BAŤOV – BYSTŘICE P. H. 1:4 (1:2)

K vidění byl oboustranně kvalitní fotbal. Domácí se ujali vedení v 15. minutě brankou Krajči, ale Bystřičtí dokázali do poločasu výsledek otočit. Po změně stran při velké snaze hráčů Baťova protivník potrestal otevřenější obranu a po zásluze zvítězil.

Branky: 16. Krajča – 35. a 75. Ondroušek, 43. Pumprla, 65. Šipka. Rozhodčí: Bartoň, 202 diváků. Baťov: M. Červinka – J. Novák, Lorenc, Gerych, D. Spurný, Ondráš (89. Janovský), Zapletal (85. Malát), Skyba (24. Sviečka), Vitásek, Krajča, M. Spurný. Bystřice p. H.: Unger – Šipka, Zetek, Pumprla, Kušík (78. Hradil), Ondroušek, Zapletal, Zámorský (78. Imre), Michálek, Lapčík, Pálka.

ROŽNOV P. R. – MORKOVICE 3:1 (2:0)

Ve 14. minutě se gólově ukázala největší letní posila Rožnova. Od Radka Růčky se očekávají góly a on to naplnil po akci Rezdara. Ve 25. minutě si naběhl za obranu Martin Zetocha a Rožnovu se zase o něco lépe dýchalo. Ve 35. a 43. minutě mohl zápas srovnat hostující Judas. V 55. minutě se již hosté po zásluze dočkali, když z odraženého míče skóroval Gröpl. Definitivní klid získali domácí o dvacet minut později po krásné akci Rezdara.

Branky: 14. Růčka, 25. Mart. Zetocha, 71. Rezdar – 55. Gröpl. Rozhodčí: Stodůlka, 100 diváků. Rožnov: Barabáš – Hruzek, Karban, Dvořák (65. Fiurášek), Melichařík – Bolf, Martin Zetocha (84. Zetek), Bolcek, Filip Zetocha (78. Seidl) – Rezdar, Růčka. Morkovice: Jarka – Radek Šimoňuk, Rozsypal, Síleš, Smažinka – Kapounek, Oplt, Judas (82. Štěrba), Gröpl – Chalupa, Lukáš Šimoňuk (70. Kubík).

CHROPYNĚ – VIGANTICE 3:0 (1:0)

Domácím vyšel úvod, když po autu ve 2. minutě přiklepl Paciorek míč Berkymu a ten poslal Orly do vedení – 1:0. Druhý poločas byl kopií úvodu, domácí začali aktivně a v 48. minutě po rohu udeřil Berky – 2:0. V 53. minutě stejný hráč z penalty tak završil hattrick. Hosté se snažili ještě s výsledkem něco udělat, ale zkušeně hrající soupeř si zbytek zápasu pohlídal.

Branky: 2., 48. a 53. Berky. Rozhodčí: Ševčík, 120 diváků. Chropyně: Večeřa – Malát, Hamrla, Železný, Berky, Pospíšil, Vaňhara, Prešnajder, Machů, Urubek, Paciorek. Střídali: Panáček, Ležák, Nehoda. Vigantice: Slovák – Řepka, Paleček, Ondřej, Vičan M., Křiva, Streit, Vičan V., Barabáš, Vokáč, Vokoun. Střídali: Kulišťán, Kalod.

LUHAČOVICE – KELČ 3:2 (0:1)

Úvod patřil Kelči, kdy hned ve 3. minutě udeřila gólovou střelou. Luhačovičtí se dostávali do tempa pomalu, hra vázla a byla plná nepřesností. Do dvou slibných příležitostí se dostal David Červenka, ale neproměnil. Po změně stran se zvýšilo tempo a z tlaku se prosadil David Červenka. Kelč častěji propadala, naopak soupeř zvyšoval tlak. Z ojedinělého brejkového útoku však opět udeřili hosté. Domácí to nezlomilo a pokračovali v útočném pojetí. Po rohovém kopu se prosadil Ondřej Červenka – 2:2. Zvrat byl na spadnutí a ve finále se o něj postarali střídající hráči – z levé strany centroval Kubala na nepokrytého Čalu – 3:2.

Branky: 46. D. Červenka, 63. O. Červenka, 77. Čala – 3. Machač, 55. Pastrnek. Rozhodčí: Zpěvák, 100 diváků. Luhačovice: Kořenek – Bernátek (90. Daňo), Pantálek, Liška (76. Čala), Popelka, Suchý, Br. Červenka, Pešek, Polách (74. Kubala), O. Červenka, D. Červenka (89. Zámorský). Kelč: Kiza – Minář (65. Kapusta), Machač, M. Pastrnek (87. Greš), Hegar, Machač, Kulich, Pastrnek, Minář (82. Novák), Jiříček (60. Hlavica), Kapusta.

PROVODOV – STRÁNÍ 2:0 (1:0)

Přestože nováček začal v Provodově směle, domácí i díky výbornému brankáři Petrovi drželi otěže zápasu. Navíc po půlhodině hry a akci Ulmana šli do vedení. Po změně stran Strání přidalo, mělo dokonce dvě vyložené šance, ale zkušený Provodov výhru kontroloval. Když dvacet minut před koncem zvýšil Velev, utkání se již jen dohrávalo.

Branky: 34. Ulman, 67. Velev. Rozhodčí: Volek, 150 diváků. Provodov: Petr – Josefík, Laciga, Hlavňovský, Gargulák, Novák, Chalupa, Velev, Urbánek, Huťka, Ulman. Střídali: Hnilo, Hellebrand, Elšík, Holík. Strání: Popelka – Haloda, Miklovič, Gardian, Hráček, Straňák, Malíček, Popelka, Križák, Silnica, Pilka. Střídali: O. Čaňo, V. Čaňo, Bruštík.

FRYŠTÁK – VSETÍN 0:2 (0:0)

Fryšták na svého soupeře po celé utkání nestačil. Největší favorit soutěže od prvních minut ovládal hru a dostával se k mnoha šancím. Již v 5. minutě nejlepší hráč Fryštáku v utkání brankář Mikel zlikvidoval šanci Hořelici po rohu, v 16. minutě chytil po kolmici do vápna zakončení Kocourka i slaboučkou ránu Jaroše z vápna. V 19. minutě střílel těsně odražený míč z vápna Nahodil, v 22 minutě opět neproměnil šanci Hořelica. V 28. minutě přišly největší šance Fryštáku, střelu Křenka z dálky vytěsnil brankář nad bránu, hlavička Krhůtka po rohu šla vedle. V 40 minutě už snad nešlo nedat gól, ale Hořelica sám před brankářem na malém vápně to dokázal. Ve druhém poločase v 47. minutě dvakrát Vsetín orazítkoval břevno, nejdříve Surovec a po něm Prešnajder. V 64. min. se Vsetín dočkal, ale míč doslova do brány dotlačil. Závar ve vápně zakončil asi pátou dorážkou Prešnajder – 0:1. V 67. minutě dal definitivní podobu výsledku Hořelica, který vyskočil nejvýše a hlavou – 0:2. Vsetín si závěr utkání a výsledek pohlídal a zaslouženě vyhrál.

Branky: 65. Prešnajder, 68. Hořelica. Rozhodčí: Mejzlík – Štěpánek, Švach, 80 diváků. Fryšták: Mikel – Gřešák, Bednařík, Skalička, Julina, Křenek, Krhůtek, Troják, Rudolf, Kučera, Hrnčiřík. Střídali: Šobáň, Kovář, Kolář, Naňák. Trenéři: Málek, Světlík. Vsetín: Eliáš – Dulík, Nahodil, Kocurek, Mydlář, Surovec, Jaroš, Prešnajder, Smilek, Amrich, Hořelica. Střídali: Kovacs, Fojtů. Trenér: Charvát.

BORŠICE – ŠTÍTNÁ NAD VLÁŘÍ 2:2 (1:1)

V utkání již tradičních soupeřů krajského přeboru začali náporem domácí a ve 3. minutě Kaspřák bombou k tyči otevřel skóre zápasu. Hosté odpověděli v 7. minutě rychlým protiútokem, Kořének se dostal až za obranu a jeho střela skončila těsně vedle tyče. V 22. minutě hosté srovnali z pokutového kopu Vaculíkem. V dalších minutách se spíše bojovalo a tak přicházely žluté karty na obou stranách. Další fotbalové okamžiky si hráči nechali na druhý poločas. V 55. minutě se do míče opřel domácí Hromada a jeho střela skončila těsně nad břevnem. Hosté dvakrát zahrozili, avšak pozorný Janečka byl na místě. Až v 80. minutě chybovala hostující obrana a brankáři Vaculíkovi nezbylo než faulovat Krsičku a nařízenou penaltu bezpečně proměnil Kaspřák. Hosté se nevzdali a po sérii rohových kopů vyrovnali hlavou Vaculíka. Utkání dospělo do penaltového dramatu, v němž byli šťastnější hosté a odvezli si dva body.

Branky: 3. a 80. z pen. Kaspřák – T. 22. z pen a 84. Vaculík.

Boršice: Janečka – Vlček, Kaspřák, Dvořák, Brzica, Kopčil, Březina, Zach, Přikryl, Bělaška, Hromada. Trenér: Soldán. Střídali: Krsička. Štítná nad. Vláří: Vaculík P. – Sloboda, Vaculík T., Machuča, Liška T., Liška J., Chovančík V., Chovančík T., Hrnčiřík J., Kořenek D., Polášek. Trenér: P. Vaculík st.