, Čechák, Venský - Brunclík 2.

1. Fulnek 22 16 1 5 73:30 49
2. HFK Olomouc 22 14 6 2 75:28 48
3. Hlučín 22 15 2 5 67:27 47
4. Uničov 22 13 3 6 53:23 42
5. Přerov 22 13 2 7 67:36 41
6. Vítkovice B 22 11 3 8 61:38 36
7. Zábřeh 22 11 3 8 41:35 36
8. Bystřice p. H. 22 9 5 8 45:47 32
9. Vsetín 22 9 3 10 35:38 30
10. Havířov 22 7 7 8 37:38 28
11. Hranice 22 6 2 14 38:65 20
12. Ostrava jih 22 4 3 15 31:53 15
13. Val. Meziříčí 22 4 1 17 24:83 13
14. Jeseník 22 1 1 20 28:134 4
Kanonýři: 14 - Simon (Přerov), 9 - Kotas (Bystřice p. H.).

MLADŠÍ: 23. kolo: Uničov-HFK Olomouc 3:1, Hlučín-Hranice 2:0, Přerov-Fulnek 1:1 (0:0), Zaoral - Mička, Vítkovice B-Jeseník 12:0, Bystřice p.H.-Val. Meziříčí 2:2 (0:1), Karlík 2 - Kundrát, Vedral, Vsetín-Ostrava jih 1:0, Havířov-Zábřeh 0:0. Dohrávka 14. kolo: Přerov-Hlučín 2:2 (2:2), Přikryl, Tihelka - Jarkulish, Mac.

1. Přerov 22 18 3 1 85:16 57
2. Hlučín 22 16 4 2 76:24 52
3. HFK Olomouc 22 16 3 3 89:25 51
4. Vítkovice B 22 16 1 5 93:26 49
5. Hranice 22 13 4 5 60:31 43
6. Zábřeh 22 12 4 6 67:30 40
7. Uničov 22 11 7 4 49:30 40
8. Fulnek 22 6 5 11 57:68 23
9. Vsetín 21 5 2 14 28:70 17
10. Ostrava jih 22 4 4 14 41:66 16
11. Jeseník 22 5 1 16 34:110 16
12. Bystřice p.H. 22 3 4 15 22:84 13
13. Val. Meziříčí 22 2 4 16 26:102 10
14. Havířov 21 2 2 17 22:67 8
Kanonýři: 23 - Navrátil (Přerov).

MSL ŽÁKŮ

STARŠÍ: 21. kolo: Karviná-Fr.-Místek 1:0 (1:0), Slovácko-Znojmo 7:1 (6:0), Němec 2, Skovajsík, Trávník, Kübl, Fojtášek, Řepka - Hověz, B. Ostrava-FC Brno 4:0, Hlučín-Vítkovice 0:5, Opava-Sig. Olomouc 2:2 (2:1), Sparta Brno-Zlín 1:2 (0:1), Hanuš - Očadlík, Fiala, Jihlava-Šardice 4:1 (1:0), Veselský 3, Dvořáček - Polák. 26. kolo: Vítkovice-Sig. Olomouc 1:4 (1:0), FC Brno-Zlín 1:1 (0:1), Adamec - Žůrek, Znojmo-Jihlava 3:0 (0:0), Hověz 2, Hájek, Frýdek-Sparta Brno 2:0 (1:0), Karviná-Opava 0:1, Slovácko-Hlučín 3:1, Fojtášek, Břečka, Tesař - Stojka, Šardice-B. Ostrava 0:5 (0:4), Novák 3, Opatřil, Stratil.

1. B. Ostrava 23 18 0 5 61:21 54
2. Sig.Olomouc 22 17 2 3 61:23 53
3. Vítkovice 22 16 3 3 59:22 51
4. Opava 22 13 3 6 54:26 42
5. Frýdek 22 10 3 9 31:33 33
6. FC Brno 21 9 5 7 43:23 32
7. Jihlava 22 9 4 9 41:38 31
8. Hlučín 22 10 1 11 42:51 31
9. Karviná 21 9 0 12 23:36 27
10. Zlín 22 6 8 8 27:31 26
11. Slovácko 22 7 4 11 37:41 25
12. Znojmo 23 6 2 15 29:72 20
13. Šardice 22 4 3 15 21:52 15
14. Sparta Brno 22 1 0 21 9:69 3
Kanonýři: 25 - Holub (Olomouc).

MLADŠÍ: 21. kolo: Karviná-Frýdek 1:0, Slovácko-Znojmo 10:0 (5:0), Sadílek 5, Straňák 2, Machalík 2, Minář, B. Ostrava-FC Brno 0:2, Hlučín-Vítkovice 4:0, Opava-Sig. Olomouc 0:3, Sparta Brno-Zlín 0:2 (0:1), Vašulka, Chwaszcz, Jihlava-Šardice 2:0 (2:0), Mazel, Klíma. 26. kolo: Vítkovice-Sig. Olomouc 1:1 (1:1), FC Brno-Zlín 2:1 (0:1), Motyčka, Junis - Mlčák, Znojmo-Jihlava 1:2 (0:1), Droba- Klíma, Kořínek, Frýdek-Sparta Brno 3:0 (1:0), Karviná-Opava 2:0, Slovácko-Hlučín 4:1 (2:1), Sadílek, Minář, Machalík, Ohnutek- Buchvadek, Šardice-B. Ostrava 0:3 (0:2), Seibert 2, vlastní.

1. FC Brno 21 19 1 1 74:7 58
2. Slovácko 22 17 3 2 83:28 54
3. Hlučín 22 16 1 5 84:35 49
4. Sig.Olomouc 22 15 3 4 77:21 48
5. Zlín 22 14 4 4 54:15 46
6. Jihlava 22 12 3 7 48:39 39
7. B. Ostrava 23 8 4 11 34:44 28
8. Opava 22 6 6 10 30:49 24
9. Vítkovice 22 6 4 12 25:49 22
10. Fr.-Místek 22 5 3 14 19:48 18
11. Šardice 22 4 5 13 29:56 17
12. Karviná 21 4 3 14 13:64 15
13. Sparta Brno 22 4 1 17 19:66 13
14. Znojmo 23 3 1 19 18:86 10
Kanonýři: 17 - Buchvaldek (Hlučín), Sadílek (Slovácko), 9 - Chwaszcz (Zlín), Straňák, 7 - Straňák (oba Slovácko),.

MSD ŽÁKŮ
SKUPINA

STARŠÍ: 21. kolo: Třebíč-Jihlava B 1:2 (1:0), Valík - Prokop, Maruš, Pelhřimov-Břeclav 3:1 (0:1), Ryšavý, Vítámvás, Horký - nehl., Prostějov-Vrchovina 7:1 (3:1), Preisler 3, Hausknecht 2, Fládr, Pekař - nehl., Vyškov-Kroměříž 2:2 (0:0), Homola, Vrána - Mrhálek, Horák, FC Brno B-Slovácko B hraje se dnes, HFK Olomouc-Havl. Brod 1:0 (0: 0), Krumpholz, Bohunice-Sig. Olomouc B 1:3 (1:3), Nekuža - Řehák 2, Baculák. 26. kolo: Kroměříž-Slovácko B 4:1 (1:0), Horák 2, Jarmer, Svrček - nehl., Vrchovina-HFK Olomouc 0:3 (0:0), Břeclav-Bohunice 0:0, Jihlava B-Havl. Brod 2:1 (2:1), Šidlák, Poul - Zima, Třebíč-FC Brno B 2:1 (0:1), Rybníček, Svoboda - Pazourek, Pelhřimov-Vyškov 0:1 (0:0), Homola, Sig. Olomouc B-Prostějov 1:1 (0:1), Chorý - Fládr.

1. Vyškov 22 14 3 5 44:14 45
2. HFK Olomouc 22 12 6 4 41:20 42
3. Sig.Olomouc B 22 12 4 6 44:24 40
4. Břeclav 22 10 4 8 36:36 34
5. Jihlava B 22 10 3 9 39:34 33
6. Třebíč 22 10 2 10 40:39 32
7. FC Brno B 20 9 4 7 35:30 31
9. Pelhřimov 22 10 1 11 28:41 31
8. Prostějov 22 8 6 8 33:25 30
10. Havl. Brod 22 9 3 10 31:36 30
11. Kroměříž 22 8 3 11 46:50 27
12. Bohunice 21 7 5 9 24:34 26
13. Slovácko B 21 4 4 13 20:46 16
14. Vrchovina 22 3 4 15 22:54 13
Kanonýři: 14 - Hebert (Vyškov), 9 - Horák (Kroměříž).

MLADŠÍ: 21. kolo: Třebíč-Jihlava B 2:0 (1:0), Valíček, Kolář, Pelhřimov-Břeclav 1:0 (0:0), Kordík, Prostějov-Vrchovina nehlášeno , Vyškov-Kroměříž 0:3 (0:1), Hradil, Fergo, Horák, FC Brno B-Slovácko B hraje se dnes, HFK Olomouc-Havl. Brod 0:1 (0:1), Čermák, Bohunice-Sig. Olomouc B 2:1 (1:0), Soukup, Dobi - Sivavič. 26. kolo: Kroměříž-Slovácko B 4:1 (3:0), Pajgr, Ferko 2, Železný - nehl., Vrchovina-HFK Olomouc 3:0 (2:0), Veselý 2, Šmída, Břeclav-Bohunice 0:3 (0:1), Ševčík, Burčík, Sáček, Jihlava B-Havl. Brod 0:2 (0:1), Havlíček 2, Třebíč-FC Brno B 0:2 (0:2), Aldin, O. Vintr, Pelhřimov-Vyškov 1:0 (0:0), Poul, Sig. Olomouc B-Prostějov 1:2, Ambrozek - vlastní 2.

1. FC Brno B 20 16 2 2 70:14 50
2. Sig.Olomouc B 22 14 4 4 48:17 46
3. Bohunice 21 13 4 4 59:31 43
4. HFK Olomouc 22 13 3 6 47:26 42
5. Vyškov 22 12 4 6 43:29 40
6. Pelhřimov 22 12 1 9 42:27 37
7. Kroměříž 22 9 7 6 34:26 34
8. Břeclav 22 8 5 9 48:37 29
9. Slovácko B 21 8 4 9 36:36 28
10. Havl. Brod 22 7 3 12 24:36 24
11. Třebíč 22 6 3 13 29:44 21
12. Prostějov 21 6 2 13 17:48 20
13. Jihlava B 22 5 0 17 35:83 15
14. Vrchovina 21 1 0 20 10:88 3
Kanonýři: 22 - M. Vintr (Brno B).

SKUPINA E

STARŠÍ: 21. kolo: Zlín B-Havířov 0:1 (0:0), Ševčík, Brumov-Valašský FC 0:1 (0:1), Kubín, Přerov-Vítkovice B 1:0, Jeseník-Třinec 0:2, Bílovec-Zábřeh 2:0, Hranice-Uničov 0:3 (0:1), Vytřísal, Genčur, Novák, Rýmařov-Ostrava B 0:2. 26. kolo: Třinec-Zábřeh 3:1, Vítkovice B-Uničov 0:0, Valašský FC-Rýmařov 1:1, Havířov-Hranice 1:2, Zlín B-Bílovec 0:1 (0:0), Szabovski, Brumov-Jeseník 3:0, Ostrava B-Přerov 2:0.

1. Ostrava B 22 21 1 0 66:8 64
2. Uničov 22 16 5 1 66:15 53
3. Třinec 22 14 3 5 39:22 45
4. Přerov 22 11 5 6 30:22 38
5. Bílovec 22 10 6 6 38:18 36
6. Vítkovice B 22 10 3 9 26:25 33
7. Hranice 22 9 6 7 28:31 33
8. Zlín B 22 8 3 11 28:31 27
9. Zábřeh 22 7 3 12 18:38 24
10. Valašský FC 22 5 6 11 19:50 21
11. Rýmařov 22 5 4 13 21:41 19
12. Jeseník 22 5 4 13 22:49 19
13. Havířov 22 3 4 15 25:49 13
14. Brumov 22 2 3 17 12:39 9
Kanonýři: 18 - Šašinka (Ostrava B).

MLADŠÍ: 21. kolo: Zlín B-Havířov 0:2 (0:0), Kubiena, Malý, Brumov-Valašský FC 3:3 (1:0), Řehák, Bubela, Martinka - Krupa, Fuksa, Malina, Přerov-Vítkovice B 1:2, Jeseník-Třinec 1:1, Bílovec-Zábřeh 3:0, Hranice-Uničov 4:1 (1:0), Marek a Dan po 2 - Zámečník, Rýmařov-Ostrava B 0:5. 26. kolo: Třinec-Zábřeh 3:0, Vítkovice B-Uničov 2:3, Valašský FC-Rýmařov 2:0, Havířov-Hranice 3:0, Zlín B-Bílovec 1:0 (1:0), Talaš, Brumov-Jeseník 2:1, Ostrava B-Přerov 1:1.

1. Havířov 22 18 3 1 74:9 57
2. Ostrava B 22 14 6 2 55:18 48
3. Jeseník 22 14 4 4 69:14 46
4. Valašský FC 22 13 5 4 48:22 44
5. Přerov 22 11 4 7 41:26 37
6. Zlín B 22 11 4 7 39:26 37
7. Třinec 22 9 5 8 50:53 32
8. Brumov 22 10 2 10 42:50 32
9. Bílovec 22 8 5 9 34:35 29
10. Hranice 22 8 4 10 27:37 28
11. Uničov 22 5 3 14 30:54 18
12. Vítkovice B 22 4 2 16 19:60 14
13. Zábřeh 22 2 4 16 11:68 10
14. Rýmařov 22 0 3 19 9:76 3
Kanonýři: 21 - Szotkovský (Třinec).

KFS ZLÍN
KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU

STARŠÍ: Holešov - Brumov 1:2 Duda - Fojtík, Bartozel, Podlesí - Slušovice 0:4 Dlouhý, Žůrek, Polák, Rudolf, Napajedla - Chropyně 1:3 Režný T. - Kovařík, Zapletal, Látal, Morkovice - Kroměříž B 1:5 Koláček - Cibulka 2, Oplt, Přehnal, Netopil, Paseky Zlín - 1. Valašský FC 3:1 Mičola , Stodůlka, Peňas - Talpa, O. N. Ves - Kelč 2:1 Píštěk 2 - Hlavica T., Štítná n. Vl. - Dol. Němčí 2:0 Juřík, Králík.

1. Kroměříž B 22 16 4 2 75:28 52
2. Brumov 21 16 3 2 86:25 51
3. Štítná n. Vl. 21 14 3 4 61:34 45
4. Chropyně 22 11 5 6 78:49 38
5. Slušovice 21 10 5 6 34:21 35
6. 1. Valašský FC 21 10 0 11 35:46 30
7. Morkovice 21 9 2 10 51:50 29
8. O. N. Ves 21 8 4 9 47:54 28
9. Kelč 22 8 3 11 40:60 27
10. Holešov 22 7 2 13 43:50 23
11. Paseky Zlín 21 7 2 12 31:57 23
12. Dol. Němčí 21 6 2 13 35:55 20
13. Podlesí 21 5 2 14 28:57 17
14. Napajedla 21 2 3 16 27:85 9

MLADŠÍ: Holešov - Brumov 1:7 Machálek - Vaněk, Vlček, Strnad 2, Polách 2, Filo, Podlesí - Slušovice 0:6 Zmeškal, Malčík, Mikeska, Pečeňa, Gajdůšek, Ries, Napajedla - Chropyně 0:4 Horák, Adámek, Zezula, Pešek, Morkovice - Kroměříž B 0:0, Paseky Zlín - 1. Valašský FC 7:0 Kostka 3, Tomšů, Křepelka, Hruška, Řezníček, Štítná n. Vl. - Dol. Němčí 2:3 Kořének D. , vlastní - Halík 2, Kadlček.

1. Brumov 20 18 0 2 115:22 54
2. Kroměříž B 20 16 1 3 76:20 49
3. Chropyně 20 14 2 4 62:23 44
4. Slušovice 19 13 2 4 61:15 41
5. Dol. Němčí 20 10 2 8 46:52 32
6. Štítná n. Vl. 20 8 0 12 45:49 24
7. Holešov 20 7 1 12 30:54 22
8. 1. Valašský FC 19 7 1 11 23:47 22
9. Morkovice 20 6 4 10 36:67 22
10. Napajedla 19 5 4 10 38:49 19
11. Kelč 20 5 4 11 25:56 19
12. Paseky Zlín 20 5 3 12 32:52 18
13. Podlesí 19 2 0 17 15:98 6

KRAJSKÁ SOUTĚŽ DOROSTU

SKUPINA A: Malenovice - Mladcová 5:2 Rosinec 2, Stříbný, Pavlovský , Bartoň M. - Kataler, Paták, Hulín - Hovězí 3:0 Neradil, Strnad, Němec, Val. Polanka - Vel. Karlovice 0:2 Škrobák P. 2, Louky - Dol. Bečva 1:2 Mňačko - Martyčák J. a T., Bylnice - Slavičín 4:2 Lysák J. 2, Řepka, Sucháček - Vaněk 2, Chvalčov - Val. Klobouky 0:1 Dubčák, Vlachovice - Zašovice 4:1 Kovařík 2, Pavlůsek, Floreš - Štrbák L.

1. Vel. Karlovice 21 14 3 4 48:18 45
2. Slavičín 21 14 2 5 48:23 44
3. Dol. Bečva 21 13 2 6 56:31 41
4. Hulín 22 10 6 6 49:30 36
5. Zašová 22 11 2 9 43:27 35
6. Bylnice 22 11 2 9 49:44 35
7. Val. Klobouky 21 11 1 9 44:35 34
8. Louky 21 9 5 7 40:32 32
9. Mladcová 22 8 5 9 49:62 29
10. Vlachovice 21 8 4 9 35:47 28
11. Chvalčov 21 8 2 11 41:44 26
12. Malenovice 21 6 5 10 36:59 23
13. Val. Polanka 21 3 2 16 28:67 11
14. Hovězí 21 2 1 18 17:64 7

SKUPINA B: Luhačovice - Jarošov 6:1 Kozubík 2, Ševčík, Hrnčiřík, Smištík, Čech - Gajarský, Zdounky - Strání 0:4 Popelka Rost. 3, Popelka Radim, Újezdec - Boršice 1:4 Coufalík - Dvouletý 2, Sokol, Holomčík, Rataje - Prakšice 2:2 Garčar 2 - Lysoněk, Minařík, Bojkovice - Nedachlebice 2:1 Lebánek, Křižka - Talášek, Uh. Ostroh - Hluk 4:3 Procházka, Melša, Tomčala, Boček - Hanák 2, Zmrzlík, Koryčany - J. Otrokovice 3:2 Brňák, Hanák 2 - Zimčík 2.

1. Luhačovice 22 21 1 0 108:15 64
2. Strání 21 15 3 3 64:21 48
3. Boršice 21 15 1 5 55:22 46
4. Nedachlebice 21 13 3 5 58:42 42
5. Újezdec 21 10 5 6 54:40 35
6. J. Otrokovice 22 9 4 9 55:46 31
7. Rataje 21 7 5 9 40:57 26
8. Prakšice 21 7 3 11 48:57 24
9. Bojkovice 22 7 2 13 49:58 23
10. Hluk 22 6 2 14 45:66 20
11. Uh. Ostroh 21 5 5 11 35:66 20
12. Koryčany 21 6 2 13 23:71 20
13. Jarošov 22 5 2 15 38:65 17
14. Zdounky 22 4 2 16 25:71 14

KRAJSKÝ PŘEBOR ŽÁKŮ

STARŠÍ: Dol. Němčí - Uh. Brod 1:3 nehlášeno, Val. Meziříčí - V. Otrokovice 3:0 Tilšer, Gajdůšek, Kováč, J. Otrokovice - Bojkovice 4:2 Prokeš 2, Kozubík, Žváček - Regináč, Miča, Chropyně - Kunovice 1:1 Zvardoň - Sedlář, 1. FC Slovácko C - Bystřice p. H. 12:0 Tesař 3,Hanák 3, Jagoš, Mikulec, Palička, Strašák, Mimochodek, Holásek, Kroměříž B - FC Vsetín 3:2 Galetka, Zoubek, Ondo - Koňařík, Křenek, Paseky Zlín - Luhačovice 3:0 Chromek P. , Matlach, Mlček. Dohrávka 18. kola: Kunovice - FC Vsetín 0:5 Chuchma, Maček, Křenek 2, vlastní.

1. Paseky Zlín 21 15 5 1 67:20 50
2. 1. FC Slovácko C 19 15 3 1 87:27 48
3. Val. Meziříčí 21 14 2 5 62:25 44
4. Bojkovice 23 11 7 5 73:42 40
5. Chropyně 22 12 4 6 56:38 40
6. Uh. Brod 21 12 3 6 51:23 39
7. Luhačovice 22 9 5 8 34:33 32
8. J. Otrokovice 21 7 7 7 42:32 28
9. FC Vsetín 21 8 3 10 46:35 27
10. V. Otrokovice 21 8 2 11 42:46 26
11. Kroměříž B 22 7 5 10 42:57 26
12. Dol. Němčí 22 2 4 16 17:100 10
13. Kunovice 21 1 2 18 14:79 5
14. Bystřice p. H. 21 1 2 18 11:87 5

MLADŠÍ: Val. Meziříčí - V. Otrokovice 2:1 Slovák, Lančarič - Hosek, J. Otrokovice - Bojkovice 2:1 Mrlík, Kašík - Prachař, Chropyně - Kunovice 0:0, 1. FC Slovácko C - Bystřice p. H. 3:5 Chrenčík 2, Růžička - Hradil 2, Ondroušek, Vaculík, Ludka, Kroměříž B - FC Vsetín 0:1 Košut, Paseky Zlín - Luhačovice 3:0 kontumačně hosté nenastoupili. Dohrávka 18. kola: Kunovice - FC Vsetín 0:0.

1. FC Vsetín 20 17 3 0 77:15 54
2. J. Otrokovice 19 14 2 3 73:20 44
3. Val. Meziříčí 19 11 4 4 72:24 37
4. V. Otrokovice 20 10 5 5 44:23 35
5. Kunovice 20 10 5 5 41:28 35
6. Kroměříž B 20 8 5 7 42:35 29
7. Uh. Brod 19 9 1 9 34:31 28
8. 1. FC Slovácko C 17 8 1 8 60:45 25
9. Chropyně 20 6 3 11 43:56 21
10. Bystřice p. H. 20 6 2 12 45:68 20
11. Bojkovice 21 5 3 13 49:65 18
12. Paseky Zlín 19 5 2 12 25:69 17
13. Luhačovice 20 0 0 20 4:130 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ STARŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Poličná - Štítná n. Vl. 2:0 Stromšík Z. , Pelc, Val. Klobouky - Vlachovice 0:0, Slavičín - Nedašov 2:3 Vašička, Svoboda - Holba 2, Fojtík J., 1. Valašský FC B - Hor. Bečva 7:0 Lušovjan 2, Špaňhel, Burdík, Polách, Bolcek, Boruta, Vel. Karlovice - Val. Meziříčí B 1:0 Frňka, Juřinka - Kelč 4:0 Hrdý, Kovář, Stolař, Hruboň.

1. Vel. Karlovice 17 14 2 1 65:12 44
2. Juřinka 17 11 3 3 51:19 36
3. Nedašov 18 10 2 6 55:30 32
4. Slavičín 18 8 2 8 70:39 26
5. Poličná 18 8 2 8 36:41 26
6. Štítná n. Vl. 18 7 4 7 17:20 25
7. Val. Meziříčí B 17 7 3 7 38:25 24
8. Val. Klobouky 18 7 3 8 22:33 24
9. Vlachovice 18 6 3 9 24:48 21
10. Hor. Bečva 17 6 2 9 24:60 20
11. 1. Valašský FC B 18 5 4 9 29:44 19
12. Kelč 18 2 0 16 26:86 6

SKUPINA B: Holešov - Uh. Ostroh 3:0 Kopřiva 2, Servus, Kvasice - Slušovice 0:7 Prachař 3, Klimt 2, Žůrek 2, St. Město - Boršice 2:1 Čevora 2 - Vavruša, Morkovice - Napajedla 0:2 Navrátil, Mikl, Koryčany - Nedakonice 1:2 Tomaštík - Šebek, Hyrák, Strání - Hulín 3:1 Zámečník M. 2, Pavluš - Soukup. Předehrávka: St. Město - Nedakonice 2:0 Verbík, Blaha.

1. Slušovice 18 16 1 1 92:11 49
2. Strání 18 14 4 0 68:14 46
3. Holešov 18 11 2 5 46:33 35
4. Napajedla 18 10 2 6 44:31 32
5. Hulín 18 9 1 8 30:31 28
6. Koryčany 18 8 2 8 44:30 26
7. Morkovice 18 7 3 8 26:48 24
8. St. Město 19 6 5 8 35:54 23
9. Boršice 18 7 1 10 44:49 22
10. Uh. Ostroh 18 4 2 12 22:48 14
11. Nedakonice 19 2 3 14 22:86 9
12. Kvasice 18 2 0 16 14:52 6

KRAJSKÁ SOUTĚŽ MLADŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Poličná - Štítná n. Vl. 4:0 Klvaňa 2, Roupec P. 2, Val. Klobouky - Vlachovice 0:8 Rak, Pekárek, Trčka V. 2, Hlavica, Trčka M. , Hověžák, Trčka Š., Slavičín - Nedašov 0:1 Šánek J., 1. Valašský FC B - Hor. Bečva 9:0 Rybenský 3, Bolf, Slovák, Kubáň, Frišara, Hrůzek, Podhradský, Vel. Karlovice - Val. Meziříčí B 0:3 Furmánek, Zubaj, Gillar, Juřinka - Kelč 9:0 Dobiáš 4, Bargel 2, Mádr, Filák, Běťák.

1. Nedašov 18 15 3 0 73:13 48
2. Poličná 18 15 2 1 111:9 47
3. 1. Valašský FC B 18 14 1 3 90:17 43
4. Val. Meziříčí B 17 10 4 3 66:16 34
5. Vel. Karlovice 17 9 1 7 71:26 28
6. Štítná n. Vl. 18 9 1 8 42:36 28
7. Juřinka 17 9 1 7 30:26 28
8. Vlachovice 18 8 2 8 36:26 26
9. Slavičín 18 5 0 13 43:54 15
10. Hor. Bečva 17 3 0 14 14:111 9
11. Val. Klobouky 18 1 0 17 4:143 3
12. Kelč 18 0 1 17 12:115 1

SKUPINA B: Holešov - Uh. Ostroh 5:0 Zapletal 4, Zahnaš, Kvasice - Slušovice 1:1 Vavřík - Macík, St. Město - Boršice 2:4 Pantlík, Slováček - Omelka 2, Dvořák, Pastorek, Morkovice - Napajedla 6:2 Radim Handl 2, Kadlík 2, Brablík, Novák, Koryčany - Nedakonice 0:6 Bartoš 3, Velcr, Dobeš, Mikula, Strání - Hulín 0:3 Zajac, Klesnil, Šustal. Předehrávka: St. Město - Nedakonice 1:4 Šabata - Bartoš, Mikula, Juřena, Pelka.

1. Holešov 18 18 0 0 126:9 54
2. Slušovice 18 16 1 1 128:11 49
3. Hulín 18 12 2 4 54:23 38
4. Kvasice 18 9 4 5 40:38 31
5. Koryčany 18 7 2 9 58:77 23
6. Napajedla 18 7 1 10 42:65 22
7. Strání 18 6 4 8 31:57 22
8. Nedakonice 19 7 1 11 38:67 22
9. Morkovice 18 6 2 10 49:59 20
10. Uh. Ostroh 18 6 2 10 22:53 20
11. Boršice 18 2 2 14 31:102 8
12. St. Město 19 2 1 16 20:78 7

KRAJSKÁ SOUTĚŽ STARŠÍ PŘÍPRAVKA

SKUPINA A: Poličná - Val. Meziříčí B 2:1.

1. 1. Valašský FC 10 10 0 0 55:11 30
2. FC Vsetín 10 6 0 4 44:30 18
3. Val. Meziříčí 10 5 2 3 54:37 17
4. Poličná 10 4 2 4 26:32 14
5. Vigantice 9 4 1 4 28:26 13
6. Juřinka 9 1 1 7 14:31 4
7. Val. Meziříčí B 10 1 0 9 9:63 3

SKUPINA B: Zlín - Holešov 8:0.

1. Zlín 12 12 0 0 142:4 36
2. Kroměříž 12 10 0 2 104:17 30
3. Louky 11 7 0 4 37:39 21
4. Morkovice 11 6 0 5 31:49 18
5. Holešov 12 4 0 8 31:69 12
6. Hulín 11 2 1 8 15:47 7
7. Chropyně 11 2 1 8 22:66 7
8. Bystřice p. H. 10 1 0 9 8:99 3

SKUPINA C:

1. J. Otrokovice 10 7 3 0 47:13 24
2. Veselí n. M. 11 7 2 2 59:20 23
3. V. Otrokovice 10 6 2 2 35:22 20
4. Slov. Slavia UH 12 5 1 6 53:46 16
5. Kroměříž B 12 4 4 4 32:28 16
6. Zlín B 10 4 0 6 40:47 12
7. Kunovice 11 2 1 8 27:63 7
8. Boršice 12 2 1 9 28:82 7

SKUPINA D: Val. Klobouky - Luhačovice 7:0, Brumov - Uh. Brod 2:3, Slavičín - Slov. Slavia UH B 1:21, Bojkovice - V. Otrokovice B 6:3.

1. Slov. Slavia UH B 10 10 0 0 121:4 30
2. Uh. Brod 11 9 1 1 50:14 28
3. Brumov 12 8 2 2 81:7 26
4. Bojkovice 11 6 0 5 38:20 18
5. Val. Klobouky 12 5 1 6 35:43 16
6. V. Otrokovice B 12 3 0 9 21:69 9
7. Slavičín 12 2 1 9 18:125 7
8. Luhačovice 12 0 1 11 11:93 1

KRAJSKÁ SOUTĚŽ MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

SKUPINA A: Poličná - Val. Meziříčí B 6:2.

1. 1. Valašský FC 10 10 0 0 80:6 30
2. Val. Meziříčí 10 8 0 2 86:18 24
3. Juřinka 9 6 0 3 51:15 18
4. FC Vsetín 10 5 0 5 40:32 15
5. Vigantice 9 3 0 6 30:61 9
6. Poličná 10 2 0 8 34:88 6
7. Val. Meziříčí B 10 0 0 10 8:109 0

SKUPINA B: Zlín - Holešov 12:2.

1. Zlín 12 12 0 0 172:12 36
2. Kroměříž 12 9 0 3 61:29 27
3. Hulín 11 6 0 5 40:53 18
4. Morkovice 11 5 1 5 30:37 16
5. Louky 11 5 1 5 29:47 16
6. Holešov 12 4 2 6 33:47 14
7. Bystřice p. H. 10 2 0 8 20:78 6
8. Chropyně 11 0 0 11 5:87 0

SKUPINA C:

1. Slov. Slavia UH 11 10 0 1 94:13 30
2. J. Otrokovice 10 8 1 1 62:16 25
3. V. Otrokovice 10 8 0 2 82:17 24
4. Veselí n. M. 11 6 1 4 61:40 19
5. Boršice 11 4 2 5 41:39 14
6. Kunovice 11 2 1 8 20:72 7
7. Zlín B 10 2 1 7 12:67 7
8. Kroměříž B 12 0 0 12 4:112 0

SKUPINA D: Val. Klobouky - Luhačovice 3:0, Brumov - Uh. Brod 10:2, Slavičín - Slov. Slavia UH B 0:20, Bojkovice - V. Otrokovice B 7:2.

1. Brumov 12 12 0 0 213:2 36
2. Slov. Slavia UH B 10 9 0 1 126:10 27
3. Uh. Brod 11 8 0 3 104:28 24
4. Bojkovice 11 6 0 5 42:75 18
5. Val. Klobouky 12 5 0 7 30:114 15
6. V. Otrokovice B 12 4 0 8 23:91 12
7. Luhačovice 12 1 0 11 18:101 3
8. Slavičín 12 1 0 11 8:143 3

OFS ZLÍN
OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

15. kolo: Bratřejov - Mysločovice 4:3 Gerža P., Gerža D., Zicha B., vlastní - Lahola O. 2, Lahola J., Tečovice - Zádveřice 1:1 Kužel - Víšek, Návojná - Nedašova Lhota 1:1 Nehlášeno, Pozlovice - Příluky 0:4 Polanský 2, Mezírka 2, SK Vizovice - Ludkovice 0:1 Talaš.

1. SK Vizovice 15 10 0 5 31:17 30
2. Ludkovice 15 8 4 3 32:16 28
3. Návojná 15 7 4 4 24:18 25
4. Zádveřice 15 7 2 6 24:23 23
5. Nedašova Lhota 15 6 4 5 36:28 22
6. Mysločovice 15 7 1 7 28:29 22
7. Pozlovice 15 6 1 8 19:30 19
8. Příluky 15 5 1 9 29:35 16
9. Tečovice 15 4 3 8 19:29 15
10. Bratřejov 15 4 2 9 27:44 14

OKRESNÍ SOUTĚŽ DOROSTU

SKUPINA A: 15. kolo: Jaroslavice - Kašava 3:0 Lysoněk, Nagy, Turčín, Žeranovice - Všemina 1:4 Červinka - Kopečný, Štefka, Polášek, vlastní, Lukov - Tlumačov 3:2 Macík 3 - Zezula, Mouka, Kostelec - Trnava 0:5 Srovnal 3, Slováček 2, Březová - Halenkovice 2:2 Nehlášeno - Vlachynský, Marholt.

1. Tlumačov 15 10 3 2 55:13 33
2. Kašava 15 9 2 4 44:24 29
3. Halenkovice 15 7 6 2 37:22 27
4. Všemina 15 7 2 6 35:35 23
5. Trnava 15 6 3 6 44:29 21
6. Jaroslavice 15 6 3 6 31:20 21
7. Žeranovice 15 6 2 7 33:31 20
8. Lukov 15 6 1 8 23:41 19
9. Březová 15 3 3 9 20:42 12
10. Kostelec 15 2 1 12 11:76 7

SKUPINA B: 16. kolo: Drnovice - Slopné 0:1 Váňa J., Poteč - Provodov 2:4 nehlášeno.

1. Slopné 13 10 1 2 41:23 31
2. Provodov 13 8 2 3 60:23 26
3. Jasenná 12 5 2 5 30:37 17
4. Drnovice 13 3 1 9 24:44 10
5. Poteč 13 3 0 10 26:54 9

OKRESNÍ PŘEBOR ŽÁKŮ

17. kolo: Újezd - Louky 0:3 Houfek 2, Balajka, Bratřejov - Fryšták 1:1 Tomšů Š - Gajdošík, Mladcová - Slopné 7:0 Pinkas 3, Venený, Vývlečka, Wintr, Řičánek, Brumov B - Tlumačov 1:1 Nehlášeno - Hána, Mysločovice - Příluky 12:0 Skopalík 5, Drahotuský 3, Matula 3, Petružálek, SK Vizovice - Malenovice 0:1 Torma.

1. Malenovice 17 13 3 1 91:25 42
2. Újezd 17 13 1 3 102:32 40
3. Tlumačov 17 11 4 2 85:21 37
4. Mysločovice 17 11 3 3 72:23 36
5. Mladcová 17 10 2 5 78:28 32
6. Bratřejov 17 10 1 6 58:24 31
7. Fryšták 17 7 2 8 41:50 23
8. Louky 17 5 2 10 50:38 17
9. Brumov B 17 4 3 10 56:63 15
10. SK Vizovice 17 4 1 12 44:82 13
11. Slopné 17 1 1 15 8:138 4
12. Příluky 17 1 1 15 10:171 4

OKRESNÍ SOUTĚŽ ŽÁKŮ

SKUPINA A: 15. kolo: Pohořelice - Spytihněv 6:1 Žák 3, Horák, Blahoš, vlastní - Lipold, Tečovice - Doubravy 3:1 Vacula 2, Svoboda - Gregor, Jaroslavice - Lukov 1:3 Barša - Marušák 2, Horáček, Kostelec - Lhota u Mal. 1:2 Tobolák - Šiška R., Šiška D., Štípa - Březnice 0:3 Kužílek, Kratina.

1. Březnice 15 12 3 0 73:1 39
2. Pohořelice 15 8 5 2 50:10 29
3. Lhota u Mal. 15 9 2 4 40:20 29
4. Tečovice 15 8 3 4 53:25 27
5. Štípa 15 8 2 5 43:27 26
6. Lukov 15 7 4 4 31:28 25
7. Jaroslavice 15 7 1 7 57:42 22
8. Spytihněv 15 3 2 10 30:71 11
9. Doubravy 15 1 0 14 18:71 3
10. Kostelec 15 1 0 14 18:118 3

SKUPINA B: 15. kolo: Hvozdná - Jasenná 2:4 Ries, Řehák - Pečenka 2, Smilek 2, Trnava - Březová 6:1 Baďura 2, Gargulák 2, Krajča, Vývlečka - Večeřa J., Veselá - Všemina Hraje se 22. 5., Lužkovcie - Provodov 10:2 Bělíček 3, Kučera J. 2, Marčík Z. 2, Holík, Tvrdoň, Malaník - Slovák, Kovařík, Zádveřice - Kašava 2:3 Libiger J., Hanzlík - Povolný 2, Šumšal.

1. Kašava 15 13 1 1 76:13 40
2. Veselá 14 12 0 2 102:23 36
3. Všemina 14 9 2 3 79:26 29
4. Lužkovice 15 8 1 6 55:38 25
5. Provodov 15 7 3 5 74:45 24
6. Zádveřice 15 7 2 6 47:42 23
7. Jasenná 15 6 2 7 45:36 20
8. Hvozdná 15 3 1 11 24:60 10
9. Trnava 15 3 0 12 16:126 9
10. Březová 15 0 0 15 7:116 0

SKUPINA C: 17. kolo: Smolina - Rokytnice 0:2 Goňa, Plášek, Biskupice - Dolní Lhota 12:2 Hejtmánek 4, Dobiáš 4, Otruba F. 3, Otruba D. - Máčalík, Kovář P., Sehradice - Poteč 3:3 Řehák M. 3 - Kuman, Ďulák, Juřík, Pozlovice - Vysoké Pole 4:0 Máčala, Adámek, Hasoň, Kraus, Nedašova Lhota - Ludkovice 0:3 Mikel, Suchý, Pančocha.

1. Smolina 15 13 0 2 102:8 39
2. Rokytnice 16 12 2 2 56:15 38
3. Poteč 16 9 3 4 49:34 30
4. Biskupice 15 9 0 6 66:21 27
5. Ludkovice 16 8 3 5 38:28 27
6. Drnovice 15 8 0 7 39:46 24
7. Pozlovice 15 7 2 6 48:38 23
8. Vysoké Pole 16 5 1 10 35:63 16
9. Nedašova Lhota 15 4 1 10 25:64 13
10. Sehradice 15 3 2 10 12:56 11
11. Dolní Lhota 16 0 0 16 10:107 0

OFS KROMĚŘÍŽ
OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

SK. 1.-4. MÍSTO: Kvasice - Skaštice 0:1 (0:0), Čepica, Roštění - Lutopecny 6:0 (1:0), Číhal 2, Škrabaňa 2, Pumprla, Nevřala.

1. Roštění 2 2 0 0 10:2 6
2. Skaštice 2 1 0 1 3:4 3
3. Lutopecny 2 1 0 1 4:9 3
4. Kvasice 2 0 0 2 3:5 0

SK. 5.-8. MÍSTO: Kostelec u Hol. - Těšnovice 3:0 (3:0), Odložilík 2, Kovalda, Pravčice - Lubná 2:1 (1:0), Bernatík, Vajda - Kroupa.

1. Kostelec u Hol. 2 2 0 0 5:1 6
2. Pravčice 2 1 1 0 2:1 4
3. Těšnovice 2 0 1 1 0:3 1
4. Lubná 2 0 0 2 2:4 0

SK. 9.-12. MÍSTO: Šelešovice - Mrlínek 0:1, Pospíšil, Roštín - Rusava 2:0 (1:0), Mikšík, Man.

1. Mrlínek 2 2 0 0 4:0 6
2. Šelešovice 2 1 0 1 3:2 3
3. Roštín 2 1 0 1 2:3 3
4. Rusava 2 0 0 2 1:5 0

SK. 13.-15. MÍSTO: Žalkovice - Prusinovice 5:4 (4:2), Hrabal 2, Štěrba, Vaněk, Kubík - Měrka 2, Jančík, Vybíral.

1. Zborovice 1 1 0 0 6:2 3
2. Žalkovice 1 1 0 0 5:4 3
3. Prusinovice 2 0 0 2 6:11 0

OKRESNÍ PŘEBOR ST. ŽÁKŮ

SK. 1.-4. MÍSTO: Lutopecny - Zdounky 4:0, Knapík 4, Těšnovice - Němčice 5:2, Mlynařík 2, Majkrič, Šimčík, Šebestík - F. Štěpánek, M. Štěpánek.

1. Lutopecny 2 1 1 0 5:1 4
2. Těšnovice 2 1 1 0 6:3 4
3. Němčice 2 1 0 1 12:5 3
4. Zdounky 2 0 0 2 0:14 0

SK. 5.-8. MÍSTO: Zborovice - Mrlínek 8:1, Solař 2, Jergl 2, Tesařík 2, Horák, Karola - Fojtík, Chvalčov - Dřínov 0:8 (0:4), Surý 2, Sas 2, Hejč, Slováček, Kroupa, vl.

1. Zborovice 2 2 0 0 25:1 6
2. Dřínov 2 1 0 1 8:2 3
3. Mrlínek 2 1 0 1 3:8 3
4. Chvalčov 2 0 0 2 0:25 0

SK. 9.- 13. MÍSTO: Roštín - Rajnochovice 1:3 (1:2), Vlček - Chytil, Chromec, Hlobil, Bařice - Bezměrov 4:6 (0:4), Šiška 2, Dočkal, Ševčík - Lipenský 3, Petr, Kristýnová, Úlehla.

1. Rajnochovice 2 2 0 0 5:1 6
2. Zlobice 1 1 0 0 5:1 3
3. Bezměrov 2 1 0 1 7:9 3
4. Roštín 1 0 0 1 1:3 0
5. Bařice 2 0 0 2 4:8 0

OKRESNÍ PŘEBOR ML. ŽÁKŮ

SK. 1.- 4. MÍSTO: Kojetín - Rymice - nehl., Slavkov p. H. - Žalkovice 7:3 (2:1), Šebestová 3, Čačala 2, Hasilík 2 - Vojtko, Beneš, Pluhařík.

1. Slavkov p. H. 2 1 1 0 8:4 4
2. Kojetín 1 1 0 0 13:2 3
3. Rymice 1 0 1 0 1:1 1
4. Žalkovice 2 0 0 2 5:20 0

SK. 5.- 8. MÍSTO: Zborovice - DFK Holešov 1:2, Medek - Zichalová, Dobroslávková.

1. DFK Holešov 1 1 0 0 2:1 3
2. Břest 1 0 1 0 1:1 1
3. Zborovice 2 0 1 1 2:3 1
4. Prusinovice 0 0 0 0 0:0 0

SK. 9.- 12. MÍSTO: Němčice - Martinice 12:1 (6:0), Sklenář 4, F. Štěpánek 2, Sabo 2, Procházková 2, Jan Masný, Vymětal - Paštěka, Kostelec u Hol. - Ludslavice 2:1 (1:1), Šidlík, Masný - Daněk.

1. Němčice 2 2 0 0 18:2 6
2. Kostelec u Hol. 2 2 0 0 4:2 6
3. Ludslavice 2 0 0 2 2:8 0
4. Martinice 2 0 0 2 2:14 0

PŘÍPRAVKA

Kvasice - Žalkovice 5:2, Zapletal 3, Daněk, Pospíšil - Nevřala, Beneš, Zdounky - Koryčany 5:0, Lučan 2, Fojta, Mozga, Pospíšil, Žalkovice - Koryčany 4:4, Beneš 2, Pluhařík, Otáhalík - Barták 2, Hubr 2, Zdounky - Kvasice 2:2, Fojta, Pospíšil - Rysová, Daněk.

1. Zdounky 22 17 1 4 110:30 52
2. Kvasice 22 12 2 8 64:72 38
3. Žalkovice 22 9 2 11 74:73 29
4. Koryčany 22 2 3 17 43:117 8

OFS UHERSKÉ HRADIŠTĚ
OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

23. kolo: Kostelany - Topolná 3:1 (2:0) Kučera, Vávra, Kročil - Hanák, Babice - Polešovice 1:15 (0:7) Kraváček - Bernatík 4, Svoboda 3, Hasoň 2, Korvas 2, Tringela, J.Hasoň, Lubojacký, Bublík, Staré Město - Ostr.Lhota 5:0 (2:0) Hastík, Klus, Doseděl, Hejda, Trávník, Bílovice - Bánov 2:3 (1:2) Sedlář 2 - Mahdal, Suchánek, Tesařík, Tupesy - Vlčnov 3:1 (1:0) Šmatelka, Madzia, Ja.Křemeček - Indra, Šumice - Nedakonice 4:1 (2:1) Jančařík, Pilka, V.Žampach, Mandík - Mazurek, Havřice - Nivnice 2:3 (1:1) Rachůnek, Uherek - Holboj 2, Velecký.

1. Havřice 22 17 3 2 53:20 54
2. Nedakonice 22 15 3 4 71:29 48
3. Polešovice 22 15 2 5 93:33 47
4. Tupesy 22 14 3 5 78:34 45
5. Šumice 22 15 0 7 65:35 45
6. Staré Město 23 14 2 7 91:56 44
7. Nivnice 22 13 3 6 67:33 42
8. Bánov 22 9 4 9 55:37 31
9. Vlčnov 23 7 4 12 43:57 25
10. Bílovice 22 7 2 13 49:52 23
11. Ostr. Lhota 22 6 2 14 39:76 20
12. Babice 22 5 0 17 36:91 15
13. Kostelany 22 4 0 18 28:98 12
14. Topolná 22 0 0 22 16:133 0

OKRESNÍ SOUTĚŽ DOROSTU

23. kolo: Dolní Němčí B - Kněžpole 1:4 (0:2) T. Kadlček - Varga 3, Kamocsai, Popovice - Březolupy 2:5 (0:2) Kryštof, Rosůlek - Klučka 2, Trizuliak 2, Burša, Mařatice - Boršice B 2:2 (1:2) Mařák, Sládek - Krsička, Marčík, Mistřice - Osvětimany 2:4 (0:3) Červinka, Bilavčík - Cvek 3, Náplava, Buchlovice - Kudlovice 2:5 (1:1) Karlík, Němec - Kusák 2, Matoušek, Brázdil, Šik, Traplice - Hradčovice 2:6 (0:3) Kubov, Mikuláštík - R.Mikulec 3, D.Mikulec 2, Hlaváč.

1. Kněžpole 21 15 3 3 75:21 48
2. Mařatice 20 13 3 4 75:34 42
3. Kudlovice 20 12 5 3 74:31 41
4. Dolní Němčí B 20 13 1 6 101:60 40
5. Hradčovice 21 12 2 7 84:66 38
6. Osvětimany 20 11 1 8 65:57 34
7. Boršice B 20 10 3 7 67:51 33
8. Březolupy 20 10 0 10 52:49 30
9. Popovice 20 7 1 12 54:60 22
10. Buchlovice 20 7 0 13 39:100 21
11. Ořechov 20 6 2 12 49:68 20
12. Mistřice 21 4 2 15 44:90 14
13. Traplice 21 0 1 20 18:110 1

OKRESNÍ PŘEBOR ŽÁKŮ

21. kolo: Jarošov - Ostr. N. Ves 7:0 (1:0) Stojaspal 2, Štolba 2, Šatník, V. Jančík, Tichoň, Mařatice - Březolupy 27:0 (14:0) Mařák 9, Rusňák 6, Omelka 5, Straka 4, Příplata 2, Toman, Újezdec - Ostr. Lhota nehl., Bánov - Vlčnov 0:0, Buchlovice - Hluk 5:0 (4:0) Mikula 3, Valeš 2, Šumice - Medlovice 2:5 (1:1) Žampach 2 - Pazdera 3, Andrýsek, Vaculík.

1. Jarošov 18 16 0 2 97:16 48
2. Medlovice 18 15 1 2 85:19 46
3. Mařatice 19 12 0 7 87:56 36
4. Bánov 18 10 4 4 61:31 34
5. Buchlovice 18 11 1 6 53:42 34
6. Vlčnov 19 8 4 7 53:36 28
7. Šumice 18 7 1 10 39:61 22
8. Hluk 18 6 3 9 32:40 21
9. Újezdec 17 5 1 11 36:69 16
10. Ostr. Lhota 17 3 2 12 26:62 11
11. Ostr. N. Ves 18 3 2 13 20:57 11
12. Březolupy 18 2 1 15 21:121 7

OKRESNÍ SOUTĚŽ ŽÁKŮ

SKUPINA A: 23. kolo: Kostelany - Kněžpole 0:5 (0:3) Večeřa 2, Horký, Daníček, Janča, Babice - Topolná 4:0 (2:0) Hrdina 3, Kováč, Jankovice - Huštěnovice 12:0 (3:0) V.Brázdil 6, J.Silný 4, Dostál, Kučík, Bílovice - Sušice 8:1 (4:0) Hanuš 4, Matějík 2, Abrahám, Žák - Brukner, Mistřice - Nedachlebice 1:7 (1:3) Špičák - Pravdík 2, Kutra 2, Bednařík, Juřík, vlastní, Velehrad - Kudlovice 0:3 (0:1) Štulíř, Juřík, Kovář, Traplice - Jalubí 0:6 (0:3) Gajdošík 2, Chrástek 2, Andrýsek, Dobiáš.

1. Babice 22 21 0 1 202:6 63
2. Nedachlebice 22 20 0 2 198:13 60
3. Topolná 22 19 0 3 201:17 57
4. Jankovice 22 19 0 3 203:31 57
5. Bílovice 22 15 0 7 123:45 45
6. Kněžpole 22 11 0 11 120:58 33
7. Huštěnovice 22 11 0 11 93:82 33
8. Kudlovice 22 9 0 13 83:70 27
9. Kostelany 22 7 1 14 36:165 22
10. Sušice 22 6 2 14 51:98 20
11. Mistřice 22 6 2 14 48:190 20
12. Jalubí 22 3 2 17 18:208 11
13. Traplice 22 2 2 18 21:208 8
14. Velehrad 22 0 1 21 7:213 1

SKUPINA B: 10. kolo: Podolí - Suchá Loz 3:8 (2:3) Matuštík, Viktora, vlastní - Kročil 5, Haloda 2, vlastní, 1. FC Slovácko - d - Nivnice nehlášeno, Prakšice - Slavkov 0:2 (0:0) Mančík, Chmelina, Havřice - Hradčovice 3:1 (2:1) Klusák 2, Štětina - Habarta.

1. Nivnice 12 9 2 1 56:8 29
2. Slavkov 13 9 1 3 60:14 28
3. St. Hrozenkov 12 8 1 3 42:18 25
4. Hradčovice 13 6 0 7 45:28 18
5. Prakšice 12 5 2 5 28:18 17
6. Havřice 13 5 1 7 34:38 16
7. 1. FC Slovácko-d 11 4 1 6 17:38 13
8. Suchá Loz 12 4 1 7 29:56 13
9. Podolí 12 0 1 11 7:100 1

OKRESNÍ PŘEBOR PŘÍPRAVKY

STARŠÍ: 10. kolo: Spytihněv - Vlčnov 3:7 (0:5) Krkoška, Kraváček, Rozsypálek - Sagula 5, Machala, Hradílek, Újezdec - Dolní Němčí nehl., 1. FC Slovácko - d - Uh. Ostroh nehl.

1. 1. FC Slovácko - d 9 9 0 0 102:9 27
2. Újezdec 9 6 0 3 46:20 18
3. Vlčnov 11 5 1 5 39:74 16
4. Uh. Ostroh 9 4 1 4 38:44 13
5. Zlechov 10 3 2 5 33:49 11
6. Dolní Němčí 10 2 2 6 34:57 8
7. Spytihněv 10 2 0 8 26:65 6

MLADŠÍ: 10. kolo: Spytihněv - Vlčnov 0:5 (0:1) Kroupa 3, Bareš, Juřenčák, Újezdec - Dolní Němčí nehl., 1. FC Slovácko - d - Uh. Ostroh nehl.

1. Dolní Němčí 10 10 0 0 81:11 30
2. Újezdec 9 7 1 1 62:20 22
3. 1. FC Slovácko - d 9 5 1 3 60:32 16
4. Zlechov 10 4 0 6 31:65 12
5. Uh. Ostroh 9 3 1 5 23:34 10
6. Vlčnov 11 2 3 6 19:36 9
7. Spytihněv 10 0 0 10 7:85 0

OKRESNÍ SOUTĚŽ PŘÍPRAVKY

SKUPINA A: 10. kolo: Jarošov - 1.FC Slovácko 2:6 (1:1) Trávník, Štolba - Andrýsek 2, Stašek, Běhávka, Smělík, Jurák, Staré Město - Ořechov nehl., Mistřice - Ostr.N.Ves 1:19 (0:7) Hromeček - Sadílek 9, Bobek 5, Zumr 2, Basovník, Krejsl.

1. Ostr. N. Ves 10 8 2 0 81:29 26
2. 1. FC Slovácko 11 7 0 4 62:33 21
3. Březolupy 10 6 2 2 35:22 20
4. Staré Město 9 6 0 3 38:25 18
5. Jarošov 10 3 0 7 29:45 9
6. Mistřice 10 2 0 8 20:63 6
7. Ořechov 10 1 0 9 25:73 3

SKUPINA B: 21. kolo: Záhorovice - Korytná 0:1 (0:1) Vacula, Horní Němčí - Bánov 2:11 (1:5) Velecký, Zimčák - Josefík 7, Král, Beníček, Vaculík, Buben, Prakšice - Nivnice 3:3 (2:1) Dědík 2, Horenský - Chovanec 2, Fojtík, Havřice - Slavkov 12:0 (9:0) Štětina 5, Baniáa 2, T.Lekeš, Hromčík, Kreisl, Kubiš, Švehlík, Uh.Brod B - Hradčovice nehl.

1. Bánov 16 12 4 0 94:29 40
2. Hluk 16 11 3 2 64:12 36
3. Prakšice 15 10 3 2 64:29 33
4. Havřice 15 9 2 4 65:24 29
5. Uh. Brod B 15 7 1 7 44:30 22
6. Horní Němčí 15 7 0 8 49:66 21
7. Záhorovice 16 6 0 10 45:63 18
8. Hradčovice 14 5 2 7 49:52 17
9. Korytná 16 5 1 10 37:55 16
10. Nivnice 16 3 2 11 34:79 11
11. Slavkov 16 1 0 15 21:127 3

19.5.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Škoda Octavia - Čína
AUTOMIX.CZ
22

Tohle opravdu není Superb. Škoda v Číně prodává jednu zvláštnost

Šéf hnutí ANO Andrej Babiš se sešel s prezidentem Milošem Zemanem v Lánech
14

Dvě třetiny osobností regionů nejsou spokojeny s výsledky voleb

Vypsaná Fixa s turné Tady to někde je se představí také fandům ve Zlíně

Oblíbená česká kapela Vypsaná Fixa hrající pop-punk vznikla v roce 1994 v Pardubicích. Je proslulá svými surrealistickými texty, jejichž autorem je frontman skupiny Michal Mareda zvaný „Mardi“.

Ve středu ve Zlínském deníku: Prvňáčci ze ZŠ z Březnice, Lukova a Želechovic

Ojedinělý seriál Deníku Naši Prvňáci pokračuje dalším dílem. Ve vašem Deníku tak ve středu najdete další výjimečné tablo našich nejmenších školáků.

Nezbedník zničil sokl bratří Baťů

Bratrům Baťovým, kteří shlížejí na zlínský mrakodrap z Univerzitního parku, někdo urazil sokl z brazilské žuly. Cizím přičiněním se zřejmě uvolnila i obkladová deska u protilehlého rohu. Zlínská radnice, která musí nechat podstavec sousoší opravit, podala trestní oznámení na neznámého pachatele.

Osobnosti regionu k volbám: spokojenost, zklamání i rozčarování

Hnutí ANO 2011 je jasným a nikterak překvapivým vítězem voleb do Parlamentu České republiky. Dosud nejsilnější vládní strana ČSSD naopak překvapivě utrpěla drtivou porážku a nový dech nabrala Občanská demokratická strana.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT