HLUK - BYSTŘICE P. H. 7:0 (3:0)

Nikdo nepředpokládal, že se z utkání stane kanonáda domácích. Od začátku byl průběh vyrovnaný, domácí si však dokázali vytvořit šance, soupeř nikoliv. První gólovou trefu zaznamenal po čtvrt hodině sváteční střelec Kukla. I potom si Hlučané vytvářeli šance, aby udeřil po půlhodině hry přímo z rohu Galuška - 2:0. Klid na domácí kopačky dal těsně před přestávkou Dohnal, jenž se nejlépe zorientoval v pokutovém území. Bystřičtí měli potíže hlavně s rychlonohým Bihárim, který dělal jejich obraně velké starosti. Definitivní klid na kopačky Hluku dal hned po změně stran ranou z hranice šestnáctky Bihári - 4:0. V 73. minutě dal Dohnal svou druhou branku, aby o deset minut později po úniku Biháriho udeřil Martiš. O definitivní podobu výsledku se zkompletovaným hattrickem postaral Dohnal. Bystřičtí sice ve druhém poločase dobře kombinovali, ale byli bezzubí. Za stavu 5:0 neproměnili dokonce ani pokutový kop. Domácí bránili od půle a po získání míče přecházeli do rychlých brejků. Navíc se jim v neděli třináctého dařilo i střelecky.

Branky: 16. Kukla, 33. Galuška, 44., 73., 85. Dohnal, 48. Bihári, 83. Martiš. Rozhodčí: Macháč, 80 diváků. Hluk: Fojtík - Otrusiník, Zalubil (Kryl), Horák, Machala A., Bihári, Kukla (Machala M.), Galuška, Baroň, Dohnal, Martiš.

ŠTÍTNÁ N. VL. - ROŽNOV P. R. 3:1 (1:0)

Domácí měli po celý zápas územní převahu. První ale zahrozil ve 3. minutě soupeř, ale střelu z 20 metrů gólman vyrazil na roh. Poté se již za poločas pořádně nedostali Rožnovští do vápna. Fotbalisté Štítné drželi míč na kopačkách a čekalo se, kdy vstřelí branku. V 25. minutě to již vypadalo na první gól, ale míč skončil na břevnu a z následných dorážek vytěžili jen roh. Skóre zápasu tak domácí vstřelili ve 38. minutě z penalty, kterou po ruce proměnil Kořenek.

Stejný hráč udeřil hned po změně stran, kdy profitoval z rychlé akce. A v 58. minutě mohl zkompletovat hattrick, ale jeho střela po zásahu brankáře skončili na břevnu. Míč se ale odrazil k Manišovi a ten jej do prázdné branky dorazil. Tím definitivně rozhodl zápas. Rožnovští ale stačili ještě v závěru snížit Rezdarem.

Branky: 38. z pen. a 48. Kořenek, 58. Maniš - 78. Rezdar. Rozhodčí: Surovec, Mikulášek, Číž, 150 diváků. Štítná: Vaculík - Chovančík L., Sloboda, Chovančík T., Chovančík V., Liška J., Spáčil, Maniš, Šánek, Liška T. (81 Polášek), Kořenek (73. Králík). Rožnov: Bolf - Žitník, Urban (50. Cahlík), Kolařík, Bolcek, Fiurášek (69. Strkáč), Macíček (64. Seidl), Rezdar, Zetek (70. Krupa), Novák, Vaigl.

KVASICE - JUŘINKA 2:4 (1:2)

Nově sestavené mužstvo začalo aktivně, ve vyložených pozicích se ocitli Dutkevič a L. Foltýn, výborného hostujícího brankáře však překonat nedokázali. Juřinka z první šance díky trefě Vavříka vedla, ale vzápětí srovnal Dutkevič. Následně se do vyložené šance dostal Vojtášek, ale neuspěl. Juřinka hrozila z rychlých brejků a znovu se dostala do vedení zásluhou rychlonohého Vavříka.
Druhá půle byla kopií půle první. Kvasičtí kombinovali, dostávali se častěji na dostřel branky soupeře, ale s produktivitou byli na štíru. Naději vykřesal Vojtášek, když přehodil gólmana a snížil na 2:3. Domácí hru otevřeli a z dalšího brejku byli opět potrestáni. Co bylo Kvasicím platné, že dál útočili, když hlavička Hrabala skončila na břevnu a Lepšovi byla bravurně zneškodněna penalta.

Branky: 32. Dutkevič, 78. Vojtášek - 30., 37., 65. Vavřík, 79. Lušovjan. Rozhodčí: Smýkal, 100 diváků.

LUHAČOVICE - BORŠICE 7:0 (3:0)

Zápas měli domácí od první minuty pod kontrolou. Prakticky se hrálo jen na polovině soupeře, který přijel oslaben. Brankář Boršic čaroval a zneškodnil hned několik slibných pokusů. Poté Luhačovicím pomohlo štěstíčko. Hubáček poslal míč za obranu hostů a stoper tečoval míč do vlastní sítě. I s druhou brankou pomohli Boršičtí - Ondra Červenka vypálil z hranice vápna, tečovaný míč skončil za zády gólmana. Od té doby se valil na hosty jeden útok z druhým. Další branku přidal Ondřej Červenka v závěru poločasu. Druhý poločas se nic nezměnilo. Soupeř spoléhal na brejky, pozorní stopeři však nedopouštěli žádné drama. Ve druhé půli se první trefil Martin Pavlíček. Poté se potřetí prosadil kapitán Červenka a završil hattrick. V 78. minutě utekl David Červenka a naservíroval míč před branku. Martin Pavlíček jej nekompromisně poslal pod horní tyčku. Přesně za 10 minut završil hattrick i Pvalíček. Boršičtí měli pouze jednu zajímavou příležitost v závěru, ovšem útočník před Švecem selhal a mířil mimo.

Branky: 59., 78., 88. Pavlíček, 16., 41., 66. Červenka, 9. vlastní Bělaška. Rozhodčí: Mikulášek, 77 diváků. Luhačovice: Švec - Pešek (Bartek), Červenka B., Hubáček, Kryšpín (Polách), Červenka O., Popelka, Liška, Slobodian, Postava (Červenka D.), Pavlíček M.

BAŤOV - HOLEŠOV 3:1 (2:1)

K vidění byl zápas velmi dobré úrovně. Holešov se představil jako zdatný soupeř, který ve vyrovnaném utkání nedaroval domácím nic zadarmo. Baťov šel do vedení díky dvěma brankám střelecky disponovaného Michala Vitáska, za protivníka do poločasu snížil přesnou hlavičkou dobře hrající Milan Roubalík. I po přestávce fanoušci zaznamenali na obou stranách několik slibných šancí. Utkání rozhodl třetí gól v síti Holešova, když se po velmi pěkné akci přes křídelní prostor prosadil Krajča.

Branky: 5., 22. Vitásek, 78. Krajča - 33. Roubalík. Rozhodčí: Ševčík, 112 diváků. SK Baťov:Vitásek Roman – Bršlica, Krajča, Skyba, Kašík, Vitásek Michal, Zapletal Petr, Žáček, Zapletal Martin, Spuurný. Na střídání :Večeřa, Novák, Zikmund, Gerych, Dvořák. Holešov: Janalík – Chudárek, Marek, Charuza, Čep, Roubalík, Sumec, Kryl, Polomík, Matulík, Menšík. Na střídání: Zakopal, Číhal, Čada, Machálek, Pospíšil.

MORKOVICE - VEL. KARLOVICE 3:2 (1:0)

I přes dosti výraznou převahu domácích měl zápas dramatický průběh. Morkovice dostal po dlouhém pasu Drápala ve 24. minutě do vedení Oplt. V prvním poločase byla převaha domácích viditelná, ale šancí si popravdě moc nevytvořili. Po změně stran nejprve Krejčí našel před brankou volného Gröpla a ten zvýšil na 2:0. Morkovičtí měli další šance k navýšení vedení, ale nedokázali proměnit žádnou z nich. To hosté byli produktivnější. Během pěti minut mezi nejprve Pavelkou snížili a následně dokonce Škrobákem srovnali skóre! Dokonce mohli jít i do vedení, ale další šanci neproměnili. Posledních deset minut vyvinuli Morkovičtí obrovský tlak a hra se odehrávala stále ve vápně soupeře. Obranu a gólmana však domácí nedokázali několikrát překonat ani z bezprostřední blízkosti. Až tři minuty před koncem přihrál Gröpl Tesařovi a ten chladnokrevně vstřelil vítěznou branku domácích.

Branky: 24. Oplt, 58. Gröpl, 87. Tesař - 69. Pavelka, 74. Škrobák. Rozhodčí: Zicháček, 100 diváků,

CHROPYNĚ - PROVODOV 0:2 (0:0)

V zápase se projevila známá pravda, že fotbal se hraje na góly. Co bylo Chropyni platné, že na trávníku nebylo poznat, že hraje první mužstvo s posledním, když body si odváží zkušenější celek Provodova. V prvním poločase byly domácí lepší, ale své šance trestuhodně zahazovali.

Po změně stran převzali iniciativu hosté, a již v 54. minutě získali klid Gargulákem. Chrypynští se snažili, ale na bezchybnou obranu protivníka recept nenašli. Pykali tak v poslední minutě, kdy se do otevřené obrany domácích prosadil Ulman.

Branky: 54. Gargulák, 90. Ulman. Rozhodčí: Schnürmacher, 60 diváků

1. Provodov 21 17 1 2 1 53:15 55.
2. Luhačovice 21 13 1 2 5 52:24 43
3. Holešov 21 9 5 1 6 33:24 38
4. Baťov 21 9 4 3 5 37:34 38
5. Morkovice 21 12 0 1 8 47:36 37
6. Hluk 21 8 3 3 7 40:31 33
7. Vel. Karlovice 21 9 1 2 9 42:35 31