Lidečský Číž sestřelil hattrickem Příluky

Region - Na devátý pokus si Lukov připsal první vítězství v podzimní části soutěže

7.10.2008

V zápase mezi Viktorií Otrokovice B (v bílém) a Ořechovem o něj bojují dva fotbalisté. Foto: DENÍK/Michal Šimr

I. A TŘÍDA

LUKOV - DOLNÍ BEČVA 2:0 (2:0)

Lukov už musel bodovat naplno, jinak by se mu naděje na udržení v soutěži začala povážlivě vzdalovat. Hosté ale nebyli snadným soupeřem a dokazovali to v průběhu hry několikrát. Bohužel je tentokrát nepodržel brankář, který hned v úvodu pustil za svá záda poměrně lehkou střelu T. Teplého. Lukovu pomohla i změna v sestavě, kdy na post stopera nastoupil zkušený Dobiáš a T. Brázda se posunul do útoku. Když ještě do poločasu zvýšil J. Brázda z trestného kopu, domácí se pomalu mohli radovat ze tří bodů. Druhá půle už nebyla tak dramatická, Lukov si už výsledek pohlídal a připsal si první tři body v soutěži.

Branky: T. Teplý, J. Brázda. Rozhodčí: Klučka - Krajča, Šubík, 200 diváků. Lukov: Konečný - Králík, Dobiáš, Šimčík, J. Brázda, M. Teplý, Šumšal, Hudeček, Málek, T. Teplý, T. Brázda Střídali: Kovář, Drábek. Trenér: Richtr.

HRACHOVEC - BRUMOV B 4:0 (2:0)

Hosté do zápasu vstoupili lépe a po úvodní čtvrthodinu jich bylo plné hřiště. Jenže v 15. minutě ukázala obrana Brumova svou slabší chvilku a Adamík se řítil z poloviny hřiště sám na brankáře. V jasné šanci minul. Domácí se ale přece jen za deset minut ujali vedení. Vrána se z penalty nemýlil. Poté si hostující Kolínek spletl fotbal s volným ringem a po úderu jednoho domácího hráče šel předčasně pod sprchy. Hrachovec přesilovku využil. Dub ve skluzu zvýšil na 2:0.

Začátek druhé půle patřil hrachoveckému Adamíkovi, ale ten dvakrát v koncovce zklamal. V 62. minutě mohl domácí fanoušky uklidnit opět Adamík. Své sólo zakončil kličkou na brankáře, ale z prázdné branky vykopl míč vracející se obránce. Rezerva Brumova vycítila šanci. Ve hře byla aktivnější, ale v koncovce žalostná. Rozuzlení dramatu přišlo pět minut před koncem, kdy trestný kop Duba lehce hlavou lízl Radek Vaigl - 3:0. Pojistku pakl přidal další střídající Melichařík.

Branky: 25. Vrána z pen., 43. Dub, 85. R. Vaigl, 90. Melichařík. Rozhodčí: Olša - Polaštík, Skalický. ČK: Kolínek, 200 diváků. Brumov B: Fojtík - Kolínek, Dekleva sen., Dekleva jun., Ungermann, Z. Beňo, Matějíček, Smolík, Staník, Ritter, Bobot. Střídali: Naňák, Šindler jun., Loucký. Trenér: Vaněk.

LIDEČKO – PŘÍLUKY 4:2 (2:1)

Ve šlágru kola řádil domácí rychlík Číž a Příluky poprvé v ročníku padly. Lidečko zahájilo mohutným tlakem, ale stačil první útok hostí a Příluky ukázaly, jak jsou v této sezoně efektivní. Strachoň zakončil brilantní akci na jeden dotek. Ve 30. minutě fauloval v pokutovém území domácí brankář, ale hosté branku překopli. O osm minut později se poprvé trefil Číž, který si postavil z pěti hráčů hostí slalom a s přehledem zakončil. Brankou do kabin otočil stav pro Lidečko Ovesný.

Fotbal hodný postavení obou týmů v tabulce pokračoval i po obrátce. V 63. minutě Příluky srovnaly, ale to bylo z jejich strany vše. Závěr zápasu patřil Čížovi. V 80. minutě nejprve unikl obraně a podél brankáře strhl vedení na stranu Lidečka. Tři minuty před koncem zahráli hosté v pokutovém území rukou. Číž dokonal hattrick a rozhodl o premiérové prohře Příluk.

Branky: 38., 80. a 87. Číž, 45. Ovesný - 10. Strachoň, 63. Vlček. Skalický - Štefaník, Březáček, 200 diváků. Příluky: Ondráš - Bělíček, Čelůstka, Dedrle, M. Frolek - Strachoň, Pančocha, Nesvadba, Vlček - Macháč, Machalíček. Střídali: Zubíček, Krumpolc. Trenér: Jan Křapa.

VIDČE - NEDAŠOV 4:2 (2:1)

Vidče sice tahalo v zápase s Nedašovem za delší konec, ale málem za stavu 3:1 doplatilo na výpadek koncentrace. Stojatá voda brzdila prakticky veškerou kombinaci a bojovnější tým měl navrch. Tím byl v prvním poločase Nedašov a ve 20. minutě šel do vedení, kdy střele Cíchy pomohl do sítě ještě nešťastnou tečí Pavelka. Za deset minut museli hosté vystřídat brankáře, kdy odstoupil Šenkeřík a nahradil ho nedoléčený Šuráň. O šest minut později zachytil špatný odkop hostí Mičkal a vyrovnal.

S jednobrankovým náskokem ale do kabin poslal svým prvním gólem Urban. V 50. minutě se hlavou podruhé prosadil Urban. Vidče se pak nechalo svým vedením ukolébat. V 70. minutě snížil Holba - 3:2. Až do 80. minuty stáli při domácích všichni svatí. Vysvobození pro domácí zařídil proměněnou penaltou Kramoliš.

Branky: 45.a 50. Urban, 36. Mičkal, 80. Kramoliš - 20. Cícha, 70. Holba. Rozhodčí: Mikula - Malota, Holub, 200 diváků. Nedašov: Šenkeřík (30. J. Šuráň) - Josef Novák, Holba, Jaroslav Novák, Ladislav Novák, R. Cícha, Petr Novák, D. Cícha (78. Macháč), Fojtík (87. Prekop), P. Šuráň, Kolínek. Trenér: Ladislav Fojtík.

VALAŠSKÁ BYSTŘICE - LUŽKOVICE 2:1 (1:0)

Domácí chtěli získat tři body. Hlavně v prvním poločase předvedli kvalitní výkon. Po čtvrthodině se Bystřice radovala, roh Vanducha usměrnil do sítě Jež. Po přestávce hrozil dalekonosnými střelami Kremel. Ale půl hodiny před koncem vyrobila domácí defenziva hrubku, kterou hosté z voleje do šibenice potrestali. Lužkovice ožily a v 72. minutě mohou domácí děkovat hlavnímu arbitrovi Hrbáčkovi, že neposoudil nedovolený zákrok Lazora jako penaltový. V 77. minutě zahrál lužkovický obránce rukou. Nařízený pokutový kop poslal Lazor do tyče, ale pohotový Vrábel míč dorazil - 2:1. Závěr zápasu byl hektický. Hosté vsadili vše na útok, ale Maleňák úřadoval a dvakrát Lužkovice z jasných pozic minuly.

Branky: 15. Jež, 77. Vrábel - 60. Škelba. Rozhodčí: Hrbáček - Ruman, Stodůlka, 200 diváků. Lužkovice: Jenček - Ždanov, Batík, Štalmach, Masařík, Výmola, Novotný, Langer, Procházka, Polepil, Albert. Trenér: Jan Janča.

JUŘINKA - PODKOPNÁ LHOTA 3:0 (0:0)

Na velmi těžkém terénu přehrála Juřinka svého soupeře až díky přesilovce o jednoho muže ve druhém poločase. V tom prvním to byl slabý fotbal a pouze boj po pokutové území. Ve 43. minutě se naskytla pro domácí výhoda, když byl po druhé žluté kartě vyloučen jeden z hostujících hráčů. Až do 57. minuty se ale Juřinka zastřelovala. Nakonec ale Cverna napálil míč z dobrých třiceti metrů a ten se odrazil od břevna a zad brankáře do sítě - 1:0. V 82. minutě vypracoval uklidňující druhou branku Škařupa pro Viskupiče. Čtyři minuty před koncem pak vsítil branku sám Škařupa.

Branky: 57. Cverna, 82. Viskupič, 86. Škařupa. Rozhodčí: Doležal - Bednář, Filipenský, 200 diváků. Podkopná Lhota: Valčík - Čunek, Videman, Psota, Bečica, Bořuta ml., Bořuta st., Kresta, Minařík, Mahďák, Kozubík. Trenér: Vlatimil Bořuta.

DALŠÍ VÝSLEDEK: Hutisko - Lhota u Vs. 3:2 Baroš 2, Malý - Michálek, Surovec.

VIKTORIA OTROKOVICE B - OŘECHOV 2:1 (2:0)

Domácím vyšel skvěle nástup do utkání, když se již v první minutě ujali brankou Ondráše vedení. Oba celky poté předváděly zajímavou kopanou. Nebezpečnější bylo přece jen béčko Otrokovic, které ve 27. minutě poslal do dvoubrankového vedení Novák. Ve druhé půli to nejdříve vypadalo na debakl hostů, jenže rezerva Viktorky zahazovala jednu šanci za druhou, a tak přišel trest v podobě snížení z kopaček Zlatého. Závěr zápasu se pak rozhodčímu vymkl z rukou, což v samotném konci odnesl nepříjemným zraněním domácí útočník Zimčík.

Branky: 1. Ondráš, 27. Novák - 84. Zlatý. Rozhodčí: Mikoška - Mikula, Havránek, 150 diváků. V Otrokovice B: Lašák - Dvořáček, Gazda, Hošek, Močička (86. Ševčík) - Ondráš, Novák, Mařák, Bača – Zimčík (89. Dostál), Vavruša (62. Lízanec). Trenér: Martin Onda. Ořechov: Fornůsek - Petřek, Smějsa (M. Trlida), P. Žák, M. Žák, Flašar, Zlatý, R. Trlida, Hlúpik, Urbánek (Březina), Hruboš. Trenér: Jiří Janík.

ŠUMICE - NEDACHLEBICE 1:1 (0:1)

Hosté začali jako favorit a hned od úvodu domácí přitlačili. Po chvíli ale Šumice zjistily, že se dá hrát s každým. Velkou šanci měl Zajíc, ale jeho střelu vytlačil brankář na tyč. Domácí se tlačili do útoku, ale po nepřesné přihrávce se hosté dostali do brejku, který skončil až faulem. Následující trestný kop Nedachlebice proměnily. Šumice se pak snažily, ale všechny své příležitosti zahodily. Velecký ani na čtyři pokusy nebyl schopný dostat míč do sítě. Kunovského pokus hosté vsedě v brance za čáru nepustili. Po přestávce se Šumice stále víc tlačily do předu, ale Nedachlebice hrozily z brejkových situací. Nakonec jednu z mnoha šancí proměnil Jiří Tlach. Poté si Šumice vytvořily ještě tlak i šance, ale potřebné štěstí jim chybělo.

Branky: Tlach - Čabala. Rozhodčí: Toman - Bartoň, Valčík, 200 diváků. Šumice: Janíček - Jakub Tlach, Velecký, Juřeník, Šašinka, Novák, Kandrnál, Kunovský, Zajíc, Jiří Tlach, Bajer. Na střídání: Hřib, Ondřej, Pilka, Synčák. Trenér: Václav Marek. Nedachlebice: Noha - Křčmář, Šturza, Tureček, Urban, Čabala, Nožička, Kaňovský, Polášek, Brzica, Křenek. Na střídání: Kašný, Tomek, M. Krčmář, Hladiš.

PRAKŠICE - BORŠICE 3:0 (1:0)

Domácí hráči od úvodních minut šli za vítězstvím. V prvním poločase si bojovnou hrou získali náskok Jurákem. Po změně stran hosté přidali na obrátkách. Po hrubce obrany Prakšic mohl vyrovnat Dufek, který ale sám před brankářem nastřelil tyč. Poté se Prakšice vzpamatovaly. Výsledkem jejich snažení byla branka Němečka. Po další pohledné kombinaci domácích uviděl za faul červenou kartu hostující Budík. Od této chvíle Prakšice měly zápas pevně ve svých rukou. Tečku za povedeným zápasem udělal nechytatelnou střelou ihned po vystřídání Martin Čech.

Branky: 41. Jurák, 73. Němeček, 90. Čech. Rozhodčí: Filipenský - Bednář, Doležal. ČK: Budík, 120 diváků. Prakšice: Marášek - Kaňa (89. Čech), Zálešák, Gajdůšek, Němeček, Jurák, Polák (70. Matulík), Ondra, Drábek (81. Babušík), Ulčík. Boršice: Blažek - Juřík, Mikl, Budík, Zach, Novotný, Vlček, Bačák (63. Háša), Dufek, Kuzma, Papay.

ÚJEZDEC - BŘEZOLUPY 1:1 (1:0)

V tomto utkání se potkali dva sousedé z tabulky. Lepší úvod a celý první poločas předvedl Újezdec. Hrál aktivně a vytvářel si spoustu šancí. Zužitkovat však dokázali je jednu. V 11. minutě potáhl balon od půlicí čáry až na vápno Kobzinek a rozvlnil síť. Jen o pár minut později se situace opakovala, ale tentokrát bez gólového zakončení. Celé druhé dějství byli aktivnější Březolupští. Naráželi však na brankáře Konečného. Dočkali se v 70. minutě, když Kundrt hlavou srovnal. Do konce zápasu hráli hosté o deseti, Újezdec ale přesilovku nevyužil. Naopak mohl ještě inkasovat. Což se ale nakonec nestalo a utkání skončilo remízou.

Branky: 11. Kobzinek - 70. Kundrt. Rozhodčí: Růžička - Malota, Popelák. ČK: Johaník, 200 diváků. Újezdec: Konečný - Martin Šmíd ml., Novosad, Mařica, Kobzinek - Mikliš, Mikulec, Martin Šmíd st., Štěrba - Pilka (Jančář), Uher (Coufalík). Březolupy: Uhlík - Michálek, Procházka, Kundrt, Hrbáček, Bernatík (Hrabec), Rosík, Zelík, Kašný (Hubáček), Johaník, Stašek (Chaloupka).

KVASICE - LUHAČOVICE 5:2 (1:0)

Hosté byli v prvním poločase lepším mužstvem a vypracovali si čtyři gólové příležitosti. V 19. minutě ale udeřilo na druhé straně. Kvasice poslal do vedení Ištvánek. I ve druhé části byly Luhačovice aktivní a během dvou minut daly dvě branky. Kvasice ale dokázaly vyrovnat a pak vstřelily další tři branky. Nejvíce se o to hattrickem zasloužil Raiskup.

Branky: 65., 75. a 85. M. Raiskup, 19. Ištvánek, 68. Tomek - 60. a 62. Lukáš. Rozhodčí: Polcr - Skřítecký, Polaštík, 300 diváků. Kvasice: Blažek - Foltýn, Potočný, Císař, Hradil, Tomek, Večerka, Krejčiřík, M. Raiskup, Lepša, Ištvánek. Na střídání: Šiška, Otýpka, Piškula, Ambruz, Láník. Trenér: Antonín Dobeš. Vedoucí mužstva: Pavel Pik. Luhačovice: Soukeník - Krejčiřík, Košárek, Piják, Červenka, Hrnčiřík, Bernátek, Netík, Bauman, D. Červenka, Kovařík. Na Střídání: Rejda, Lukáš, Z. Červenka, Novosad. Trenér: Ladislav Ďurďa. Vedoucí mužstva: Jan Křenek.

SLOVÁCKO C - ŽALKOVICE 1:1 (1:1)

Hosté více než půlhodinu na hrací ploše dominovali a ve 30. min. vedli zásluhou Kučery. Domácím se podařilo vyrovnat ve 40. min. Balaštíkem a o dvě minuty později byl vyloučen hostující Bouchal. Domácí se snažili proti oslabenému soupeři strhnout vítězství na svou stranu, ale i hosté v deseti měli několik rychlých brejků, ovšem bez brankového efektu.

Branky: Balaštík - Kučera. Rozhodčí: Zpěvák - Houdek, Chramcov. ČK: Bouchal, 200 diváků. Slovácko C: Fryšták - Perůtka, Kerel, Slezák, Měrka, Mikulášek, Vašek, Paška, Balaštík, Remeš. Střídal: Blažek. Trenér: Ladislav Pochylý. Žalkovice: R. Jemelka - Bocek, Bouchal, A. Jemelka, Daněk, Csomor, Sova, Nakládal, P. Horák, Kučera, Holub. Trenér: Zdeněk Mandík.

JISKRA OTROKOVICE - MLADCOVÁ 5:1 (2:0)

Po třech neúspěšných domácích utkáních si tentokrát Jiskra spravila chuť. Střelecky se blýskl domácí Martin Kolpík, který ve 30. minutě otevřel skóre. V průběhu zápasu vstřelil ještě dvě branky a dovršil hattrick. Čestný úspěch hostům zajistil Zbořil.

Branky: Koplík 3, Martinec, Janeba - Zbořil. Rozhodčí: Janča - Konečný, Družbík, 200 diváků. Jiskra: Hanousek - Martinec, Houser, Zvonek, Březina - V. Šnajdr, Koplík (67. Bittner), Sudolský (86. Z. Šnajdr), Kameník - Krkoška, Horsák (64. Janeba). Trenér: Zdeněk Horňák. Mladcová: Máčala - Slováček, Lukovský (46. Zbořil), Dlabač, L. Struška - Kokeš (67. O. Struška), J. Struška, Machala, Gurský - Vaněk, Korch. Trenér: Pavel Vývlečka.

Radovan Lukáš, Martin Břenek, Michal Šimr

7.10.2008 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

annonce-logo

Nabídky práce

+ Podat inzerát

Řemeslné práce - Řemeslné práce Zámečník(17 000 Kč)

Zámečníci strojů Zámečníci, montážní dělníci. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 17000 kč, mzda max. 20000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Požadavky: ŘP sk. B - aktivní řidič, praxe v oboru zámečník, kovoobráběč výhodou, Výhody: podnikové stravování, příspěvek na dopravu, roční prémie. Pracoviště: Forplast systems s.r.o. - vizovice, Říčanská, č.p. 1178, 763 12 Vizovice. Informace: Roman Krupil, +420 608 601 620.

2465 - Uklízeči a pomocníci Odborní pracovníci úklidu -(80 Kč)

Uklízeči a pomocníci Odborní pracovníci úklidu - úklid FITcentra. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 80 kč, mzda max. 100 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Přijmeme 2 pracovnice na úklid fitcentra ve večerních hodinách., Pracovní úvazek zkrácený: 2,5 až 3 hodiny denně ve večerních hodinách (střídání krátký - dlouhý týden, každá pracovnice cca 15 dní v měsíci), v čase:, po - pá od 21,30 do 24,00, so - ne od 21,00 do 24,00, Vhodné jako přivýdělek, pro ženy na rodičovské dovolené, studenty, starobní důchodce nebo OZP/OZZ, Požadujeme: trestní bezúhonost, spolehlivost, zodpovědnost, schopnost pracovat samostatně, komunikativnost, praxe s úklidem výhodou, Výhody: prémiové ohodnocení, stravenky, ošatné. Pracoviště: Cora plus, s. r. o. - zlín - j. a. bati, J. A. Bati, č.p. 5648, 760 01 Zlín 1. Informace: Lenka Mlčochová, +420 775 737 018.

2465 - Uklízeči a pomocníci Samostatní pracovníci úklidu.(75 Kč)

Uklízeči a pomocníci Samostatní pracovníci úklidu. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 75 kč, mzda max. 80 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Hledáme: vhodné kandidáty na pozici úklid kancelářských prostor a chodeb včetně zázemí., Požadujeme: trestní bezúhonost, spolehlivost, zodpovědnost, schopnost pracovat samostatně, komunikativnost, praxe s úklidem výhodou., Pracovní úvazek zkrácený: 4 hodiny denně, Pracovní doba: po - pá v čase 14 - 18 hod., Pracovní místo vyhrazené pro OZP/OZZ., Výhody: stravenky, ošatné, prémiové ohodnocení. Pracoviště: Cora plus s. r. o. - malenovice, třída 3. května, č.p. 1172, 763 02 Zlín 4. Informace: Lenka Mlčochová, +420 775 737 018.

Bankovnictví a finanční služby - Bankovnictví a finanční služby Účetní(14 000 Kč)

Účetní všeobecní Účetní - podvojné účetnictví. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 14000 kč, mzda max. 14000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Požadavky: znalost podvojného účetnictví, vedení zakázek, skladové hospodářství (příjemky, výdejky), fakturace - faktury vydané, přijaté, vzájemné zápočty, upomínky, bankovní operace - párování plateb, zaúčtování výpisů, platby CZ a EUR, pokladna - vedení a účtování pokladny, vyúčtování pracovních cest, vyúčtování platebních karet, Výhody: stravenky, mobilní telefon, společensko - sportovní aktivity. Pracoviště: Sea zlín s.r.o., Zabrání, č.p. 1116, 763 02 Zlín 4. Informace: Petr Jůzl, .

Fotbalisté Fastavu Zlín (ve žlutém) v sobotním 17. kole doma remizovali s Duklou Praha 1:1.
5

Rád běhám, bojuji. Na hrotu mi to vyhovuje, přiznává Hronek

MUDr. Pelková

On-line rozhovor s primářkou hematologie

Deník vyhlašuje pátrání: Hledá se pamětník tábora v Letech

Máte známého či příbuzného, který během druhé světové války prošel táborem v Letech? Žije ve vašem okolí pamětník, nebo třeba potomek člověka, který v táboře byl?

Předseda ČOV Kejval: Ledecká? Ona bude letos královnou olympiády

/ROZHOVOR/ Přijel na otočku z dějiště Olympijských her, aby v Ostravě a Brně zhlédl dění na Olympijských festivalech, jichž je duchovním otcem. Předseda Českého olympijského výboru Jiří Kejval hýřil dobrou náladou.