VELKÉ KARLOVICE – HOLEŠOV 3:0 (2:0)

Holešov bez čtyř hráčů základní sestavy byl od začátku pod tlakem. V 9. minutě mohlo být vše jinak, když Chudárek útočil sám na Sváčka, ale ten skvělým zákrokem šanci hostí zneškodnil. Ve 22. minutě Ondřejka získal velkou bojovností míč a centroval na Škrobáka, ten pohotově míč stopl a zakončil – 1:0. Ve 30. minutě přišla další šance Karlovic, kdy Škrobák unikal sám, ale Münster zatáhl záchrannou brzdu. O devět minut později se hráči Karlovic doslova prali o to, kdo vstřelí gól. První dvojici Škrobák – Kučera se to nepodařilo, ale Vašutovi, kterému centroval Barčák, už ano – 2:0. Do druhého poločasu nastoupili lépe domácí, kdy ve 48. minutě navýšil skóre Škrobák – 3:0. Další šanci pro Karlovice vytvořil Pavelka pro Barčáka, ale ten mířil těsně vedle. Hosté se probudili až po 80. minutě, kdy první šanci druhého poločasu měl Matulík, ale jeho střela šla těsně nad. Na konci zápasu přišla těžká hlavička Pumprly, ale Sváček krásným zákrokem udržel čisté konto pro domácí.

Branky: 22. a 48. Škrobák, 39. Vašut. Rozhodčí: Bernatík – Mejzlík, Mikulášek, 150 diváků. VKK: Sváček – Křenek, Mikula, Zeť, Melichařík – Ondřejka, Červenec, Kučera (73. Pavelka), Vašut – Škrobák (83. Králík), Barčák (85. Maliňák). Holešov: Janalík – Matulík, Tkadlčík, Münster, Mrhálek – Lomaka, Olša, Marek (75. Machálek), Chudárek (68. Košina) – Pumprla, Očadlík (83. Řehák).

LUHAČOVICE – KATEŘINICE 3:1 (2:0)

Luhačovice mohly jít do vedení již v první minutě, ovšem David Červenka se teprve zastřeloval. Po osmi minutách hry našel Bača za obranu rozběhnutého Červenku, který už svou šancí nepohrdl 1:0. V 18. minutě se Peredarjuk krásně uvolnil a nabídl míč Šromovi, který z malého vápna minul prázdnou branku. Po půlhodině hry prošel do vápna Bača a zakončení Červenky skončilo na tyči! Ve 41. minutě po faulu na Červenku si postavil míč Marek Polách a prostřelil vše- 2:0! Chvíli po změně stran mohl rozhodnout David Červenka, ale své sólo zakončil střelou nad branku. Hrál se bojovný fotbal a především v režii hostů. Obrana domácích odolávala až do 78. minuty. Střídající Novosad vybídl do sóla Neubergera, který se v zakončení nemýlil 2:1. Domácí se v závěru snažili kouskovat hru a to jim vycházelo. Navíc se dvě minuty před koncem po přihrávce Netíka uvolnil Fojtů a prostřelil Petrnka 3:1

Branky: 8. D Červenka, 41. Polách, 88. Fojtů – 78. Neuberger. Rozhodčí: Dostálek, 200 diváků. Luhačovice: Kuchař – Haloda, Košárek, Červenka D., Červenka O., Polách, Pešek, Netík, Bača, Rejda, Liška. Střídali: Fojtů, Michna, Slezák. Kateřinice: Petrnek – Neuberger, Olšák, Cahlík, Kuzník, Šrom, Peredarjuk, Pavlinec, Kašpar, Kotrla, Žamboch. Střídali: Dančák, Novosad.

PROVODOV – BORŠICE 2:4 (2:2)

Lépe začali hosté a v 5. minutě po centru Konráda Šustr halfvolejem překonal Zámorského. Ve 21. minutě se hosté zlobili na rozhodčího Březáčka, který pro ofsajdové postavení neuznal branku. Pak domácí zatlačili soupeře před jeho bránu a po sérii rohových kopů se střelecky prosadil Josefík, který už krátce předtím trefil tyč. Ve 34. minutě Boršičtí rychle rozehráli autové vhazování a M. Dufek technickým lobem překonal obranu – 1:2. Radost hostí ale trvala pouhou minutu, nekoncentrovaná obrana dovolila Malaníkovi vyrovnat na 2:2. Ve druhé půli se více bojovalo než hrálo, hra byla z obou stran neurovnaná, plná osobních soubojů. V 64. minutě pěknou kombinační akci zakončil tvrdou hlavičkou Brázdil. V závěru se domácí tlačili před branku Remeše, ale obrana hrála pozorně a zkušení domácí hrozili ze standardních situací, ale bez úspěchu. V závěru se pak na hrací ploše více jiskřilo a přibývalo nervozity. V 84. minutě pojistil výhru hostí D. Klvaňa.

Branky: 24. Josefík, 36. Malaník – 5. Šustr, 34. M. Dufek, 64. Brázdil, 84. D. Klvaňa. Rozhodčí: Březáček, 120 diváků. Provodov: Zámorský – Beňo, Hellebrand, Hnilo, Gargulák, Josefík, Malaník, Chalupa, Urbánek, Ulman, Březík. Střídali: Mlček. Boršice: Remeš – Vlk, T. Klvaňa, Valko, Hromada, Konrád, Kuzma, M. Dufek, Šustr, D. Klvaňa, Brázdil. Střídali: Slaný, Brázdil, Ohnutek, P. Dufek.

CHROPYNĚ – SPYTIHNĚV 1:6 (0:4)

Domácím se před utkáním rozpadla obranná řada a noví hráči nedokázali čelit náporu soupeře. Spytihněvští vedli už v 6. minutě dvoubrankovým náskokem a díky dvěma chybám obrany do konce poločasu ještě náskok navýšili. Po přestávce již převaha hostí nebyla tak výrazná a domácí Urubek dokázal vstřelit čestný úspěch. Hosté ale ještě do konce zápasu dvakrát potrestali hrubky domácích zadáků.

Branky: Urubek – Habanec, Večeřa 2, Horsák, Chaloupka, Bartoň. Rozhodčí: Havlín, 100 diváků.Chro­pyně: Večeřa, Navrátil , Látal, Trávníček, Stratil, Křižan, Grmela, Horák, Hrabal, Vaňhara, Urubek. Střídali: Panáček, Podaný. Spytihněv: Novák, Kovář, Habanec , Večeřa (Hájek), Sklenář, Kovařík, Kučera , Bucala, Bajer , Horsák, Borusík. Střídali: Mařák, Hájek, Bartoň, Chaloupka.

MORKOVICE – VIZOVICE 3:0 (2:0)

V první půli se hrálo většinu času na polovině hostí. Už ve 2. minutě promarnil tutovku domácí Dostál a tlak Morkovických pokračoval – ve 13. minutě orazítkoval břevno Oplt a ve 20. jej napodobil Šimoňuk. Ve 26. minutě se už domácí mohli radovat z gólu, kdy pěknou kombinační akci zakončil Oplt. O minutu později mířil do břevna domácí Posolda. Skóre se měnilo až ve 43. minutě, kdy se prezentoval pěknou střelou k tyči Posolda. O chvíli později nastřelili břevno i hosté a na druhé straně střelu Poláška vyhlavičkovával obránce míč z prázdné branky. I po změně stran byli domácí aktivnější a v 56. minutě přidal svoji druhou branku Oplt. V závěru mohl být náskok Morkovických ještě výraznější, ale hráči v koncovce „vymýšleli" a brankáře už nepřekonali.

Branky: 26. a 56. Oplt, 43. Posolda. Rozhodčí: Zicháček, 150 diváků. Morkovice: Vrba-Šimoňuk, Dostál, Svoboda, Havlík, Gröpl, Krejčí, Poláček, Oplt, Huška, Posolda. Střídali: Kapounek, Rozsypal, Handl R., Přecechtílek. Vizovice: Pavelka – Drga, Adamuška, Hlava, Dvořák, Kolařík, Novák, Fuksa, Krejčí, Polách, Braborec. Střídal: Hrachový.

BYSTŘICE P. H. – VIZOVICE 3:0 (3:0)

Domácí si po celý zápas udržovali převahu a k tomu jim výrazně pomohl i samotný začátek, kdy už po šesti minutách vedli 2:0. Nejprve Salajka zužitkoval centrovaný míč Olši, následně Krajcar hlavičkou do prázdné brány usměrnil ideální přihrávku Olši. Z převahy Bystřice se rodily i šance, ale Saljka, Šindelek a Krajcar náskok nenavýšili. To se povedlo až ve 38. minutě Zapletalovi, který byl na konci Krajcarovy akce. Hosté vyslali první střelu na Trochtu až v poslední minutě první půle. I po přestávce měla hra stejný obraz, s tím rozdílem, že domácí Salajka a Šindelek už na gólmana Slováka nevyzráli. V 65. minutě hosté po přímém kopu dali branku, ale rozhodčí ji pro postavení mimo hru neuznal. V závěrečné fázi ještě měl velkou příležitost Šindelek, ale nejlepší hráč hostí gólman Slovák byl opět na místě.

Branky: 3. Salajka, 3. Krajcar, 38. Zpaletal. Rozhodčí: Zpěvák, 120 diváků. Bystřice p/H.: Trochta – Šenovský, Horák, Tureček, Olša, Zapletal, Kušík, Salajka, Krajcar, sadil, Šindelek. Střídali: Dluhoš, Pálka, Ondroušek. Vigantice: Slovák – Porubský, Řepka, Frydrych, Tilšer, Bolcek, Streit, Kučera, Kožušník, Kulišták, Macíček. Střídali: Polách, Pařenica, Paprskář.

FRYŠTÁK – ROŽNOV P. R. 2:1 (1:0)

V první půli bylo utkání vyrovnané, hrálo se většinou mezi šestnáctkami. Vedoucí branku dali domácí ve 22. minutě po brejkové akci, na konci které stál T. Křenek. Po přestávce byli aktivnější hosté a po hodině hry vyrovnal Zetocha. V 80. minutě ale J. Křenek znovu poslal domácí do vedení, které se jim podařilo uhájit.

Branky: 22. T. Křenek, 80. J. Křenek – 61. Zetocha. Rozhodčí: Březáček, 150 diváků. Fryšták: Mikel – Kolář, Bednařík, Holub, Valášek, T. Křenek, Hubáček, Krhůtek, J. Křenek, Popela, Rudolf. Střídal: Doležel. Rožnov p. R.: Baránek – Žitník, Bortl, Bolf, Zetocha, Maléř J., Maléř M., Balejík, Karban, Fuksa, Maléř L. Střídali: Bolcek, Talpa

1. Vel. Karlovice 17 12 1 4 33:20 37
2. Luhačovice 17 11 2 4 40:26 35
3. Boršice 17 9 3 5 34:22 30
4. Bystřice p. H. 17 8 4 5 41:25 28
5. Spytihněv 17 9 1 7 33:22 28
6. Kateřinice 17 8 2 7 39:32 26
7. Vigantice 17 8 2 7 26:27 26
8. Provodov 17 8 1 8 36:38 25