„Je to mé největší zklamání ve fotbale. Jako když přijede Bayern na Spartu a nemůžete být u toho," hledal přirovnání rozčarovaný trenér Milan Otépka.

„Tak vysoký trest za jedno vulgární slovo po zápase ve spojení ‚To si snad děláš srandu' jsem nečekal. Jen jsem v rozčílení komentoval nařízenou penaltu v čase hodně po nastavení, která nás připravila o výhru," kroutí ještě teď hlavou 35letý trenér, který doposud měl fotbalově čistý „trestní rejstřík".

„Trest respektuji, vše bylo v emocích, má nováčkovská daň. Ale kdyby nás nečekal zrovna Hodonín, tak mě to až tolik nebolí. Já totiž moc chtěl vyzvat k přímému souboji trenéra Komňackého, kouče ,který mě vedl ve Zlíně a vytáhl do velkého fotbalu. Celou sezonu jsem se na to těšil, chtěl jsme se s ním utkat na lavičce," neskrývá emoce úspěšný kouč.

I přes nečekaně vysoký trest ale svůj tým připraví nejlépe, jak umí. Navíc úplně bez kontaktu s lavičkou nebude. „Budu od ní asi metr, věřím, že mě kluci i z hlediště uslyší," pousmál se Otépka, jehož roli na lavičce tak v neděli zřejmě převezme Luboš Hnilo.

„Už nějaký čas zachraňuje dorost a nemá čas mi dělat asistenta na plný úvazek. Dál se uvidí. Nyní je naším cílem maximálně Hodonín potrápit a nejlépe jej jako první porazit," je maximalistou Milan Otépka.