KVASICE – PROVODOV 2:1 (0:0)

V první půli se hrál oboustranně opatrný fotbal. Žádné z mužstev nechtělo udělat chybu a pustit soupeře do vedení. Domácí se v horku lépe pohybovali, dokázali kombinovat i před pokutovým územím Provodova, ale střeleckých příležitostí bylo poskrovnu. Obrany s gólmany hrály prim, a tak se šlo do šaten za bezgólového stavu. Po přestávce Kvasičtí přidali na tempu a kombinaci po ose Stojaník – Lepša – Vojtášek zakončil přesnou střelou k tyči Zapletal -1:0. Hráče branka uklidnila a předváděli mnohem líbivější a efektivnější fotbal než pasivní hosté, kteří se spoléhali na ojedinělé brejky. Odvážný průnik Brázdila byl nedovoleně zastaven až v šestnáctce, k míči se postavil opět Zapletal a gólman Provodova byl bez šance – 2:0. Třetí gól zastavil praporek pomezního, následovalo vyloučení provodovského hráče a to už domácí zcela na hřišti dominovali. Chvilková nekoncentrovanost v obraně darovala hostům ještě penaltu, na víc ale i díky jistému Vymazalovi v bráně neměli. Kvasice si závěr zápasu pohlídaly a získaly tak sice nečekané, ale zasloužené tři body s lídrem soutěže.

Branky: 50., 55. Zapletal – 88. Haloda (pen.). Rozhodčí: Ambroz, 123 diváků.

LUHAČOVICE – JUŘINKA 2:1 (1:0)

Domácí byli od začátku lepším týmem a z úvodního tlaku vytěžili vedení Postavou. I v dalším průběhu měli herně navrch Luhačovičtí, ale své šance zahazovali. Pozorně bránící soupeř spoléhal především na rychlé brejky, ze kterých se mu dlouho nedařilo prosadit. Třebaže po přestávce Juřinka přidala, byli to domácí, kteří své vedení navýšili Štěpánem Červenkou. V závěru sice Blažkem Juřinka korigovala, ale na body nedosáhla.
Branky: 11. Postava, 73. Červenka – 84. Blažek. Rozhodčí: Kotačka, 45 diváků.

HLUK – VEL. KARLOVICE 0:2 (0:0)

Karlovičtí se zkušeností z divize předvedli sebevědomý výkon s trochou štěstí. O osudu zápasu rozhodly prakticky tři minuty a dvě slepené branky Valachů. Nejdříve napřáhl za šestnáctkou nebezpečný Škrobák a míč skončil u levé tyče. Chvíli nato se trefil Podešva a bylo vymalováno. Domácí se velmi snažili, ale tentokrát jim vstřelit branku nebylo dopřáno. Jak se říká, Hlučané mohli hrát dva dny, stejně by gól nedali. Různé trmy-vrmy v malém vápně, dorážky v pokutovém území, jim nyní nešly. Co jim do brány spadlo s Bystřicí, tak nyní se předháněli v zahazování i těch nejvyloženějších akcí. Karlovice po přestávce vystřelily třikrát na branku, a proto vyhrály. Navíc v době největšího domácího náporu ještě trefil tyčku Škrobák po rychlém brejku, kdy jejich obrana už byla hodně otevřená. Hluku citelně scházeli i Zalubil s Dohnalem, hlavně jejich zkušeností.
Branky: 48. Škrobák, 51. Podešva. Rozhodčí: Ševčík, 99 diváků. Hluk: David – Otrusiník (Vozár), Horák, Machala, Galuška, Baroň, Kukla, Machala O., Machala M.( Athang),Martiš.

CHROPYNĚ – ROŽNOV P. R. 3:0 (2:0)

V tomto zápase domácí zlepšenou hru konečně podpořili i góly. Poslední celek soutěže měl impozantní nástup, kdy po trefách Ležáka a Vaňhary po devíti minutách vedli 2:0. Hned poté mužstvo podržel Večeřa, když kryl pokutový kop. Ve zbytku utkání byli Chropyňští jednoznačně lepší a utkání kontrolovali. Domácí za jarní vzestup již výhru potřebovali jako sůl…
Branky: 5. Ležák, 9. Vaňhara, 67. Hrabal, rozhodčí: Žniva, 180 diváků.

BYSTŘICE P. H. – BORŠICE 4:0 (1:0)

Domácí navázali na sebevědomý výkon z minulého utkání. Kombinační hrou a přenášením těžiště hry dokázali dostávat soupeře pod tlak a vytvářet si šance. Jenže to byli Boršičtí, kteří se mohli dostat do vedení. Rychlé protiútoky do otevřené obrany se ukázaly jako jejich silná zbraň. Výbornými zákroky však uhájil Juřík čisté konto a sebevědomí na kopačkách Bystřice. Ti ukázali svému soupeři produktivnější koncovku a připsali si čtyři krásné branky. I brankář hostí zachránil druhý poločas svůj tým od většího debaklu.
Branky: 43. Duarte, 46. Berky, 67. Ligač, 69. Juráň. Rozhodčí: Mičkal, 80 diváků.

MORKOVICE – HOLEŠOV 1:0 P.
V prvním poločase se většinou hrálo mezi šestnáctkami, žádné z mužstev si nedokázalo připravit vážnější šanci. Po obrátce Morkovičtí přidali a několikrát byli blízko vedení. Dvě tutovky měl Chalupa, jednu Gropl, ale brankář Janalík jim výbornými zákroky skórovat nedovolil. V době největšího tlaku domácích nastřelili Holešovští z rychlého brejku břevno. Zápas tak rozhodl penaltový rozstřel, ve kterém byli přesnější Morkovičtí.
Rozhodčí: Schnürmacher, 120 diváků.

BAŤOV – ŠTÍTNÁ N. VL. 4:1 (2:1)

K vidění byl fotbal velmi dobré úrovně. Štítná se ujala vedení po nedorozumění obrany s gólmanem Hrnčiříkem. Baťov hrál ale velmi dobré utkání a ještě do poločasu otočil skóre utkání vlastní brankou Chovančíka, který si srazil prudký centr Spurného do vlastní brány a pohotovou dorážkou Ondráše. Po změně stran se opět hrálo v režii dobře hrajícího Baťova, a když Krajča přidal další dvě branky, bylo rozhodnuto.
Branky: 32., 50. Chovančík (vl.), 42. Ondráš, 79. Krajča – 13. Hrnčiřík, rozhodčí: Bartoň, 107 diváků.

1. Provodov 23 17 1 3 2 56:19 56
2. Luhačovice 23 14 1 2 6 55:27 46
3. Baťov 23 10 5 3 5 43:37 43
4. Holešov 23 10 5 2 6 39:24 42
5. Morkovice 23 12 2 1 8 49:38 41
6. Bystřice p. H. 23 12 0 1 10 38:29 37
7. Vel. Karlovice 23 10 2 2 9 46:37 36
8. Hluk 23 9 3 3 8 42:34 36