„Vždycky chce člověk víc. Mohli jsme být výš a mělo být i víc bodů," ví Onda.

Za první čtyři kola pouze jednou vyhrál a získal tři body. Na tým, který ještě na jaře zachraňoval divizi, je to minimálně váhavý a nevýrazný start.

„Přišel jsem čtrnáct dnů před začátkem soutěže, odehráli jsme tři přípravné zápasy ve slátané sestavě. Ani nešlo o sehrávání, ale víceméně o poznávání a přípravné kempy. Sestava se vykrystalizovala až v prvním mistrovském zápase," připomněl Onda výhru 3:0 nad Viganticemi.

Po podzimu Spytihněv ztrácí na vedoucí Luhačovice devět bodů, proto se nechce za každou cenu hnát do bodových dostihů. „Je to ztráta, která se dá dohnat. Ale je otázka, co se stane během zimy s kádrem a jakým způsobem si vše sedne. Budeme chtít hrát nahoře a umístění vylepšit," dušoval se Onda.

Bývalého trenéra Napajedel a Viktorie Otrokovice nejvíce potěšila výhra 5:0 v Bystřici pod Hostýnem, která navíc do sedmého kola vládla celé soutěži. „Tam jsme hráli výborný fotbal," liboval si trenér Spytihněvi.

Naopak stále nemůže vydýchat zkrat ve druhém poločase proti Chropyni, která otočila výsledek z 0:2 na 3:2. „To byl kolaps. Pak mě ještě mrzí prohra s Vizovicemi. Ten zápas se ani neměl hrát, protože to bylo hotové vodní pólo," vybavuje si vodní hrátky Onda, který ze svých současných svěřenců cítí zájem pokračovat i na jaře.

„Ti, co jsou u nás na hostování, chtějí pokračovat. Uvidíme, jak to bude se Sklenářem, který zřejmě zkusí vyšší soutěž. Ale to se určitě ještě změní," tuší Martin Onda. ⋌(dan)