Holešov - Baťov 5:0 (2:0)

Nástup domácích byl raketový, již v 8 minutě dostal Holešov do vedení Kamil Chudoba, když perfektně vystihl špatnou rozehrávku Baťova. Obránci hostujícího celku měli problémy odrážet nápor soupeře, což se jim dařilo jen do 19. minuty, kdy po kombinační akci z pravé strany šestnáctky zvyšoval na 2:0 Roman Číhal. Náskokem uklidnění favorit ovládl hru a tým z Otrokovic prakticky nepustil do vážnější šance. Až po změně stran začali Baťovští hrát aktivněji, ale do větší příležitosti se nedostali. Naopak to byli Holešovští, kteří po hodině hry vzali protivníkovi vítr z plachet - po ose Roman Číhal, Pavel Kryl zakončoval Kryl pod břevno – 3:0. S blížícím se koncem hosté uvadali, čehož využil soupeř. V závěru ještě z penalty zvýšil náskok Milan Roubalík, aby tečku za zápasem udělal Roman Číhal, který se prosadil po několika neproměněných šancích.
Branky: 19. a 88. Číhal, 8. Chudoba, 65. Kryl, 85. Roubalík (pen.). Rozhodčí: Mičkal, 120 diváků
Holešov: Janalík - Charuza, Čep (67. Chudárek), Roubalík, Sumec (79. Zakopal), Kryl, Číhal,
Polomík, Fojta, Matulík (82. Karol), Chudoba. Baťov: R. Vitásek - Večeřa, P. Bršlica, Krajča, Skyba, Lorenc (73. Zapletal), Kašík, Žáček, Zapletal P., Zikmund (79. Bršlica A.), Zapletal M. (46. Dvořák).

BYSTŘICE P. H. - SPARTAK HLUK 0:1 (0:0)

Od začátku byl k vidění vyrovnaný zápas. Po čtvrt hodině hry a rohu se mohli dostat do vedení hosté, ale nikdo nebyl schopný na brankové čáře dostrčit míč do sítě. Ještě v téže minutě se dobře uvolnil domácí Pumprla, ovšem gólman Fojtík vyškrábl střelu konečky prstů na tyč. Po půlhodině se hnal na domácího brankáře Martiš, ale rozhodčí Němec mu odmávál ofsajd. Do druhého poločasu vstoupili lépe fotbalisté Spartaku a do velké šance se dostal Němec, ale mířil vedle. Bystřičtí se sice snažili, ale obrana protivníka hrála dobře a nedovolila soupeři dostat se do nějaké větší šance. Snad jen střela Pumprly byla nebezpečná a otřela se o pravou tyč Fojtíkovy branky. Do další šance se dostal Němec, dobré okamžiky měli i Martiš se Straňákem. Až přišla 86. minuta a Jan Dohnal ve vápně udělal kličku domácímu hráči, ocitl se před brankářem a mazácky ho překonal - 0:1. O chvíli později se do vyložené šance Straňák, ale jeho slabou střelu do protipohybu gólman Ungr vyrazil. I přes nezměrnou snahu se Bystřičtí v samém závěru do žádného velkého tlaku nedostali.
Branka: 86. Dohnal. Rozhodčí: Zpěvák, 150 diváků. Bystřice: Unger - Tureček, Michálek, Juhás, Drápal, Zámorský (77. Kocman), Pumprla, Otsaghe, Kušík Martin, Kubík Marek (59. Berky), Krajcar. Hluk: Fojtík - Baroň, Zalubil, Horák, Machala A., Machala O., Němec, Dohnal, Galuška, Martiš, Straňák. Na střídání: Kuřina, Vozár, Otrusiník, David.

1. Provodov 13 11 1 1 0 33:11 36
2. Vel. Karlovice 13 7 1 1 4 28:19 24
3. Luhačovice 13 7 1 1 4 24:17 24
4. Holešov 13 6 1 1 5 22:17 21
5. Hluk 13 6 1 1 5 19:17 21
6. Morkovice 13 7 0 0 6 24:23 21
7. Juřinka 13 5 2 1 5 25:22 20
8. Bystřice p. H. 13 6 0 1 6 21:13 19